Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Hannah Abbott (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
 Hannah Abbott (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
 Hannah Abbott (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
 Hannah Abbott (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
 Hannah Abbott (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
 Hannah Abbott (Diák) Ic7783

Share

Hannah Abbott (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Cho Chang
Mugli ismeret tanár/Moderátor
Cho Chang

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 179

Hannah Abbott (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Hannah Abbott (Diák)    Hannah Abbott (Diák) EmptySzomb. Márc. 26, 2011 3:26 am

Hannah Abbott (Diák) Picture+2

Név: Hannah Abbott
Becenév: Hannah, Hanny, Hann
Kor: 16 éves
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Aranyvérű
Születési idő: 1982.04.11.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Rosalie Bright /Farris/ / 42 / pincérnő egy étteremben
Apa: Peter Bright / 43/ író
Testvérek: hál' istennek, nincsenek...
Egyéb családtag: Nagymama: Rosalie Crusa, 68. Tipikus nagymama. Nagyon szeretem Őt.
Nagynénje, Esme Farris, 38. gyakran szoktam vele találkozni, habár Ő leginkább anyámat piszkálja
Unokanővér, Alissa Tompson, 14, mugli. Ő az, akivel nyaratna szoktam játszani, beszélgetni
Háziállat: Bolygó, egy bagoly

Érdekesség: A nevemet anyukám legjobb barátnőjéről kaptam, amit még gyerek korában öltek meg.
Személyes tárgya: Egy fehér ruha zsebkendő, amin rajta van a monogramom. Még gyerekkoromban kaptam.

Pálcád: Éger, 9,5 hüvelyk, szfinx sörény maggal.
Iskolai házad: Hugrabug Hugrabug
Évfolyamod: 6. évfolyam

Előtörténet:
Még mindig görcsbe rándul a gyomrom, ha visszaemlékezem azokra az évekre, amiket eltöltöttem a Roxfortban... Nem voltak virágosak, na... Erről fogok nagyjából mesélni...
-Április 11? Igen, ekkor születtem én, London legnagyobb és legszebb kórházában. De sajnos máig nem tudom a nevét, anyáékat nem szoktam ilyen kérdésekkel zaklatni. Inkább a varázskérdésekre pazarlom az időmet, ha már nincs mit csinálnom. Igen, amióta velem különleges dolgok történtek, azóta ez a rendszer... Már sokszor akarta apa beragasztani a számat, de anya nem engedte: had mondja, egyszer majd megunja... De persze ez nem így történt, mert jó a beszélőkém, de csak a család előtt. A Roxfortban velem még egyszer sem fordult elő, hogy "feleslegesen" nyitottam ki a számat. Nem is tudom, talán félek, hogy kinevetnek az ottani diákok, mert hát, vajuk be, nem olyan kedves mind. Ha ezt az egészet díjazni kéne, akkor az undok kupát a Mardekárnak adnám, az holtbiztos. Mert már az alatt a nyomi 5 évem alatt már egyszer kétszer kikészítettek. Így volt ez elsőben is, amikor repülést tanultunk. Folyton arra hajaztak, hogy a hozzám hasonló nyugodt, csendes diákokat lelökjék a seprűről. Szerencsére Én időben leszálltam, de az egyik osztálytársamat úgy letaszigálták, hogy eltörött a keze, és 2 hétig feküdt a gyengélkedőn. Igen, és ezért még a mi házunk kapott pont levonást, a Mardekárosok könnyű szerrel megúszták. Bájitaltan órán pedig az volt a "menő", hogy belekevertek valami löttyöt a főzetünkbe. És ki kapott büntetést? Egyértelműen mi, Hugrabugosok. A nyaram nem telt mással, mint hogy a szüleim varázsige könyveit bújtam, meg a mindenféle gyógynövény fityulát, meg a satöbbit. Kész könyvmoly lett belőlem, amikor 2. visszamentünk a Roxfortba. Szerencsére nem sok minden történt se velem, sem a társaimmal azon kívül, hogy nem mentünk be a lányvécébe pár napon át. Valami baziliszkusz szállta meg az iskolát. Na, meg a Ginnys történet volt az évben a "király." Páran ki sem mertünk menni a házunkból, annyira, de annyira rettegtünk. Nem a mi szakterületünk a bátorság. Azt ráhagynám a Griffendélesekre. Ne értsetek félre, semmi bajom velük, csak ha már Ők a bátrak, akkor cselekedjenek. Ennyivel "megúsztuk"ezt az évet. Már fogatások járták körbe az iskola egy részét, hogy milyen szörnyűség történik jövőre. Év végén azokat a tárgyakat vettem fel, amik könnyűek bizonyultak, mint például: Jóslástan, Legendás lények gondozása. Az utóbbiból lett a kedvencem, hamar meg is szerettem a különös lényeket. Habár az egyik kötelezőmet szívesen lecseréltem volna: a bájitaltant. Már csak azért is, mert Piton tartotta, akitől és eléggé féltem. Talán most sem kedvelem annyira.
Év elején felhoztuk a fogadásokat. Persze senki tippje sem következett be. 3.-ban ugyanis az történt, hogy a vonaton valami Dementorok repkedtek és minden fülkébe benyitottak. Én most, hogy őszinte legyek nagyon féltem. Szerencsére nem jöttek be hozzánk. Nagyjából nem történt semmi.
A 4. évemért sem volta annyira oda, hogy őszinte legyek. Az eleje úgy volt, ahogy, minden ment a régi kerékvágásban. DE! Amikor a minisztérium elküldte az iskolánkba azt az Umbrige-t, akkor anyámék azt mondták: túlzás. Hát igen, a szüleim erőszeretettel figyelik a pletykalapokat, mindig tudni akarnak arról, hogy mi történik velem, és mik az események az iskolában. Amikor megtudták azt, hogy Voldemort visszatért, akkor ki akartak venni, de én azt mondtam: Miért járok Én ide? Tudok vigyázni magamra... Ezzel lerendeztem Őket, a folytattam a tanévet. A nyaram szintén az unatkozással és a magolással telt el, ki akartam tűnni a tömegből, hogy milyen okos vagyok. Anya meg apa azzal piszkáltak engem, hogy olyan vagyok mint egy hollóhátos. Pedig nem igaz, annyira jó azért még nem voltam, épp azért tanultam, de egy hamar meg is untam, és inkább a városban sétálgattam, meg Alisséval beszélgettem. 5.-be már fáradtan mentem, hisz kimerültem a sok futkosástól a nyáron. Ráadásul az indulás előtti utolsó éjjel még nem is aludtam, szóval a vonaton pihentem. Ez az évem tök nyugisra sikerült, ezen csodálkoztam, de nagyon. Én is így viselkedtem: sokat mosolyogtam, de legbelül tudtam: valami nincs rendben. Ez a következő évben bebizonyosodott egy harccal. Anyámék is harcolni akartak, de Ők elmentek, menekültek, elküldtem Őket, persze ellenkeztek. Én ott maradtam a suliban, de a barátaim behúztak a szükség szobájába, és elrejtőztünk. A végén örömmel hallottam a hírt: Harry Potter nyert! Ezek után ismét (remélhetőleg) nyugalommal fognak eltelni a Roxforti éveim...

Jellem: Összességében kedves, és aranyos, de eléggé nehéz kiismerni. Gyakran egy dologban először a rosszat látja meg, így gyakran azt mondják rá: pesszimista. Félősnek lehet mondani, nem igazán szereti az izgalmat és a kihívást, jobban szeret éjjel sétálgatni, meg a jó öreg baglyával leveleket küldözgetni a szüleinek, de ne azért, mert honvágya van, hanem értesíteni kell Őket mindenről; szegényem ezt már unja. Nagyon szereti a családját, de leginkább Alissát, hisz vele normálisan tud beszélgetni.

Kinézet: Hosszú, vörös haj, szeplős, gömbölyű arc, sápadt bőr. Magas, kb.: 168 cm, 51 kg. Ha talár nincs rajta, akkor általában a szokásos farmer-póló duóra esküszik. Nem nagyon szereti kicsípni magát.
Vissza az elejére Go down
http://epicfailfrpg.hungarianforum.net/

Hannah Abbott (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal