Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Florean Fortescue Fagylaltszalon Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Florean Fortescue Fagylaltszalon Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Florean Fortescue Fagylaltszalon Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Florean Fortescue Fagylaltszalon 3347qiw
A Hónap Játéka
Florean Fortescue Fagylaltszalon 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Florean Fortescue Fagylaltszalon Ic7783

Share

Florean Fortescue Fagylaltszalon

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 35

Florean Fortescue Fagylaltszalon Empty
TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyVas. Ápr. 08, 2012 6:32 am

- Paddy Razz -

Valahogy unatkozni kezdtem. Gondoltam, valahogy fel kéne pezsdíteni a témát, de semmi jó nem jutott eszembe. Pedig ilyen nem gyakran fordul elő.
- Ennek örülök. - feleltem.
Nem tudom, mi ütött belém, de valahogy furán érzem magam. Mármint a viselkedésem miatt. Nem szoktam ilyen "együtt érző" lenni. Komolyan, mintha valaki más uralkodna a testemen, az érzéseimen.
- Nem akarok egoistának tűnni, de szerintem is jó fogó vagyok. - vigyorodtam el. - Az év során lesz alkalmad megnézni. - tettem hozzá, csak úgy mellesleg.
Elgondolkodtam egy kicsit. Pár éve már fogó vagyok, de hogy-hogy nem látott eddig? Gondolatomat nem tettem szóvá, lehet, hogy kínos lenne valamelyikőnk számára...
- Igazából nincs kedvencem... De ha muszáj lenne választani, talán a Chudley Csúzlikat választanám. Akármilyen bénák néha, nekem valahogy szimpatikusak. Vagy esetleg a Dimbourne-i Darazsak. - magyaráztam. - És neked?

Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

Hozzászólások száma : 15

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyVas. Ápr. 08, 2012 2:01 am

~ Lulu Water~

Hogy más mit gondolt rólam, az igazából sosem érdekelt, sosem voltam frusztrált azért mert nem tudtam megfelelni valakinek valamiben. A nyugalom számított és az, hogy megtudom védeni magam és a titkomat is egyaránt. Míg nem kérdezősködnek olyanok után, hogy a húgom miért olyan gondterhelt ha rám néz vagy ki tudja mi. A Roxfortban hamar terjed a hír, ha olyanoknak mondjuk el a titkainkat akik képtelenek tartani a szájukat. Mivel én nem ismerem Lulut egészen, sőt szerintem se mennyire sem ismerem, nem tudok kézzel fogható véleményt mondani róla. Elismerem eddig kedves és vicces lány. De vajon hogyan fogadná, ha megtudná mi is vagyok én valójában? Szerintem félne, rettegne tőlem és a pálcáját felém szegezné. Bár nem tudom, szerintem az emberek háromnegyede biztosan ezt tenné, a többi maradék meg csak a hasznot keresné abban, hogy zsarolhat egy vámpírt. Jó tudom, a legtöbb barátomban sem bízom meg éppen ezért senkinek sem árulom el szívesen a titkomat.
Az idő és a megszokás valahogy hozzá szoktatott ahhoz, hogy csendben legyek és tudjak meg úgyis barátkozni, hogy közben egy nagyon fontos lényeges dolgot elhallgatok. Persze ez nem olyan mint egy vírus amit bárki elkaphat, hanem egy teljesen más dolog ami egy egész életre szól és nem lehet kigyógyulni belőle. Tudom sokszor kerestem volna kiutat ha lehetett volna ebből az egész vámpír létből, de ha egyszer kiszemelnek onnan már nincs visszaút.
- Persze, nyugalmas éjszakáim is vannak, csak ezt mások nem veszik észre. - na igen, akkor nem kell vérhez jutnom minél előbb, de azokat bezzeg senki sem látja, hogy vannak nekem azért nyugalmas éjszakáim is.
- Cedric nagyszerű diák volt. - egyéb hozzá fűzni valót nem tettem, csak mert tudtam milyen rossz visszagondolni a múltra.
- Biztosan nagyon jó fogó vagy. Egyszer szívesen megnézném ahogyan a Hugrabug gyakorol.
Elhallgattam egy pillanatra, így a kviddicsről beszélgetni jó ötlet lehet, legalább nekem sem kell kínos dolgokról beszélni.
- Na és van már kedvenc kviddics csapatod?

// Bocsi a késés miatt. //
Vissza az elejére Go down
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyKedd Feb. 14, 2012 5:35 am

- Patrick -

Rég nem nevettem ilyen jót. Már egészen biztos vagyok benne, hogy Patrick egy rendes, jófej srác, aki nem egy furcsa lény. Vagy ha mégis, hát az sem érdekel. Nekem az számít, hogy én milyennek ismerem meg.
- Áh, ilyen vagyok. - feleltem vállrándítással az első mondatára.
Rémálmok? Ilyen sűrűn? Szerencsétlen Patrick... Legutoljára ilyet Harry Potternél hallottam, de ő is csak amiatt járt ilyen szerencsétlenül, mert kapcsolódott az agya Voldemortéhoz...
- Rémálmok? Az nem lehet kellemes. Azért remélem alszol. - mondtam bujkáló mosollyal a szám szélén.
Most komolyan. Ilyet nem szoktam tenni. Oké-oké, általában jófej vagyok mindenkivel, de ez a helyzet már kezd olyanná válni, mintha randiznánk...
- Igaz, igaz... - mondtam eltűnődve a saját hülyeségemen. Hogy nem jöhettem rá erre a kézenfekvő tényre...
- Én imádom. Mikor Cedric Diggory... nos... meghalt, utána én lettem a fogó a Hugrabugban. - mondtam kissé elszoruló torokkal.
Eszembe jutott a holtan fekvő Cedric... Kedves ember volt, igaz még eléggé kicsi voltam, mikor ismertem. Mindig segített a leckében, ha valamit nem tudtunk...

Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyHétf. Feb. 13, 2012 8:00 am

~ Lulu Water~

Nem szeretek hazudni, bár ilyen kényes témával kapcsolatban muszáj, nem voltunk a Roxfort udvarán, vagy odakint az utcán esetleg egy olyan helyen ahol nem figyelnek minket. Ott ahol senki sem lát bátran lehetnék őszinte is. Bár előre eltudom képzelni milyen meglepett arcot vágna, ha rájönne, hogy egy olyan kedves fiú amilyen én vagyok, valójában egy szörnyeteg. Persze az őszinteség nem minden, ha nem tudom kiben bízhatok meg és kiben nem. Lulu kedves lánynak tűnik, de nem ismerem elégé hiába közös a klubhelyiségünk.
Amikor meghallottam a szép szavak mellett azt, hogy az orrom fagyis lett automatikusan meg érintettem. Persze vele együtt nevettem ahogy közölte, csak viccelt. Mindig szerettem ezt a rövidke kis mondatot hallani az emberektől ,, Csak vicceltem." Mindebben az a legszörnyűbb, hogy én igazából sosem használhatom, mert nem szoktam viccelődni lényeges dolgokról. Leginkább akkor használnám amikor megmondom valakinek a tutit, hogy én koránt sem vagyok olyan védtelen kis fiúcska mint amilyennek látszom.
- Jó, hogy van valaki aki nem a 'furcsaságot' keresi bennem, hanem elfogad olyannak amilyennek lát és megismert. - ez a mondatom a leghelyesebben úgy szólt volna, hogy ,,Örülök annak, ha nem nézel vámpírnak és elhiszed, hogy csak egy egyszerű varázsló vagyok." Természetesen nem voltam annyira őszinte, hogy ezt így ki is mondjam.
- Oh vagy úgy. Csak rossz alvó vagyok, van nap amikor képtelen vagyok elaludni... rémálmok gyötörnek. - rémálmok? Inkább azoknak a sikolya akiket képes voltam megölni, valamilyen nagy csoda folytán.
- Gondolom ezért vonnak le téves következtetéseket. Na meg ha vérfarkas lennék, akkor bizonyos napokon nem látogatnám az órákat ... vagy látogatnám és valami gyógyszereket kéne szednem? - tettem fel a költői kérdést, mert tudtam, hogy micsoda nem vagyok és felesleges ilyenekbe bocsátkoznom. Határozottan tetszett Lulu őszintesége, nem mintha eleve nem lett volna aranyos, de ez még rátett egy lapáttal.
- Nyugi, nem vagyok az az örült fajta, aki eszét vesztve cselekszik. - megkóstoltam a fagyim, végül, hogy választ adjak Lulu kérdésére újra megszólaltam.
- Szeretem a kviddicst, de csakis nézni. Én valahogy sosem képzeltem el magam egy játékosnak, aki a seprűjén különféle 'labdák' után repül. Na és te szereted?

Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyHétf. Feb. 13, 2012 6:23 am

- Patrick -

Elég töprengő arcot vágott. Talán újat mondtam neki? Lehet hogy megbántottam? Remélem nem akad ki...
Vagy nem érte akkora meglepetésként, és a hatás kedvéért teszi?
- Ennek örülök. Én nem nagyon ismerlek, de így első benyomásra szimpatikus vagy, és semmi furcsát nem találok rajtad. Kivéve azt, hogy csupa fagyi az orrod. - az utolsó mondatnál elvigyorodtam. - Csak vicceltem. - nevettem el magam, mikor odakapott.
Most mondjam el a teljes igazságot, vagy szépítsem a dolgokat? Elgondolkoztam, majd az igazság mellett döntöttem. Nem akartam "hazudozó" benyomást kelteni, így hogy ez az első találkozásunk - kivéve a futó pillantásokat a klubhelyiségben, vagy étkezéseknél.
- Sokféle pletykát hallottam rólad... Például egy évfolyamtársad szerint "holdkóros" vagy, mármint szó szerint. Vannak, akik azt hiszik, hogy vérfarkas, vagy valami hasonló vagy. Igazából csak ennyi. Ezen kívül csak sima jelzőket mondanak, hogy "fura", meg hasonlók. De remélem, hogy most hogy ezt megtudtad, nem fogsz "kiakadni" - daráltam el gyorsan, hogy minél előbb túl legyünk a dolgon. - Amúgy szereted a kviddicset? - váltottam gyorsan témát, elkerülve a kínosnak épp nem nevezhető csendet.

Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyPént. Feb. 10, 2012 10:43 am

~ Lulu Water~

Tudtam mi az a dolog amiről Lulu beszélt, vagyis hogy miért néznek olyan furcsa varázsló gyereknek a többiek. Feleslegesnek tartom az evést, hisz ami mást táplál az számomra teljesen szükségtelen. Éjjel is csak a látszat kedvéért teszek úgy mintha mély álomba merültem volna és nyugodtan alszok ahogyan mások. Jó néha pihenek, hiszen muszáj és szükséges mert senki sem egy legyőzhetetlen ember, még Voldemort sem. Potter őt is legyőzte, reméljük örökre és soha senki sem lesz annyira gonosz, hogy a nyomdokait kövesse. Úgy tettem mintha gondolkodnék egy kicsit azon amit Lulu mondott, közben lehet még hitetlenkedő arcot is vágtam, de amikor a kezembe adták a fagyit és kifizethettem végre az a hitetlenkedő arc újfent mosolygóssá változott.
- Tudod mások kevésbé ismernek és téves következtetést vonnak le abból amit látnak. Ők biztosan nem ismerik azt a mondást, hogy a látszat néha csal. Néha nem tudom megérteni azokat akik tévesen következtetnek valamire és a saját fejük szerint alkotnak egy olyan dolgot ami hazugság lehet arról az illetőről, akiről a fantáziájuk alkotott valamit.- megálltam egy pillanatra, persze nem voltam felháborodva, mert egyedül én tudtam az igazságot magamról és rajtam kívül csak azok akiknek valami csoda folytán elmondtam a titkomat. De remélem közülük senki sem jártatta el a száját, különben egy cseppet sem lehet nyugodt életem, ha nyilvánosságra hozzák a titkomat. Menekülnöm kell majd a vadászok elől, mert legyen bármilyen macerás is a vámpír élet én sosem fogom eldobni, mert imádok élni, de az már kevésbé számít milyen áron, ha van családom akik szeretnek és elfogadnak olyannak amilyen vagyok.
- Mindemellett tisztelem azokat akik csak azután mondanak véleményt rólam, hogy megismertek. De amúgy mit mondanak rólam? Tudod, hozzám sosem jutnak el az ilyen hírek.- nem azt kértem, hogy Lulu azt mondja el kik terjesztgetnek rólam híreket, hanem hogy mit, mert biztosan nem árulná el a barátait, gondolom én.
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzomb. Jan. 28, 2012 6:05 am

- Patrick -

- Érdekes húgod lehet... - osztottam meg vele véleményem.
Én nem bírnák elviselni olyan testvért, aki mindenféle hülye neveket talál ki rám...
Nekem hála az égnek egy rendes tesó jutott. Rendesen imádjuk egymást, mindent megosztunk egymással, meg minden ilyen.
- Ebben igazad van. Bár én elég válogatós vagyok... - mosolyogtam rá.
Ő is végig mosolygott - vagy épp vigyorgott. Vagy azért, mert kínosan érezte magát, vagy azért, mert neki is van egy olyan hajlama, hogy ha valaki mosolyog/nevet, akkor ő is elkezd mosolyogni.
Többek között ezért is jövök nagyon jól ki a barátaimmal. Mindig nevetünk. Ha valaki mond valami vicceset, elkezdünk nevetni, aztán már azon nevetünk, hogy a másik nevet. Sajnos egyszer Piton óráján nevettem el emiatt magam. Szerencsére csak 10 pontba került a Hugrabugnak.
- [color=yellow][Elpirulok./color] - válaszoltam továbbra is mosolyogva bókjára.
Közben tényleg elpirultam.
- Tudod, páran azt pletykálják rólad, hogy... hogy fura vagy... Vagyis, hogy valami nincs rendben nálad... - nem tudom, hogy ez most hogy jutott eszembe, és hogy miért mondtam ki. - De tudod, most hogy megismertelek, ezt alaptalannak tartom. Én most egy kedves embert ismertem meg benned. - mondtam továbbra is halványpiros arccal.
Lehet, hogy kicsit tapintatlanul hangzott, de nem tudtam magamba fojtani. Egyszerűen megindult a nyelvem...
De igaz, amit mondtam. Nem egyszer hallottam a klubhelyiségben, hogy "az a 7. éves, fekete hajú srác így fura, úgy fura".
És az is igaz, hogy szerintem egy kedves fiú.

Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyPént. Jan. 27, 2012 9:40 am

~ Lulu Water~

Mosolyra húztam a számat, mert végre volt valaki aki úgy gondolja nem illik hozzám a Paddy név. A húgom aggatta rám, attól a naptól kezdve, amikor mindenki előtt a nyakamba ugrott és Paddynak nevezett azóta nem Patrick Galaway vagyok, hanem Paddy Galaway vagy Pat, de az utóbbit legalább el tudom viselni.
Kicsikét kuncogni is kezdtem, bár tényleg csak a tudat vitt rá, hogy van aki szerint jobb vagyok Patricknak mint Paddynak.
- Ezt örömmel hallom Lulu, igazából én sem rajongom érte, csak a húgom mindenki előtt elszólta magát és Paddynak nevezett, azóta mindenki az ő példáját követi. - húzogattam a szám, de hát ha már van egy húgom aki a nyakamon lóg(na) folyton akkor az már természetes, hogy a vámpír kellemetlen helyzetekbe kerül miatta. Mindazonáltal, szeretem mert a testvérem és meg kell védenem őt, még ha ezt nem is akarom annyira megtenni ezt az egész testőr szerepet. Nem tudna vigyázni magára, mert minden léptét valakinek figyelni kell, a bátyám meg pont engem nevezett ki erre a feladatra, mintha mást nem kapott volna helyettem. Na de mindegy, Karin mindig Karin marad.
- Nem is tudom, én valahogy mindegyik fagyit megeszem ha úgy adódik. A lényeg azon van mindig, hogy finom és jó hideg legyen. - nem tudom minek vigyoroghattam annyit, de ha egy mosolygós arcot látok valahogy azt érzem nekem is mosolyognom kell. Persze az én mosolyom sokkal álszentebb, hiszen csak egy kedves kis vérivó vagyok. A vérivókról meg köztudott, hogy csak nagyon ritkán őszinték a szándékaik, de én a békések közzé tartozok, nem csak az ösztöneimre hallgatok, hanem az eszemre, ami sok esetben ki is húz a pácból.
- Ugye tudod, hogy aranyos vagy amikor mosolyogsz? - persze, hogy az volt, mert engem is mosolygásra késztetett, ami az én esetemben nagy szó.
Amikor kedves akarok lenni akkor az vagyok és nincs szükségem mosolygós arcra, de most igazán jól jött, hisz a mostani példa szerint valamivel jobban is érzem magam. Talán részben átszáll a lányról a mosolygás, mert ha mondjuk kedvtelen lenne akkor már biztosan nekem se lenne jobb kedvem. Biztosan bűntudatom lenne, hogy pont az én társaságomban szomorkodik valaki. De ez ugyebár sok-sok mosollyal, vicces beszéddel el lehet kerülni, csak mindig tudni kell hol a határ.
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyHétf. Jan. 23, 2012 5:36 am

- Patrick -

Most végre én is megtudtam a nevét.
- Paddy? Szerintem nem annyira illik hozzád. - mondtam széles vigyorral az arcomon.
Remélem nem veszi sértésnek. Szókimondó vagyok, és ezt a szokásomat nem tudom - és nem is akarom? - elhagyni.
Ő csokis fagyit rendelt.
- Igen. Egyszerűen imádom. Szerintem z összes életerőm elmenne, ha nem ehetnék hetente egyszer. - mosolyogtam. - És neked? Melyik a kedvenced? - folytattam az ismerkedést.
Patrick kedves, csak valahogy "fura". Igaz, engem nem nagyon izgatnak a különbségek, de ő "máshogy fura". Inkább különleges vagy misztikus... De mindegy. Mint mondtam, annyira nem érdekes, csak szokatlan.
Ha valamit megtanultam a varázsvilágban, az az, hogy nem kell meglepődni semmitől, itt minden előfordulhat. A másik pedig, hogy fölösleges külső, vagy akár érzés alapján dönteni. Ott van például Hagrid: külsőre ijesztő, és az ember első benyomása is az, hogy olyan, mint egy vadember. De igazából ha megismered, nagyon jófej és kedves.
De térjünk vissza a jelenbe, és foglalkozzunk a finom fagyival.

Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyVas. Jan. 22, 2012 3:57 am

~ Lulu Water ~

A lány velem tartott, aminek őszintén tudtam örülni, hogy legalább van valaki velem, mindegy, hogy lány, ha társaságot jelent a számomra.
Bemutatkozott, így az én helyzetemet is megkönnyebbítette, egyszóval a bemutatkozás sem maradhatott most már el.
- Patrick vagyok, de szólíthatsz Paddynak is, ahogy neked tetszik Lulu. - mosolyogva nem sokkal később be is mentünk a fagylaltszalonba. Én jó szokásomhoz híven mindig a csokis vagy az epres fagylaltot választom, ez most sem volt máshogyan, hisz erre a kettőre képes vagyok teljesen emlékezni.
Most a csokisra esett a választás, ki kértem majd vártam, hogy a kezembe adják és ki tudjam fizetni.
Persze a vaníliáshoz is lett volna kedvem, de mégis az első választásom nyert. Bezzeg ha Karint magammal hozom, tudom mit választhatok és mit nem. Egyszóval amit ő választana azt én tuti biztos, hogy nem. De most nem volt itt, hála az égnek így nyugodtan dönthetem a fagyi sorsáról.
Nem olyan rémes a húgom, legalábbis azok számára nem akik nap mint nap beszélgetnek vele és rámosolyognak. Én nem tudnám elviselni, még ha vele kell megosztanom a legféltettebb titkaimat akkor sem.
- A sztracsatellás fagyi a kedvenced? - kérdeztem Lulutól.
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyCsüt. Jan. 19, 2012 7:21 am

- Patrick -

Még várt egy kicsit, aztán kimondta, amire gondolt. Ez pedig felért egy meghívással.
- Ha már így megkérdezted, szívesen veled tartok. - mosolyogtam a fiúra.
Még egy picit álldogáltunk kint. Nekem azon járt az eszem, hogy hogy is hívják. Pedig tudtam! Csak hát elfelejtettem...
- Amúgy én Lulu vagyok. - mosolyogtam rá ismét.
Gondoltam, ha én bemutatkozom, majdcsak megtudom az ő nevét is.
Picivel később elindultunk be, a fagyizóba.
- Jó napot, én egy sztracsatellás fagyit szeretnék kérni. - köszöntem és adtam le a rendelést, miközben a pulthoz léptünk.
De jól esik ez a kis fagyi. Elég régen nem ettem. Legalábbis ilyet nem. A Roxfortban csak csokis, vaníliás, puncsos meg tökös szokott lenni.

Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyKedd Jan. 17, 2012 10:08 am

~ Lulu Water ~

A lány válaszolt a kérdésemre, de eközben én még mindig azon voltam, hogy eldöntsem mit választok. Vagyis oké fagyit, de milyen fajtát, ha egyszer csak egy vámpír vagyok, aki eleve nem tudja megkülönböztetni mondjuk a csokisat a vaníliástól, mert mindkettőnek ugyanolyan az íze. Egyszóval semmilyen, gondolom régen ilyen lehetett számomra a víz, nos most a víz íztelenségét a többi ennivalóra is mondani lehet.
A feltett kérdésre szintén mosolyognom kellett, valószinű, hogy senki sem álldogálni akar egy fagylaltszalon előtt, hanem szíve szerint bemenne és választana magának valami nyalánkságot.
- Kívülről eddig szép. - mondtam kicsikét kuncogva. - Bár szívesen megnézném belülről is.
Egy pillanatra elhallgattam, tulajdonképpen az járt a fejemben, hogy már késő vagy sem bemutatkozni neki. De gondolom senkit sem érdekel a nevem, elég ha érzik, hogy félniük kell tőlem valami megmagyarázhatatlan dolog miatt.
Most semmiképpen sem állt szándékomban másokat riasztgatni, éppen ellenkezőleg, én csak egy normális napot szeretnék eltölteni egy varázslatokkal teli világban.
- Ha már a véletlen így összehozott minket, lenne kedved velem tartani odabent is?
Megint kihagytam a bemutatkozást, de ez még mindig pótolható, ha jól időzitek és rákérdek mi a neve. Tudom, hogy Hugrabugos, de ettől eltekintve az összeset név szerint nem ismerem. Talán kivételesen csak azokat akik egy évfolyamba vannak velem, azon kívül meg tényleg senkit. Sokan vagyunk, annyi diák és annyi név van, hogy kész csoda a tanárainknak akik képesek megjegyezni mindenki nevét. Én még szerencsés lehetek, csak egy diák vagyok, remélhetőleg meg szépen be is fogom fejezni a Roxfortot, kivéve ha megint be nem zavarnak a halálfalók. Az az eset rémes volt, bele sem merek gondolni, hogy újra megismétlődhet.
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyKedd Jan. 17, 2012 5:10 am

- Patrick -

- Ó, igen. Gondoltam jól esne egy kis sztracsatellás fagyi. - mosolyogtam rá.
A hangjából ítélve kedves fiúnak tűnt. Persze találkoztam már olyanokkal, akik a látszat ellenére eléggé... hogy is mondjam... gonoszak voltak.
- És te? Gondolom nem csak azért állsz itt, hogy kívülről nézegesd. - nevettem el magam.
Egy kis ideig még álltunk kint. Én nézelődtem, ahogy azt mindig teszem ilyen esetekben. Közben vártam a válaszát.
Először azt hittem, hogy sóbálvány átkot szórtak rá. Aztán láttam, hogy erősen gondolkodik valamin. Szinte nem is pislog közben.
Szó nélkül hagytam, elvégre nem az én dolgom, meg annyira nem is ismerem.
Patrick Galaway
Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzomb. Jan. 14, 2012 5:47 am

~ Lulu Water ~

Nem tudom meddig állhattam a fagylalt szalon előtt egyedül, de az biztos: egyetlen egy gondolatomban sem volt meg az akarat, hogy bemenjek és vegyek magamnak valamit. Csak a szándék, de ez nekem nem elég, ha nincs meg hozzá az akaratom. Bezzeg ha Hector a fejemhez vágná mennyit rágódom azért, hogy bemenjek vagy sem egy boltba az persze rögtön megadná nekem a kellő lendületet és észhez térítene.
De miért pont a bátyám lenne az aki megtenné ezt? Van helyette más jelentkező is, nemde? Mosolyra húztam a számat amikor egy kedves lány hangot hallottam meg. Nem a rosszcsont barátaim voltak, hála az égnek, de ő társaságnak pont megfelelt. Még jó, hogy nem vagyok annyira válogatós fajta, mint kiskoromban.
- Helló! - köszöntem vissza neki talán a legkedvesebb hangomon. De ugyebár egy lányról van szó, egy lánnyal meg általában kedvesen beszélek, ha nem a húgomról van szó, aki csak a nyakamon lógna reggeltől estig.
- Mi járatban erre felé? Talán te is a fagylalt szalont szeretted volna meglátogatni?
Jó nem mutatkoztam be, pedig tisztán tudom, hogy ő is Hugrabugos csak, nem végzős mint én.
Lulu Water
6. Évfolyamos diák
Lulu Water

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzomb. Jan. 14, 2012 5:14 am

- Patrick -

Unatkoztam otthon, így jobb ötletem nem lévén elmentem az Abszol Útra. Sétálgattam, Weasley-ék boltjában vettem pár dolgot, meg a kviddics-boltban pár hasznos dolgot. Mivel imádom az édességet, elindultam a Fagylaltszalon felé. Persze csak szép lassan, lustán, mint mindig.
Mikor elérkeztem a kiszemelt helyre, észrevettem egy fiút, aki csak áll és nézi a kis épületet. Látásból ismerem, ő is Hugrabugos mint én. Csak egy évvel felettem jár. Gondoltam oda megyek hozzá.
- Szia. - köszöntem neki mosolyogva.
Ilyen közel még sosem voltam hozzá, sőt, hosszabb ideig csak az étkezéseknél láttam, így most jobban szemügyre vettem.
Tekintetem először a szemére vándorolt - valamiért mindig ezt nézem meg egy fiún először. Szép kék szemekkel lett megáldva, ami csillogott a napfényben.
Patrick Galaway
Vámpír/7. éves Diák
Patrick Galaway

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzomb. Jan. 14, 2012 5:04 am

~ Lulu Water ~

Egyedül sétáltam végig az Abszol úton, mondhatni céltalanul, de ezt csak a külső szemlélő mondhatná így, mert én jól tudtam mit akarok. Az úti célom már akkor elvolt tervezve ahogy a lábaim ide vették az irányt, bár magam sem gondoltam volna, hogy pont a fagylaltszalon lesz az ami leköti a figyelmemet. Szeretem az édességeket, még ha nem is érzem jóformán az ízüket, az emlékeim szerint próbálom felidézni mindet. Mókás lehet egy vámpírt édességgel látni, amint valaminek az izét próbálja megállapítani, hogy milyennek kell lennie mondjuk az epernek. Olyan régóta nem tudom már normálisan elmondani, mennyire ízlett a vacsora, vagy a levesek, amiket régen még szerettem.
Tétováztam, csak kintről figyeltem a fagylaltszalont, de mégsem mentem be. Valami visszatartott és csak a hosszas bámulást tartottam fontosnak ahelyett, hogy bemennék, választanék magamnak valamit s, egy kicsikét jobban érezném magam.
Mostanság egyedül képtelen lennék felvidítani magam, mindig szükségem van egy cinkostársra akit a 'bajba' húzhatok magammal. Ilyenkor bezzeg egyik évfolyamtársammal sem találkozom, akivel jól ellehetne beszélgetni egy fagyi mellett. Hol vannak ezek ilyenkor? Talán nem bújócskáznak és azt várják, hogy megkeresem őket? Na az kizárt! Én nem fogok utánuk szaladni, majd előjönnek maguktól ha akarnak. Vadászni meg úgysincs kedvem rájuk most, nem is tennék ilyet, hiszen mégis csak a diáktársaim akikkel nap mint nap szembe találom magam.
Ha túl sokáig álldogálok itt, másnak is feltűnik majd és azt gondolják, hogy tervezek valamit, de ez egyáltalán nincs így. Talán ha terveim lennének, azok csak az édesség körül forognának és semmi más nem kerülhet szóba.
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzer. Szept. 07, 2011 11:54 am

Daphne Greengrass

Igen, valamiért tényleg nem rajongtam egy nő optimizmusáért. Muszáj pesszimistának lennie, hogy ellehessen csavarni a fejét, vagy pusztán azért, hogy erős vállat lehessen tartani neki, ha sírni vagy esetleg szomorkodni akar. Nem! A kihasználás távol állt tőlem, vagyis most sajnos igen.
Anya is megmondta, lányba csak akkor szeresek bele ha komolyak a szándékaim. De az sajnos még kis varázsló koromba volt, nem pedig akkor amikor átváltoztattak vámpírrá. Félő hogyha szerelmes leszek, nem fogom tudni elviselni a belső kint, ami arra szolgál, hogy csak arra az illetőre gondoljak akit szeretek. Daphne köszönése úgy tűnt a számomra, mintha azt mondta volna harapjam meg, hisz itt van nekem és csak rám vár. A gondolattól elmosolyodtam, de most sehogy sem vágytam a társaságra.
Egyedül maradtam és még meg sem szólaltam azután, hogy elment.
Mivel tudtam, hogy sokáig én sem maradhatok távol fogtam magam és egy hatalmas kerülőúton visszatértem a Roxfortba.

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Daphne Greengrass
Boszorkány
Daphne Greengrass

Hozzászólások száma : 11

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzer. Szept. 07, 2011 7:52 am

Florean Fortescue Fagylaltszalon Utb2xvp2onx1cd7xje2t Florean Fortescue Fagylaltszalon S446buucvjnc65ooijv2 Florean Fortescue Fagylaltszalon Arsxfv3yq2nrd7jwrju
~A kívánságokat nem lehet tetszés szerint előhívni
vagy elnyomni. A legmélyebb mélységeinkből törnek elő, mint
minden szándék, akár jó, akár rossz. És észrevétlenül születnek.~

Iason Moorcock

Eltűnődve fordítottam el fejemet, majd mértem végig Iasont. A fényképezőgépemet gondosan vissza akasztottam nyakamba, majd miután eltüntettem a maradék fagylaltot, az asztalra támaszkodva, sóhajtva válaszoltam a fiúnak, mélyen aranybarna szemeibe mélyedve.
- Nem tudom, tulajdonképpen fogalmam sincs! Csak reménykedtem. Remélem, hogy végre társaságra lelek. Remélem, hogy végre lesz valaki, aki megért. Te is különcnek tűntél, és jó fejnek. Reméltem, hogy összhangba kerülünk...
Elfordítottam fejemet, majd torok köszörülve feltápászkodtam lassan, kimérten, mintha csak jómagam is kételkednék az elkövetkezendő cselekedetemben. De csak felálltam, kihúzva magam, egyenesen Iason szemeibe nézve.
- De, majd meglátjuk... - Ismételtem el szavait, majd sóhajtottam. - Én azt hiszem, most vissza megyek a suliba. Mint mondtam, Mardekáros vagyok, szóval ha gondolod, tudod, hol találsz....
A fiú mellé léptem, végigsimítottam arcától álláig kezemet, majd mosolyogva továbbmentem, egyenesen a Roxfort felé.
Igazából semmi dolgom nem volt, de nem úgy tűnt, mintha sok kedve lenne ehhez az egészhez. Neki is, és nekem is megvoltak a magam gondjai, a későbbiekben pedig mindent be lehet pótolni... és különben is, Astoriát is meg kell még találnom! Tű a szénakazalban, mint azt szokás mondani...

// Valahol a kastély belsejében lófrál //

http://www.dreamland.hungarianforum.net
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyKedd Szept. 06, 2011 10:59 am

Daphne Greengrass

Igazság szerint ezt a meghittnek gondolt perceket csak a kedvtelenségem ronthatta el. Igazság szerint zavart az, hogy másokat szerelmesen látom a másiknak esve, dőlve, kézen fogva. Határozottan borzasztó és rémes dolog ilyet látnod, ha vámpír vagy. Legalábbis az olyan lény számára mint amilyen én voltam igen. Már a fejemből is kireppent az a dolog, hogy vérhez jussak.
Igazából csakis akkor tértem vissza ebbe a keszekusza és zagyva világba amikor Daphne le akart vagy már le is fényképezett.
Egy fotómániás! Fényképezőgépe van. Atya ég, ha tíz év múlva is ugyanolyan leszek mint amilyen most vagyok tuti rájön a gazságra, hogy én nem varázsló vagyok. Bár már akkor inkább leszek önmagam fia, mintsem, hogy kitudódjon a dolog. Nem, egyáltalán nem voltam boldog a tudattól és ezen Daphne mosolya sem segített. El szerettem volna felejteni azt a képet, illetve annak a gondolatát, hogy lefényképezett.
- Majd meglátjuk... - semmiképpen sem szeretek előre inni a medve bőrére, sokszor csalódást okoz ha tervezni kezdek, a jövőre nézve.
- Miből gondolod, hogy kedvelni foglak? - kérdésemet csak úgy mellékesen tettem fel, azonban most az arcom valahogy nem nagyon akart a viccelődős kedvében lenni, amikor megtréfál és kedvessé válik, mint alig néhány perccel ezelőtt.
Mindig is utáltam a nők optimizmusát, valahogy az anyámét sem szerettem. Folyton elvolt azzal a biztatásával, hogy minden rossz után csak jó jöhet. Valahogy irtóra nagyot tévedett, örökre ebbe a gyerektestbe záródva kell majd leélnem a hátralévő életem.
Daphne Greengrass
Boszorkány
Daphne Greengrass

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyKedd Szept. 06, 2011 9:12 am

Florean Fortescue Fagylaltszalon Utb2xvp2onx1cd7xje2t Florean Fortescue Fagylaltszalon S446buucvjnc65ooijv2 Florean Fortescue Fagylaltszalon Arsxfv3yq2nrd7jwrju

Iason Moorcock

Jó kedvem volt. De tényleg. Nem az a hű de szórakozott, és boldogan vidám, de szerencsémre a napsütés, amit Iason idézett elő, sok mindenen dobott. És persze az is, hogy végre van társaságom.
Bámészkodni kezdtem. Néztem az embereket, figyeltem ahogy egymás körül sürögnek forognak, bár általában inkább csak kettes csoportokban... Mindenki el volt merülve a saját kis világában, avagy a szerelmével egy külön univerzumban. Érdekes, hogy mennyien voltunk itt, mégis senki sem törődött a többi emberrel, csak a társával.
Iasonra néztem. Mi annyira nem illettünk ebbe a képbe, hogy az szinte már fájt. Úgy kiríttunk a tömegből... és mégis itt voltunk. Mint a Jing és a Jang. Mi nem fogtuk egymás kezét, sőt, még csak egymás közelében sem voltunk, és tekintetet váltani is rettegtünk. Mégis volt bennünk valami közös, a misztikumon kívül is. Sőt, sok minden közös volt bennünk, bár hogy mi, azt megmondani még képtelen lettem volna, hisz alig ismerem pár perce.
- A tiédből? - Haboztam. Annyira együgyűnek hatott ez a kérdés, de úgy elkalandoztak a gondolataim, mintha most hirtelen hideg vízzel öntöttek volna le. - Persze, miért is ne?!
Erre én előre hajoltam, majd csentem pár falatot. A mosolyt még csak nem is kellett erőltetnem, jött az magától is. Tényleg finom volt, bár a hangulat elég gyászos.
Elővettem a fényképező gépemet. Először a fagyizót örökítettem meg, majd Iasont. A gép mögül rámosolyogtam.
- Remélem nem bánod... Amúgy meg, biztos vagyok benne, hogy a későbbiekben jól megleszünk! Szóval úgyis látlak még többször is... - Kuncogtam halkan.
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzer. Május 04, 2011 8:37 am

Daphne Greengrass

Elképzelni sem mertem, hogy lehetséges azt a merényletet elkövetni ellenem, amit most a mai órában követtem el. Fel akartam állni, egyszerűen rettegtem a gondolataimtól, főleg azoktól amelyek nagyrészt hozzá vezetnének. Megborzongva tettem le a jégdarát, pár pillantást vetettem Daphne arcára.
Mit is mondott az előbb? Hogy megkóstolom -e ? Őszintén szólva az én eszem megint máshol járt, csak néhány szó volt az amit elkaptam a levegőből.
A felém fordított fagyira néztem, szerintem ugyanúgy irtózott tőlem a pohárban, mint én tőle a székben. Túlságosan elvigyorogtam a dolgot, nekem nemesebb dolog kellett mint a fagyi, annál sokkal táplálóbb és persze éltetőbb.
Nem valami hideg gyártmány, amitől összeszorul a szemem ha látom, ez bármikor, bárhol felperzsel, sőt mi több, fizetnem sem kell érte.
A vér, a vér, a vér. Ekörül keringett az én kis agyam. Bár megadtam magam, csak egy kis kóstolás és semmi több.
Összeszorult volna a szívem ,ha látta volna a fogaim, óvatos voltam, de ki tudja...
- Finom... - válaszoltam kurtán, majd a jégdarára néztem. Elégé fúrta a torkom, hogy ne kérdezzek vissza.
- Megéri a pénzét, hideg és pont jó. Öhm kérsz?

Daphne Greengrass
Boszorkány
Daphne Greengrass

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzer. Május 04, 2011 12:49 am

Iason Moorcock

Vigyorogtam, és ez mindent felülmúlt. Bár igen, még most is ott motoszkált az emlékeimben az, ahogy elmondta apám Astoriát, és igen, rendíthetetlenül hányingert keltett bennem, hogy most is csak ülök itt, ahelyett hogy megtaláljam, de nem igen foglalkoztam vele. Illetve próbáltam nem törődni vele. De esélytelen volt... elvégre ha úgy lett volna,a sors magától összefuttatott volna vele. Tehát csak magamra számíthatok.Bár most már tudom, konkrétan mit kell keresnem. Eddig még csak azt sem tudtam, hogy egyáltalán keresnem kell. Unalmas mindennapjaim voltak... talán még azok is lesznek a jövőre nézve. Mindenesetre most összeszedem magam, és megpróbálok nem arrogánsnak lenni az egyetlen kedves idegennel évek óta, aki magától jött oda hozzám,ráadásul nem nőnemű. Kissé már fóbiám volt attól, hogy csakis nő egyedekkel voltam együtt. Khm, akarom mondani, társalogtam. Ferde hajlamaim még szerencsére nincsenek.
- Igen, egyértelműen jobban...
Neki álltam a fagylaltnak... és meg kell hogy mondjam, hihetetlenül jól esett! Nem nagyon szoktam fagyizni, a jégkrémet pedig utálom.Édesség terén inkább a gumicukrok, abból is a gumimaci volt az, ami minden mennyiségben jöhetett. No meg a kókuszos dolgok, és minden egyéb ilyen kis golyó illetve ferrero csokoládék, mint a ferrero rose, avagy ferrero raffaello.
- Igen, isteni! Megkóstolod? Lopj bátran!- Toltam felé a kehelyben lévő fagyim érintetlen oldalát kuncogva. Kétségkívül jól választottam. - És neked,a tiéd?
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyPént. Ápr. 29, 2011 8:28 am

Daphne Greengrass

Daphne kérésének eleget tettem, a saját döntésem azonban túl elnyúlt. Fogalmam sem volt mit választhatnék, amihez nem kell kinyitnom a szám. Lehetetlenségnek tűnik helyes döntést hozni, egy lány mellett. Főleg egy olyan mellett, aki még az álmaiban sem gondolkodik vámpíron. El kell tűnnöm vagy valami, nem gondolhatok a vérére. Oda sem kellett volna mennem hozzá, most nem emészteném önmagam.
Az Ő édességét már kifizettem, én meg még mindig csak szemeztem a csokoládéval. Eper? Inkább valami más! Kinéztem, Rá figyeltem, ahogyan vár rám, majd visszafordultam az édességek felé. Az erdei gyümölcsnél ragadtam le , mármint a hideg és folyékony löttynél. Jégdara? Igen, az volt előttem kék szívószállal. Mintha rászorulnék a szívószálra! Hiszen ott vannak a fogaim. De legalább nem valami csokoládé parfés dolgot választottam. Esetleg valami egyebet. Mindegy. Nagy nehezen kifizettem a kért dolgokat, majd kimentem Daphnehoz.
- Ez mind a tiéd! Remélem jól érzed magad. - mondtam, miközben letettem elé a tálcát amit kihoztam, a rendelt édességek olyan csodásan sorakoztak fel rajta, mintha centire elhelyezte volna rajta a pultos.
Szembe ültem vele, ha mellé ülök nem érzem biztonságban a gondolataimat a vértől. Bár így is csak mozognék a tudattól, hogy engem nézhet amikor nem figyelek oda, vagy nem tudom.
Kerültem a tekintetét, valahogy csak a jégdarára figyeltem aztán a szívószálra. Ne már, nekem ez nem kell!
Forgattam a poharat és nem tettem vele semmit, még a számhoz sem emeltem vagy valami.
Egy pillanatra amikor ránéztem, valahogy jobban akaródzott a jégdara, mint a vére. Szóval megízleltem a jégdarát, titkon vérnek képzeltem hátha könnyen lemegy.
- Ízlik? - értettem ezt az előtte helyet foglaló édességekre, no de a látszat magáért beszélhetett volna számomra. Valahogy, én inkább a véleménye után nyújtottam érdeklődést, nem adtam a látszatnak. A látszat néha csal, én meg példa vagyok rá.
Daphne Greengrass
Boszorkány
Daphne Greengrass

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptySzer. Ápr. 27, 2011 10:44 am

Iason Moorcock

Hozzászoktam immár ahhoz, hogy semmi kedvem nem volt gúnyosnak lenni. Vele nem. Ha Ő jó indulatú, én miért legyek undok?
Szóval, miközben egyre jobb lett a kedvem, és egyre csak vigyorogtam, egy fagyis felé haladtunk - Bár szökdécselni lett volna kedvem.
Hozzám nem méltóan egy egybe részes lenge pántos miniruha volt rajtam, amit színes virágok díszítettek. Alja miközben lépkedtem, ide-oda libbent. Meg kell hogy mondjam, most hogy jobb lett az idő, szinte már mindent élveztem.

- Ki ne szeretné? - Kuncogtam mosolyogva. Mikor odaértünk, akár egy kisgyermek elkerekedett szemekkel tördeltem idegesen ujjaimat. Gyümölcsöset akartam mindenféleképpen, vagyis addig azt akartam, amíg meg nem láttam a Kókuszt. Istenem, akkor aztán fülig ért a szám! Grillázs, vagy mandula? Esetleg színes cukorka, vagy valami szirup? Istenem, eszméletlen mennyire nehéz dönteni!
- Ha lehetne, mindet! De... hm, egy feketeribizkét, és egy kókuszt mandulával, kérlek! - Mosolyodtam el. Kíváncsi voltam Ő mit kér. Miközben megállíthatatlanul vigyorogtam, leültem a teraszra. Nem vagyok bunkó, sem lusta. Egyszerűen csak tudtam, hogy Iason úgyis ide hozza nekem. És ez nem kihasználás! Különben is, helyet foglaltam... amilyen gyönyörű időt, és meleget teremtett a fiatalúr nekem! Az egész környék járókelőktől hemzsegett!

A hozzászólást Daphne Greengrass összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 04, 2011 12:32 am-kor.
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon EmptyKedd Ápr. 26, 2011 9:41 am

Daphne Greengrass

Hagyta, hogy magammal hozam, ez meg nagy szó volt, mert még nekem is volt hozzá kedvem. Nevetni nem nevettem, megmaradtam az a csendes típus aki igazán vagyok. Megváltozni egy lány kedvéért? Inkább a Nap ártó sugara. Az Abszol úton jártunk, amikor megláttam nagybetűkkel kiírva ,,Florean Fortescue Fagylaltszalon".
Ha észnél vagyok berángatom, ha nem elhúzom innen, hogy még az illatozó édesség hidegét se lássa avagy érezze.
- Szereted a fagyit? - ez ostobaság volt részemről, nem vártam tőle választ, másképpen megvártam volna a választ is odakint. De nem, engem valahogy jobban csábított a csokoládé meg az eper illat.
- Melyik a kedvenced? - rá tekintettem, ami azt illeti vigyorgósan azaz amennyire tudok én vigyorogni ezer éves magányomban.
Elhúztam gyenge nőies testét a pulthoz, választás elé állítottam, számomra olyan volt ez, mintha éppen azért harcolnék, mi legyen a jövőm.
Bár a jövő sötét és kiszámíthatatlan, én mégsem tudok rá gondolni. Úgy nem, hogy tudjam, még a jelenemet sem tudtam megélni ahogy szerettem volna.
Talán magányos és unalmas jövő vár rám, de legalább tudom, hogy éltem.
- A vendégem vagy, melyiket szeretnéd megkóstolni? - én konkrét válasszal tudtam volna válaszolni, ha egy mugli vagy bárki más megkérdezi ,esetleg ő.
Mit mondtam volna? Ó az nagyon egyszerű. A vér finomabb a fagylaltnál.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Florean Fortescue Fagylaltszalon   Florean Fortescue Fagylaltszalon Empty

Florean Fortescue Fagylaltszalon
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next