Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Vonatállomás Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Vonatállomás Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Vonatállomás Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Vonatállomás 3347qiw
A Hónap Játéka
Vonatállomás 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Vonatállomás Ic7783

 

 Vonatállomás

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyHétf. Júl. 23, 2012 12:58 am

~Leah~

- Ez nem is lenne rossz ötlet. A kviddics remekül karban tartja a testet, bár ha rossz a kapitány, a csapatszellem eléggé elhúzhat más irányba. - feleltem, lévén láttam már egy két csapat kapitányt az éveim során. Hála istennek Oliver remek volt és bár akkor már nem játszottam, úgy hallottam, hogy Harrynek sem voltak különösebb problémái amikor az övé volt a poszt, holott neki aztán rengeteg mindennel kellett foglalkoznia, és a kviddics nem az első volt a listáján. Nem hibáztatom érte lévén neki és a többi jó oldalon harcolónak köszönhetjük ezt a békés időszakot, amely ránk köszöntött, és amelyet már annyira megérdemelt az egész varázsvilág.
- Ezt örömmel hallom, nem biztonságos csak úgy kint ücsörögni egy olyan fiatal lánynak, mint amilyen te is vagy. - mondtam neki komolyan, elvégre nem csak a még el nem kapott Halálfalók miatt, aggódok, akiknek száma bár kevés, azért tudnának gondokat okozni. Vannak azonkívül mások is, akiktől egy fiatal lánynak tartania kell, főleg hogy amikor csak úgy felbukkantam előtte, még csak megvédeni sem tudta volna magát, ha éppen nem én, hanem valaki más közeledett volna hozzá történetesen éppen ellenséges szándékkal.
- Myrtle-t mostanság elég jó hangulatban vagy, legalább is ahogy egy két pletykát hallottam. A szükség szobája viszont elég népszerű. Felmehetsz a hatodik emeletre és beülhetsz az egyik használaton kívüli tanterembe is, bár talán kissé porosak. - vetettem fel a lehetőséget, lévén szerettem volna segíteni Miss. Blissnek annak ellenére, hogy már nem voltam a tanára, az ilyen dolgok viszont számomra nem ettől függtek. A büntetését is nyugodtan kiszabhattam volna, de úgy éreztem, hogy ez Hermione kötelessége, hiszen az ő diákja, valamint a későbbiekben úgy is tudomást szerezne róla. Így tehát jobb ha mindjárt ő dönt a büntetésről és az esetleges pontlevonás mértékéről is.
- Szeretném ha holnap reggel felkeresnéd Malfoy professzort, ma más késő van, nem lenne illendő ilyen eseményekkel zaklatni. - mondtam Leahnak, lévén Hermione a családjával lakik az iskola falai között, amelyre egészen eddig még nem volt példa. Bár ők minden tekintetben kivételes esetnek számítanak, és elég sok nehézségen mentek keresztül ahhoz, hogy azt reméljem ezután végre boldogok lesznek.
- Ennek örülök, bár az én posztomon hamarosan valaki más fog játszani. - közöltem kíméletlenül és ahogy feltűntek előttem az iskola kapuinak fényei, elvégeztem néhány bűbájt, amellyel elértem hogy az iskola bűbája felismerjen, így Leahval az oldalamon beléphettem, majd a bűbájok automatikusan helyre álltak. Nem is értem, hogy volt képes kijutni rajtuk.
Vissza az elejére Go down
Leah Bliss
7. Évfolyamos diák
Leah Bliss


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptySzomb. Júl. 21, 2012 10:28 pm

Alicia Smile

*Ahogy a Roxmorts fénnyel teli utcáin sétáltunk az iskola épülete felé, ismét régi emlékképek jutottak eszembe. Amikor még harmadéves, vagy negyedévesként vidáman szaladgáltunk tömegesen Zonkó Csodabazárába, a Mézes Falásba, é egyéb más helyekre, reggeltől estig. De mielőtt megint úrrá lehetett volna rajtam ez az állapot, megráztam a fejem, és Alicia tanárnő felé fordultam. Hallgattam, amit mondd, és a kviddicses időszakra akarva, és akaratlanul is visszagondoltam egy kicsit. Igen, terelő voltam, egy másfél éve. Most is szívesen játszanék, csak a válogatásra nem mentem el. Lusta voltam akkoriban, elvégre nem sokkal a gyilkosság után voltam, és kedvem pedig semmihez sem volt. *
- Igen, én voltam az egyik terelő. És most is szívesen játszanék, talán a félévkor jelentkezem. *Sóhajtottam. Tényleg jól jönne valami délutáni elfoglaltság, valami fárasztó, mert mostanában a tanuláson kívül semmi dolgom nincs. Lézengek a klubhelységben, a folyosón, és az udvaron. Néha elmegyek Hagrid háza mellett, sétálok az erdő szélénél. Nem szoktam bemenni, mivel majdnem mindentől félek, ami odabent van. Jobb nekem kívül.*
- Nem fogok kiszökni. Legalábbis, megpróbálok, nem. *Kezemet a tarkómhoz emeltem, és húztam rajta végig. Hangomban lehetett hallani egy kis nevetést, de feltétlenül igazat mondtam.Tanárnak nem hazudok. Másnak sem, én eléggé megbízható diák vagyok. Hirtelen fellángolásból jöttem ki a Vasútállomásra. Meg hát, nem volt nehéz dolgom. Mostanában gyenge a védelmi rendszer. De lehet, hogy csak szerencsém volt. Egyeltalán auror volt az, aki a kapuban feszített? Mert azok általában felismernek egy bűbájt.*
- Tudom, és gondolkoztam is rajta, hogy a Szükség Szobáját felkeresem, vagy talán Myrtle vécéjébe... *És még sorolhatnám. Tényleg sok olyan hely van a Roxfortban, ahol el tudtam volna rejtőzni, de akkor még is jobb ötletnek tűnt a szökés. A hatodik emeleten sok ilyen szoba van, szerintem holnap el is látogatok oda. De még a drága húgommal is akartam beszélni máma. De szerintem Hermione professzortól kapni fogok... *
- Értem. Hisz' olvastam is a VarázsSport magazinban a csapatról. Jó összeállítása van, az egyik kedvencem! *Lelkesedtem fel. A szünetben Soshanna-val és nagynénénkkel rengeteget mentünk Kviddics meccsekre. Mind a hárman nagyon szeretjük.
Közben lassan haladtunk, már elhagytuk a kis falút.A Roxfort bejárata egyre közelibbnek tűnt számomra. ahhoz képest, hogy tényleg nagyon lassan lépkedtünk. Már egy kicsit álmos voltam, szememet alig tudtam nyitva tartani. De ahogy érzem még vár egy látogatás Hermione szobájában. *
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 12:33 am

~Leah~

Ahogy Leahval az oldalamon elindultunk a kastély felé a fáradtság amely eddig csak nyomokban jelentkezett szinte teljesen elborított. Úgy éreztem, hogy ezúttal kész kínszenvedés lesz megtenni az utat a kastélyig, majd onnan Hermionéhoz, és csak aztán a szobámba. Feltett szándékomban állt jelenteni neki a dolgot, elvégre nagyon büszke a Hollóhtasaira, nem szeretném ha ez valaki mástól jutna a fülébe. Ráadásul az iskolai szabályok azért vannak, hogy ne szegjék meg őket, ha nem is mind, de a kijárási tilalom feltétlenül ezek közé tartozik.
- Ohh valóban, már emlékszem rád, szokatlanul jó terelő voltál igaz? Kérlek bocsáss meg ha összekeverlek valakivel. - irányítottam vissza a figyelmemet ismételten a mellettem sétáló lányra. Láttam rajta, hogy rosszkedvűségének pusztán azaz oka, hogy most egyetlen egy ember megbántotta és nála eltörött a mécses. Úgy éreztem, hogy a most kiadott könnyek már egy ideje gyűlhettek benne, míg végül valakinek a szavai felborították azt a poharat, amely megtelt. És bár tanár voltam, és tudnom kellett mi a helyzet a diákokkal, őszintén szólva meglepett, hogy a bizalmába fogadott, hiszen elég sok olyan válasszal találkoztam már, hogy nem fontos, vagy majd elmúlik, nem csak tanárként, hanem diák éveimben is.
- Legközelebb, kérlek ne tégy ilyet. - pillantottam rá komoly tekintettel, amikor elárulta, hogyan hagyta el az iskola területét. Meglepett, hogy képes volt egy egyszerű rejtő bűbájjal kislisszolni az őrök szeme elől. Talán Dumbledore professzor megfeledkezett volna a megerősítő bűbájokról? Ilyesmi még ezelőtt nem fordult elő, azt hiszem jobb lesz ha majd holnap felkeresem és megérdeklődöm tőle a dolgokat. Elvégre az iskola felelősséget vállal azért, hogy a diákok csak meghatározott időközönként és akkor is szülői aláírással hagyhatják az iskola területét Roxmortsba.
- Értelek, de úgy vélem van elég rejtett zuga az iskolának, amelyet kevesen ismernek. Kérlek, legközelebb ha egyedül szeretnél lenni, válassz ezek közül. - pillantottam elvégre a kastély hatalmas, a hozzá tartozó birtokról nem is beszélve. Rengeteg olyan hely van, amely a diákok szemei előtt láthatatlan, egészen addig, amíg hirtelen szükségük nem lesz rá. Ilyen például a Szükség szobája, de van ezenkívül számtalan olyan hely, amely nem változtatja a helyét még is kevesen találtak rá eddig. Ha pedig ő maga még sem találna egyet, hát ha megkérdezi Hollóháti szellemét, ő egészen biztosan szívesen segít neki.
- A Porpicy SC Kviddics edzésén, én vagyok a csapat egyik hajtója. - válaszoltam kedvesen Leahnak, tudva, hogy a kiszökésével kapcsolatos témát nyugodt szívvel lezárnak tekinthetem. Ha csak persze meg nem kérdezi, hogy felkísérem-e Hermionéhoz, amit feltétlen meg kell tennem, hiszen ez a feladatom. Ha egy mardekárost kellene elkísérnem Perselushoz, azt is megtenném, mert nem kellene aggódnom miatta, magam miatt sokkal inkább, lévén nem ápolunk igazán beszélő viszonyt sem egykori bájitaltan tanárommal.
Vissza az elejére Go down
Leah Bliss
7. Évfolyamos diák
Leah Bliss


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyKedd Júl. 17, 2012 9:36 am

Alicia Smile


*Nyugodt tekintettel követtem, ahogy közeledik felém. Alicia professzor nem az a goromba fajta tanár, sőt, kifejezetten kedveltem, és most is, de biztos hogy számítanom kell egy kis büntetésre, és fejmosásra. De Hermione professzortól is félek egy kicsit. Nem igazán szívleli, ha kiszöknek a diákjai. De nem zavar, egyszer élünk. A pontlevonást még behozom a ház javára, de remélem nem lesz nagy kihágás.
Amikor a professzor hozzám szólt, összeszedtem a gondolataimat -Kis gondolkozás árán, mert ugyebár ma még a nevemet is alig tudom-, majd válaszoltam.
-Leah Bliss vagyok, tanárnő, régebben kviddicseztem, egy, vagy két éve. * Ennyi volt tőlem a legtöbb, amit mondani tudtam. A torkomban még mindig ott volt a gombós, amit a sírás gyúrt oda. Már elmúlt az a görcs, ami kiváltotta belőlem a könnyezést, és a múlt gondolatai elillantak. Most, hogy valaki hetek óta -Lucy-t kivéve- hozzám szólt, jobban éreztem magam. Mivel már a nap eltűnt a horizontról, követtem a tanárnő mozdulatait, és szintén elővettem a pálcámat, majd azonnal egy kis fénygömb keletkezett a pálca végére, amint elmondtam a Lumos varázsigét. Valamivel jobban lehetett látni, hisz lámpa ezen a lepukkant állomáson nem nagyon volt. Igazából ezért is jöttem ide, de ma nem volt szerencsém. Nem mint ha nem örülnék... Már nem is tudom, hogy mit akarok. Elvesztem.
- Rendben. *Válaszoltam beleegyezően, nem mint ha más választásom nem lett volna. De most úgy érzem, vissza kell mennem.* Hát, csak kisétáltam. Meg használtam még egy rejtőbűbájt, de sokan voltak kint, tehát nem szúrtak ki.. *Meséltem vidáman, mint ha büszkének kéne lennem erre, hogy könnyedén kiszöktem, minden alagút nélkül. A kérdés következő részére már nem annyira szívesen válaszoltam, de ha kiadom magamból, biztosan jobb lesz... Vagy nem, kiderül ez is....*
- Igazából, el akartam bújni minden piszkálódás elől, egyedül akartam lenni, és akkor előtörtek az emlékek, és... Nem tudtam magam visszafogni... *És akkor megint a könnyek. Most valamivel jobban visszatartottam magam, mint amikor megérkeztem. Elfogadtam a zsebkendőt, és egy "Köszönöm" után megtöröltem a szemem, elfordultam, majd kifújtam az orrom. Csendben sétáltam a professzor mellett, nézve, hogy még ilyen későn is milyen nyüzsgő élet van a Roxmortsban. Még sosem szöktem ki. Vagyis egyszer-kétszer fiatalabb koromban, és akkor nem buktam le.
-És ha szabad kérdeznem... A tanárnő hol volt? *Próbáltam valamilyen ártalmatlan témájú beszélgetést indítani. Nem szeretek csöndben lenni, bárkivel eltudok beszélgetni egy adott témán. *
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyHétf. Júl. 16, 2012 11:08 pm

~Leah~

Elsőre azt gondoltam volna, hogy talán griffendéles, esetleg egy mardekáros, már utóbbi gondoskodott volna róla, hogy ne vehessem észre, vagy már azonnal hátra arcot vágott volna és elmenekül. Na igen mardekáros ravaszság ide oda, én azért úgy vélem, hogy némelyikük igencsak gyáva, amikor arról van szó, hogy felelősséget kell vállalniuk a tetteikért. Példát vehetnének a házvezető tanárukról, legalább e tekintetben, mert hogy a modorában is hasonlítsanak rá, az igen csak horrorisztikus élmény lenne. Gondolataim azonnal félbeszakadtak, amikor érzékeltem, hogy a lány feláll. Legalább is a hosszú haja nyomán úgy véltem lány, de miután meg is szólal, már teljesen biztos lehettem benne. Súlyos sport táskámmal a kezemben sétáltam oda szinte teljesen elé, és rápillantva az egyenruha fölött viselt talárra, csak sóhajtva megcsóváltam a fejemet. Hermione nem lesz túlságosan boldog, hogy ennyire elszemtelenedtek a hollóhátas diákok. A múltkor hárman szöktek ki az egyik alagúton, most pedig itt a következő delikvens. Ráadásul az ebben az időszakban teljesen elhagyatott vasútállomáson.
- Mi a neved? Kérlek bocsáss, de nagyon régen tanítottalak, és már nem emlékszem. - kérdeztem tőle kedvesen, látva, azokat a kisírt barna szemeket. Nem tudtam, hogy ki vagy mi bánthatta meg annyira, hogy a kastélyon kívül keressen menedéket, de semmiképpen sem szerettem volna, ha valami baj történik, így szabad kezemmel elővettem a pálcámat és egy lumossal némileg megvilágítottam a helyzetet.
- Visszakísérlek. Azért megkérdezhetem, hogyan jutottál ki és mi volt az oka, hogy elhagytad a kastélyt? - kérdeztem tőle és letéve a sport táskámat, kivettem a talárom zsebéből egy zsebkendőt és feléje nyújtottam. Ezt követően lassú léptekkel indultam meg Roxmorts forgalmasabb utcácskái felé, hogy ott keresztül vágva felsétálhassunk egészen a Roxfort kapujáig.
Vissza az elejére Go down
Leah Bliss
7. Évfolyamos diák
Leah Bliss


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyHétf. Júl. 16, 2012 8:39 pm

Alicia Smile


*Már épp azon gondolkoztam, hogy nem megyek vissza a kastélyba éjszakára. Úgysem aludnék a kastélyban éjjel, mert rémálmaim lesznek, itt pedig azért, mert rettegni fogok. Hát, inkább, ha választhatok, maradok a rettegésnél. Szüleim halála óta már megszoktam a virrasztást. Volt, amikor Húgom miatt, valamikor pedig a saját rémálmaim miatt. Ostoba gondolatmenetemet egy, a hoppanáláséhoz túlságosan is hasonlító hang törte meg, összerezzentem, és még szippogtam egyet, de nem kellett volna, mivel ez buktatott le. Lépések hangja vízhangzott, és egyre közelebb hozzám. Úgy döntöttem nem futok, hanem beszélek a "látogatómmal".
Végül legkisebb meglepetésemre Alicia professzor volt az, aki az előbb megijesztett érkezésével. Kicsit megnyugodtam, de valami kis hang azt súgta bennem, hogy most nagy bajba kerültem. Kérdésére úgy éreztem, hogy nem tudnék ésszerű választ adni, de az még sem én lennék. Felálltam, hogy lássa, ki vagyok.*
- Jó estét, Professzor *Eléggé gyatra mosolyt sikerült kisírt szemeim alá varázsolnom, ami rossz összhangot kölcsönzött, de még így is megpróbáltam a lehető leg meggyőzőbb arcomat mutatnom.* -Hát, Tanárnő, igazából... Én sem tudom, vagy is...
*Ilyenkor megint elzárta valami az agyamat, mint napokban, és nem voltam képes gondolkodni. Nem tudom mi van velem. Ez nem én vagyok, ezzel majd valamit csinálnom kell. Vettem egy mély levegőt, és rendeztem arcvonásaimat. Nem várom meg az ítéletet, lépnem kell.*
- Hát, szerintem indulok vissza a kastélyba... *Tettem egy lépést előre. A "Kint maradok éjszakára" hadművelet hivatalosan is romba dőlt. ~Ha nem szándékozik a tanárnő felkísérni engem, akkor lehet benézek a húgomhoz. Rég láttam ~
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyHétf. Júl. 16, 2012 6:37 am

~Miss. Bliss~

Ma reggel az elsősökkel volt egy dupla órám, majd azt követően sietősen összeszedtem az edzőfelszerelésemet és szinte rohamtempóban hagytam el a Roxfort épületét. Alig hogy kikerültem a védő bűbájok alól, azonnal hopponáltam is, egyenesen az Abszol útra, majd onnan a Foltozott üst kandallóját használva meg sem álltam a Porpicy SC épületéig. Az öltöző természetesen üres volt, a szétdobált ruhák azonban élénken jelezték, hogy ismételten elkéstem, de ez már nem volt újdonság. Oliver is tökéletesen tisztában volt vele, hogy ha az edzés időpontját hétköznap délre teszi, akkor késni fogok, mivel délelőtt órám van, hopponálni meg csak úgy nem lehet minden honnan. Főleg nem a Roxfortból mivel az ottani kandallók nincsenek rákötve a hopp hálózatra.
A nap már lemenőben volt, amikor Oliver véget vetett az edzésnek én pedig minden egyes fájó tagommal bevánszoroghattam az öltözőbe, ahol megcéloztam a zuhanyt. Képtelen voltam várni vele, amíg visszaérek az iskolába és ezzel nem voltam egyedül. Ha Oliveren múlna egészen biztosan reggelig itt tartott volna minket, hogy teljesen a tökélyre fejlesszük a csapat munkát és az új technikát, amelyet kitalált. Néha irigylem, hogy ennyi szabadideje akad, míg nekem szinte semmi. Egy ilyen kimerítő edzés után, tehát fáradtan érkeztem meg vissza a Foltozott üstbe, majd onnan Roxmortsba hopponáltam, méghozzá a vasútállomásra sikerült. Hát igen kimerülten nem a legjobb hopponálni, mivel nem biztos hogy ott érek földet, ahol szeretnék. Mélyet sóhajtottam látva, hogy elég hosszú séta vár rám a kastélyig, amikor váratlanul sírás hangja ütötte meg a fülemet. Érdeklődve indultam el az irányába, amikor felfedeztem egy Roxfortos diákot.
- Miért vagy idekint ilyenkor? - kérdeztem rám, lévén nem ismertem fel és az egyenruhája azon része, amely a házcímerét rejtette, nem mutatta magát, még csak azt sem tudtam, hogy melyik ház diákja szökött ki az iskola területéről. Remek, még egy elcsatangolt diák, nem lesz ez így jó.

/Nem gond Smile /
Vissza az elejére Go down
Leah Bliss
7. Évfolyamos diák
Leah Bliss


Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 6
Join date : 2012. Jul. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyHétf. Júl. 16, 2012 3:28 am

Alicia Smile

Egész nap unatkoztam. Péntek van, már minden diák felkészült a hétvégére, csak én nem. Végigültem az órákat, mivel nem voltmás választásom. Máskor mindig figyelmesen hallgatom a tanárt, jelentkezek, és jegyzetelek. Ma nem így volt. Valahogy megállt bennem az ütő, és máson agyaltam. A szüleimen, az életen, és azon, hogy miért vagyok ennyire egyedül. Pedig mostanában egyre többet beszélgetek, és társaságban vagyok. Nem értem magam. Késő délután volt, és úgy döntöttem, kiszökök. Nálam ez ritka gondolat, de szeretek újdonságokat kipróbálni. Sokan voltak az udvaron, onnan jöttem el egészen a Roxmortsig. A kapuknál csupán el kellett vonni az őrök figyelmét, egy rejtőzőbűbájjal pedig szimplán elsétáltam. Könnyű eset volt, viszont figyelnem kellett. Nem vágyom büntetésre. Nem találtam a helyem, így mentem a fejem után. Végül a vasútállomáson kötöttem ki. Tisztán emlékszem az első pillanatra itt... Boldogan... Gyerekként. Ha lenne rá alkalmam, visszapörgetném az időt. Kicsit sötét volt, leültem az egyik padra. Csöppnyi félelem bújkált bennem, hamarosan lemegy a nap, egyedül vagyok, ráadásul ezért biztos, hogy büntetést kapok. De az utóbbi inkább bátorított, nem is tudom, miért.
Akaratlanul is eleredtek a könnyeim. Nem álltam ellen. Régen sírtam. Túlságosan is büszke voltam hozzá. Most egyedül vagyok. Jó alkalom.

/Bocsi, gyatra kezdés lett, lesz még hosszabb is Smile //
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Vonatállomás   Vonatállomás EmptyHétf. Ápr. 25, 2011 10:42 pm

Az elsősök innen csónakkal, a többi évfolyam kocsikkal mennek fel a Roxfort kastélyához Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vonatállomás Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vonatállomás   Vonatállomás Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vonatállomás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Varázs Világ :: Roxmorts-
Ugrás: