Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Daniel Danvolt (diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Daniel Danvolt (diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Daniel Danvolt (diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Daniel Danvolt (diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Daniel Danvolt (diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Daniel Danvolt (diák) Ic7783

Share

Daniel Danvolt (diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

Daniel Danvolt (diák) Empty
TémanyitásTárgy: Daniel Danvolt (diák)   Daniel Danvolt (diák) EmptyCsüt. Május 19, 2011 8:39 pm

Daniel Danvolt (diák) Images?q=tbn:ANd9GcSd-lTB7qgSTJpqnQ3RTuRnK3pSOuJSzl3WwTRyCiIEy37mQj22

Név: Daniel Danvolt
Becenév: Daniel
Kor: 11
Rangod: Diák
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű
Születési idő: 1987. 11. 02.
Születési hely: London

Család: Danvolt
Anya: Amy Danvolt, 38 éves, saját vegyesboltot üzemeltet (aranyvérű)
Apa: -ismeretlen (aranyvérű)-
Testvérek: -nincs-
Egyéb családtag: Emily Danvolt, 62 éves, a lánya (Amy Danvolt) vegyesboltjában segít kisebb feladatokban (aranyvérű)
Háziállat: Egy öklömnyi méretű Magyar Mennydörgő sárkány, mely különleges képességgel született: képes változtatni a méretét 10 cm, és 50 méter közt, a neve pedig Nimbusz, neme pedig lány, de egy születési rendellenesség miatt nem tud tojást rakni. Imád repülni, de tudja, hogy nem repkedhet örökké.

Érdekesség: Nagyon szoros kapcsolatot alakítottam ki a sárkánnyal, aki még nagyanyjáé volt (Emily Danvolt), vagyis amolyan családi örökség.
Személyes tárgya: Varázspálca, Tűzvillám versenyseprű, Nimbusz, a sárkányom

Pálcád: Magyal, és ébenfa, 11 hüvelyk hosszú,grifftollal a belsejében.
Kép a pálcáról
Daniel Danvolt (diák) Thing.3786766.l

Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod: 1.évfolyam

Előtörténet: Egy hideg napon születtem. Anyám szeretett engem, és többször is tapasztaltam, hogy furcsa dolgok történnek velem. Ötéves koromban anyám elmagyarázott mindent, nekem pedig tetszett, hogy varázserőm van, de ettől nem lettem öntelt. Mikor megkérdeztem anyámat, hogy meséljen magáról, sokat mesélt az iskolai éveiről, és hogy azért hagyta ott a varázsvilágot, mert néhány tanuló ostobasága miatt elbocsájtották a tanári állásból.Anyám ezután átruházta rám a háziállatát, ami egy sárkány volt, viszont képes a méretét változtatni, a neve pedig Nimbusz. Sokat játszottam vele, majd hétéves koromban már teljesen hozzám volt szokva, így csak akkor voltunk elválasztva, ha utasításba adtam neki. Sokat segítettem anyám boltjában. Később, mikor már 9 éves voltam, anyámat autóbaleset érte, de szerencsére túlélte. Egészen eddig egy mugli általános iskolában tanultam, de közben anyám felkészített a varázstudomány alapjára (gyógynövénytanból egy kicsit,bájitaltanból, és még egy-két varázsigét is megtanított). Ezidőtájt már nagyon el akartam menni a Roxfortba, ahol anyám, és nagyanyám is tanult, de a baleset miatt maradnom kellett, és vigyáztam rá. Három hónap telt el, és anyám teljesen felépült, közben tízéves lettem. A következő tanév kezdetén, tizenegy éves koromban elutaztam a Roxfortba. Előtte azonban beszereztem a szükséges tankönyveket, felszerelést, és a pálcámat, ami első próbálkozásra válaszott engem. A vonatút simán telt, viszont találkoztam egy lánnyal, aki megígérte, hogy még találkozunk, és megtanít pár varázsigét, ami hasznos a sárkányok idomításához, azonban én elutasítottam az ajánlatot. Később megérkezve a Roxfortba, a beosztáson a Teszlek süveg a Griffendélbe osztott be. Ennek örültem, hiszen a családomban eddig mindenki Griffendéles volt. Remélem sok jó élményben lesz itt részem, és barátokat is szerzek majd.

Jellem: Vagyonos családba születve, anyám megtanított az alapokra, de a tudat, hogy gazdag családba születtem, nem tett gőgössé. Anyám balesete némileg megkeményítette a szívemet, így sokkal körültekintőbb, és kicsit makacsabb is vagyok. A hozzám közel állókért kiállok bármilyen bajban, legyen akár halálos veszély is. Nimbusszal a kapcsolatom szinte már testvéri kapcsolat.

Kinézet: fekete haj, fekete szem, magassága 170 cm, kissé izmos, bal keze kicsit nagyobb a jobbnál, mivel balkezes, és arra a kézre erősödött meg, így ott némileg nagyobb az izma. Haja nem igazán nagy. Többnyire ezekben a ruhában van: szürke trikó, fekete farmer, fekete cipő, meg egy fekete öv tele szürke szegecsekkel. Meg természetesen az iskolai egyenruha.

Nimbusz:
Daniel Danvolt (diák) Hungarianhorntail

A hozzászólást Draco Malfoy összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 22, 2011 7:55 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Daniel Danvolt (diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal