Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Conor Leroy ( diák ) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Conor Leroy ( diák ) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Conor Leroy ( diák ) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Conor Leroy ( diák ) 3347qiw
A Hónap Játéka
Conor Leroy ( diák ) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Conor Leroy ( diák ) Ic7783

Share

Conor Leroy ( diák )

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Conor Leroy ( diák ) Empty
TémanyitásTárgy: Conor Leroy ( diák )   Conor Leroy ( diák ) EmptyKedd Május 31, 2011 4:19 am

Conor Leroy ( diák ) ZZ5C625F16_www.kepfeltoltes.hu_

Név: Conor Leroy
Becenév: Conor
Kor: 17
Rangod: Diák
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű Varázsló
Születési idő: 1981.02.11
Születési hely: Írország, Dublin

Család:
Anya: Anabell Kiora/42/boszorkány, tanár/
Apa: Noa Leroy/44/varázsló/
Testvérek: Mark Leroy/17/diák/ikrek/
Egyéb családtag: -
Háziállat: Skyler - Orosz törpesárkány

Érdekesség: Mark Leroy az ikertestvérem. Körülbelül olyanok vagyunk mint a Weasley ikrek. Külsőre és belsőre egyformák vagyunk .
Személyes tárgya: -

Pálcád: 12 hüvelyk,kőris fa,magja:pegazus szívizom.
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 7.

Előtörténet:
Írországban születtem 17 évvel ezelőtt. Körülbelül 3negyed órával utánam megszületett az ikertestvérem Mark is. Egypetéjű ikrek vagyunk szóval külsőre teljesen egyformák és az élet úgy hozta, hogy belsőre is. Bár nem mindig. Mark az aki inkább barátkozóbb nyiltabb, viszont mindketten a Mardekárba kerültünk szóval ez valamiféle hasonlóságot feltételez rólunk. Bár a süveg elég sokat gondolkozott Mark-nál, hogy hova is tegye be Őt. Majdnem griffendéles lett de végül mégiscsak ide került. Nálam nem volt kérdés, hogy hova kerülök. Biztosan, szinte egyből rávágta a vén süveg, hogy nekem itt van a helyem. De ezzel most kicsit sokat ugrottam. Körülbelül 5 évesek voltunk amikor a szüleink úgy döntöttek , hogy költözünk és Londonig meg sem álltunk. Ott telepedtünk le végülis. Az álatános iskolát utáltam. Nem igazán tartoztam a szociális diákok közé. Elvoltam magamban és a testvéremmel. Mark könyebben boldogult. Ő volt az osztály szíve lelke, akihez viszont mint valami betegség, én is hozzá tartoztam. A nagymamám halálfaló volt. Már meghalt. De elég sokjan mondják, hogy nagyon haonlítok rá. Belsőre. Csak Én nem vagyok olyan elmeháborodott mint a nagyi. Kár hogy nem ismertem. 3 éves voltam amikor elkapták és soha többet nem láttuk. Késöbb megkaptuk az értesítőt, hogy meghalt. Én személy szerint eléggé sajnáltam, hogy nem ismerhettem meg. Nem is nagyon emlékszem rá sajnos. De elvileg szeretett minket. Mindig azt mondta, hogy különlegesek vagyunk. Az ikrek mindig különlegesek és lesz bennünk valami ami majd elválaszt minket a többiektől. Miután elköltöztünk kaptam egy levelet. Amit a nagyi írt. A halála előtt írta egy nappal és úgy intézte, hogy 6 évesen kapjam meg. A borítékban egy levél volt és a pálcája. Azt mondta, hogy nekem szánja. A levelében csak pár sort írt. Hogy mennyire szeret minket... és hogy 18 évesen meg fogok halni. De ne aggódjak. Ha elég ügyes leszek elkerülhetem a dolgot. Hát gondolom sejthető, hogy ez 6 évesen nem volt túlságosan megnyugtató a számomra.

Aztán pár évvel késöbb jött az értesítő nekem és az öcsémnek. Felvételt nyertünk a Roxfort Boszorkány és Varázslóképzőbe. Anyuék büszkék voltak ránk. Késöbbi éveink viszonylag normálisn folytatódtak. Nem sok dolog változott. A szerep ugyanaz csak a színpad más. Mark ugyanolyan mint az általánosban és én is. Maximum annyi változott, hogy már nem félnek annyira tőlem. Általánosba még elég ijesztő jelenségnek számítottam mivel akkor már többször használtam a varázserőmet. Nem nagyon. Csak néha ajtókat csapkodtam meg ablakokat. Mást nem csináltam.

A Roxfort azért változtatott rajtam és természetesen az idő is. Mivel tudtam, hogy 18 évesen elég sok rossz dologra számíthatok így elég sokat tanultam a varázslatokról, átkokról, rontásokról. Egyedül a bájitaltan ment nehezen mindig. De a nagyi úgyis megmondta, hogy varázsolni tanuljak meg mert a 18. szülinapomon arra lesz szükségem ha túl akarok élni. Mit ne mondjak inkább a nagyira hallgattam. Mark mindig megírja helyettem a vizsgákat bájitaltanból és mindig besegít szóval így abból nem olyan rosszak az eredményeim. A kviddics nem nagyon érdekel. Persze jó sport meg minden, de nem nagyon tud lekötni. Inkább nézem mint csinálom. Persze a repülés tetszik benne a legjobban. De ha már repülés akkor a sárkányok jobban érdekelnek. Mindigis csodáltam ezeket az állatokat.

Jellem: Hát igazából nem szeretek magamról beszélni mert nehéz jellemeznem magamat és aki ismer az meg tudja, hogy milyen vagyok. Tehát Mark tudja. Másoknak nem is nagyon nyílok meg mivel nem nagyon vagyok az a túlságosan nyitott, barátkozós ember. Makacs vagyok és nem szeretem ha beleszólnak a dolgaimba, kivéve persze a testvérem, de az más. Úgy vagyok vele, hogy csak nekem van közöm a dolgaimhoz meg Mark-nak és másra nem tartozik. Soha nem akartam közel engedni magamhoz senkit, és ennek azt hiszem leginkább Caroline volt az oka aki az első barátnőm volt és nála meg is tanultam, hogy nem szabad túl sok bizalmat adni egy idegennek mert ezzel gyakorlatilag a kezébe adod az életedet.

Kinézet: Sötét-barna feketés haj, kék szemek. Viszonylag magas vagyok és elég sokat mozgok és edzek. Öltözködésemről annyit, hogy nem rajongok az egyenruháért, de ezzel itt nem nagyon lehet mit csinálni. Az iskolán kívül lazán öltözködöm. Egyszerű póló, farmer és tornacipő ennyi az egész. Ja és tényleg. A tornacipő a kedvencem. Mást nem is nagyon hordok.

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down

Conor Leroy ( diák )
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal