Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Cassandra Hob (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Cassandra Hob (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Cassandra Hob (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Cassandra Hob (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Cassandra Hob (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Cassandra Hob (Diák) Ic7783

Share

Cassandra Hob (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Cassandra Hob (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Cassandra Hob (Diák)   Cassandra Hob (Diák) EmptyKedd Május 31, 2011 9:22 pm

Cassandra Hob (Diák) Payless-mackenzie-foy-15634729-353-447

Név: Cassandra Grainne Hob
Becenév: Cassy, Grainne, Sandra
Kor: 11
Rangod: Diák
Nem: Lány
Származás: Aranyvérű Boszorkány
Születési idő: 1987, április, 12
Születési hely: Anglia, London

Család:

Anya: Pearl (Brooks) Hob / 44 / Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztály dolgozója
Apa: Edgard Hob /45/Rejtély- és Misztériumügyi Főosztály dolgozója
Testvérek: Delma Hob /20/ Varázslény-Felügyeleti Főosztály dolgozója
Eliot Hob /20/ Auror
Egyéb családtag: Ester Hob /20/ Eliot felesége/ most nem dolgozik, mert terhes egyébként Szent Mungo Varázsnyavalya- és Ragálykúráló Ispotály gyógyítója
Háziállat: RidleBlack (röviden Blacky) egy sziámi macska, akivel Cassy nagyon jól megvan, mintha értenék egymás szavait, mágikus képességekkel rendelkező cica; Devil egy fekete bagoly, aki hozza a postát

Érdekesség: A Cassandra nevet az ük nagymamám után kaptam, aki álítólag meg jósolta (jósnő volt), hogy meg fogok születni majd, és teljes kivételt fogok képezni a családban, bár nem biztos, hogy a jó irányba..
Személyes tárgya: Egy nyaklánc amit az első születésére kapott a családtól
Pálcád: 12 hüvelyk, égerfa véla hajszál maggal, feszes pálca.
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 1.

Előtörténet:
Kedves Naplóm!

Sosem gondoltam volna, hogy naplót fogok írni, de most, hogy bekerültem a Roxfortba é egyetlen baráttal sem rendelkezem –csak egy kissé bolond hugrabuggossal, aki megutált mióta ebbe a házba járok-, valakinek el kell mondanom, hogy mi történt velem. Szerintem elég muglis dolog naplót írni, főleg, hogy ez nem egy elvarázsolt napló..
Tehát először elmesélem, hogy ki is vagyok, meg, hogy kerültem ide…
Tehát Cassandrának hívnak, de én a Grenniet jobban szeretem –és néhány szobatársam szerint ez igen házhoz méltó név-, de a Cassandra is jó név, de inkább Cassy ként. 1987-ben születtem meg a Londoni házunkban, mint a szüleim utolsó gyermeke. A testvéreim Eliot, és Delman ikrek, 9 évesek voltak amikor én megszülettem.
Elmondhatom magamról, hogy aranyvérű boszorkány vagyok. Ha az aranyvért kiejti valaki a száján, biztos mindenkinek az jut eszébe, hogy a Sötét Nagyurat szolgáljuk. Téved az -az élő aki ezt hiszi, ugyan nem tagadom, hogy az egyik családtagom –a papám testvérének a lányának a férje azt hiszem- a Sötét Nagyurat szolgálta, mint besúgó bár Ő is a Griffendél házat erősítette. Ő azóta meghalt, apa azt mondta, hogy a Sötét Nagyúr ölte meg..
Tehát miután megszülettem, a szüleim mint a ház új üdvöskéjét úgy neveltek. Mindent megkaptam, talán el is voltam kényeztetve, de anya azt mondta, hogy ez apa hibája, mivel ő nem bírt ellenállni annak, hogy a zöldeskék szemeimmel szomorún bámulok rá, és a szám is sírásra görbítem. Én ezt sosem voltam rest kihasználni! Gyermekkorom évei alatt mindig azt kellett hallgatnom, hogy milyen jó a Roxfort, milyen kedvesek a tanárok –bár Eliot azt mondta, hogy Piton professzor csak a Mardekárosokat szereti..-, meg a házak is elég normálisak kivéve a Mardekár! Eliot mindig arról mesélt, hogy oda csak a gonoszak járnak és abból a házból került ki a Sötét Nagyúr is… Delma pedig mindig azt mondta, hogy a Mardekárosok közelébe se kerüljek, mert rossz társaság. Ez enyhén szólva lehetetlen, tekintve, hogy a süveg ide osztott be..
Körülbelül 5 évesen mutatkoztak a jelek, hogy én is mágikus képességgel rendelkezem. Karácsony volt, és anyával sütöttünk ünnepi süteményt, de nekem nem volt kedvem kézzel öntögeti a lisztet, ezért csak egy pillantással –és persze arra gondolva, hogy milyen jó lenne ha nem kézzel kéne bele öntenem- a tálba teremtettem az említett alapanyagot. Innentől kezdve, elég sokszor mutatkozott meg a varázserőm, amivel imádtam bosszantani Delmát és Eliotot, anyáékat nem hiszen ők elég ritkán voltak otthon, inkább csak szombat és vasárnap délután..
Egészen eddig mindig arra vártam, hogy had jöhessek én is a Roxfortba, a szobám tele volt képekkel és Griffendéles dolgokkal amit a családból kaptam.
Emlékszem, hogy mennyire vágytam arra, hogy végre bekerüljek. A szüleimtől szinte nem is búcsúzva szálltam fel a vonatra, barátokat keresve. Egy kezemen nem bírtam volna megszámolni, hogy hányan voltak. Minden házból volt barátom kivéve a „tiltottból” amiről annyi rosszat hallottam. Minden igazán tetszett amit láttam, az épület maga gyönyörű volt, bár amikor a tavon kellett átmenni akkor féltem, mivel a bátyám azt mondta, hogy egy polippal kell majd megküzdeni.. olyan butaságokat tud néha mondani, én meg el is hittem!!
Amikor beléptem a kastélyba egy széles mosoly ült ki az arcomra, ahogy az első sorba siettem fel McGalagony professzorhoz.. Minden nagyon jó volt addig a percig amíg nem kellett leülnöm a három lábú székhez. Nem fogott el a pánik, nem is estem nagyot, mint az előttem lévő fiú aki a Hugrabugba került..
Én magabiztosan ültem le a székre de ahogy meghallottam a süveg hangját megilyedtem. Olyanokat mondott, hogy sötét jövőt biztosíthatok magamnak, meg, hogy a felszín alatt, ott nagyon mélyen nem vagyok jó szívű hanem ravaszabb mint bárki a világon tehát a Mardekárházba kerültem. Senkit nem ismertem, de kénytelen voltam/vagyok ismerkedni, tekintve, hogy hét évig fogok még ide visszajárni.
Amikor volt időm, vagyis este a lakoma után írtam anyáéknak egy levelet, megpróbálom felidézni, hogy mi is volt az pontosan..
[i] Kedves Anya és Apa!

Minden nagyon szép itt a kastélyban, mindenkit kedvesnek találtam akivel eddig találkoztam, bár az a bolond szellem Hóborc eltűnhetne innen, mert nagyon nem szimpatikus. A portrék amik beszélnek igazán kedvesek, ha nem is lesz barátom majd velük barátkozom. Blackynek is nagyon tetszik itt, jól érzi magát a zöld falak között! Szerintem hideg van itt a Mardekár klubbhelységben.. Igen a süveg ide osztott be! Én nem akarok itt lenni, senkit sem ismerek, és semelyik családtagom nem járt ebben a teremben, én vagyok az első!
Anya légyszives gyertek értem! Ígérem, hogy minden hétvégén kitakarítom a szobámat és segítek csak gyertek értem!

Üdv: G. [/i)

A válasz ami reggel érkezett, a sírásom követte, mert azt írták, hogy nem tudnak értem jönni. De végül is azért csak nem lehet itt annyira rossz, de érzem, hogy más leszek. Sokkal másabb, és ettől félek, hogy olyan leszek mint itt mindenki. Nem akarok másokkal barátkozni, már ház tagjaival, mert akkor végképp megutálnának! Persze mindenki tudja, hogy a családom nem pártolja a Nagyurat, de mégis befogadtak, már amennyire! Első sorban ezt akartam neked írni kedves naplóm, de most már álmosodok és holnap átváltoztatástannal kezdünk, szóval most lefekszek..

Malazár legyen veled.. vagyis ahogy írni akarom Merlin…

Ui: Látod erről beszéltem! Üdv: G.

Jellem: A kis naiva. A viselkedésemben megmutatkoznak a mardekáros vonások, bár nem tudom honnan, mert még csak most kerültem be, és ennyire gyorsan csak nem változok! Mostanában sokkal gúnyosabban viselkedem mindenkivel, hiú és nagyon magabiztos lettem. Ha segítséget akar nyújtani teszem azt, egy hollóhátas, nem akarom elfogadni..
Szinte mindig elrejtem az érzelmeimet, de nyitott próbálok lenni mindenkihez.. Szeretek új barátokat szerezni, és igazi minden lében kanál típus vagyok, sosem kell félteni! Nyitott vagyok mindenféle új dologra, szeretek tanulni, kitűnő akarok lenni! Soha életemben nem voltam csendes, és ez most se változott meg.. Szeretek hangosan gondolkodni, nehéz dolgokat megoldani, rejtélyek után járni. Nem szeretem a titkokat! A titok azért titok, mert csak egy ember tud róla, ha már többen tudják akkor az nem minősül titoknak! Nem szeretem ha a muglik okoskodnak, és olyan unott képet tudok vágni, hogy attól sokan rosszul tudnak lenni.. Válogatós, imád kritizállni!

Kinézet: Gyönyörű szép barna hajam van. Aranybarna tincseknek tűnnek és egészen a derekamig leérnek. Kiengedve, befonva, kontyba tűzve szoktam hordani. Szemem zöldeskék színben pompáznak, arcom fehérkés. A szemem mindig „lezárul” nem lehet tudni, hogy mie gondolok, csak akkor ha valaki legilimenciát használ ellenem. A termetem egészen átlagos. Átlagos 11 évesnek tűnök. Sovány vagyok, figyelek magamra! Régen szerettem a nagyon színes dolgokat, most már inkább a sötét színek felé húz a szívem. Imádok szoknyában lenni, nem nagyon szeretem a nadrágokat. Különös ismertető jelem, hogy a nyakam jobb oldalán van egy vágás, amit még egészen kiskoromban okoztam magamnak, varázs tárggyal, és nem lehetett eltüntetni.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Cassandra Hob (Diák) Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Cassandra Hob (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal