Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sookie Stanley (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sookie Stanley (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Sookie Stanley (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sookie Stanley (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Sookie Stanley (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sookie Stanley (Diák) Ic7783

Share

Sookie Stanley (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Sookie Stanley (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Sookie Stanley (Diák)   Sookie Stanley (Diák) EmptyKedd Május 31, 2011 9:23 pm

Sookie Stanley (Diák) 441120sjbexc1eeekrl7

Név: Sookie Stanley
Becenév: Sook
Kor: 17
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Aranyvér / Boszorkány
Születési idő: 1981. Október. 28.
Születési hely: Anglia, York

Család:
Anya:Elizabeth Bridge / 32 / Boszorkány
Apa: Bill Stanley / 37 / Varázsló
Testvér: Tara Stanley / 12 / Elhunyt...
Egyéb családtag: Bizonyára vannak, de nem igazán tartjuk a kapcsolatot
Háziállat: Nincsen, de nagyon szeretne egy kutyát.

Érdekesség: Különösebben nincs rajtam semmi érdekes. Talán a sötét szemeim.
Személyes tárgya: Egy ezüst gyűrű amiben egy sötétkék lapis lazuli kő található
Pálcád: Egy egyszerű nyárfa pálca
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 7. évfolyam

Előtörténet: Az életem nem olyan volt mint más tini lányoké akik minden nap a plázában töltik az időt. Kezdettől fogva tudtam, hogy mi vagyok és mire vagyok képes. Bár az utóbbit inkább Édesapámnak köszönhetem, hisz' Ő tanított meg mindenre. Három éves koromban kezdett el tanítani és nagyon örültem neki, hogy ő tanít, nem pedig egy ismeretlen. Ezután 2 évvel született meg a húgom, Tara. Először kissé féltékeny voltam rá mert a szüleim többet foglalkoztak vele mint velem... Nem esett jól, de miután már Tara is kezdett felnőni ugyanannyi figyelemben részesültünk mind a ketten. Bár én hosszabb pórázra lettem engedve mint a húgom és emiatt voltak is hatalmas veszekedések. Tara azt követelte, hogy engedjék el őt is, ne csak engem. Fékezhetetlen volt a lány, de beláttam milyen érzés lehet neki. Nem jártam el sehova (nem mintha szerettem volna menni). Otthon ültem, tanultam, olvastam, Édesanyámnak segítettem. De Tara-nak ez cseppet sem volt elég. Ő igenis el akart járni szórakozóhelyekre, moziba. Éppen a szobámban ültem és magoltam a varázslatokat, mikor olyan érzésem támadt mintha figyelnének. Az érzés nem szűnt... Lementem a nappaliba ahol szokás szerint a Szüleim és Tara veszekedtek. Megragadtam Tara karját és kihúztam a folyosóra.
- Ha elkísérlek moziba akkor anyuék elengednek. De mostmár ne hisztizz hanem öltözz! - emeltem fel kissé a hangomat mikor a lépcső teteje nyikorogni kezdett. Szerencsére a húgom még nem indult el fölfele, csak szúrós szemekkel nézett rám. Tudtam, hogy az a baja, hogy gyerekként kezelik. Illetve gyerek is volt, hiszen még a 12 évet sem töltötte be. Éreztem, hogy van valaki a házban. Visszahúztam a nappaliba ahol Anya és Apa a kanapén ültek.
- Van valaki a házban - suttogtam olyan halkan ahogy csak tudtam. Apu kétségbeesetten felállt a kanapéról és figyelte az ajtót.
- Jaj, nincs itt senki csak üldözési mániában szenvedsz! - vágta a fejemhez Tara és kiviharzott a helyiségből. Kint elhangzott az "Avada Kedavra" nevű átok, de nem Tara jelentette ki, hanem az idegen. Azonnal kirohantam a folyosóra ahol Tara holtan feküdt. Nem akartam elhinni, hogy eltávozott. A gyilkost sehol sem láttam, de tudtam, hogy nem a húgomat akarta megölni. Hanem engem. Rájöttem, hogy ki bámult a szobám ablakán keresztül, hogy ki miatt nyikorgott a lépcső. A gyomrom görcsbe rándult, az ismaim megmerevedtek. Szerettem a húgom még akkor is ha néha elviselhetetlennek bizonyult. Nem akartam elveszíteni... Apuék is tudták, hogy nem Tara volt a célpont, hanem én. Éppen emiatt küldtek el Roxfortba. Mert ott biztonságban leszek és jobban megtanítják nekem a bűbájokat mint itthon. Nem akartam őket itt hagyni egyedül, mert ha Tara-t ilyen könnyen megölték, akkor őket is megfogják. Apa megnyugtatott és én hittem is neki, hiszen kitűnő varázsló volt, Anya pedig remek boszi. Egész éjszaka nem bírtam aludni mert a húgom halálának a jelenetét pörgettem le a fejemben újra, újra és újra. Másnap a szleim megvették nekem a vonatjegyet ami Roxortba pöfögött nap mint nap. Gyorsan összepakoltam minden cuccomat és villám tempóban siettünk ki Anyuékkal az állomásra. A vonatot majdnem lekéstem, de még időben befutottam. A vonaton ültem és már indult is mikor akaratom ellenére folyni kezdtek a könnyek az arcomon. Nehéz volt a búcsú, de tudomásul vettem, hogy muszáj ezt megtennem miattuk. Ők is nyugatabbak amiatt, hogy biztonságban leszek majd abban az iskolában. Tehát most itt vagyok ebben a hatalmas kastély szerűségben és az üldözési mániámban most már teljesen biztos vagyok. Mondhatni egy kissé a saját árnyékomtól is megijedek... Dolgozok azon, hogy ne kapjon el a szívroham ha valaki hozzámszól és úgy érzem sikeresen haladok ezzel a művelettel.

Jellem: Mióta húgát megölték elmondhatatlanul félénk de ugyanakkor bátornak is mondható. Ritkán látja a dolgok jó oldalát, de ő azért optimistának tartja magát. Igazán szeret könyveket bújni, a barátaival lenni, bár nagyon nehezen engedi közel magát másokhoz. Csak akkor nyitja meg magát mások előtt ha már eléggé ismeri a személyt és bízik benne.

Kinézet: 172 cm körüli magassága kiveri a biztosítékot saját magánál. Szerinte túl magas és néha úgy érzi magát mint egy zsiráf... Sötét szőke haja természetes, nem mesterséges. Étcsokoládé színű szeme igazán szemrevaló. Alakja inkább sportos, mintsem elegánsan vékony.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Sookie Stanley (Diák) Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Sookie Stanley (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal