Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Stefan Ludger { diák } Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Stefan Ludger { diák } Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Stefan Ludger { diák } Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Stefan Ludger { diák } 3347qiw
A Hónap Játéka
Stefan Ludger { diák } 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Stefan Ludger { diák } Ic7783

Stefan Ludger { diák }

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Stefan Ludger { diák } Empty
TémanyitásTárgy: Stefan Ludger { diák }   Stefan Ludger { diák } EmptyHétf. Jún. 06, 2011 2:08 am

Stefan Ludger { diák } VAMP_jeremy_400x400

Név: Stefan Ludger.
Becenév: Stef, Stefan.
Kor: 16 év.
Rangod:Diák, Varázsló
Nem: Férfi
Származás: Mugli + Varázsló
Születési idő: 1979.szeptember.7
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Mary Ludger/meghalt/ Boszorkány
Apa: Stefan Ludger/meghalt/ Mugli
Testvérek:nincsen
Egyéb családtag: nincsen
Háziállat: Egy bagoly.

Érdekesség: Nevét édesapjáról kapta, mint minden ősét aki férfi volt úgy hívták, hogy Stefan Ludger.
Személyes tárgya: Egy gyűrű amit édesanyja adta a halálakor.

Pálcád: Fenyő 12 hüvely, sas tollal.
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyam: Hatodik

Előtörténet: 1982-ben születtem Londonban, családom évtizedek óta kereskedéssel foglalkozik. Így hát szüleim is azzal foglalkoztak azt szerették volna ha én is viszem tovább a családi „örökséget”, Csak valahogy éppen nekem sosem tetszett ez a dolog, hogy kereskedjek dolgokkal. Engem inkább más dolgok vonzottak jobban érdekeltek a misztikus és rejtélyes dolgok mint holmi kereskedés. Később anyám beavatott engem egy nagy titokba amit sosem reméltem volna. Életemben mindig is történtek megmagyarázhatatlan dolgok amiket akkor nem értettem ezért csak hallgattam róla. Amikor édesanyám beavatott, hogy ő mi is pontosan akkor világossá vált minden számomra. Apám nem tudott a dolgokról semmit, hogy én is képes vagyok arra, mint édesanyám. Próbáltam élni „normális” életemet, de egy napon megváltoztak a dolgok. Mikor is egy levél érkezett előre nem értettem, hogy mit is kellene tegyek vele. Gyorsan édesanyámhoz futottam, hogy ő biztos fogja tudni mi lehet az. Mikor ő meglátta azt mosoly húzódott el arcán elmondta, hogy ő erre a dologra már számított. Akkor úgy döntöttünk édesanyámmal, hogy be fogjuk avatni édesapámat is ebbe a nagy titokba. Éppen akkor érkezett haza egy messzi hajó útról mikor betoppant egy kissé izgatott lettem, hogy vajon mit fog szólni a dologhoz, hogy mikre vagyok én képes. Édesanyám oda ment hozzá és üdvözölte hősszú útjáról majd elmondta neki a dolgot az elejéről a végéig. Édesapám csak állt ott értetlenül és tekintett előre. Komoly arckifejezés volt, de a végére egy mosoly bukkant elő arcán ekkor az én kedvem is jobbra változott. Végül is bele egyezett a dologba, hogy el mehessek abba a suliba minek a neve Roxfort. Izgatottan álltam édesapám előtt mikor is ki mondta a szót, hogy elenged. Kíváncsi voltam azon, hogy mi fog történni velem ott, jó vagy rossz lesz? Ezekkel a kérdések merültek föl nekem, egyetlen házi kedvencem egy bagoly volt amit még édesanyám adott nekem az egyik születés napomra. Elindultunk, hogy megvegyünk minden olyan dolgot amire csak szükségem van az iskolában az egész hely olyan különleges volt minden olyan gyorsan történt, hogy nem is tudtam szinte fölfogni. Aztán elérkeztünk egy különös helyre ahol egy süveget a fejemre tettek és az megmondta, hogy melyik házba fogok kerülni. A süveg azt mondta, hogy a Griffendél házba fogok kerülni. Ez már csak jobban felvillanyozott engemet, hogy hova kerülök. Örültem annak, hogy abba a házba kerülök amibe szerettem volna, érdekesnek találtam magát az iskolát is az első két hétben még egy kicsit furcsa volt számomra azok a mozgó lépcsők, de lassan megszoktam őket. Szigorúan vették a tanítást szerették volna ha a legjobb varázslókká válunk. Nagyon törtem magam, hogy jó varázsló lehessek, bár mindig is voltak jobbak nálam azért én sosem maradtam el. Összpontosítottam a tanulásra teltek az évek és múltak az idők lassan már közeledett a hatodik évfolyam.

Jellem: Jelleme mindig is egyedi volt, kissé vissza húzódó volt nem nagyon szeretett a társaság központjában lenni. Másokkal szemben mindig is kedves igyekszik mindig tökéletesnek lenni, de ez neki nem mindig sikerül. Nem haragtartó, könnyen meg tud bocsátani ellenségeinek rossz akaróinak. Nem könnyen barátkozik, jobban szereti a magányt és az egyedül létett, de ezzel ellentettbe egy életvidám aki mindig csak mosolyog és szinte sosem szomorkodik.

Kinézet: Testén nincsen semmi különleges jel, hasonló a vele korabeli fiukkal, haja színe gesztenye barna, szeme fekete, bőre világos. Kinézetére jól odafigyel mindig rendezett ruhában jár, magassága átlagos nem túl magas és nem is alacsony. Nem szereti a rövid hajat, jobban szereti azt a frizuráját amit általában viselni szokott.

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down

Stefan Ludger { diák }
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal