Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Daniel & Nathaniel szobája Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Daniel & Nathaniel szobája Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Daniel & Nathaniel szobája Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Daniel & Nathaniel szobája 3347qiw
A Hónap Játéka
Daniel & Nathaniel szobája 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Daniel & Nathaniel szobája Ic7783

 

 Daniel & Nathaniel szobája

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 64
Tartózkodási hely : Roxfort

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:01 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
https://roxfort.forumotion.co.uk
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011. Jan. 28.

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 8:00 am

~Daniel~


-Értem- válaszolok tömören, majd hallgatom Nimbusz elég érdekes magyarázatát, ilyenről még nem hallottam de a jó pap is holtáig tanul vagyis esetemben vámpír. De ez már inkább részlet kérdés.
Majd felállok az ágyról és felveszem az iskolai talárt meg az este folyamán ledobott cipőmet és mielőtt még Daniel a Nagyterem felé venné az irányt inkább a Bűbájtan terem felé irányítóm egy olyan úton ahol nem süt a nap, mivel most kivételesen kedvet érzek arra, hogy lemenjek a korrepetálásra Dannek meg úgyse árt. Szóval az ügy elvan intézve döntök én helyette is ha kell, meg hát mit ne mondjak nem árt neki egy kis plusz tanulás ha meg akarja védeni magát, mert őszintén szólva nagyon nem biztonságos a szobatársamnak lenni.
-Inkább gyere órára utána majd eszel- adok kissé későn választ arra, hogy miért lökdösöm lefelé a harmadikra ifjú szobatársam.

//Folyt. köv Bűbájtan terem//
Vissza az elejére Go down
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. May. 17.
Age : 33

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 7:54 am

- Nem igazán. Néha szoktam ilyen korán felkelni.
- Nimbusz, te hogyhogy tudsz beszélni?
Nimbusz erre a kérdésre tömör választ adott. Mégpedig azt, hogy kiskorában véletlenül eltalálta egy Silencio, és az volt az ok, amiért nem tudott beszélni. Azonban azt is elmondta, hogy az éjszaka folyamán megtörte az átkot, de nem volt könnyű.
- Érdekes. Nathaniel, szerintem menjünk le a Nagyterembe.
Miután felhúztam a cipőmet, elindulok kifelé. Nimbusz közben a vállamra röppen.
- Nem akartalak megijeszteni.
- Tudom.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011. Jan. 28.

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 7:47 am

~Daniel~


Amíg Daniel aludt én csak nézem a falat melyről továbbra sem olvashatóak le a válaszok. A válaszok csupán arra az egy kérdésre kellenének, hogy miért? Miért változtatott át a nagybátyám, de továbbra sem tudok annál tovább jutni, hogy bűntudat, bűntudata lett volna ha miatta hal meg a testvére egyetlen szeretett kisfia.
Érdekes módon ahogy ezen gondolkozom hirtelen mozgásra leszek figyelmes és ahogy Daniel felé pillantok rá kell jönnöm, hogy ő már ébren van ezek szerint reggel van.
De ahelyett, hogy ő szólalna meg egy számomra teljesen idegen hang szegezi Danielnek kérdését és ennek persze meg is van az eredménye mégpedig az, hogy Daniel mindenféle akrobatikát mellőzve esik le az ágyról meglepettségében, amin persze én jót mosolygok.
-Ilyen korán kelő lettél?- Kérdezek miután Nimbusz válaszolt Dan kérdésére.
Vissza az elejére Go down
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. May. 17.
Age : 33

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 7:34 am

~Nathaniel~

Felébredek. A nap már felkelt, de sejtem, hogy még korán lehet. Olyan háromnegyed hat. Az ágyból kiszállva felöltözök a taláromba. Taláromba dugom a pálcámat, majd a szoba padlóján mászkáló Nimbuszt magamhoz hívom és az felröppen a vállamra. Kicsit még visszafekszem, de nem alszom el. Nimbusz mostmár a fejem mellett van.
- Hogy vagy ma Daniel?
A meglepődöttségtől leesek az ágyról. Nimbusz az előbb megszólalt, ami új volt nekem. Nem éreztem reccsenést, így szerencsére a pálcám egyben maradt.
- Nimbusz, te tudsz beszélni?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011. Jan. 28.

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 7:23 am

~Daniel~


-Igen van aki ellen hasznos- mondom kissé halkan, oh ha tudná, hogy egy vámpírral van egy szobában akkor nem merné úgy otthagyni az ágya mellett a pálcáját és sürgősen megakarna tanulni még jó pár varázsigét, vagy épp kérvényezné, hogy ne velem kelljen egy szobában maradnia. Bár ki tudja lehet, hogy elfogadná a dolgot és maradna, bár nem ez túl szép lenne biztos megijedne vagy épp szétkürtölné a suliban.
-Jó éjszakát!- Szólal meg miután Daniel jó éjszakát kíván, majd az ágyam mellett lévő könyvet kezdem el olvasgatni, de mivel ez sem igazán foglal le ezért csak leteszem magam mellé a könyvet és Danielt figyelem ahogy egyenletesen szuszog. Nyugodtnak tűnik talán észre se venné ha én ma este sem lennék itt, bár talán most mégsem kéne kimenni a múltkori kis incidens után kicsit jobban figyelnek a tanárok mint eddig.
Vissza az elejére Go down
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. May. 17.
Age : 33

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 7:11 am

~Nathaniel~

- Jól. Anyám megtanított három varázslatot. A Capitulatust, a Wingardium Leviosat, és a stuport. Mellesleg hasznosnak is tartom ezt a három először megtanult igét. Baj esetén jól jöhetnek.
Fáradtan ásítok egyet. Felállva az ágyról, leveszem az ingemet is.
- Elálmosodtam. Ha nem gond, lefekszem.
Mivel elfordultam Nathanieltől, nem látom, hogy bólintott volna. Azonban megszólalni sem akar.
- Nos, akkor jó éjszakát.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011. Jan. 28.

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 7:03 am

~Daniel~

Daniel meglepődöttségén csak elmosolyodom, még a mugli iskolában találkoztunk igaz, hogy akkor sokat beszélgettem vele, de azóta megváltoztak a dolgok, én más lettem hiába varázsló ő is én már megváltoztam, végleg és visszafordíthatatlanul. Ezért nem is akartam vele találkozni, de úgy tűnik a sors furcsa játékot űz még a vámpírokkal is. Pont egy olyan emberrel kell találkoznom akivel jóban voltam és még ráadásul ő tudja is, hogy imádom a naplementét, de azért remélem nem akar majd kimenni megnézni mert akkor ismét hazudhatok már ki tudja hanyadjára.
-Közbejött pár dolog, de erről inkább nem beszélnék- mondom miközben végig az ablakot bámulom, majd ne hogy azt higgye, hogy bajom van vele egy pillantást veszek ifjú szobatársamra majd pillantásom az alvó Nimbuszra és Dan pálcájára téved.
-Érdekes darab.- Jegyzem meg halkan majd pillantásom ismét Nimbuszra szegeződik, érdekes kis sárkányka az egyszer biztos.
-Hogy teltek eddig a napjaid?- Próbálok egy kis érdeklődést mutatni a fiú felé miközben beszélek, mert bármennyire is sokat vagyok rideg az emberekkel most nincs kedvem ahhoz, hogy annak mutassam magam.
Vissza az elejére Go down
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2011. May. 17.
Age : 33

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 6:51 am

~Nathaniel~

Mikor megpillantom Nathanielt, meglepődöm. Nimbusz közben elaludt a vállamon. Viszonzom a köszönést. Könyvemet leteszem az ágyamra, majd kigombolom az inget, miután levettem a pulóvert. Nimbuszt leteszem az asztalra, majd Nathaniel felé fordulok.
- Jó újra látni. De miért nem írtál sohasem?
Egyenlőre nem kaptam választ. Az ágyamra ülve továbbra is Nathanielt figyelem. Végül Nathaniel megszólal.
- Közbejött pár dolog. De erről inkább nem beszélek.
Bólintással válaszolok. A pálcám már nincs a talárzsebemben, hanem szintén az ágyon van. Nathaniel egy pillantász vet a pálcámra.
- Érdekes darab.
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84
Join date : 2011. Jan. 28.

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyPént. Jún. 17, 2011 6:40 am

~Daniel~


Lassú léptekkel sétálok fel a klubhelyiségből a szobámba. Ahogy belépek az ismerős kis helyiségbe ami számomra nem jelent többet egy börtönnél mert minden nappalom itt töltöm a naptól óvva magamat. Ez a vámpír dolog néha már elég idegesítő főleg, hogy már nem sok kifogást tudok felhozni arra, hogy miért van elhúzva a függöny nappal. Pedig keresni kéne már valami igazán jó kifogást ahhoz, hogy Dan ne gyanakodjon meg hát milyen jó is lenne megint megnézni a naplementét, de ez már nem lehetséges. Pedig a régi szép időkben minden este azt bámultam most pedig... hát kedves nagybátyámnak hála ennek már vége, de nézzük a jót az egészben sokáig élhetek véren és a sötétben és mellé még erős is vagyok. De jó nekem, na jó lehet nem kéne ennyit sajnálkozni mert már megtörtént ez az egész és már nem tudok változtatni a dolgokon.
-Szia!- Köszönök a már szobában lévő Danielnek miközben ledobom magam az ágyra, hála az égnek nem húzta el a függönyt így élvezhetem a mindent körülvevő sötétséget.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája EmptyCsüt. Jún. 16, 2011 7:03 am

...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Daniel & Nathaniel szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daniel & Nathaniel szobája   Daniel & Nathaniel szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Daniel & Nathaniel szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nathaniel Colmen (Diák)
» Daniel Danvolt (diák)
» George Szobája
» Fred Szobája
» Szükség Szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Kastély :: Kastély Belseje :: Hetedik Emelet :: Griffendél torony :: Fiúk Lakrésze-
Ugrás: