Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Tisztás - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Tisztás - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Tisztás - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Tisztás - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Tisztás - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Tisztás - Page 2 Ic7783

 

 Tisztás

Go down 
+2
Luna Moon
Hermione Malfoy
6 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 3:37 am

Az ügyes, és már nem olyan kicsi Iason-nak

Mikor leültem, felnéztem rá, és egy darabig csak állt ott felettem. Szerintem pont az ajánlatomon gondolkodott..hogy mennyire lépjen le gyorsan. Ha visszautasította volna a meghívásomat, akkor sem keseredtem volna el, de amikor megszólalt végre, és egy pár másik dolog kíséretében azt mondta hogy csatlakozna hozzám. Jól esett, de tényleg, főleg hogy ő is tanár most már, és nem csak a házit kell tőle kérdeznem. De tényleg...lehet hogy segíteni kéne neki a tantervben...áh, ügyes Ő, majd megoldja. Amikor leült, és rám mosolygott, azt éreztem hogy már nem akar tanárként tekinteni rám..vagy nem tud..inkább elfogadta hogy innentől a kollégája vagyok. Ez a pár hónap! Borzalmas....elég távol ült tőlem, ezért közelebb mentem, elővettem a hátam mögül a sütit amit elhoztam magammal, és megkínáltam vele:
-Kérsz? Biztos jó lett, én csináltam.-felé nyújtottam a kis dobozt, amiben volt csokis, és lekváros töltött süti. Egyszer már csináltam ezt a receptet, és egész ehetőre sikerült! Remélem most még jobb lett.
-És egyébként, mik azok a nagy gondok? Csak nem az hogy suli után egyből a mély víz? -kérdeztem tőle kíváncsian. Remélem hogy elmondja, hátha tudok neki segíteni valamiben. -Persze, csak ha van kedved hozzá, akkor mond el, nem erőltetem.-tettem hozzá egy mosoly kíséretében, és beleharaptam az egyik lekváros sütimbe.
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 10:39 pm

Charlotte kollegina

Nem tehettem volna máshogyan, mármint ha nem fogadom el az ajánlatot akkor életem végéig ezt az egyetlen dolgot fogja majd az eszembe juttatni, ha újra meg újra összetalálkozom vele a tanáriban, a folyósokon vagy ki tudja. Bár, hogy most legyek a régi önmagam nehezen tudnám neki visszahozni, azt a határozottan magának való diákot nem tudnám. Pár hónap elég volt ahhoz, hogy a diákból tanár legyen. Biztos, hogy Lucretia azt mondta akár az elkövetkezendő éveimre nézve is új dolgokat fogok magamnak teremteni? Vajon erre értette volna? Hm lehet, hogy ő nem de a számok igen. Nem, valahogy most sem keringek a számok körül, a hatalmába biztosan nem fog keríteni, a tudás szomjam meg, egészen más iránt érdeklődik. Úgy értem nem kifejezetten csak a számmisztikára, hiszen ott van most nekem a mágiatörténet. A múltban mindig elvesztem, valahogy minden érdekelt a régi dolgokkal kapcsolatba, ezért voltam olyan konzervatív, talán azt is mondhatnám, hogy féltem az új dolgoktól.
- Hát igen, de majd este tovább maradok fent és valahogy elkészülők vele. - most is itt lustálkodom ahelyett, hogy terveznék, no de mindegy. Nagyon nagy lépésekben nem szeretnék előre dolgozni, csak nyugodtan a végén még az is lehet, hogy túlzásokba esem.
- Csak egy kicsikét szerettem volna egyedül lenni, távol mindentől és mindenkitől. Ez volt az egyetlen alkalmas hely, ahol senki sem találhat rám, úgy gondoltam itt egyedül lehetek a magányommal és a gondjaimmal. De ha nem zavarlak akkor csatlakoznék. - furcsa, már le sem tudom magázni vagy tanárnőzni, hjaj azt hiszem tényleg változtam. Vajon mennyit?
Elmosolyodtam, majd vettem a bátorságot és leültem Charlotte mellé megtartva a tisztes távolságot.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 10:22 am

Iason kolléga

Gondolkodott...és én megzavartam, abban a pillanatban amikor hozzászóltam..jellemző, csak én lehetek ilyen ostoba! De amikor viszonozta a mosolyomat, és azt mondta tegezhetem, megkönnyebbültem. Olyan korán volt még ehhez..tényleg..furcsa hogy nem magáz, meg tanárnőzik...szörnyű lesz ehhez hozzászokni! Hirtelen mikor szemét az enyémről a kezemben lévő tárgyakra kapta, amikhez hozhattam volna egy kosarat, automatikusan azt hitte hogy megzavart, vagy hogy találkozóra megyek. Ugyan kérem...én....szó sem lehet róla! Kérdésére udvariasan válaszoltam és meghívtam magammal, remélem nem utasít vissza..nagyon durván. De most tényleg örülnék ha velem tartana, még ha nem is szeretne, jól esne egy olyan társasága, aki..hogy is mondjam...kicsit olyan mint én.
-Jajj dehogy is! Éppen egy kis nyugalmat kerestem idekint, de örülnék hogyha csatlakoznál hozzám. Persze csak ha ráérsz, és van is hozzá kedved! Tudom hogy tantervet kell csinálnod, meg egy csomó egyéb dolgod van még ezeken kívül is. -mondtam neki.
-Hoztam plédet, meg egy kis uzsonnát....de látom, vagyis inkább sejtem, hogy én is megzavartalak téged. Csak nem egy magányos sétára készültél? -vártam válaszára, míg leterítettem a plédet, és leültem rá.
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 10:06 am

Charlotte Rose Cheney

Legalább nem egy diák volt az aki úgymond követet engem, bár nem hiszem, hogy Charlotte tudott volna az itt létemről. Talán ő is a magányt kereste volna mint én? Valahogy sosem értettem meg a tanáraimat, olyan másak voltak, kezdetben azt hittem a tanárok csak tanárok és nem lehetnek sem többek, sem kevesebbek.
De most, hogy én is egy lettem közülük megértem miért próbálnak olyan furcsa módon viselkedni a diákokkal. Persze felsőbb rangú és több lettem mint egy volt diák. Azt hiszem nekem sem lesznek kis kedvenceim, akiknek plusz pont fog majd járni és kiváltság. Nehéz lesz mindenkit egyenrangúként kezelni, de csak menni fog valahogy. Eddig mindenkinek ment, azt hiszem, akkor meg nekem is menni fog.
Hála az égnek minden zagyva gondolatom közepette sikerült viszonozni a kollegina mosolyát. Kár, most nem tanárnőzhettem le, mert kivételesen nem volt az. Már nem vártam az óráira, sőt nem is kellet várnom, csak mert a saját órám megtartásával szintén foglalkozni kell. Nem tudom, hogy bírja más, de én még mindig tudásra éhezem. Tudom, ott a könyvtár vagy a tanári ahol egy két szót még elválthatok a nálam idősebbekkel.
- Nem zavar a tegezés, csak nyugodtan. - mivel elfejeltettem köszöni valahogy pótolni szerettem volna a dolgot. - Neked is szép napot.
Lassan végig néztem a kezében lévő tárgyakon, nem mindennapi jelenség, vagyis ez a dolog is mint a többi még szokatlannak tűnt.
- Megzavartam valamit? Esetleg készülsz valamire? - gondoltam jobb ha ezt is megkérdezem, elvileg sosem szerettem zavarni senkit, maximum ha padlón volt az illető, csakis akkor éreztem úgy, hogy szükség van rám.
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Roxfort környékén

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:41 am

Iason Moorcock

Észre se vettem hogy máris eltelt volna egy év. Gyorsan repül az idő, ahogy mondani szokás. Az egy-két hónapja még diákok, mára már mellettem tanítanak. Biztos ilyen érzés volt akkor is, mikor mi ide kerültünk, nulla tapasztalattal. De úggy végső soron nem is az izgatott hogy a most elballagott diákok fognak nálunk tanítani, hanem...nem is tudom mi zavar. Nem az iskola elől, nem a diákok, vagy a kollégák elől menekülök éppen, azt hiszem csak rám tört az az érzés hogy egyedül akarok lenni. Mehetnék a búvóhelyemre is, de már nem vagyok iskolás, hogy akkor szegek szabályt, amikor akarok. De igazából ez sem érdekelt. Mostmár rólam vesznek példát a tanulók, akár rosszat, akár jót csinálok..ez az átka a tanári hivatásnak. Igazából, még ez sem érdekelt túlzottan, ha nagyon egyedül akartam volna lenni, senki sem állíthatott volna meg, hogy oda menjek ahova akarok. Magányomat keresve, elindultam a kezemben pár könyvvel, pléddel, kis uszonnával az erdő széli tisztásra. Úgy gondoltam hogy egész estig idekint maradok, hogy el tudjak gondolkodni magamon. Gyönyörű időnk volt, sütött a nap, lengedezett a szellő, és lassan kezdtek hullani az első falevelek is. Mindig is imádtam az őszt. Ahogy lassan sétáltam lefelé az úton, eltévedtem a gondolataim között. Észre se vettem hogy milyen hamar úticélomhoz érkeztem, de meglepetésemre nem voltam egyedül, amint azt reméltem. Egy szőke hajú, magas alakot véltem felfedezni, és mivel hallotta a lábam alatti kevéske levél ropogását, megfordult, és szemtől szemben már fel is ismertem őt.
Iason Moorcock volt, pont az egyik volt diák, akiből most lett tanár. Kedves mosolyomat felvéve, odaköszöntem neki, mert ha elmegyek mellette, az mégis csak faragatlanság, főleg egy nő részéről.
-Szép napot, Iason. Mivel már kollégák vagyunk, remélem maradhatunk a tegezésnél, de szólj ha nem, kérlek. -még mosolyomat mindig őrizve, nehogy lássa, hogy egyedül szerettem volna lenni. De nem bántam hogy itt van, mivel ő is ilyen..magának való típus volt. Gondolom ez, azóta sem változott.
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167
Join date : 2011. Apr. 23.
Age : 43
Tartózkodási hely : Roxfort

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 9:08 am

Charlotte Rose Cheney


Furcsa érzésem támadt, valahogy még mindig átmenetnek vettem minden új dolgot. Azért az a pár nap diákként majd tanárként szembe nézni a volt tanáraimmal szokatlan érzésnek számít. Talán azért is jöttem ide, most ez az egyetlen hely számít biztonságosnak és nyugodtan. Senki sincs itt, diákoknak meg elvileg tilos ide jönni. Hála az égnek én már nem megyek diák számba. Az a szerencsém, már sem a Mardekárnak sem pedig a tanáraimnak nem okozok majd gondot azzal, hogy éppen itt ólálkodom. Ez az egyetlen jó abban, hogy nem vagyok diák és mindazok akiket ismertem már nem is számítanak amolyan barát félének, mert vagy a tanárjuk lettem, vagy már sosem láthatom őket. Nem, egy percig sem sajnálom azt, hogy ennek az egész tanulásomnak vége lett, csak szokatlan és semmi több. De majd idővel gondolom beleszokok a dologba. Szerencsétlenségemre nem volt este, hanem pont a legjobb idő volt. A napfénye úgy sütött be a fák lobjánál, mintha más dolguk nem is lett volna. Semmi bajom sincs az ebédidővel, már teljes mértékben lemondtam arról, hogy az én számhoz akár egy falat emberi eledel is érhet. Nem! Csakis az aminek valójában érnie kell. Bár gondolom senki ajkainak az érintése sem fog engem elégedetté és jóllakottá tenni. Kár. Miért pont vér kell ahhoz, hogy életben maradhassak? Szívesen lopnék bárkitől csókot, csak ne kellene vért. Hm de aki olyan ügyesen hozzá szokott, már le sem mondhat róla. Furcsa, már lépteket is hallottam, azonban lehet, hogy tévedek. Nem, mégsem tévedek, valaki tényleg közeledik.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Szept. 07, 2011 8:29 am

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Feb. 23, 2011 7:29 am

+18

Jack Cromwell

*Jack halkan sóhajtozott alattam, élveztem, hogy élvezi amit csinálok. * " Látszott, rajta hogy nem most van először nővel, de az is, hogy az eddigieknek ő volt az első, akivel együtt voltak. Hisz ha eddig része lett volna olyan kényeztetésben amit én tudok nyújtani neki, akkor nem élvezett volna, majdnem el anélkül, hogy akár csak hozzá értem volna férfiasságához. " * Majd Jack fordított egyet rajtuk így én kerültem alulra, tudtam most ő jön a kényeztetésben. *
- Remélem igen. *mondtam neki és elmosolyodtam. Lassan csókolni kezdte a nyakamat egyre lejjebb amíg el nem ért a melltartómhoz. Majd egy egyszerű mozdulattal elsőre kikapcsolta. Elismerően tekintettem rá, nála idősebb embereknek sem ment ez a mozdulat mindig elsőre, majd már nem tudtam ezen gondolkodni, mert szájával óvatosan a mellemet kezdte kényeztetni, ami kissé elvonta a figyelmemet a gondolataimról. Kiürült a fejem és csak arra tudtam figyelni, hogy mennyire puhák az ajkai és, hogy milyen érzéssel tudja kényeztetni mellbimbóimat. Nagyokat kezdtem sóhajtozni alatta, majd puha ajkait a számon akartam érezni így felhúztam magamhoz és édes csókot nyomtam ajkaira. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyKedd Feb. 22, 2011 6:23 am

18
Luna Moon

Imádom az olyan nőket akik tudják mit csinálnak. Hiszen ellenben a kezdőkkel akik tétován tapasztalat nélkül tapogatnak spontán szerezve örömet és néha fájdalmat, egy tapasztalt csaj már tudja mi tetszik a másiknak. Ebben az esetben mély sóhajokkal élveztem ahogy a szájával kényeztet. Élvezettel fogadtam ajkainak lágy érintését és fogainak gyengéd harapását. Majd utána újra az ajkaink kezdtek vad ördögi táncba. A csók alatt megfordultam vele, és most bizony ő került alulra.
- Ügyesen használod az ajkaidat. Nézzük meg én is tudom-e ilyen ügyesen használni. - Mondom neki halkan, és ezúttal én vagyok az aki lassú csókokat adva a nyakára elindul lefelé. Pár csók után oda is értem a melltartóhoz, amit egy ügyes mozdulattal kikapcsoltam. Büszke voltam magamra. A női melltartók mindig a legrosszabb alkalmakkor makacsolják meg magukat. Előtűntek a csodálatos keblei én pedig felnyögve hajoltam oda hozzájuk, hogy csókjaim százaival borítsam be a két ruganyos halmot. Míg végül elértem a mellbimbóihoz is. Nagyot sóhajtva vettem a számba és szívtam meg őket.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyKedd Feb. 22, 2011 5:40 am

+18

Jack Cromwell


" Érdekes. Sok helyen csináltam már sok emberrel, de még egyiket sem kívántam úgy, mint Jacket. Nem tudom mi volt benne olyan különleges, de tényleg átlagon felül akartam őt. Magamban akartam érezni, kényeztetni akartam és azt akartam, hogy kényeztessen. " * Levettem a pólóját, majd ő is elkezdett megszabadítani az enyémtől. Egy pillanatra felültem, hogy le tudja venni. Ott ültem felette lovaglóülésben melltartóban, majdnem a nyála is csurogni kezdett. Édes volt, ahogy feküdt és bámult. Gondoltam egyet és én kezdtem a kényeztetést. Lehajoltam és nyakát, mellkasát kezdtem csókolgatni egészen a nadrágja vonaláig. Még nem akartam megszabadítani tőle, még egy kicsit húzni akartam az agyát. Jól esett végig csókolni az egész testét, majd visszatértem a nyakához és óvatosan megharaptam, majd a fülét is játékosan megharaptam. Miután ezzel végeztem, vissza hajoltam a szájához és csókolni kezdte, de olyan hévvel, hogy még én is meglepődtem saját magamon. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyKedd Feb. 22, 2011 5:13 am

18+
Luna Moon


Úgy látszik nagyon egymásra találtunk itt ezen a tisztáson. Két hiányos erkölcsű fiatal akik szeretik élvezni az életet, és a jelek szerint egymást is. Hiszen a legtöbb lány sikító frászt kap ha ilyen rövid ismeretség után a melleit kezdem el simogatni. Amikor pedig ő tornázta feljebb a pólóm csak csillogó szemekkel vigyorogtam rá. Úgy látszik nincs megállás. Kicsit megemeltem a felsőtestem, és segítettem levenni a pólómat. De csak azért, hogy a következő pillanatban az ő felsőjétől próbáljam őt megszabadítani. Elvégre a ruhán át és a ruha alatt is csodálatos melleket tapogattam ki. szeretném őket a teljes valójukban látni. Majd utána meg ízlelni, és kényeztetni. Egy pillanatra még az is megfordult a fejemben. vajon a lány rendszeresen védekezik? Mert Aranyvérű család ide vagy oda, kicsit még korai lenne az apaság. De a vágy persze rögtön feledtette a kérdést és mohón csókoltam Luna ajkait és a nyakát.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyKedd Feb. 22, 2011 4:52 am

Jack Cromwell

-Azért. Inkább ne is próbálkozz ilyenekkel. * mosolyogtam rá. * " Nem utáltam semmit jobban, mit amikor kihasználnak. Az a halálom, ja nem is mert azé aki kihasznál. Ezért volt jó, hogy ennyire kegyetlen vagyok, bármit meg tudok bosszulni, nem is szoktam megölni őket, de móresre tanítom őket. "
* Elnevettem magam. Hát már megint a fenekem, nem tud leszállni róla? Nem mintha nem esett volna jól, imádtam, hogy imádja. Majd keze a pólóm alá téved és melleimet kezdi simogatni. Az én kezem cserébe feltolta pólóját és jól kidolgozott felsőtestét és kockás hasát kezdte cirógatni. Nagyon rég voltam férfival így minden egyes érintése nagyon jól esett. És rajta is éreztem, hogy élvezi amit csinálunk, már éreztem a combomon izgalmát. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyHétf. Feb. 21, 2011 11:36 am

Luna Moon


- Nem nem igazán. Szeretek többször találkozgatni ugyan azzal a hölggyel miután behatóan meg ismertük egymást. - Mosolygok rá. Pedig valóban megfordult a fejemben a dolog. Hiszen vajuk be nem vagyok egy hősszerelmes tipus. De a nők bolondja mindenképpen. Amióta rá jöttem, hogy a lányok szépek és vonzóak azóta folyton próbálom őket meghódítani. De sajnos nem igazán tudott egyik sem magához kötni engem.
- Ez egy nagyon jó döntés. -Lehelem, és élvezettel fogadom a csókjait. Az egyre szenvedélyesebb csókjaira válaszként pedig masszírozni kezdem a fenekét és erőteljesen simogatom. Közben persze észlelem magamon a vágy szokásos tüneteit. A nadrágom megint kezd egyre szűkebb lenni.
- Tetszik a feneked. Jó formája van... -Suttogom neki két csók között. Majd a kezem a felsője alá tévedt és a csupasz bőrén simított végig. Egészen a puha melléig.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzer. Feb. 16, 2011 3:32 am

Jack Cromwell

* Rájöttem, hogy lényegében igaza van.* " De én akkor is a velejemig romlott vagyok. Ez tény, ha valaki 15 évesen elszökik otthonról, hogy a halálfaló nagynénjétől sötét varázslatokat tanuljon, arra csak nem mondjuk, hogy jó. Tényleg relatív, de azért ennyire nem. " * Nevetni kezdtem. * " Hogy Voldemort nem volt gonosz, csak egy nagyra vágyó politikus? Érdekes felfogás, de örültem neki, mert így talán őszinte lehetek vele, majd egyszer sokára."
- De ugye ez eszedbe se jutott? * egy gonosz mosolyt villantottam felé és az arcomra olyan kifejezést varázsoltam, amitől még felnőtt halálfalól is megijedtek. Inkább nem firtattam tovább a dolgot, hogy én csak extrém módon önző vagyok, vagy nagyra vágyó, azért itt több van a dologban. * " Élvezem, ha emberek vergődnek a fájdalomtól, ha meghalnak. Hihetetlenül jó érzés, lelki megnyugvással tölt el. " * Untam a filozofálgatást így inkább megcsókoltam. *
- Úgy döntöttem, hogy eleget tudunk egymásról. * mondtam neki, majd tovább csókoltam, egyre hevesebben és követelőzőbben. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyKedd Feb. 15, 2011 6:44 am

Luna Moon

- Yez engem nem igazán hat meg. Elvégre ha most például le fekszem veled és soha nem foglak többé keresni akkor azt fogod mondani, hogy én vagyok a gonosz, pedig nem is. A gonoszság az tudhatnád, hogy nagyon relatív fogalom. Nem hiszem, hogy valóban gonosz lennél, ha fogadnom kellene akkor azt mondanám, hogy csak extrém módon önző. Vagy nagyra vágyó. De abban nincs semmi rossz. Elvégre mindig valakinek uralkodnia és vezetnie kell. Ahogyan az uralkodók is csak senkik a szolgáik és alattvalóik nélkül. Szerintem tudjuk ki sem volt olyan nagyon szörnyű. Ő is csak hatalomra vágyott. Nincs ebben semmi meglepő. De ha bele gondolunk, ha kicsit más utat választ, akkor nem lett volna gonosznak titulált varázsló. Csak egy dörzsölt politikus. Bár az én szám könnyen jár, elvégre aranyvérű vagyok. -Mondtam neki. Személy szerint annyira untatott a politika és az a sok egyéb dolog amit mást annyira foglalkoztatott. Elvégre amíg nekem jó addig hol érdekel engem, hogy ki a főnök? Na mindegy. Sokkal jobb Luna fenekét masszírozni, mint ezen agyalni.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyVas. Feb. 06, 2011 9:29 am

Jack Cromwell

* Mielőtt feltette volna a kérdést újra csókolni kezdett és felfedezte a fenekemen kívül a testem más területeit is. A mellemmel folytatta, jólesett ahogy a melleimet fedezte fel. Majd abbahagyta mind a csókolást, mind a felfedezést és ugyan azzal a kéréssel állt elő mint én. Méghozzá úgy tűnik, hogy ugyan abból a megfontolásból is, mint én. *
- A családom nem egyszerű. Először is van anyám aki egy körülbelül Malfoy méretű család sarja, rajta kívül a szülei egy húggal gazdagították az aranyvérűek táborát. Eddig az egész család Voldemort hűséges híve volt. De anyám nem, ő Griffendéles lett, a szülei abban a pillanatban kitagadták, egy 11 éves gyereket csak úgy utcára tettek, egy barátnője fogadta be. Édesapám is aranyvérű, ő is elég nagy múltú család leszármazottja. Mind a ketten Griffendélese és Aurorok. 6-ban a Roxfortban jöttek össze, amikor apám szülei meghallották anyám családnevét kiakadtak, de amikor megtudták, hogy Griffendéles és megismerték elfogadták és hagyták, hogy összeházasodjanak. Boldogok voltak bla-bla, majd megszülettem én. A játszótéren unatkoztam, gonosz voltam, majd a Mardekárba kerültem, nem értettük miért, de én szépen lassan megértettem és élvezni kezdtem a gonoszságot. Mint mondtam 4 előtti nyáron a nagynénémhez szöktem, mert már rosszul voltam anyáméktól, olyan jók voltak hogy az már fájt. A nagynéném el akart hajtani de amikor beszámoltam neki beavatott a sötét varázslás minden kis titkába és azóta vele élek. * Úgy éreztem azt talán még nem kéne elmondani, hogy Halálfaló vagyok az egy kicsit sok lenne egy napra egy olyan embernek, aki a semlegesség hálójában él. * Most már elítélhetsz, hogy milyen gonosz vagyok, de ez van. * mondtam neki nemtörődöm stílusban és a fejemet a mellkasára hajtottam. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyVas. Feb. 06, 2011 9:07 am

Luna Moon

Mielőtt kérdeztem volna, újra csókolni kezdtem. Csók közben pedig a kezeim kezdték felfedezni a teste domborulatait. A fenekét már ismerős dombként markoltam meg, de közben rá találtam a mellére is. Kíváncsian fedeztem fel a puha halmot a tenyeremmel. Tudom, hogyha nem tetszik neki akkor úgy is lefog állítani. Ha pedig tetszik neki akkor hagyja, mert ezzel örömet szerzek mindannyiunknak. Végül a csókot és a felfedezést is abba hagytam vissza térve a háta simogatásához.
- Nos kezdetnek talán mesélj te is valamit magadról, a családodról. Ne vedd magadra. De az apám tuti ki akadna ha haza vinnék egy nem aranyvérű hölgyet. Meg persze anyám is. Nem tudom miért, de ők is jobban szeretik ha aranyvérű barátnőm van. Azt mondják, akkor nagyobb az esélye, ha véletlen feleségül veszem és gyerekeink lesznek, hogy nem lesznek kviblik. - Mondtam, és elgondolkoztam egy pillanatra. nem hiszem, hogy feleségül fogom venni ezt a lányt. Elvégre fiatal vagyok még az ilyen kijelentéshez. De a történelem már sok sok furcsaságot látott már.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyVas. Feb. 06, 2011 8:22 am

Jack Cromwell

*Végig figyeltem az arcát és miközben a Mardekárosokról és a Halálfalókról beszélt szerencsére nem láttam az arcán gyűlöletet. Igazából teljesen semleges volt, de mikor a szüleiről beszélt, azt a szeretet és azt a tiszteletet amit a szemében láttam egy kicsit irigyelni kezdtem. Közben végig simogatta a hátamat és a fenekemet sem hagyta ki. Igazából nem zavart sőt mivel nem markolászta, hanem csak néha végig simított rajta kifejezetten élveztem is. Majd megkérdezte, hogy kitől örököltem.*
- Igazából sosem fogdostam egyik családtagom fenekét sem, de a közvetlen rokonaimét nem is tudnám. Mivel még 4. előtti nyáron megszöktem tőlük és a nagynénémhez költöztem. Bár neki a pasijai szerint elég jó a feneke szóval lehet, hogy tőle van. *mondtam neki mosolyogva, majd megcsókoltam. * Na most kérdezz te.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyVas. Feb. 06, 2011 8:02 am

Luna Moon
- Nem sokat tudok mondani magamról, hiszen még mindig csak 16 éves vagyok. Édesapám, és édesanyám is régi aranyvérű családok leszármazottjai, így már kis koruktól fogva ismerték egymást, bár apám jó pár évvel idősebb anyámnál. Bár ez annak köszönhető, hogy a Grey és a Cromwell család sosem volt jóban egymással. Ugyanis a Cromwellek már nemzedékek óta csak csupa griffendéles, míg a Grey család nemzedékek óta mardekáros. Erre jött a két fiatal, akiknek úgy látszik egy a sors más utat szánt. Anyám volt az első Griffendéles a családjában, ahogy apám meg az első Mardekáros a sajátjában. Hiába ismerték mégis mindig egymást, semmi jelét nem mutatták annak, hogy kisebb lenne az ellentét köztük, mint a családjaik közt. Egy nap pedig miután már mind a ketten elvégezték a roxfortot történt valami. Pontosan nem tudom micsoda, de amennyit kiszedtem, belőlük az az volt, hogy apám már majdnem halálfaló lett, mikor meg jelent az anyám és megmentette ettől. Mint mondtam, nem tudom pontosan mi történt akkor, de valami nagy harc volt, ahol kényszerű szövetségben harcoltak egymás oldalán, meg ismerve a másikat egy kicsit. Attól a naptól fogva, valahogy elválaszthatatlan barátok lettek, majd a barátságból pedig szép lassan szerelem lett, ahogy állandóan együtt lógtak. Mindenkit meg lepve vele, mikor titokban össze is házasodtak. A házasságukat követő évben pedig megszülettem én is. Jó magam persze a hubrabug házban kötöttem ki. Tudod mi a furcsa? Hogy ahogy apám nem csatlakozott a halálfalókhoz, úgy anyám sem a főnix rendjéhez. Teljesen kimaradtak a háborúból, sőt messze kerültek minden varázs politikás dolgot. Azt mondják, hogy nekik mindegy ki van hatalmon. Dolgozni akkor is kell valakinek. - Meséltem, miközben Lunát simogattam. Nem voltam szégyellős, és nem hagytam ki a fenekét sem. - Jó a feneked... te kitől örököltél ilyen szexi alakot?
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyVas. Feb. 06, 2011 7:39 am

Jack Cromwell

* A kellemes pózzal kapcsolatban egyet értettem Jackkel, éppen ezért vissza feküdtem mellkasára. Cirógatni kezdett, nagyon jólesett olyan volt mintha valaki törődne velem. Majd gondolkodni kezdtem, hogy mit is kérdezzek tőle. * " A családja igen ezzel kell kezdenem. Mindig ezt mondja Rose először tudd meg milyen a családja azzal az embert is megismered. " * Eldöntöttem, ezzel kezdem. *
- Mesélnél nekem a családodról? * kérdeztem miközben felkönyököltem a mellkasára és a szemébe néztem. Látnom kellett az arcát miközben mesél. Bármit mond, a szeme mesélni fog nekem a szavain kívül is. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyVas. Feb. 06, 2011 6:59 am

Luna Moon

Pontosan tudtam mikor váltott balfordulatot a kellemes délután. Akkor mikor szenvedélyesen a fenekébe markoltam. Pedig semmi oka nem lett volna az aggodalomra. Helyesebben, eddig még egy lány sem panaszkodott, miután lefeküdtek velem. Annak ellenére, hogy egyik hölggyel sem ápoltam igazán hosszú kapcsolatot. De azt amit velem csináltak egyikük sem bánta meg. Arról nem beszélve, hogy valójában én sem számítottam arra, hogy itt és most lefekszem vele. Bár ha ő rángatta volna le éppen a nadrágom, nem tiltakoztam volna. A csókot is ő kezdte.
- Teljesen megértelek. De nem látom be, hogy miért ne leehetne az ismerkedésünk póza kissé kellemesebb? - Kérdeztem tőle, mikor felült. Én továbbra is elfeküdve maradtam. Nagyot nyújtóztam, és a kezeimet a fejem alá tettem. - Gyere vissza kérlek, feküdj rám, és engedd hadd simogassalak. Közben pedig tudok válaszolni minden kérdésedre. Egészen addig amíg úgy nem gondolod már eléggé ismersz engem. - mondom, és a jobb kezemet feléje nyújtom? - Mi az első kérdésed?
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptyVas. Feb. 06, 2011 6:08 am

Jack Cromwell

* Csókunk közben az ölébe húzott, nem törődve az ölemben levő pogácsás tányérral, ami darabokban kötött ki a földön, de nem nagyon hatott meg. Nem véletlen vagyok boszorkány, így megoldhatom az ilyen problémákat. Egy pillanatra elszakadt tőlem, épp csak annyira hogy egy kis levegőhöz juthassunk és a szemembe nézhessen. Majd folytattuk csókunkat és most már teljesen az ölébe vont, majd elfeküdt velem. Ismét bókolni kezdett, majd a mondat vége fele a fenekembe markolt és én kijózanodtam. *
" Merlinre, lehet hogy nem vagyok már szűz, de azért nem fogok egy erdőben sexelni egy vadidegen pasival, aki nem Halálfaló, de még csak nem is Mardekáros. Jó mondjuk legalább nem Griffendéles, de akkor is. Nem is ismerem, semmit nem tudok róla, az is lehet hogy sárvérű. " * Végigmértem. * " Á, biztos, hogy aranyvérű, de akkor is. Lehet, hogy nem vagyok egy szende szűz, de azért akkora ribanc sem vagyok."
-Állj, Jack! Higgadj le! * mondtam neki és felültem. * Én ezt most nem akarom. Nem is ismerlek. Nem akarlak megbántani és tetszel meg minden, de idegenekkel nem fekszek le. *mondtam neki egyenesen a szemébe nézve. *


A hozzászólást Luna Moon összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Feb. 07, 2011 9:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 10:25 pm

Luna Moon

Igen végül megtette azt a maradék pár centit ami az ajkainkat elválasztotta. Mohón türelmetlenül csókolt miközben lassan, mind a ketten átadtuk magunkat a csóknak. Úgy csókolt, mint mikor egy szomjazó végre vízhez jut. Az ajkai egyszerre voltak puhák, és kissé kemények. A nyelvünk pedig ahogy egymásnak estek, és birkóztak. A csókja egyszerre borzongatta meg a hátam, és árasztott el ajkainak finom barack ízével. A piknikre hozott dolgoknak esélye sem volt ahogy szenvedélyesen magamhoz húztam. Minden lecsúszott az öléből a földre, de ez sem engem sem őt nem zavarta. Mind a ketten a csókban voltunk elveszve. Végül nagy levegőt véve szakadtam el az ajkaitól, csak, hogy egy pillanatra a csillogó szemeibe tekinthessek. A pillanat azonban elmúlt, és most én kezdeményeztem a csókot. Tudtam, hogy nem fog visszautasítani. Az ajkaink pedig újra vadtáncba kezdtek egymással. Ezúttal azonban nem csak csók történt, teljesen az ölembe vontam, hiszen a piknik cucc már nem gátolt ebben. Még a csók felénél sem jártunk, mikor hanyatt dőltem vele és magamra vontam szexi vonzó testét.
- Igazam volt. Édes csókjaid vannak... vajon az ölelésed is ilyen forró? - Kérdeztem el el akadó hangon, és a mondatom utolsó része alatt a fenekébe markoltam. Csodálatosan formás, és kemény volt.
Vissza az elejére Go down
Luna Moon
Halálfaló
Luna Moon


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 119
Join date : 2011. Jan. 02.
Age : 29
Tartózkodási hely : Titkos

Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 8:07 am

Jack Cromwell

* Esküszöm már lendült a kezem, hogy megüssem. Nem erősen csak úgy játékosan a vállába bokszoltam volna, de végül nem tettem, olyan tekintettel mért végig hogy egy kevésbé erős idegzetű lány már vagy pirult volna vagy ráugrott volna Jackre. De én most nem, hagytam ha mérjen végig, tekintete a kritikus pontokon elidőzött, de úgy láttam a tekintetéből, hogy tetszik neki amit lát. Szinte vetkőztetett a tekintetével. Nagyon mélyen a szemembe nézett, majd egyre közelebb hajolt, már éreztem forró lehelletét az ajkaimon. * "Csókolj meg! Csókolj már meg!" * Gondoltam magamban, de ő még húzta az idegeimet, majd beszélni kezdett. Szinte az ajkaimon éreztem a szavait. Miután befejezte a mondatot se szó, se beszéd megtettem azt a pár centit ajkaink között és megcsókoltam. * " Istenien csókol!" * Ez volt az utolsó gondolatom, majd belefeledkeztem édes csókjába. *
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Vendég
Vendég




Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 EmptySzomb. Feb. 05, 2011 7:06 am

Luna Moon

Szépen lassan ráérősen ki élvezve minden apró falatot meg ettem a pogácsát. Nem, valóban egy pillanatig sem gondoltam, hogy tényleg ő sütötte volna. A roxfortos csajok kilencven százalékánál a főző sütő tudomány ki is merül abban, amit bájitaltanból piton professzor beléjük vert. Nem gondoltam, hogy ez Luna esetében másként van.
- Biztosan ezt akarod? Akarod, hogy meg nézzelek? - Kérdeztem vigyorogva, és felé fordulva jó alaposan végig mértem. Persze, nem úgy ahogy ő értette. De persze nem is ez volt a lényeg. Úgy mértem végig ahogy egy férfi egy nőt. Lassan vándorolt a szemem a cipőjétől felfelé az arca irányába. Persze a tekintetem sok időt töltött a combjainál, a csípőjénél, a hasánál, még többet a melleinél, végül az arcán állapodtam meg mélyen a szemeibe nézve. Lassan közelebb hajoltam hozzá, hogy az arcom csak pár centire volt az ő arcától, majd csendben suttogva szólaltam meg.
- Nem valóban nem úgy nézel ki. Sokkal inkább úgy nézel ki, mint akinek édes csókjai vannak, és az ölelése forró. - provokáltam halkan. Miközben még közelebb hajoltam hozzá. Az ajkaink nem voltak túl messze egymástól. Most már csak rajta múlik, hogy miként fogadja a flörtömet. Bele megy, vagy nem. Ha nem akkor jön a hanyatt dőlés, újra.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tisztás - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztás   Tisztás - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tisztás
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Tiltott Rengeteg :: Tiltott Rengeteg-
Ugrás: