Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Mágia Történet tanterem Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Mágia Történet tanterem Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Mágia Történet tanterem Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Mágia Történet tanterem 3347qiw
A Hónap Játéka
Mágia Történet tanterem 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Mágia Történet tanterem Ic7783

Share

Mágia Történet tanterem

Go down 
SzerzőÜzenet
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167

Mágia Történet tanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mágia Történet tanterem   Mágia Történet tanterem EmptyKedd Ápr. 10, 2012 6:13 am

♥ Én kicsi Lisa Turpinemnek ♥

Csak vele lenni, ez volt most minden vágyam amit sikerült beteljesítenie. Nem kétséges, hogy én csak mellette, vele vagyok boldog. Tudtam én, miért mondom azt amit a Mézesfalásban, azt az aprócska lényeges mondatót, ami az álmaimban kísért azóta. Most csak te meg én vagyunk. Mit számít az, hogy melyik házba tartozunk? Itt a tantermemben szintén ez volt a helyzet, ketten voltunk, egy másik személy társasága nélkül.
- Te meg én... - ismételtem hangosan a gondolataimból megmaradt lényeges szópárocskát. Nem tudtam őt elengedni magamtól, olyan jól esett a közelsége, hogyha szándékában állt volna elhúzódni tőlem az én szorító ölelésem biztosan nem engedte volna őt sehová.
- Ezután nem kell majd kérnem, mert kötelező lesz mindig meglátogatnod engem. Egyrészt mert még nem akarom, hogy rászokj mások vérére, tudod ha csak az enyémből kapsz erősebb leszel 'nagyobb' korodba. Másrészt meg, van egy elhatározásom. Nemet nem fogok elfogadni! - szerintem ha tudná mivel mókázom én ennyit és mit hallgatok el, máshogyan nézne rám.
Hiába tűnik úgy, hogy parancsolok neki ez nincs így, mert a látszat és az arckifejezésem csal.
Duzzogó megsértett kisfiú ábrázatát öltöttem magamra, közben pedig dehogy volt ez így. Legbelül nevetgéltem és azt terveztem miként mondom el a régóta megfogalmazódott szándékomat. Igazából én már hamarabb megkértem volna a kezét, csak nem volt rá elég szabad időm. Most van és ahogy elnézem neki is.
Még szorosabb lett az ölelésem, aztán lassan gyengülni kezdett, pont mint az álarc... a duzzogó kisfiú álarca.
- Nem haragszom, éppen ellenkezőleg. Ezt ne felejtsd el soha! - azzal nyomtam egy puszit a homlokára.
- Tudod van valami amit muszáj megosztanom veled. Fontos! Sorsdöntő! Na meg a köztünk lévő kapcsolatot is megváltoztatja. Elmondhatom?
A szemeit kezdtem el fürkészni, azokat a gyönyörű tengerkék szemeket, amibe már a kezdetektől fogva beleszerettem. Én leginkább elhúztam volna az időt, másról meséltem volna neki, de nem. A gondolat, hogy mi lenne, ha elvenném őt nem hagy éjjelente pihenni. Most meg itt az alkalom, elmondhatom neki mit szeretnék és minek örülnék akkor a legjobban. Ha arról van szó a nevemet adom neki, de ha úgy dönt megőrizheti a sajátját is.
Hm nem keverném a neveinket, számomra az én Hópihém mindig Lisa Turpin marad és kész.
Vissza az elejére Go down
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331

TémanyitásTárgy: Re: Mágia Történet tanterem   Mágia Történet tanterem EmptyKedd Ápr. 10, 2012 5:25 am

♥ Vámpír "készítőmnek" :
Iason Moorcock-nak! ♥

Csak mosolyogni tudtam rajta. Ott bámul ki a nagy világba, tekintete elködösül és olyan halvány mosoly jelent meg ajkain, amit szerintem csak Én látok. Szerintem még ő sem tudja, hogy ilyenkor milyen ennivaló képet vég. Hangtalanul csuktam be az ajtót és léptem egyet előre, ha valaki bejönne, akkor ne vághasson hátba. Meg aztán, azzal mindent elrontana...Igyekeztem, olyan lassan venni a levegőt, hogy ne tűnhessek fel neki. Jobban megnézve, nem a kilátás az, ami elkábította. Hanem az illatom, bár, ha tudná az Ő illata milyen kellemes az orromnak.
Olyan rég volt, amikor egy terembe voltunk...Utoljára akkor, amikor vámpírrá tett. Visszagondolva kisebb koromra, biztosan nem álltam volna le vele a Mézes falásban, csak úgy beszélgetni. Akkoriban más voltam, merőben már. Nem szerettem a Mardekárosokat. Elfogadtam őket, hisz ők is ugyan olyanok, mint mi. Csak a vérük más. Becsülik és becsmérlik a félvéreket és a mugli származásúakról nem is beszélve. De hát, ez ellen nem lehet sokat tenni. Szerintem ez olyan, mint egy hagyomány. A Mardekárosok, minden másik házbelit becsmérelnek, a fennmaradó három ház pedig, a Mardekárt becsmérli. Természetesen nem azonos mércén.
Na de, térjünk vissza a valóságba. Ahol életem szerelme háttal áll nekem, én pedig csak mosolygok ezen. Megszólítani? Ugyan minek? Hisz egyszer majd megfordul. Ha nem, akkor nekem úgy is jó. Lassan már az sem számítana ha kukkolnom kellene...Már azzal is beérném, hogy láthassam, ha csak egy pillanatra is. Azokért a pillanatokért érdemes élni, amikor a folyosón összetalálkozik a szemünk, vagy a vacsorákon, egymásra nézünk...Olyan sok apró kis pillantás van, regényt tudnék róla írni, de a találkozások mások. Ott sokkal több időnk van, mindenre. Akár csak nevetni azon, mennyire elfoglaltak vagyunk, vagy csak nézni a másikat és jól belevésni az emlékezetünkbe ezt a pillanatot...A Pillanatot, amikor is Iason felém fordul...Ohh de elgondolkoztam. Mosolyát viszonozva néztem végig az arca minden egyes kis milliméterét, felfedezve rajta új dolgokat. A következő pillanatban pedig már előttem is állt. Szólni sem tudtam, de Ő megtette helyettem. Csókját gondolkodás nélkül viszonoztam és egyúttal hozzá is simultam.
-Ha tudnád mennyire hiányoztál nekem!- Suttogtam és arcom mellkasába fúrtam, hogy magamba szívhassam bódító illatát. -Nem kell képzelegned, csak kérned kell és bármikor találkozhatunk!- Mosolyogtam fel rá, és mélyen a szemeibe néztem.
-Előbb is jöttem volna, de az egyik diákom meglepett, és csak mostanra tudtam ideérni. Kérlek ne haragudj...-Néztem rá bocsánatkérően. Bár tudom, hogy nem haragszik, hisz erről egyikünk sem tehet, de azért jobb félni, mint megijedni. Meg aztán, se nem volt megbeszélve, se nem várt rám. Egyszerűen csak itt volt, nekem meg végre szükségem volt a Szőke hercegemre!
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Mágia Történet tanterem   Mágia Történet tanterem EmptyKedd Ápr. 10, 2012 12:43 am

♥ Lisa Turpinhez, mert ő az én Hópihém ♥

Egy vagy két évvel ezelőtt biztosan nem gondoltam volna, hogy ide jutok, tanár leszek és imádni fogom Lisát. Ő az én félistennőm, vagy nem is tudom minek nevezhetném, annyira fontos nekem, hogy nem lehet őt bármilyen megnevezéssel illetni. A terem ablakához elsétálni és kinézni rajta, tudom jó dolog, de nem valami jó elfoglaltság, ha egyedül vagyok, Lisa meg ki tudja hol van.
Mellette más embernek érzem magam, gátlások nélkül, szabadon. Csak ugyebár nem könnyű egy tanár élete, kár mennyire képtelen vagyok megérteni, hogy nem lehet mindig velem, mert neki akárcsak nekem kötelességei vannak.
Egy szerelmes kisfiúnak érzem magam, ahhoz képest, hogy van eszem, felnőtt... tanár vagyok és nem mellesleg egy vámpír. Ha egy régi elsőévesként megismert barátom mondaná, mennyire megváltoztam nem hinnék neki, mert azt vágnám a fejéhez, hogy hazudik és nem ismer engem igazán. De semmi ehhez hasonlót nem mondhattam senkinek, mert tudtam ha mondanának ilyesmit akkor igazuk van.
Szeretem Lisát ez nem kétség s, napról napra jobban fogom, hiszen mondhatni a részemmé vált azáltal, hogy kapott a véremből. Most már biztos, nem fogom elengedni őt, eszem ágában sincs, hisz jól tudom sem ő sem én nem élném túl. Ha nem én változtattam volna őt át, bizonyára máshogyan néznék rá, nem tudnám tiszta szívemből a sajátomnak nevezni. De ilyenről, hála az égnek szó sincs. Bátran szerethetem, hiszen ő az enyém -lesz idővel - és senki másé.
Sóhajtozva az ablak párkányára könyököltem s, onnan álmodoztam tovább. Persze jól tudom, sokkal okosabb lett volna, ha megkeresem és nem álldogálok itt tétlenül, de valami visszatartott. Hogy mi volt ez, nem tudom. Csak az emlékeimet akartam elő idézgetni több kevesebb sikerrel. Annyira vidámmá tett, mennyire tisztán feltudtam idézni Lisa illatát, hogy örömömben táncolni tudtam volna. Azonban nem tettem így, csak nézelődtem és elmélyültem az illatban. Na jó ez kezd gyanús lenni nekem, olyan nagy tehetségem biztosan nincs, hogy ilyen erősen érezni tudjam az illatát. Kicsikét kételkedve ugyan, de megfordultam.
Tudtam! Akkora tehetségem még nekem sincs, hogy tökéletesen fel tudjak idézni illatokat is akár. Mosolyogni kezdtem, ahogy szokássá vált, amikor meglátom őt. Egy rövid pillanatig szótlan maradtam és figyeltem őt, egyszerűen nekem az pont elég volt, ha látom és tudom a közelemben van.
- Lisa! - ahogy kimondtam a nevét, már ott termettem mellette.
- Már kezdtem azt hinni, hogy csak képzelődöm. - gondolkodás nélkül megcsókoltam, hogy teljesen megbizonyosodjak arról valóban itt van.
Lisa Turpin
Jóslástan Tanárnő
Lisa Turpin

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 331

TémanyitásTárgy: Re: Mágia Történet tanterem   Mágia Történet tanterem EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 11:17 am

♥ Én egyetlen Szőke Hercegem:♥
♥ Iason Moorcock ♥

Olyan rég volt már teljesen szabad délutánom. Nem kell készülnöm az órákra, nem kell egy diáknak sem segítenem, nem kell elmennem ide-oda, hogy beszerezzek ezt-azt. Egyszerűen csak pihennem kell. Rendbe tettem a termet, majd elmentem a szobámba, hogy a talárom egy farmerre egy pólóra és egy cipzáros pulcsira cseréljem. Kiengedtem a hajam, majd lefeküdtem az ágyamra, és a plafont kezdtem tanulmányozni. Mikor is voltam együtt Iason-nal? Na ez egy remek kérdés. Sárán látjuk egymást, de egy mosolynál többre néha nincs időnk, pedig olyan nagyon hiányzik a jelenléte. És nem csak a szerelem miatt. Azért is...Mert a vére csábít...Olyan nagyon, vonz magához. Tudom mikor gondol rám, tudom mikor vágy a legjobban arra, hogy vele legyek. Mindent érzek amit ő... Sajnos nem tudom mindig teljesíteni a vágyát, hogy mellette lehessek és ölelhessem, a véremmel kiszolgálhassam. Hjaj, mi lesz így velünk, mond csak? Hát most sem válaszolsz? Pedig olyan nagyon szeretném, ha megtennéd. Ha csak annyit, hogy igen, vagy nem, nekem már az is örömet okozna.
Csendes töprengésem egy halk kopogás zavarta meg. Diák...Felkeltem, majd gyors kontyba fogva a hajam kinyitottam és a tanítványomra mosolyogva megkérdeztem miben segíthetek. A válasz azonban cseppet sem tetszett. 5 órára visszamenőleg mindent elmagyaráztam neki, amit csak lehetett és elég volt ahhoz, hogy megértse a mostani tananyagot. Amint végeztünk, olyan két órával később, megköszönte a segítséget és elment. Én pedig gondolkodás nélkül bezártam az ajtóm és sétára indultam. Útközben kiengedtem a hajam, és a zsebemben lapuló három mogyorós táblás csokira gondoltam.
Nemsokkal ezután, egy hangot hallottam...Ami Iason-é volt. Illetve, nem biztos, hogy hallottam, lehet csak képzeltem, de irányt váltottam a Mágia Történet terem felé. Odaérve, az ajtóra tetem a kezeim, és mély levegőt vettem. Megérezve Iason illatát, lassan benyitottam, és mosolyogva megálltam az ajtóban. Kíváncsi vagyok, mikor vesz észre.
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Mágia Történet tanterem   Mágia Történet tanterem EmptyHétf. Ápr. 09, 2012 10:50 am

♥ Lisa Turpin ♥

Megkönnyebbülten vettem tudomásul, hogy lejártak az óráim és szünetet tarthatok. A diákokkal semmi bajom, főleg, hogy egyre kevesebb velük a gondom. Oh igen, az első és másodévesek, ők még mindig szokják a jelenségemet. Talán furcsának tartanak, sőt sejthetik, hogy nem vagyok átlagos varázsló. De ők csak gyerekek, ebben a korban még bátran rájuk lehet fogni, hogy a fantáziájuk túlontúl nagy és rémeket látnak.
Na igen, míg gyerek vagy lehetnek álmaid és attól a kitalált lénytől félhetsz ami csak az eszedbe jut. Én már régen nem féltem semmitől, még magától a Sötét Nagyúrtól sem, elvégre csak egy nyamvadt félvérnek tűnt a szememben, aki magasra szeretne törni, de sosem hagyják. A sors szörnyű áldozata lehet gondolom, a halálfalóival együtt.
Az emlék, hogy egyszer Luna azt javasolta csatlakozzak a halálfalókhoz még most is megnevetett, pedig tudom, hónapokkal ezelőtt volt a beszélgetésünk. Nem tagadom, sokat gondolkodtam ezen, de valahogy mindig ugyanarra a döntésre jutottam. A Roxfort az otthonom lett, ha én elzüllök és halálfaló leszek a szüleim be sem engednek a házunkba, Lisa meg addig veszekedne velem míg újra olyan nem leszek, mint régen.
Ez csak egy rémálom képe, ami reméljük sosem váll valóra. Szerintem már a legelején valamit elronthatott Luna, rossz vámpírral kezdett ki, vagy nem tudom. Még, hogy egy félvért szolgálni! Amúgy is a magam ura vagyok, azt teszem amit szeretnék és senki sem erőszakol rá dolgokra. Igaz a mostani elhatározásomra sem, de minél hamarabb elakarom intézni az ügyet, halaszthatatlan, csak lenne velem Lisa, hogy elmondjam neki. Nem tudom mit érez, mióta hozzám hasonlóvá tettem, azt azonban tudom, az életem részévé akarom őt tenni.
A közelségéhez szoktam, most már biztos vagyok abban, hogy nem fogom, hagyni... nem engedem őt át másnak és kész. Ő csak az enyém lehet, én meg az övé. Nála jobbat sehol sem kaphatnék, igaz eszemben sincs keresgélni, mert már megtaláltam az igazit.
Örülök, hogy helyesen döntöttem amikor adtam neki a véremből, megérdemli a hosszút életet ezen a földön. Én talán lehet nem, mert esélyem sem volt dönteni erről az egész vámpír-akarok-lenni dologról. Szívesebben öregedtem volna meg és időben leheltem volna ki a lelkemet a testemből, de ez csak akkor fog megtörténni, ha megölnek valamilyen különleges módon. Reméljük nem fognak, mert szörnyen érezném magam, ha egyedül hagynám az én kis Hópihémet, az én Lisámat.
Amint sikerült felidéznem Lisa arcát a gondolataimban, mosolyogni kezdtem, mintha valóban velem lenne és beszélne hozzám. Azonban ez nem volt így, ő valahol máshol járt most, pedig tudom sokkal jobban örültem volna, ha velem van ebben a pillanatban.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Mágia Történet tanterem   Mágia Történet tanterem EmptyHétf. Jún. 27, 2011 8:32 pm

...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Mágia Történet tanterem Bi5h08
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Mágia Történet tanterem   Mágia Történet tanterem Empty

Mágia Történet tanterem
Vissza az elejére