Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 Ic7783

Share

Tiltott Rengeteg Széle

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Iason Moorcock
Vámpír/Mágiatörténet Tanár
Iason Moorcock

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 167

Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 10:08 am

Délia Katherine Davis

Csak nyugalomra és békére vágytam, mégis hogy mondhatnám el ezt egy diáknak aki a rendíthetetlen tanárt látja bennem? Sehogy! Ő is mint bárki más az érzéseimre fogná a dolgot. Talán csak egy újabb pofont kapnék az élettől, hogy azoknak akiknek érzéseik vannak túl gyengék az önzők világához.
Biztosan én is az voltam, hisz nem az eszemre hallgattam, aki jó tanácsokat adhatott volna nekem, hanem az érzéseimre.
Azt hiszem beteg vagyok, súlyos beteg, amire eddig senki sem talált gyógyírt vagy elnevezést, az az én egyetlen nagy gondom lesz.
- Nem, én ugyan senkire sem várok. Csak ez volt az egyetlen hely ahol, Melchior jól érzi magát. Szeret esti sétákat tenni, így inkább ide hoztam.
Dehogy magyarázkodtam egy diáknak, már csak az hiányzott tőlem. Hjaj azt hiszem hiába próbálom kordában tartani a képességemet, valamiért sosem fogom tudni. Nem, hogy nem birok el vele, de túl nehéz odafigyelni bármi és bárki érzéseire. Azért sokkal jobban örültem volna annak, ha valami támadó képességet használhatok, az nagyon jó lenne.
Rettegésben tartanám a világot és bármit megkapnék amit akarok, gondolom pont ezért lett ez a büntetésem.
- Bizonyára rossz helyen keresgél ha társaságra vágyik kisasszony!
Na ne már, atya ég máris öregítem magam ezzel a megszólításos dologgal. De mindegy is, el kell fogadnom végre a helyzetem.
Vissza az elejére Go down
Délia Katherine Davis
6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 9:36 am

Egész rendesnek tűnt. Mintha fel sem ismerném a Roxfortban lévő tanárt. Habár a kedvenc órámnak a tanára volt, valahogy mindig is tartottam tőle. Habár a korkülönbség nem volt sok, mégis egy tanárral állok szembe.
Igaza van, Istenem miért nem tudok előbb gondolkodni, és utána válaszolni.
Ugyan egyedüllét? Hiszen életem 96 százalékát egyedül töltöttem. Teljesen mindegy hol vagyok, így is úgy is teljesen egyedül vagyok, így a magányban nincs hiányom.
Kicsit félősen bólintottam az utolsó kérdésére.
- Igen, habár látszólag ma már nem jön el...- suttogtam magam elé, majd felnéztem rá. Nem mindennapi, hogy a tanárok is a tiltott rengetegben sétálgatnak, hiszen ahogy nekünk is, a számukra is ugyan olyan veszélyes ez a hely, ezért igyekszik mindenki elkerülni.
- Szinte minden nap itt vagyok 6 éve, és senkit nem látok erre felé - mosolyodtam el.
- Netalán ön is vár valakire?
Talán túl merész voltam? És jobb lenne ha összehúznám magam? Ugyan...ha meg akar büntetni, akkor már teljesen mindegy mit kérdezek, vagy mit mondok. Így is szabályt szegtem.

/ Nincs semmi gond Smile /
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 9:12 am

Délia Katherine Davis

Felnéztem az égre ügyet sem vetve a diákom magyarázkodására, nem mintha nem érdekelt volna, csak valahogy teljesen valószínűtlennek tűnt.
- Egy perzsa macska mégis mit keresne pont a Tiltott Rengetegben? Ha tehetné elkerülné ezt a helyet, hisz nem biztonságos, még egy macska számára is lehet veszélyes ez az erdő.
Nem, valahogy Melchioron és rajta kívül semmi sem volt ismerősnek nevezhető. Későre járt, mind a kedvem és mind a hangulatom elment attól, hogy visszacsalogassam magamhoz a patkányomat.
Tudom könnyen menne, hisz van nálam számára való eledel is.
- Nem kell magyarázkodnia, a kastély falain belül vagyok csak gonosz tanár. Talán egyedüllétre vágyott?
Ez volt az első dolog ami az eszembe juthatott, a második meg csak azután jött, hogy ráébredtem nagyon is sötét van az egyedülléthez.
Ha nem tudnám, hogy csak egy boszorkány azonnal rámondanom, hogy vámpír. De olyan szerencsém nekem sem lehet, hogy újra egy fajtársammal fussak össze.
Azt hiszem életem végégi be kell majd érnem azzal, hogy mindenki elhagy és csakis valami számomra nem megfelelő társaságba kerülök.
Nem mondanám, hogy a Roxfort rossz döntés volt, éppen ellenkezőleg, azt tehetem amit szeretek.
- Esetleg vár valakire ?

// Bocsi újra kellet kezdenem az egészet. //
Délia Katherine Davis
6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 8:15 am

Iason Moorcock

Már javában olvashattam mikor hangokat hallottam a közvetlen közelemben. Először azt hittem az én drága unikornisom az, ezért felálltam és elmosolyodtam. ideje volt végre ide érni. Egy kicsit közelebb merészkedtem a hang irányába, majd vártam. Megdöbbenve és teljesen leblokkolva álltam, mikor megláttam ki is okozta azokat a kis zajokat amiről azt hittem a kis unikornis. Az egyik tanárom volt. Először nem tudtam megszólalni, teljesen értetlenül pislogtam. Fogalmam sem volt mit mondhatnék, de ha nem szeretnék magamnak egy csúnya büntetést valamit ideje lenne kitalálnom. Már vagy 6 éve járogatok erre ki, de még soha senkinek nem sikerült lebuktatnia. Nem értem miért pont most kellett megbuknom, bár számíthattam volna rá, hiszen semmi sem tart örökké. Egyszerűen csak álltam ott mint egy madárijesztő szinte mozdulatlanul. Próbáltam erőt venni magamon és valamit mondani. Ha most is lebukom, azt hiszem elástam magam az utolsó két évemben, azt hiszem. Értetlen arcát látva, már ideje lenne valamit válaszolnom.
- Bocsánat...én csak, én csak, a macskám keresem, azt hiszem megszökött....tudja, az a fehér perzsa...hosszú szőrű...- Éreztem mennyire össze vissza beszélek, és mennyire átlátszó is vagyok. Ha nem veszi észre hogy hazudok, akkor azt hiszem, vagy kegyelmes, vagy pedig vak...
Iason Moorcock
Iason Moorcock

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:50 am

Délia Katherine Davis

Unottan néztem végig a hálószobámban ketyegő órát, aki bár azt jelezte az idő telik nekem mégsem tűnt úgy. Igaz ami igaz, nálam hiába ketyeg és csak tart előre, rajtam ugyan már nem tud kifogni.
Három órán keresztül csak ültem és néztem, de abszolút semmi. Egy ráncom se lett, annál inkább lettem éhesebb. De mivel a reggeli véradag elég volt nekem, nem volt kedvem és humorom valakit csak úgy 'letámadni'.
Felsóhajtottam és úgy vágtam a falnak a párnámat, hogy Melchior kiosonásának is véget vetettem.
Ha az a patkány azt hiszi, hogy csak úgy kimehet nélkülem bárhová akkor téved. Most nem fogom elengedni az egyetlen társaságomat, még ha az pont egy 'házi kedvenc' is.
Hogy szegényt kárpótoljam felvettem a kezembe, úgy mint régen amikor még egyedül sétálgattam az udvaron és eljátszódtam vele, a magányos kisdiák szerepét. Nem volt az olyan régen, de lassan feledésbe merül, ha nem akadályozom meg.
Körülbelül Melchior harapása ébresztett fel, hogy már ő sem a régi és éhes. Neki meg egyáltalán nem elég a vér, valami rágcsálni való kell.
Unottan lementem a konyhára és kértem neki valamit, vagyis úgy állítottam be, hogy magamnak. Elvileg egy kis repetát akartam, a vacsora után. Hogy senki se találjon rám, és vegye észre azt, hogy nem én eszem meg mindazt a finomságot amit nekem adtak, hanem Melchior sétát tettem a Tiltott Rengeteg felé.
Hála Merlinnek, már nem kellett figyelmeztetnem magam, hogy tanár vagyok nem pedig diák. Sőt már a gondolata is elkerült annak, hogy én valaha Mardekáros diák voltam. Sajnos Melchiorral nem lehetett sokáig a zsebemben sétálgatni, neki muszáj volt elszaladni valahová.
Lassan már szokásává vált a bújócska, azt hiszi nem találom meg őt. Pedig téved, eddig mindig sikeresen be tudtam őt cserkészni ha arról volt szó.
Sötét volt, Melchiornak meg ez pont kapóra jött, hogy kiszaglásszon bármit ami búvóhelyként használhat.
Lassan de biztosan utána eredtem, a végén még valami kárt okoz nekem. Melchior helyett azonban valami egészen másra találtam. Egy Griffendéles diákom volt az akit tanítok.
Mit kereshet itt, pont ilyenkor? Fogalmam sincs.
Délia Katherine Davis
6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptySzomb. Okt. 01, 2011 7:05 am

Az idő ismét nagyon hamar elment.. Szinte észre sem vettem és megint sötét lett. Fel álltam a fa törzsétől ahol eddig ültem, majd körbe pillantottam. Szinte már semmit nem láttam az erdőből, de mivel már vagy 3 napja nem tartózkodtam kinn, mindenképpen látni akartam a kis unikornist. Vettem egy mély lélegzetet, majd tovább indultam. Habár nem mertem nagy beljebb menni, mivel többször hallottam milyen veszélyes ez a hely, valahogy nem tudtam hinni az embereknek a Roxfortban. Számomra semmi ijesztő nincs ebben a helyben, hiszen minden olyan nyugodt.
Már egy ideje vártam, de a kis fehér unikornisnak nyoma veszett, ilyet még soha nem tettm hogy ne jött volna el hozzám. Aggódtam, és reméltem semmi baja nem esett szegény állatnak.
Már elég későre járhatott, de nem akartam feladni, visszaültem a fa törzsébe ahonnan nem rég felkeltem, majd a kis táskámból elővettem egy könyvet, és olvasni kezdtem. A könyveim szinte mind ugyan azokról szóltak, és az összeset mugli író, vagy irónő írta. Imádtam a romantikus könyveket. Valahogy mindig sikerült a főhősnő szerepébe bele élnem magam.
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29, 2011 11:50 pm

Oké, akkor az óra nem lesz megtartva, mert magamnak nem mondom. Na, mindegy, majd legközelebb azért remélem, többen lesztek... Smile

Charlie Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 3:57 am

//Az óra ma délután 4-től kezdődött, a hozzászólásokat, holnap eddig lehet, utána megint én jövök ^^ Nyugodtan írjon bárki, aki szeretne jönni! Holnap négyig nem számít későnek! Smile //

Charlie Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 25, 2011 3:14 am

~A diákságnak~

Kissé idegesen készülődtem az első órámra, de már alig vártam, hogy elkezdődjön! Remélem, a gyerekek is élvezni fogják, hiszen ez egy laza, jó hangulatú óra lesz, nem úgy, mint a többi. Tekintve, hogy én nem vagyok az a tipikus tanár alkat, még a talárt sem vagyok hajlandó hordani, egyáltalán nem követek semmilyen tankönyvet, csak azt tartom szem előtt, hogy emlékezetes órát tartsak. Próbálok olyan tudást átadni nekik, amire szükségük lehet majd életük során, de egyben izgalmas is.
Felgyűrtem az ingem két ujját könyékig, magamhoz vettem néhány igen hasznos eszközt, zsebre vágtam a pálcámat, és futólépésben indultam lefelé a toronyból.
Végül megérkeztem az erdő széléhez, és vártam a többieket.

Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 EmptyHétf. Jún. 27, 2011 8:35 pm

...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 Bi5h08
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Tiltott Rengeteg Széle   Tiltott Rengeteg Széle - Page 2 Empty

Tiltott Rengeteg Széle
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2