Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Adam Kim-Whoung Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Adam Kim-Whoung Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Adam Kim-Whoung Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Adam Kim-Whoung 3347qiw
A Hónap Játéka
Adam Kim-Whoung 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Adam Kim-Whoung Ic7783

Share

Adam Kim-Whoung

Go down 
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

Adam Kim-Whoung Empty
TémanyitásTárgy: Adam Kim-Whoung   Adam Kim-Whoung EmptyVas. Júl. 10, 2011 9:21 pm

Adam Kim-Whoung 6dvaoyg8g9e3sar64fyq

Név: Adam Kim-Whoung
Becenév: Eddy, Ed, Gömbláng (pedig szegény koreai, nem kínai)
Kor: 15
Rangod: Diák, azon belül is prefektus
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű /Varázsló
Születési idő: 1983. augusztus 13
Születési hely: Dél-Korea, Szöul

Család:
Anya: Anna Kim-Whoung (Collins)/38/ Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztályának munkatársa
Apa: Bae Kim-Whoung /39/ Amneziátor
Testvérek: David Kim-Whoung /11/ Diák
Wilhelmina Kim-Whoung / 13/ Diák
Egyéb családtag: Koreai nagyszülők
Louis Collins / 63/ nyugdíjas nagyi
Alfred Collins /63/ nyugdíjas nagypapa
Háziállat: Az öcsémen kívül? Van egy Kupac nevű macskabaglyom

Érdekesség: Igazság szerint angol vagyok, de folyékonyan beszélem a koreai nyelvet. Jól értek az idegeken való táncoláshoz és imádkoztam, hogy ne legyen belőlem prefi. Láss csodát, bebuktam a dolgot. Mindig van nálam evőpálcika. x)
Személyes tárgya: A fakarkötő gyűjteményem.

Pálcád: 13 és fél hüvelykes tiszafa pálca egyszarvúszőr maggal.
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod: 5.

Előtörténet: 1983-ban születtem Szöulban. Miért ott? A szüleim elmentek meglátogatni a nagyszüleimet, én gondoltam egyet és a világra jöttem. Megjegyzem, gyönyörű verőfényes napsütés volt és teljesen véletlenül 13.-a. Nem péntek, még véletlenül sem, bár már nem is tudom, hogy milyen nap. Lényeges ez? Nem. Életem további részét azonban Londonban folytattam tovább, ahol anyámék éltek. Boldog család voltunk, két testvérem is van, mindkettő Griffendéles és ráadásul jó fejek is. Willel jövök ki a legjobban, ő az én kedvenc, megjegyzem szépen halkan, az egyetlen húgom, aki körülbelül annyira eszes, mint én vagyok. Egoizmus örök! Lényeg az, hogy nagyon szép gyerekkorom volt, hamar megmutattam, hogy én bizony varázsló vagyok és már alig vártam, hogy a Roxfort padjait koptathassam. Nem is kellett sok idő, hogy meg is jöjjön az a bizonyos levél és én is diák lehessek.

1. év
Ki hinné, hogy ez is eljött. Olyan régóta vártam már ezt a percet, hogy el is felejtkeztem az izgalmamról, amikor anyám majdnem sírva tett fel a vonatra. Utam megkezdődött az ismeretlen felé és én bátran neki is vágtam. Az úton megismerkedtem egy Sam Smith nevű lánnyal, aki azóta is jó barátom és egy két Fricskínzás alkalmával a tettestársam. Mellékesen mugli származású. Ha már ezt megemlítem, a családom mindig arra nevelt, hogy egyenlőség van és nem szabad megkülönböztetni illetve beskatulyázni az embereket a származásuk alapján. Én ezt egy életre megtanultam és azt hiszem, így is cselekszem. A beosztási ceremónia volt a halálom, tekintettel arra, hogy akkor még elég kis félős gyerek voltam, legalábbis a tömeg előtt való szereplés terén. A fejembe csúsztatták a Süveget, mire az egy Griffendélt ordított. Szépen magamban megköszöntem neki és mentem gyarapítani a piros-arany tábort. Első évemet a Roxfortban mindenféle katasztrófa, ámbár rendellenesen sok büntetőmunkával zártam. Büntetéseim oka a Friccsel való „jó viszonyom” volt, ami miatt előszeretettel bosszantottuk egymást. Megjegyzem, ez úgy kezdődött, hogy az év eleje utáni 3. hétben átestem Mrs. Norrison. Gázos, ugye? Semmi probléma, attól kezdve megfogadtam, hogy a diliházba juttatom a gondnokot, ha addig élek is. Ebben Sam van a segítségemre, illetve később már a tesóim is. Életcélom belerúgni Mrs. Norrisba.

2. év
A Friccsel való viszonyom egy cseppet sem változott, viszont ezt az évet megúsztam mindenféle katasztrófák nélkül. Kedvenc tantárgynak az átváltoztatástan, a bűbájtan és a bájitaltan lépett elő.

3. év
Csatlakozott hozzám a húgom, aki a családi hagyományt ápolva Griffendéles lett és ráadásul nem csípi Fricset, ami nagy szó. Anyámnak szentül meg kellett fogadnom, hogy vigyázok rá a Roxfortban és nem keveredünk bajba. Mi szépen szót fogadtunk, tekintettel arra, hogy a baj talált meg minket egy éjszakai kóborlás képében, ahol alig bírtunk megmenekülni Frics elől, de miközben előle menekültünk, egyenes házvezetőnk karjaiba rohantunk. Mondanom sem kell, hogy szép kis büntetőmunka és pontlevonás lett a vége. A baráti kör azóta is röhög az eseten, főleg amiatt, hogy hogy a szöszben tudtunk eltévedni. Erre az én válaszom a laza ügyesen és okosan. A klubhelyiségben rendszeres előadásokat tartottunk Willel, ami abból állt, hogy kiparodizáltuk a mardekárosokat. A folyosókon is megtettük ezt és nem kellett sok, hogy mi legyünk a Defekt Duó. Megjegyzés: Ebben az évben vettem fel tantárgynak a Legendás lények gondozását, a Rúnaismeretet és a Mugliismeretet. Jóslástant szánt szándékkal nem, mivel anyám felhívta a figyelmemet a tárgyal kapcsolatos veszélyfaktorra.

4. év
Túléltem, bár egy ízben volt egy elég ronda összekülönbözésem egy mardekáros osztálytársammal, de miután elintéztük egymást, minden rendeződött négy nap gyengélkedői tartózkodással megspékelve. Barátaim mondhatni jól szórakoztak rajta, azzal a felszólalással, hogy kellett neked kötözködnöd vele. Így jártam, mert aki mer, az vagy nyer is, vagy behúznak neki… Arany igazság.

5. év
Észre sem vettem, hogy el is ment ez a pár év. A roxforti levelemből egy prefektusi jelvény csusszant ki. Mi a szösz? Vigyázz Roxfort, jövök én és persze a kis öcsikém, akit legszívesebben kupán vágnék. ^ ^

Jellem: Egoista vagyok, ráadásul nem is kispályás módon. A barátaimhoz hűséges vagyok, az ellenségeimhez szintén, tekintettel arra, hogy a sérelmeimet csak nagy nehézségek árán nyelem le illetve felejtem el. Szeretek viccelni, mondhatni a humor az én alapfelszerelésem része. Szeretek belevágni új dolgokba, szeretem az ismeretlent és szinte már hiperaktív vagyok. Két percig nem bírok nyugton maradni, ha mégis, akkor vagy beteg vagyok, vagy a sóbálvány átok alatt állok. Nem szeretem, ha a származásom miatt piszkálnak és azt sem, ha valaki mást azért szekíroznak, mert esetleg mugliivadék. Nincs póker arcom, így ha valamit gondolok, az rögtön kiül az arcomra.

Kinézet: Ohh, ember… hol is kezdjem. 188 centi magas vagyok, fekete égnek álló hajjal és ugyanilyen színű vágott szemekkel megáldva. Koreai vagyok, na! Igaz csak félig, de akkor is. Versenysúlyom olyan 72 kg környékén mozog és sportos alkat vagyok. Mit viselek? Általában mindent, a Roxfortban a szokásos iskolai egyenruhát, kiegészítve a fakarkötő gyűjteményemmel és a neonzöld karórámmal.
Vissza az elejére Go down

Adam Kim-Whoung
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal