Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Rosalinda Maria deClair (Kísértet) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Rosalinda Maria deClair (Kísértet) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Rosalinda Maria deClair (Kísértet) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Rosalinda Maria deClair (Kísértet) 3347qiw
A Hónap Játéka
Rosalinda Maria deClair (Kísértet) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Rosalinda Maria deClair (Kísértet) Ic7783

Share

Rosalinda Maria deClair (Kísértet)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Rosalinda Maria deClair (Kísértet) Empty
TémanyitásTárgy: Rosalinda Maria deClair (Kísértet)   Rosalinda Maria deClair (Kísértet) EmptyKedd Júl. 19, 2011 5:54 am

Rosalinda Maria deClair (Kísértet) Images?q=tbn:ANd9GcQCcoDo9AAgqigyuG_djdLMXP-ng0dK7cLNH8AFQyFP8beaI1wK

Név: Rosalind Maria deClair
Becenév: Rose, Lind, Rosie, Bíbor Hercegnő
Kor: 900 éves
Rangod: régen prefektus és iskolaelső, ma a 5. emelet szelleme
Nem: Nő
Származás: Mugli születésű/kísértet
Születési idő: 1111 január 12 Meghaltam: 1128 december 24
Születési hely: Anglia/London elhalálozás helye:Roxfort

Család:
Anya: wellsi nagyhercegné/meghalt
Apa: brit nagyherceg/meghalt
Testvérek: Sinilla deClair/meghalt

Érdekesség: Királyi családból származom, mikor megszületett a húgom és megkaptam a Roxforti levelemet, megszöktem wellsi otthonomból, mivel tudtam anyám úgyis elítélne boszorkányságom miatt és, mert a húgomat mindenki jobban szerette, mint engem, ja és, mert más életre vágytam. A Roxfortban öltek meg, egy fiú aki rájött ki vagyok.

Személyes tárgya: egy születésemkor kapott tiara (csak ezt hoztam el otthonról, mikor megszöktem)

Pálcád: Nyír egyszarvúszőrmaggal
Iskolai házad: Hollóhát

Előtörténet:
Életem: 1111-ben születtem a wellsi nagyhercegné és a brit nagyherceg legidősebb lányként, egyben várományos trónörököseként. Nem szerettem, hogy kiszolgálnak, körül nyüzsögnek, csak egy normális életre vágytam. 7 éves voltam mikor megszületett a húgom, akit mindenki annyira, de annyira imádott. Ez után pár évvel megkaptam a Roxforti levelem. Anyámnak, nem mertem szólni róla, de mivel mindenki azt mondta nyíljak meg az akkor 4 éves kishúgom előtt neki, elmondtam. Ő persze nem tudta tartani a száját és elmondta anyámnak. Nekem cselekednem kellett, nem maradhattam ott, anyám máglyára adott volna, apám vásári bolondként árult volna, így hát megszöktem. Csak egy tiarát vittem magammal, azt amit születésemkor kaptam. A Roxfortban végre nem voltam különc, voltak barátaim, nem is kevés. A Hollóhát házba kerültem. Tagja lettem az iskolában újonnan megjelent kviddics nevű játék Hollóhát csapatának. A nyarakat, egy árva boszorkányokat és varázslókat befogadó kedves nőnél töltöttem.
Halálom: Utolsó évemet jártam a Roxfortban, éppen a karácsony vacsorára készütem mikor az 5. emeleti folyosón megállított egy fiú. Azt mondta, tudja, ki vagyok és végem.
A halál után: Ez után már csak arra emlékeztem, hogy újra a Roxfortban vagyok, de kísértetként. Pár hónap, hét , vagy nap eltelhetett, mivel már nem volt fönn a karácsonyi díszítés. Egyből arra gondoltam elmegyek az igazgatóúrhoz, hogy befogad-e kísértetként (ezt már csak illemből is így gondoltam, meg Félig-fej nélküli Nick is azt mesélte meg kell előbb kérdezni, hogy maradhatunk-e), út közben ijedt ide oda szaladgáló diákokat vettem észre, aki meglátott vagy sikítozott vagy azt motyogta, hogy csak képzelődig. Az igazgatói irodában éppen volt valaki, illedelmesen megvártam, amíg kijön. Nyílt az ajtó és ott volt a gyilkosom a szüleivel. Fiú felsikoltott és rémült képpel elrohant, szülei is ezt tették kisebb, halkabb sikítással, mint a fiuk. Az igazgató igen csekély meglepődéssel fogadott, azt mondta a fiút eltanácsolták az iskolából és egy hónap azkabanba küldték a szüleivel együtt. A vacsoránál bejelentette, hogy visszatértem, ha valaki keres az 5. emeleten talál rám, és hogy aki megszólít Bíbor Hercegnőnek, szólítson. Azóta egyhangú az életem, vannak élő és holt barátaim, de sajnálom ,hogy nem járhattam ki9 a sulit.

Jellem: kíváncsi, makacs, okos, optimista

Kinézet: Haja: Félhosszú, hullámos, barna
Szeme: zöld
Bőre: régen fehér, ma olyan mint egy szellemé (mivel szellem vagyok Very Happy )

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Rosalinda Maria deClair (Kísértet) Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Rosalinda Maria deClair (Kísértet)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal