Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) 3347qiw
A Hónap Játéka
Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) Ic7783

Share

Wilhelmina Kim-Whoung (Diák)

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) Empty
TémanyitásTárgy: Wilhelmina Kim-Whoung (Diák)   Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) EmptySzer. Júl. 20, 2011 4:32 am

Wilhelmina Kim-Whoung (Diák) 1ixlrvk2d6epatsnwe2k

Név: Wilhelmina Kim-Whoung
Becenév: Will, vagy esetleg Kim, Defekt Duú második fél xD
Kor: 13
Rangod: Diák
Nem:
Származás: Aranyvérű/Boszorkány
Születési idő: 1985. június 14
Születési hely: Anglia, London

Anya: Anna Kim-Whoung (Collins)/38/ Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztályának munkatársa
Apa: Bae Kim-Whoung /39/ Amneziátor
Testvérek: Adam Kim-Whoung /15/ Diák
David Kim-Whoung /11/ Diák
Egyéb családtag: Koreai nagyszülők
Louis Collins / 63/ nyugdíjas nagyi
Alfred Collins /63/ nyugdíjas nagypapa
Háziállat: A bátyám perverz baglya, Kupac és az én különbejáratú macsekom, Kage (japánul árnyékot jelent) a hófehér perzsamacska.

Érdekesség: Bosszant, ha Wilhelminának hívnak, szeretem a csokit és a család feketebárányaként egyedül vagyok Hollóhátas. Ezen kívül folyékonyan beszélem a koreai nyelvet és van egy titkos kézfogásom a bátyámmal.
// Adam előtöriében még Griffendélesnek van írva, de a karakter Stop miatt Hollóhátas lett belőle. //
Személyes tárgya: A kedvenc világoskék hajcsatom, amit még a koreai nagyszüleimtől kaptam a 4. születésnapomra.

Pálcád: 11 és fél hüvelyk, nád az anyaga és főnixtoll van benne.
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: 3..

Előtörténet: Egy félig angol, félig koreai család második gyermekeként születtem két évvel a bátyám után. Adam és én szinte ikrekként nőttünk fel, nem is tudtam elképzelni, hogy mi lesz velem, ha ő elmegy Roxfortba. Egészen addig mindig együtt bolondoztunk, táncoltunk mások idegein és szívattuk a kisöcsénket, aki két évvel fiatalabb, mint én vagyok. Amikor Adam megkapta a roxforti levelét én nagyon szomorú lettem, hiszen eddig mindig együtt voltam vele, de ő most egy évre elmegy. Még indulás előtt ellátogattunk a nagyszülőkhöz Koreába, ahol a nagymamám arra bíztatott, hogy már csak két év és én is mehetek. Nagy nehezen kibírtam és közben jókat nevettem bátyám egyik első levelében, aminek az egyik mondata nagyon megfogott.
Szia, Mindenki!
A Roxfort tényleg csodálatos, a griffendélesek jó fejek és képzeljétek! Idén nálunk rendezik a Trimágus Tusát! Ja, és említettem már, hogy sikerült átesnem Mrs. Norrison? Nem, akkor most mondom… Frics az asztmás gondnok persze díjazta a dolgot egy jó adag büntetőmunkával. Most éppen a Trófeaterembe megyek sikálni, csak gondoltam előtte írok nektek Kupaccal.
Adam
Szegény bátyám kárára sokat nevettem, bár irigyeltem is egyben. Ez az év gyorsan elszaladt, azután jött a másik, amiben Umbridge tette pokollá a diákok életét. Apám fülébe akkor valami olyan jutott, hogy Adam tagja volt egy DS nevű szervezetnek, bár ez azóta sem derült ki, mert Ed tartja erről a száját. Ezek után végre én is megkaptam a várva várt levelemet.
Tisztelt W. Kim-Whoung kisasszony!
Örömmel értesítjük, hogy ön felvételt nyert a Roxfort Boszorkány-, és Varázslóképző Szakiskolába…
Rájöttem, hogyha másra nem is, de erre örökre emlékezni fogok. Már alig vártam, hogy elkezdődjön az iskola és ennek a tetejében megkaptam Kaget az első saját háziállatomat. Mikor a vonatunk elindult, én a bátyámmal és még egy pár griffendélessel voltam összezárva és azt kell, hogy mondjam, a pokol hozzájuk képest nyugodt hely. Élveztem az utat, de a végére már kezdett belőlük túl sok lenni. Adam csak annyit fűzött hozzá a beosztási ceremóniához, hogy nem kell félni, nem fog fájni… annyira. Amikor kiderült, hogy a Teszlek Süveg fog minket beosztani, legszívesebben kinyírtam volna Edet. Engem a gólyák közepén szólítottak.
- Kim-Whoung, Wilhelmina!
Miközben a nevem hallatán bátyám szitokszótárából mazsoláztam, lassan leültem a székre és a Süveg a fejembe csusszant.
- Kim-Whoung? Neem… te nehezebb eset vagy, mint a bátyád volt, bár sok a közös vonásotok. Bátor vagy, de eszed is van és ráadásul nem is kevés. Ahogy elnézem, benned több a tudásvágy, igen, meg is van, hogy hová teszlek. – az utolsó szót már az egész terem hallotta. – Hollóhát!
Meglepett, hogy nem Adammal kerültem egy házba, kicsit meg is ijedtem, hogy mi lesz velem a bátyám nélkül, de amikor láttam Eddyt feltartott hüvelykujjal vigyorogni és leültem a hollóhátasok asztalához, rájöttem, hogy jobb helyen nem is lehetnék.
Első évben nem egyszer voltam büntetőmunkán, tekintettel arra, hogy Frics nem egyszer egy kalap alá vett Eddyvel, de nem is baj. Szerettem néha Fricset szívatni. Kedvenc tantárgyam a bájitaltan és az SVK lett, de amúgy soha nem voltam rossz tanuló. A második évem is elég sok büntetőmunkával volt megspékelve, de a tanév végi csatában egyikünk sem vett részt, mert kiskorúak voltunk. Most év elején felvettem a Legendás Lények gondozását és a Rúnaismeretet.

Jellem: Nem nevezném magam a hollóhátasok mintapéldányának, hiszen én két pillanat alatt képes vagyok bepöccenni és akkor lehet, hogy pálcarántás lesz a vége. Állandóan vigyorgok és szeretek viccelni, de vannak dolgok, amiket igen komolyan tudok venni. Ilyen például a tanulás és nem, nem vagyok stréber, csak vinni akarom valamire. A barátaimra akár az életemet is képes lennék rábízni. Néha kissé érzelgős vagyok, de sírni csak nagyon kevés ember látott. Ha azt mondja nekem valaki, hogy Wilhelmina, az jobb, ha menekül, mert ezért harapok. Gondolom neked sem esne jól a dolog, ha anyád így nevezne el.

Kinézet: Egy kis törpe vagyok a magam 142 centijével. Ha van valami, amit nem szeretek, akkor az a magasságom. Egyébként derékig érő fekete hajjal és mandulavágású hajszínemhez hasonló színű szemmel rendelkezem. Nem szeretem az iskolai egyenruhát, de egy pár élénkszínű kiegészítővel sikerül feldobnom egészen élhetőre.

// Remélem nem probléma, ha elindítom ezt a karit is, mert ő lett előbb megálmodva, csak Csajstopp volt. //

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down

Wilhelmina Kim-Whoung (Diák)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal