Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

The new Bridge Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
The new Bridge Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
The new Bridge Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
The new Bridge 3347qiw
A Hónap Játéka
The new Bridge 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
The new Bridge Ic7783

Share

The new Bridge

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:38 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptyHétf. Aug. 08, 2011 6:48 am

Griffendél Albus Dumbledore Griffendél
~Nos igen, mikor megöregszik az ember, három dolog történik. Először is megkopik a memória, ráncos lesz az arc és romlik a látás.~ Ezen a gondolaton és Dumbledore elhangzott válaszán elvigyorodtam. Majd figyeltem, ahogy a Professzor elmerül a gondolatai között. Egy darabig csönd volt közöttünk, majd feltett egy számomra igen kényes kérdést. Őszintén szólva gondolhattam volna rá, hogy majd megkérdezi hol vannak. Nagyot nyeltem. ~Most mondjam el őszintén, vagy füllentsek? Áhh Dumbeldoret nem lehet becsapni...~ A szívem el kezdett zakatolni, mert féltem, hogy ha az Igazgató megtudja az igazat, lehet mérges lesz. Bár nem tudom mi bőszítené fel jobban. ~A bodzapálca, vagy a Feltámadás köve?~ Talán a Bodzapálcára mégis inkább harapósabb lenne, de akkor a jóval vagy rossz hírrel kezdjem. Micsoda buta gondolatok, hiszen mindkettővel kapcsolatban rossz hírem van. Akkor fogalmazzuk meg ezt másképp. ~Vajon az hogy hangzana, ha bevezetésként azt kérdezném: a rosszal vagy a még rosszabb hírrel kezdjem? vagy a rosszal és a rosszabbnál jobb hírrel esetleg?~ Kezdett kínosra nyúlni a csöndem és hogy ez ne így legyen, inkább nyögtem valamit.
- Hát.. őőmm... nos, aaz úúgy... volt... hogy... - húztam az időt. ~Gondolkodj, találj ki valamit! Na jó, inkább essünk túl rajta!~ Vettem egy mély sóhajt, majd megtöröltem a szemüvegem és visszatettem az orromra. Ezután Dumbledore szemeibe néztem, amely kíváncsian fürkészett engem.
- A Feltámadás kövét e-elhagytam az erdőben, vagyis valahol a Tiltott Rengetegben. A Pálcák Urát.. hát az szörnyebb sorsra jutott. Eltörtem és eldobtam, bele a tóba. - Mondtam el végül az igazat és griffendéles bátorsággal vártam a következményeket.
Vissza az elejére Go down
Albus Dumbledore
A kor legnagyobb mágusa/Roxfort Igazgatója
Albus Dumbledore

Hozzászólások száma : 58

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptySzomb. Aug. 06, 2011 1:14 am

//Bocsánat a kései válaszért, kissé zűrösek az igazgatói ügyeim intézései, főleg ha az ember meghalt egy éve. XD Nem tudom, mikor tudom vésni a következő reagot, szóval ráérsz. Very Happy //

~Harry Potter~

Elmosolyodtam, mikor a cikeszről beszélgettünk. Már akkoriban is bejutott a kastélyba a sötét erő. Erre a gondolatra viszont kissé lehervadt rólam a mosoly.
Megint átvert engem az emberekbe vetett bizalmam. Először Tom Denem vált fekete mágussá, majd Mógus Professzort mérgezte meg Voldemort elméje. A tudtomon kívül Tom végig eme kastélynak a falain belül tartózkodott. Nem is feltételeztem. Ha csak sejtem, mekkora veszedelem fenyegeti a diákok életét. Mindig is tudtam, hogy Voldemort nem halt meg és még mind viszont fogjuk látni őt. Csak abba nem gondoltam bele, hogy ez ilyen hamar be fog következni. A harc az ifjú Harry és Voldemort között a Bölcsek Kövéért, sajnálatos módon Mógus életébe került. A Bölcsek Kövét elpusztítottuk később, hogy ne okozhasson több gondot. Ám alig pár hónappal később a gonosz ismét beférkőzött a Roxfortba. Ezúttal egy napló képében. Arról sem sejtettem, mennyire veszélyes tárgy is pontosan. Nem tudtam a napló után nyomozni, mert év közben feltárult a Titkok Kamrája és a borzalmak, amik évtizedekkel ezelőtt történtek, elkezdtek megismétlődni. Végül a fiatal Harry jött rá a barátaival, hogy Voldemort, a napló és a Titkok Kamrájának a rejtélye összefügg. A napló valójában horcrux volt, amely a még fiatal Tom Denem lelkének egy darabkáját őrizte. Azét a fiúét, aki a Kamrában rejtőző baziliszkusz szabadon engedéséért felelős. Ám Harry bátorságának köszönhetően megjelent Griffendél Kardja, így le tudta győzni a nagy káoszban felerősödött Voldemortot, megölte a baziliszkuszt és hatástalanította a naplót, elpusztítva ezzel Denem lelkének egy részét. Ám egy évvel később, nem sokkal Sirius Black szökése után, világossá vált számomra, hogy Tom még életben van. Harry tájékoztatott róla, hogy egy roxforti patkány valójában egy animágus, a régóta halottnak hitt Peter Pettigrew, aki visszatért gyenge urához. Ekkor kezdődtek a borzalmak és ha nem vigyázunk, könnyen meg is ismétlődhetnek. Majd meghallottam Harry újabb kérdésért, így visszatértem révedezésemből, majd mosolyogva így feleltem:
- Hát igen, tudod, ezek a vonások már a korral járnak.
Ezen a ponton ismét tanakodni kezdtem, majd eszembe jutottak a Halál Ereklyéi. Így hát Harryre néztem és ezúttal én kérdeztem tőle valamit:
- Mondd csak, mit csináltál a bodzapálcával és a Feltámadás Kövével?
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptySzomb. Júl. 30, 2011 4:29 am

Sejtette, de nem volt benne biztos. Ettől függetlenül megértem, hogy helyre akarta hozni azt, amit elrontott. Ezerszer megfordulhatott a fejében, mennyire nem kellett volna Tom Denemet varázslóvá faragni, vagy csak a kastély falai közé hozni. Megtörtént és ez olyan dolgokat mozgatott meg, aminek ő sem volt teljesen ura. Ahogy a Professzorurat hallgattam, érdekesen jött ki a lépés. Magamban kellett értelmeznem a dolgokat. Egyértelműen taktikázik, még most is. Valahogy, mintha Dumbledore felől is vesztettem volna a bizalmamból. Nem az ő hibája, hanem az életé, a világé, a körülményeké. Muszáj azt tennie, amit tesz. Bölcs, okos, de a tudás hatalom. A hatalom kézben tartásához az emberek néha tisztességtelen eszközökhöz nyúlnak. Legyen az illető akármilyen jó, ha hatalom van a kezében óhatatlanul is megváltozik. Ahogy beszélt hozzám, megütötte a fülem az, hogy ami az elején sejtés volt, azt átvette szájában a bizonyosság.
- Nem, bekaptam. – Mosolyodtam el az emlékképen. A háború alatt az a cikesz végig mellettem volt. Vagy a zsebemben tároltam, vagy körülöttem repkedett és senki nem gondolta volna, hogy magát a legendás Feltámadáskövét rejti. Amikor a Professzor befejezte a monológját, felsóhajtottam. Nem tudom utálni az áldozata miatt, de élek. Élek és örülhetünk mindannyian, hogy az áldozat, ezúttal nem volt igazán áldozat.
– A nagy Dumbledore professzor tud meggondolatlan is lenni? – kérdeztem kíváncsian és mosolyogva rá. Pikar voltam, de közel sem gúnyos. Már nem az Igazgatóm, de egy nagyon jó barátom és tudom, hogy ha fiam születik, akkor róla nevezem el az egyiket. Megérdemli, hiszen annyi mindent megtett, nem csak a Varázsvilág, de a muglik védelmében is.
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 11:49 pm

~Harry Potter~

Mosolyogva bólintottam a szavaira, jelezve, hogy nagyon jól megértett engem. Azonban a következő kérdésére kissé görcsbe rándult a gyomrom. Ez fájó pont volt a számomra. Már csak azért is, mert sejtettem, hogy túléli majd Voldemort lesújtását, mégis volt bennem némi kétely. Ám ezt nem hallgathatom el előle. Korábban már mondtam neki, hogy én sem tudhatok mindent.
- Nos, Harry, őszinte leszek veled... csak sejtettem, hogy amint Voldemort saját kezűleg támad rád, az nem téged fog megsebezni, hanem a benned rejlő lélektöredékét, amit akaratlanul is hozzád csatolt, amikor egy éves korodban megpróbált már egyszer megölni. Ezzel tett téged a legnagyobb ellenfelévé. Édesanyád áldozata és az ő horcruxa lehetővé tették, hogy olyan erő birtokosává válj, amit ő nem ismer és ezáltal gyengítsd őt. Ez a hatalom pedig a szeretet. De ezt is mondtam mér neked.
Néztem rá mosolyogva, utalva a még elsős éve végén zajlott beszélgetésünkre.
- Ez olyan erővel ruházott fel téged, amellyel az ő sötét varázslatai nem bírtak. Erre az erőre támaszkodván sejtettem, hogy Voldemort halálos átka nem téged, csupán a benned lévő kis darabka életét ontja ki. Mindazonáltal biztosra kellett mennem, hogy túlélhesd vele a végső harcot. Nem azért, mert nem bíztam az erődben, hanem mert túl fontos vagy a számomra. Tudtam, hogy túl fogod élni, mert képes vagy rá. De nem bírtam volna elviselni, ha valami bajod esik, azért, mert én nem cselekedtem előre.
Ezen a ponton mélyen a szemébe néztem, hogy tudja, igazat mondok.
- Ezért hagytam Granger kisasszonyra azt a könyvet, amibe még jó magam belerajzoltam a Halál Ereklyéinek szimbólumát. Tudtam, hogy utána fogtok járni mik azok és megszerzitek majd őket. Illetve ezen a ponton nyújtottam segítséget. Hatástalanítottam a Feltámadás Kövében rejlő horcruxot, majd a testemlék őrző cikeszedbe helyeztem. Azonban nem hagyhattam, hogy illetéktelen kezekbe kerüljön, ezért az első cikeszedbe tettem. Te is tudod... azt nem kézzel kaptad el.
Mosolyogtam rá.
- Azzal is tisztában voltam, hogy a Pálcák Urát elveszik a koporsómból, ezzel tették lehetővé, hogy hozzád kerüljön. Mert bár más birtokolta, de te voltál a pálca gazdája, így azzal, hogy Voldemort eltulajdonította, azzal lehetővé tette, hogy ne ejthessen benned halálos sebet azzal a fegyverrel. Szóval válaszolva a kérdésedre... igen. bíztam benne, hogy nem lesz bajod, de nem bírtam tétlenül végig nézni, hogy életed legnagyobb háborúját vívod meg, a segítségem nélkül.
Azzal egy kis időre elhallgattam, majd a tájat nézve, végighallgattam a következő kérdését. Erre már kissé könnyebben feleltem.
- Igen, sajnos igen. A jó hír az, hogy a méreg nincs már bennem többé, viszont a károkat, amiket okozott nem tudom helyrehozni. De fájdalmat nem érzek. Mondhatni jobban vagyok, mint amikor botor módon felvettem azt a gyűrűt. Hiába... megérdemlem a meggondolatlanságom miatt.
Azzal ismét ráemeltem tekintetem, várva, hogy mit kérdez a továbbiakban.
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 9:21 pm

Furcsán kezdődött az egész, de a kérdésére bólintással feleltem. ~A Halál ereklyéi léteznek és ráadásul igen közel voltak hozzánk mindvégig. A Pálcák ura Dumbledore professzor bodzapálcája. A Feltámadás köve... azt Voldemort horcuxá változtatta és ez tehet Dumbledore kezéről. Végül a Láthatatlanná Tévő Köpeny már elsőtől kezdve nálam volt...~ Miután magamban összefoglaltam a Halál ereklyéiről a tényeket, érdeklődve hallgattam tovább a Professzort.
- Hogy a Pálcák urával győzzem le Voldemortot. - egészítettem ki a mondandóját. ~ Piton lefegyverzése is elég lett, hogy a Bodzapálca az enyém legyen...~ Tekintetem a tájon pihent, miközben hallgattam a Roxfort hőn szeretett volt igazgatóját. A kép még mindig hiányos volt, de kezdett összeállni. Azonban a lényeg most következett, amire teljesen ránéztem a Dumbledorra.
- Igen, ezt már mondta. Még másodikban, amikor Fawkes a szemem előtt gyulladt meg... - elmosolyodtam az emlékképre. ~ Meg voltam ijedve és akkoriban azok a pletykák jártak, hogy én nyitottam ki a Titkok kamráját és én vagyok Mardekár Malazár utódja. De ez nem volt igaz és mára már tudom miért történt mindez. Miért értettem a kigyók nyelvén.. mert én is egy...~ Nem fejeztem be a gondolatmenetem. Ráérek még kérdezni tőle, mert akarva akaratlanul is eszembe jutott Piton könnye.
- Értem. - Bólintottam, miközben a karját néztem. ~Örökre ilyen marad?~ Tettem fel magamban egy újabb kérdést és besoroltam a félretett többihez, amit tudni akartam. Minek után Dumbeldore befejezte a történtet, összeállt a kép. Minden tiszta volt, de volt valami, ami sértett és amit nem hagyhattam szó nélkül.
- Amikor a Merengőben voltam, Piton azt mondta, hogy Ön úgy nevelt engem, mint a vágóhídra szánt malacot. Nem reménykedett abban, hogy túl élem, igaz? - Néztem egyenest Dumbledore szemeibe, majd egy sóhaj mellett folytattam.
- Meg kellett volna halnom, mert én magam is egy horcrux voltam. - állapítottam meg, majd átsétáltam Dumbledora másik oldalára és a híd korlátjára támaszkodtam ismét a tájat vizslatva. Aztán egy pillanatra Dumbledore fekete kezére pillantottam. Levettem a szemüvegem, megtöröltem a pólómban, majd visszahelyeztem.
- A keze ilyen marad, ugye? - Tettem fel az utolsó kérdésem, ami eddig is bent derengett.
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 8:13 am

~Harry Potter~

Láttam a szemében, hogy eleinte nem merte elhinni, hogy tényleg én vagyok az. Pedig én vagyok. Aztán végighallgattam a mondandóját. Nem kellett részleteznie a kérdését. Tudtam mire kíváncsi és én el is mondom neki az egészet.
- Nos, gondolom utadon megfejtetted a Halál Ereklyéinek rejtélyeit.
Várom, hogy helyeseljen, aztán folytatom.
- Akkor pedig nyilván arról is tudsz, hogy az egyik ereklye mindvégig nálam volt. A Legyőzhetetlen Bodzapálca. Tudtam, hogy érzel Perselus iránt. Így hát megkértem, hogy legyen részese ennek a dolognak. Tudtam, hogy amint a szemtanúja leszel annak, hogy végzel velem, nyíltan is ellenségként fogod őt kezelni. Ily módon pedig elkerülhetetlen, hogy párbajra hívd őt. Ugyanis neked szántam a bodzapálcát.
Kicsit vártam, aztán folytatom.
- Úgy terveztem Perselus hamarabb odaér majd és lefegyverez engem, hogy a tulajdonjog őrá szálljon. Azonban azt Perselus nem tudta, hogy a legyőzhetetlenséghez a pálcát is birtokolni kell. Az nem elég, hogy elfogadja a birtokváltoztatást. A kezedben is kell lennie. Ezért ezt a részletet elhallgattam előle, végrendeletemben pedig meghagytam, hogy hőn szeretett pálcámat velem együtt temessék el.
Ránéztem, hogy tud e követni, majd folytattam.
- De Draco Malfoy kicsit bezavart a képbe. Nem terveztem, hogy bejutnak a Halálfalók és Malfoy úrfi vár rám. Bevallom gyanakodtam rá, hogy ő Voldemort merénylője, de rosszkor érkezett. Elszámítottam magam. Mire Perselus megérkezett, Draco már lefegyverzett. Gyenge voltam a bájitaltól a védekezéshez. Így a pálca őrá szállt. De a sors itt sem játszott ki engem. A pálca végül mellém került. Egy időre. Csakhogy egyáltalán nem terveztem meghalni. Az egész el volt tervezve, még, ha nem is úgy sült el teljesen, ahogy azt akartam. Elláttam Fawkes-ot némító és kiábrándító bűbájjal. Tud az a főnix egyet s mást. Sok időt töltöttünk mi együtt, így tanult pár dolgot. Sokszor hallgat rám, nagyon értelmes madár. Tanításaimnak köszönhetően rá tudtam venni, hogy végig a pálca előtt lebegjen, hangtalanul és láthatatlanul mások számára. Tudtam, hogy túl fogja élni, mert hallhatatlan madarak. Fizikailag nem lehet őket elpusztítani. Csak korosodásuk ölheti meg, de akkor sem múlnak ki. Mint tudod Harry, a főnixek haláluk óráján meggyulladnak, de a hamvaikból újból életre kelnek. Újjászületnek. Hiába próbálnak rájuk támadni, csak meggyulladnak... és újjáélednek.
Ezzel picit elmerengtem én is a múlt béli eseményeken.
- Fawkesnak azonban még nem jött el az ideje, így nem is múlt ki. A gyilkos átok pedig őt találta el és nem engem. Én csak jó színész módjára leugrottam.
Neki nem lett semmi baja... és nekem sem. Még akkor párnázó bűbájt szórtam arra a helyre, amikor megérkeztünk. Sok varázslat pedig csak akkor múlik el, ha hatástalanítják vagy ha az, aki kiszórta, elhalálozik. Mindazonáltal a bűbáj azután is fennmaradt, hogy elveszítettem a pálcámat. Így történt, hogy túléltem a zuhanást is. Mindezek után pedig már csak a terv szerint Perselus kellett volna, hogy menekülésekor odajöjjön és egy delejes álom bűbájhoz hasonló bájitalt töltsön a számba, ami bizonyos időre álomszerű állapotba taszított volna. Csak hát te kicsit hamarabb érted utol Perselust, így ő nem tudott odajönni hozzám. De a szerencse, ha ez nevezhető annak, mondhatni itt is rám mosolygott.

Itt rámosolyogtam Harryre, majd folytattam.
- A barlangban megivott bájital egyik tulajdonsága a sok közül az, hogy felerősíti bizonyos mérgek hatását. Azét is például, amely... ezt tette.
Itt felemelve, megmutattam számára szénfekete kezemet.
- A méreg a szervezetemben így hát terjedni kezdett és hamar kifejtette erős hatását is. Nem ölt meg, de kómába estem tőle. Fawkes viszont felismerte a helyzetet, hogy bajban vagyok, mivel nem mozogtam, így még mindig láthatatlan állapotban, leszállt hozzám és könnyével meggyógyított. A méreg ezzel távozott a szervezetemben, én pedig túléltem az incidenst. A károk visszahúzódtak ebbe a karomba.
Itt ismét felmutattam sérült kezem.
- Én pedig majd egy évig tartó kómában maradtam. Ezen a ponton tervembe ismét hiba csúszott, mert Perselus bájitala csak néhány hónapig kábított volna el. De a sors fintora úgy hozta, hgy öntudatlanságban töltöttem el a háborút. Pedig nem szerettem volna ennyit sírban lenni. Úgy terveztem, akkor térek vissza, mielőtt végeznél Voldemorttal. Hogy segíthessek. Csak hát nem így lett. Ezt Perselus is tudta, hisz be volt avatva. Ezért adta oda neked azokat az emlékeket, amikor a kígyó megmarta. Hogy bevégezhesd, amit én elkezdtem és ami a jóslat szerint... a sorsod.
Belenéztem a szemébe.
- Hát így lehet, hogy most itt diskurálunk. Érted már?
Néztem rá.
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptyCsüt. Júl. 28, 2011 6:21 am

Nem hittem a szememnek. Lassan közelebb sétáltam hozzá, mintha csak attól féltem volna, hogy hamuvá esik majd szét, hogy aztán a szél a hátán elsodorja. Nyeltem egyet, mikor elmosolyodott. Sok mindenen túl vagyok és nem akartam már a 'kis Túlélő' lenni, mégis volt valami baljóslatú abban, ahogy Dumbledoret láttam.
- De.. igen. - mosolyodtam el én is a megszólalására. Hiszen miután semmi olyan nem történt, amit vártam, megbizonyosodtam aról, hogy igen. Valódi. Teljes nagyságban. A Roxfort volt igazgatója Albus Dumbledore és nem az ikre, vagy hasonmás.
- Igaza van, mint mindig. - Álltam mellé, majd az egyik kezem a híd fájára tettem. Az első dolog amit innen közelebbről is megnéztem az a keze. Kérte, hogy kérdezzek. Tudja, hogy vannak kérdéseim és én vissza emlékeztem. Lassan felderengtek a fájó emlékek, arról a pillanatról Piton megölte... és ő zuhant... lezuhant a mélybe...
- Hogyan? - Tettem fel az első kérdést és szinte biztos voltam benne, hogy tudja mit akarok tudni. ~Hogy lehet, hogy most itt van? Hogyan élte túl? Hogy nem halt meg?~ Mindez az összes bennem tomboló kérdés két szótagban.
- Én ezt nem értem. - Mondtam el a nyilvánvalót, miközben a tájra emeltem a tekintetem. Még mindig fenséges volt, még így is, hogy egyes helyeken, még őrzi a háború emlékeit.
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptySzer. Júl. 27, 2011 11:57 pm

Griffendél ~Harry Potter~ Griffendél

Az idő roppant kellemes volt, de lehet, hogy csak azért éreztem így, mert sok kedves emlékem fűződik ide. Az az érzésem sem akart lankadni, hogy mintha már vagy ezer év telt volna el azóta, hogy legutóbb itt jártam. Az utolsó hely a kastélyban, ahol jártam, az a csillagvizsgáló torony volt. Bár az nem épp a kellemes emlékeim egyike, de fontos momentum volt az is az életemben. Még, ha a dolgok nem is úgy alakultak, ahogy terveztem, mégis jól végződött minden. Illetve legalábbis majdnem jól. Ekkor pedig megérkezett a személy, akire vártam. Örültem, hogy ilyen hamar eljött, pedig egyszer már találkoztunk. Jóllehet akkor egyikünk sem volt valami túl jó állapotban. Mikor Harry a közelembe ért és megszólított, lassan felé fordultam és tekintetemmel jól végig mértem. Örülök, hogy jól van. Még, ha a háború nem is úgy végződött, ahogyan azt terveztük, de Tomnak már nincsenek horcruxai, így nagyobb az előnyünk, mint amikor a legutóbb életképes volt.
- Igen Harry, én vagyok az.
Elmosolyodtam egy pillanatra a megrökönyödésén, de gondoltam talán kicsit oldani kellene a feszültséget.
- Mellesleg megjegyzem mind a ketten jobb bőrben vagyunk, mint legutóbbi találkozásunkkor, nem igaz?
Mosolyogva néztem őt. Mindig is saját fiamként óvtam Harryt, bár ez az összes közelebbi hozzátartozójára igaz szerintem, így én is úgy tekintettem rá, mint a legfontosabb személyre az életemben. Bár Perselus felől vannak kétségeim, hogy így látná Harryt.
- Úgy gondolom vannak kérdéseid. Gyere és csatlakozz egy öreg varázslóhoz és kérdezz nyugodtan. Mindenre igyekszem válasszal szolgálni.
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptySzer. Júl. 27, 2011 6:58 pm

McGalagony ma magához hívott és azt mondta: egy számomra nagyon fontos személy vár az újjáépített hídon, amit még a háborúban engedéllyel szétrobbantottak. Nem tudtam, kiről volt szó és azt sem, hogy miért pont számomra. Hiszen azok a személyek akik nagyon fontosak, vagy mellettem vannak, vagy már meghaltak. Rohanvást teljesen elfelejtettem, hogy Ginnyvel akartam találkozni. Megállítottam Nevillet és szóltam neki, hogy szóljon Ginnynek, hogy halaszthatatlan dolgom akadt. ~Először biztos duzzogni fog, de majd megenyhül...~ gondoltam, mikor kiléptem a Roxfort azon kapuján, amely a híd felől volt. Szerettem azt a hidat Az az egyik hely, ahol szerettem elmélkedni és merengni. Remus ott mondta nekem először, hogy a szemem az anyámé. Ez azt jelentette, hogy ismerte anyámat és közel állt hozzá. Aki nem állt hozzá közel, nem is tudhatja szemének apróbb részleteit, csak azt, hogy kék. Dehogy milyen kék, azt nem. Odaérve a híd elejéhez megtántorodtam. Egy ismerős alakot véltem felfedezni a híd közepén. ~Az őszes, szakállas ember.. csak nem?~
Nyeltem egyet és lassan közelítettem felé, majd mikor eszembe jutott hogy Dumbledorok ketten vannak és szinte ugyanúgy néznek ki, megbátorodtam. ~Hogy lehetne az a Dumbledore, aki mindig is vezérelt az utamon, amikor ő már meghalt?~ Már majdnem odaértem mellé, amikor hirtelen kitisztult az arca előttem és ez egy újabb megrökönyödést váltott ki belőlem.
- I-igazgató úr? - kérdeztem bizonytalanul és tétován. - tényleg maga az?
Albus Dumbledore
Albus Dumbledore

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:16 am

~Harry Potter~

*Ahogy a kastélyból kifelé sétáltam, belém hasított az az érzés, hogy milyen furcsa ide visszatérni. Mennyire más. Leszámítva talán még mindig fekete kezemet. Hát igen. Ami elhalt, az nem éled újjá. Ez csak a főnixek esetében nincs így. Mintha minden megváltozott volna azzal, hogy "meghaltam". Mintha tényleg megtörtént volna. Az utóbbi évek sajnos nem tűnnek el nyom nélkül. Én pedig örökké emlékezni fogok a korábbi sötét időkre. Sosem tudtam úgy végigsétálni a kastély folyosóin, hogy ne gondoltam volna Tom Denemre, aki talán akkor, abban a pillanatban is eme kastély falait ostromolta. Még, ha nem is fizikai értelmében. Végigsétálva a hídon, kellemes levegő fújt arcomba, én pedig dudorászva haladtam tovább, majd megállapodtam a híd közepén és oldalra fordulva, a roxforti tájat néztem és immáron nem először, elcsodálkoztam szépségén, élvezve a kinti levegőt. Mintha egy élet telt volna el azóta, hogy itt jártam. De jó visszatérni.*
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: The new Bridge   The new Bridge EmptySzer. Júl. 27, 2011 8:06 am

The new Bridge A7aff3f7-ffac-4f6f-ae14-f96dd896be68_b
Ajánlott tartalom

The new Bridge Empty
TémanyitásTárgy: Re: The new Bridge   The new Bridge Empty

The new Bridge
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal