Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) 3347qiw
A Hónap Játéka
Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) Ic7783

Share

Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris)

Go down 
SzerzőÜzenet
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582

Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) Empty
TémanyitásTárgy: Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris)   Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) EmptySzomb. Júl. 30, 2011 10:50 pm

Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris) Www.tvn.hu_e4004f11c92820742e80bdf31bdcee19
Név: Lucretia Cecilie Coliander
Becenév: Lucy, Cecily, Mira, Mrs Norris
Álnév: Mira Norris
Kor: 37 éves
Rangod: tanár, A Mágiaügyi Minisztérium kémje
Nem:
Származás: Aranyvérű/Boszorkány/Auror/Animágus
Születési idő: 1961. március 30.
Születési hely: London, Anglia

Család:
Anya: Carla Caramel /aranyvérű boszorkány/meghalt
Apa: Johnatan Coliander /aranyvérű varázsló/meghalt
Testvérek: nincs
Egyéb családtag:
Cornelius Caramel /nagybátyja/
ifj. Barty Cupor /volt férje/
Háziállat: Nincs rá szüksége, hisz ő maga is macskává tud változni.

Érdekesség: Animágusként, Mrs. Norris képében kémkedett a Minisztérium parancsára.
Személyes tárgya: Egy sajátkészítésű denevérfigura, amit még az apja készített az anyjának. Haláluk után ezt ő örökölte. Semmi pénzért nem válna meg tőle, és nem hagyja, hogy más a kezébe vegye.

Pálcád: Éger pálca
Iskola: Beauxbatons Boszorkánynevelő Intézet

Előtörténet:
1961. március 30.-án születtem Londonban két auror, Carla Caramel és Johnatan Coliander gyermekeként. Bár aranyvérű családban nőttem fel, mégsem kísérte végig a gyermekkoromat az aranyvér-mánia. A szüleim kislányként a francia Beauxbatons Boszorkánynevelő Intézetbe irattak be. Az első két év nagyszerűen telt, nem lehet okom panaszra. Aztán a 3. évben a szüleimet küldetésre küldték, amiről máig nem tudok semmi konkrét információt sem. Csak annyit tudhattam meg, hogy meghaltak egy párbaj kimenetelében.
Ezek után a hátralévő éveim mondhatni nyugalmasan teltek, minden erőmet összeszedve tanultam, és sajátítottam el a legkülönbözőbb varázslatokat, hogy a szüleim nyomdokaiba léphessek.
Az iskola utolsó évében Trimágustusát nyertem, a tanulmányaimat iskolaelsőként fejeztem be, majd auror és tanári képesítést is szereztem Bájitalszakértő-és számmisztika szakon.
Tanári állást nem sikerült a környezetemben szerezni, így anyai nagybátyám, Cornelius Caramel révén a Mágiaügyi Minisztériumban kaptam munkát, mint beépített ember, avagy nevezzük kémnek. Itt kaptam meg a Mira Norris álnevet, nehogy fény derüljön arra, hogy Caramel a rokonom. Azonban a tökéletes munka miatt el kellett sajátítanom az animágia minden trükkjét.
A Minisztériumnál ismerkedtem meg az ifj. Barty Cuporral, akihez egy év után feleségül mentem. Azonban nem volt hosszú házasság, hisz kiderült az árulása, így megszakítottam vele minden kapcsolatot. Fájdalmas volt, így kénytelen voltam a munkába temetkezni. Caramel ezért egy komolyabb és időigényes munkát bízott rám. Animágusi adottságommal fel kellett vennem egy macska alakját, majd Mrs. Norris képében be kellett olvadnom a Roxfort hétköznapjaiba, hogy minden részletről jelenthessek, így semmi sem maradhatott a vezetőség előtt titokban.
A név, Mrs. Norris nem teljesen a fantázia szüleménye. Cupor is csak Mira Norris-ként ismert, a nevét nem voltam hajlandó felvenni, innen jön a Mrs. Norris elnevezés.
Ajándékként küldtek el, mint Argus Frics új társa. Senki sem gyanakodott rám. Persze kivéve egy embert, Dumbledore-t ugyanis képtelenség megtéveszteni. Így az iskola falai közül csak az szivárgott ki, amit ő jóváhagyott. Többnyire. Smile
Majd Caramel leváltása után már úgy éreztem, hogy felesleges tovább a Minisztériumnak dolgozni, Voldemort visszatérésével a kötelességeim megszűntek.
A háború után én lettem az iskolában az új számmisztika tanárnő, és csak bízni tudok benne, hogy a diákok és a tanárok között nem szivárog ki, hogy ki is vagyok, mert akkor valószínűleg rosszallóan néznének rám, és melyik diák hallgatna egy macskára!?

Jellem: Általában vakmerő, bátor és nagyon makacs. Mindig nyugodt, amivel felbőszíti az ellenfeleit a párbajokban, és a szócsatákban is. Azonban néha előtör a lobbanékony, temperamentumos énje, amit nehezen tud visszafogni, ilyenkor szívesen kioszt másokat, és kiprovokálja a kellemetlen szituációkat.
Határozott, szigorú, de kedves és barátságos nő, olyan, mint a macska, mindig talpra esik. Mindig kiáll a bajbanlévők mellett, de képtelen megbízni az emberekben, leszámítva Dumbledore-t.

Kinézet: Gyönyörű, középmagas, karcsú nő. Hosszú, vörös haja és sötét szemei vannak, amivel szinte mindenkit elvarázsol. Imádja a fekete, sötét ruhákat, amivel jelzi, hogy ő nem az a naív és megértő tanár, mint azt egy nőtől várnák.
Vissza az elejére Go down

Lucretia Cecilie Coliander (Mrs. Norris)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal