Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) 3347qiw
A Hónap Játéka
Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) Ic7783

Share

Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár)

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) Empty
TémanyitásTárgy: Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár)   Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) EmptySzomb. Aug. 20, 2011 4:45 am

Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) 2ltriah

Név: Charlotte Rose Cheney
Becenév: Rose, Roza, Rosie
Kor: 25
Rangod:tanár, rúnaismeret
Nem:
Származás: Félvér + Boszorkány
Születési idő: 1973. Június 17
Születési hely:Skócia, Glasgow /minden tudomásom szerint/

Család: Nincs
Anya:nem ismertem
Apa:nem ismertek
Testvérek: egyke gyermek voltam
Egyéb családtag:nincs
Háziállat: egy éjfekete macska, neve Diamond

Érdekesség: Rajtam nincs semmi érdekesség, de én magam nagyon érdekes vagyok Rolling Eyes
Személyes tárgya: Egy bőr szíjas, ezüst medalionos karkötő, két szóval, mely egy összetört szívet formáz. Érzelmi értéke felbecsülhetetlen számomra és mindig emlékeztet arra hogy a szerelem egy hülyeség. ( az utolsó mondat már csak poén Wink )

Pálcád: 10,5 hüvelyk, rózsafa, magja egy kis darab smaragd, hogy miért pont ez, az egy érdekes történet.
Iskolai házad: Mardekáros voltam Mardekár

Előtörténetem: Hát nekem nagyon nehéz erről beszélni, ugyanis az én életem elég bonyolult volt. Kisebb koromban nem is értettem hogy miért pont velem történik ez, de kezdjük talán az elején:
Nem ismertem az igazi szüleimet, de utólagosan megtudtam hogy édesanyám boszorkány volt, és beleszeretett édesapámba. Így lettem én, de nevükre ezidáig sem sikerült fényt derítenem. Amikor megszülettem, úgy hallottam, mugli kórházba vittek, és ott elkevertek. Másik gyermeket vittek haza, és engem egy mugli család vett magához, persze teljesen tudatlanul. Mikor erre a vér szerinti szüleim rájöttek, zárolták az erőmet, hogy a mugliknak ne szúrjon szemet a 11 éves koromban megmutatkozó mágikus erőm. Így történt hogy én egy pár évet hiányoztam az iskolából. 15 évesen törtem meg a varázslatot, mert változtatni akartam az életmódomon..és csodák csodájára, megmutatkozott az erőm. Természetesen azonnal, vagyis egy órával utána, egy a Roxfort igazgatójának bemutatkozott, ősz szakállas férfi jelent meg az ajtónknál. Mindent elmagyarázott nekem, de sok homályos részlet maradt utána. A vége az lett a kavarodásnak, hogy azzal a feltétellel jöhettem el a Roxfortba, hogy nem leszek terhére többet a mugli szüleimnek. Örömmel vállaltam, és többet nem is láttam őket. Miután a Teszlek süveg már egy ideje gondolkozott rajta hova osszon be, megkérdezte a véleményemet, és én egyből a zöld-ezüst lobogóra tekintettem a szoba jobb széléhez, és azt kívántam bárcsak én is oda kerülhetnék:
-Nem tudom hova rakjalak. Eszed az van bőven, sok emberre elég lenne, bátorságod, és kíváncsiságod az újdonságok felé pedig lenyűgöző. Jószívű, igazságos, és kedves vagy de nagyon vágyaidat minél előbb el akarod érni, nem érdekelve min, vagy kin gázolsz át érte. Nagyon nehéz a döntés, de azt hiszem, hogy..MARDEKÁR!
Eleinte nagyon magányos alkat voltam, de pár hónapon belül hozzászoktam a házirendhez, és barátokra tettem szert. Szükségem volt néha az egyedüllétre, ezért kerestem magamnak egy nyugodt helyet ahol el tudok lenni..Sajnos, kivirítottam a többiek közül. Mégsem voltam annyira tipikus mardekáros, de amikor eljött az ideje tényleg láttam magamon hogy bármit képes vagyok megtenni azért, hogy az álmai, vagy akaratom teljesüljön. Miután kijártam az iskolát, nem tudtam mit kezdeni magammal. Bejártam a világot, láttam szebbnél szebb dolgokat, de végül a szívem visszahúzott a Roxfortba. Itt leltem barátokat, ellenséget, otthont. Jó volt újra látni ezt a helyet, és mikor tanárnak jelentkeztem, készséggel fogadtak fel. AZért pont a rúna-ismeret tantárgyat választottam, mert szükségem volt valami kézzel fogható (szó szerint) tudományágra, amit taníthatok az ifjú diákoknak. Nem éppen a legizgalmasabb tantárgy, és lehet hogy nem is a legkönyebb, de az én kedvencem ez volt, mikor én még tanultam.

Jellem: Húha...jellemzés...nem lesz egyszerű. Nagyon makacs ember vagyok, és mindig megkapom amit akarok. Nem vagyok tipikus "volt" mardekáros, hiszen ők úgy mondva gonoszok. De én nagyon is kedves, barátságos, szerény és magamnak való vagyok. Mindig szükségem van rá hogy egyedül tudjak lenni, gondolkodhassak, és szeretem ha ezt a pár percet megkaphatom.

Kinézet: Kinézetem, és ruházatom..végre valami amit könnyebben le tudok írni! Nőies idomaimat, nem szeretem mutogatni, bár sok ember véleménye szerint kéne.Csokoládébarna, hátközéptől hosszabb hajamat, általában kontyban hordom, hogy ne legyen szembetűnő a hossza. Szemem színe mély zöld, amit kifejezetten szeretek magamon. Ruházkodásom elég visszafogott, a sötétebb színeket kedvelem, de a talárom az mindig fekete, az aznapi ruhámhoz színben passzoló szegélycsíkkal.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár) Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Charlotte Rose Cheney (Rúnaismeret Tanár)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal