Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Fred Szobája Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Fred Szobája Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Fred Szobája Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Fred Szobája 3347qiw
A Hónap Játéka
Fred Szobája 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Fred Szobája Ic7783

Share

Fred Szobája

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Fred Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fred Szobája   Fred Szobája EmptyKedd Aug. 23, 2011 2:46 am

JÁTÉK VÉGE!!!
SZABAD JÁTÉKTÉR!!

Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Fred Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fred Szobája   Fred Szobája EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:53 am

SzűzoltóFreddi Rózikájaa *.*

Arra hogy egy ágyban alszunk csak bólintottam.
- Éppenséggel van egy titkom. Pár napon belül megnyílik Roxmorts-ban is egy boltunk. George lesz itt, én pedig Roxmorts-ban. Csak aludni járok majd haza. - meséltem kicsattanó örömömben.
Igen elképedt, de azt mondta hogy nagyon örül neki. Hátulról megölelt, majd azt suttogta a fülembe, hogy már most hiányzom neki. Adott egy puszit az arcomra, ezt viszonoztam.
Az ablakhoz sétált, felvette a nyakláncát. Én ez idő alatt befeküdtem az ágyba. Utánam jött és hozzám bújt.
- Én is nagyon köszönöm. Neked is jó éjszakát! - mondtam neki.
Megcsókolt, ez után pedig körözni kezdett az ujjával ameddig el nem nyomta az álom. Én valamivel később aludtam el, még néztem ahogy alszik.

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

Reggel egy kicsivel hamarabb felébredt Rózim, mint én. Az ágyban beszélgettünk, majd elmentem reggelit csinálni, Ő pedig letusolt. Miután végeztünk a reggelivel Rose otthonához sétáltunk. Takaros hely. Megismerkedtem az apukájával, tényleg nagyon jó fej. Szinte az összes sütit megetette velem. Eléggé tele lettem, de nem bántam, mert nagyon finomságos(XD) volt. Dél körül Elindultam tőlük. Egy ideig Rose elkísért, majd én a bolt felé vettem az irányt, ő pedig London mugli részébe, mert az apja megkérte hogy vegyen neki valamit.

/Köszi a játékot Smile/

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

Fred Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fred Szobája   Fred Szobája EmptyKedd Aug. 23, 2011 1:31 am

~♥️ Szűzoltó Fred-em ♥️~

Pompás belement. Kérdésére, csak nagyotmondóan néztem rá, egy mosoly kíséretében. –Okvetlenül veled egy ágyban. Tekintve, hogy nem sokáig tudunk, már kettesben lenni.- Céloztam ezzel arra, hogy nemsokára visszamegyek a suliba, és még mindig nem tudom, hogy-hogy a búbánatba fogunk mi találkozni. Az biztos, hogy levelet küldünk egymásnak. De az, hogy együtt hogy leszünk, még igen messze van.
Amint megvolt a ruha, kicsit távolabb mentem tőle, csak hogy megőrizzem a tiszta jellemem. Hehe. Háttal álltam neki, majd levettem a felsőm és a szoknyám, meg a zoknit, és kicsatoltam a melltartóm. Ezután felvettem a csipkés hálóinget, ami pont jó helyen takart. Annyira imádom. Forogtam benne egyet, majd megöleltem hátulról Fred-et. –Tudod, nekem már most hiányzol. Az iskolában meg pláne fogsz!- Suttogtam a fölébe, majd továbbölelgettem, miközben adtam egy puszit az arcára. No tessék, ha eddig nem volt nyilvánvaló, hogy szeretem ezután már csak a vak nem látja.
Odasétáltam az ablakhoz, majd felvettem a nyakláncom, és odamásztam Fred mellé, aki időközben bemászott az ágyba. Odabújtam hozzá, és a mellkasához bújtattam a fejem. –Köszönöm a mai napod, Fred! Jó éjt!- Megcsókoltam, majd elkezdtem a mellkasán körözni a mutató ujjammal, míg el nem aludtam.

Másnap, Fred mellett ébredtem és igen boldog voltam ettől a ténytől. Néztem, ahogy alszik, majd nem sokkal utána Ő is felkelt. Egy ideig, még az ágyban beszélgettünk, majd felkeltünk. Míg Ő csinált valami reggelt Én letusoltam, és felöltöztem. Reggeli után, hazasétáltunk. Hála az égnek, nem akartam hopponálni. Biztosra vettem volna, hogy ha azt teszem, akkor kidobom a taccsot, amit igazán nem akartam.
Bementünk, és apa is otthon volt. Nagyjából megismerkedtek, szegény Fred-et telenyomta sütivel, amiért utólag is bocsánatot kértem. Dél tájékán, elkísértem egy darabon, majd Ő ment a boltba és meg mentem a mugli világba…Nem bírom őket, de apának kellett füzet, és így kénytelen voltam elmenni.

//Köszönöm a játékot!!!! Várom a következőt Razz //
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Fred Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fred Szobája   Fred Szobája EmptyKedd Aug. 23, 2011 12:43 am

SzűzoltóFred Rózikája Very Happy

Rám mosolygott teljes szívéből és induláskor összekulcsoltuk a kezünket. Út közben nézelődött, közben pedig látszólag gondolkodott.
- Köszi. - mosolyogtam rá.
Közben az ablakhoz sétált és elhúzta a függönyt. A nyakláncát lerakta az ablakpárkányra.
- Ha szeretnéd, akkor természetesen igen. Egy ágyon szeretnél aludni velem, vagy varázsoljak neked ide egy másikat? - kérdesztem nagy mosollyal.
Miután válaszolt leült az ágyra és a táskájában kezdett kotorászni. Rövid időn belül előhúzott egy csipkés hálóinget. Míg ő félre vonult átöltözni, én is felvettem a Viccbolt logójával ellátott fehér pizsamámat.

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

Fred Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fred Szobája   Fred Szobája EmptyHétf. Aug. 22, 2011 10:59 pm

~♥ Szűzoltó Fredem xĐ ♥~

Igazán örültem, hogy nem küldött el a francba. Megkönnyebbültem. Azt tudtam, hogy neki is volt barátnője. Tekintve, hogy szerintem igen jóképű, és nem csak Én gondolom így. A szeretlek szóra meg csak annyi, hogy melegség töltött el és igazán boldognak éreztem tőle magam. Kezdtem álmosodni, pedig nem igazán csináltam a mai nap semmit. Hát igen, így jár az, aki egy csomó ruhát felpróbál az esti randi előtt. –Ezt örömmel hallom.- Mosolyogtam rá, most már teljes szívemből. Ezt merem remélni észreveszi. Ha nem, az sem baj. A pasik ezt nem nagyon szokták észrevenni. De mindig akadnak kivételek.
Amikor sikerült megfognom a kezét, összekulcsoltam az ujjainkat, majd követtem a háló fele. Közben figyeltem merre megyünk és hogy milyen apró dolgokkal tudok szembesülni. Ahhoz képest, hogy legénylakás igen tiszta. Mrs. Weasley jó nevelést adott a fiainak, meg kell hagyni. Kevesen vannak, akik ilyen kedvesek és akik tisztán tartják, ennyire a lakásukat. Mondjuk a mágus világban ez nem is olyan nehéz. De a mugliknak nehezebb a dolguk.
Amikor felértünk, követtem Fred-et a szobájába és elmosolyodtam. Nos, igen, ezt valahogy így is képteltem el. Még mindig a kezét fogva körbenéztem, majd felé fordultam. –Tetszik a szobád, valahogy így képzeltem el.- Néztem rá, majd elengedtem a kezét és az ablakhoz sétáltam. Elhúztam a függönyt, amin besütött a hold. Annyira szeretem a holdat nézni. Megfogtam a nyakláncom, majd pont úgy fordítottam, hogy a hold fénye éppen megfelelő ívben essen rá, és feltudja tölteni magát. Levettem magamról majd letettem a párkányra, had sütesse magát. Alvás előtt úgy is felveszem.
-Ugye veled alszom?- Kérdeztem rá mosolyogva, tekintve, hogy nem szeretnék egy idegen házban se egyedül aludni, és ezentúl Fred-től sem szeretnék távol lenni. Mondjuk, ha visszamegyek a Roxfrot-ba, igen nehézkes lesz a találkozás, de meglehet oldani…Leültem az ágyára, majd mosolyogva néztem rá, és kutatni kezdtem a táskámban a csipkés hálóingem után. Ma csak csipkés cucc van rajtam. Pazar vagyok. Hehe….
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Fred Szobája Empty
TémanyitásTárgy: Fred Szobája   Fred Szobája EmptyVas. Aug. 21, 2011 10:47 pm

...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após