Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Nappali       Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Nappali       Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Nappali       Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Nappali       3347qiw
A Hónap Játéka
Nappali       34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Nappali       Ic7783

Share

Nappali

Go down 
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:51 pm

Játék VÉGE!!!
Szabad játéktér!!!

Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:48 pm

Rozikááám

Kérdésemre csak egy bólintással válaszolt. Hosszasan elgondolkozott, majd mikor felálltam megfogta a kezem és visszahúzott. Egy kis idő múlva beszélni kezdtem.
Közben mosolygott, majd mikor végzett egy tincsét kezdte csavargatni.
- Még hatodikban én is jártam egy lánnyal Angelinával. Ezért is mondom, hogy semmi gond nincs azzal, ha más embert is szerettél. ...és én is csak Téged szeretlek. - mosolyogtam.
Majd így szóltam:
- És igen, én így is nagyon szeretnék járni veled. - néztem én is mosolyogva a gyönyörű szemeibe.
Mikor a kezemért nyúlt viszonoztam. Ismét felálltam és ezúttal Rose is ezt tette. Azzal el indultunk a szobám felé...

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 9:50 am

~♥ Én drága, Freedem ♥~

Igazán örültem, hogy Ő is örül. Valahogy furcsa melegség öntött el, de igazán jól esett. A világ minden kincséért sem adtam volna oda másnak. Nem hiszem, hogy ilyen hamar szerelmes tudok lenni, de úgy néz ki mégis. És főleg, hogy ennyire. Kiskoromban is mindig arról álmodoztam, hogy első látásból beleszeretek az igaziba, sajnos ez úgy néz ki idáig megdőlni látszott. Tekintve, hogy valamiért vonzódni kezdtem Mark-hoz. Oké, azt felfoghatom barátságnak is…De azért volt ott valami….Amit nem hiszem, hogy nem kellene elmondanom Fred-nek.
Kérdésére, csak bólintottam. Nem feltételeztem semmi rosszat, kivételesen. Elmosolyodta, de mielőtt felállt volna megfogtam a kezét és maradásra bírtam. Amikor már biztos voltam benne, hogy nem megy el, elengedtem a kezét majd a szemeibe néztem. –Igazság szerint, nem tudom ez mennyire jelent sokat, de jobban látom, ha elmondom…-Vettem egy jó nagy levegőt, majd nekikezdtem. –Nos, a suliban, fölöttem jár egy srác. Igen sokan járnak, de Ő más. Van egy ikertestvére is. Nos, Mark-nál kicsit többet éreztem, mint barátság…De mivel az utóbbi időben nem voltam a toppon, így nem nagyon haladtunk semerre…És igazság szerint, azt hiszem Én szerettem…De valahogy….Egyszerűen, már nem tudnék rá úgy nézni, mint azelőtt.- Sóhajtottam fel, majd rámosolyogtam. –Nos ezzel azt akartam mondani, hogy Téged szeretlek. És csak azért mondtam el, mert korrekt szerettem volna lenni, és hogy tudj róla.- Néztem rá, majd megcsavartam az egyik hajtincsem.
-Ha még így is szeretnél velem járni, boldoggá ennék.- Néztem a szemeibe, majd a kezéért nyúltam, és csak remélni tudtam, hogy nem veszi el, és küld haza a francba.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 9:02 am

Rozikáám ♥

A csókomat egyből viszonozta. Megint gondolkozott egy kicsit, majd megsimogatta az arcom. Rettentő nagy örömömre IGENnel válaszolt.
- Ennek igazán örülök. - mosolyagtam óriási boldogságomban.
Azóta nem jártam senkivel, mióta szakítottam Angelinával. Nem tudom, hogy miért éppen a volt barátnőm jutott eszembe... Talán mert akkor éreztem magam ilyen remekül utoljára. Anyu megmondta a szakításunk után: az igaz szerelem rám talál, csak keresni kell. Én ezt megéreztem Rose-ban, ezért kezdtem közeledni felé. Úgy látszik, ez bevállt. Érzem hogy tényleg szeret.
- Felmegyünk a szobámba? - kérdeztem hirtelen ötlettől vezérelve. - Nyugi, nem AZÉRT! - nyugtattam meg kissé különös nézése láttán.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 8:46 am

~♥ Én Fredem!!!! ♥~

Na tessék, és még én nem fogok elsietni semmit. Annyira kiszámítható lettem mostanában. Sejtettem én, hogy ha feljövök hozzá, abból az csak nem sül ki, amit én akarok, de mondjuk ez a végkifejlet is nagyon tetszik. Hiába terveztem el, hogy csak a harmadik randin csókolom meg, és csak akkor engedem meg, egyszerűen nem ment. Valahogy…Nem tudom, és minden hülyén hangzik, de egyszerűen jól esett, hogy megcsókolt. Nem tudom miért, de a nagyi is közölte velem, hogy engem olyan fog elvenni aki szeret. Hát tessék, és vele még a házasságon is lehet poénkodni. Mert veszi a lapot, és nem sértődik meg. Sőt Ő kezdeményezi. Viccen napjaim lesznek, annyi szent.
A következő tettére, csak borzongással tudtam válaszolni. Csikis vagyok, na. Erről én nem tehetem. A következő csókját, már egyből viszonoztam. Észhez tértem, mindenki örüljön. Blööö. Na, igen a következő mondata kicsit kiakasztott. Nem is az, hogy kiakasztott, egyszerűen csak fent akadtam rajta. Vicces dolgok történnek itt. Ha Én ezt tudom, már hamarabb összeismerkedek Fred-del a boltban, és nem csak átsietek rajta, ahogy azt szoktam. Persze nem Fred-en siettem át, hanem a bolton. Szép is lenne ha átszaladtam volna Fred-e…szegényke… Ja igen a válasz. Komolyan a szemébe néáztem, majd megsimogattam az arcát.
-Igen. Van kedvem járni veled. Sőt örömet okozna- Mosolyogtam rá és most Én csókoltam meg Őt. A csók végén, szimplán csak megöleltem, és kinéztem az ablakból. Vagy Én vagyok a hülye, vagy anyu halála óta ez az első igazi boldog percem. Persze apa is okozott már örömet, de ez valahogy más. Sokkal jobban esik.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 8:17 am

Rózocskám I love you

- Elhiszem. - mosolyogtam türelmetlenségén.
Picit elpirult. A kezemmel kezdett játszani, majd ismét megszólalt.
- Ha jól emlékszem, még van pár napunk, amíg visszamész. - mosolyogtam folyamatosan rá.
A részvétemre csak egy biccentéssel válaszolt, látszott rajta, hogy kicsit elgondolkozik. Viszonozta csókomat, átkarolta a nyakam és közelebb húzódott hozzám. Legalább öt percig csókolózhattunk.
A szemembe nézett, rámmosolygott, majd ezt mondta: Köszönöm.
- Igazán nincs mit. - válaszoltam.
A homlokomhoz tette az övét és beletúrt a hajamba. Már félig fekvő állapotban voltunk. A fenekére csúsztattam a kezem, de még nem szeretnék "intim kapcsolatba" kerülni vele. Még... Ismét megcsókoltam, majd ezt kérdeztem:
- Figyelj...nekem nagyon bejössz. Van kedved..járni...öhm..velem? - azzal kíváncsian vártam válaszát...

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 7:41 am

~♥ Freeed ♥~

-Nem lehetne, közvetlen az esküvő után? Türelmetlen vagyok, ha édességről van szó…-Néztem a szemébe és pirultam el egy kicsit. Én és az Édesség, igen nagy barátságban állunk. Kész szerencse, hogy nem látszik meg rajtam a napi édesség bevitelem. Már tuti gurulnék, és nem sétálnék. Jesszus bele se merek gondolni, hogy akkor, hogy néznék ki. Duci Rosy. Jajj mami, mi lenne velem akkor…-Én sem, ha ez érdekel. De a sütikkel és pár tésztaétellel, sült csirkével és kacsával, talán elbírok- Mosolyogtam rá, majd a kezével kezdtem játszani, ami a vállamra került. Hol összekulcsoltam az ujjaink, hol pedig csak morzsolgattam finoman az egyik ujját. Jó muri, szeretek ilyennel szenvedni.
-Akkor igen sokára lesz az a randi…-Sóhajtottam fel. Igen ha azt nézzük, hogy nemsokára megyek haza. És csak randi miatt nem engednem ki. Plusz nem egy Londoni palacsintázóba. Az Igazgató Úr, azért ennyire nem engedékeny. Igazán örültem, hogy haza engedett. Mondjuk tekintve, hogy édesanyám halálakor egyből hazahopponált, igazán kedves volt tőle. Apa is megköszönte, utána egy hónapig voltam távol…Hát igen…Oké a dolgozatokra visszamentem, és jól szerepeltem, de igazán lehangolt volt még a patrónusom színe is. Az a szép élénk szín kiveszett belőle…És a mai napig nem akar visszatérni.
A részvét szóra, már csak egy berögzült bólintást tudtam kicsikarni magamból. Nos, itt az ideje, hogy mostanra elfeledjem a bús perceimet. Elvégre, nem mindennapi emberrel ülök egy kanapén. Tekintve, hogy az illető igen nagyon belopta magát a szívembe. Csak azt nem tudom, hogy hogyan sikerült neki. Felé fordultam és végig hallgattam. Ohh vagy úgy. Sejtésem szerint szereti a családját is, és az otthonos környezetet. Már épp körbe akartam volna normálisan nézni, amikor megfogta a kezem és megcsókolt.
Elállt a lélegzetem. Pár másodpercig azt se tudtam mit tegyek, csak néztem előre, majd megembereltem magam és viszonoztam a csókját. Átkaroltam a nyakát, és kicsit közelebb bújtam hozzá. Oké-oké, nagyon, de a kicsit még is olyan szépen hangzik, nem? Hát de, mennyivel jobban. Nagyon nehezen, de sikerült elválnom az ajkaitól. Nem tudom meddig csókolózhattunk, de elég sokáig az biztos. Vagy csak nekem tűnt annak.
A szemeibe néztem, és rámosolyogtam. –Köszönöm- Mosolyogtam rá, majd a homlokához tettem az enyémet. Lecsúsztattam a kezeimet, majd beletúrtam a hajába.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 6:19 am

I love you Rosiem I love you

- Milyen jól nézel ki felhúzott szemöldökkel. - vigyorodtam el. - Persze. A nászútról hazaérve az az első, hogy elmondom. Holnap esküvő? Elgondolkodtató, de szerintem holnap után legyen, mikor már bemutattuk egymást a családnak. - válaszoltam. - Pedig nem vagyok valami szakács mester. - mondtam mikor azt mondta hogy finom a palacsinta ezzel a recepttel.
Közelebb ült hozzám, én pedig az alkalmat kihasználva átkaroltam a vállát.
- Persze hogy elmegyünk. Mondjuk a második randin? - mosolyogtam rá.
Arra a kijelentésemre hogy nem kell elmosogatnia, katonásan tisztelgett, és egy "Értettem parancsnok"-ot kiáltott. Ebben a csipkés ruhában ez igen szexin nézett ki. A kandallót nézte, majd elmondta hogy jól fest. Felhúzta a térdét, majd elsorolta hogy miket is szeret.
- Nos..részvétem. - mondtam neki, kicsit komolyabb arccal, aztán ismét mosolygósra váltottam. - Elsősorban szeretek vicces dolgokat feltalálni. Én is imádok thesztrálon lovagolni, meg hippogriffen is. Filmnézés az nekem is bejön. No persze a tiramisu elmaradhatatlan. George haza ment az Odúba, csak holnap este jön haza.
A vállamra döntötte a fejét, ami felettéb jól esett. Felé fordultam, megfogtam a kezét, majd megcsókoltam....

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 5:56 am

~♥ Freed ♥~

Kijelentésére felhúztam a fél szemöldököm. Komolyan gondolja, vagy szimplán félre értettem. Hát komolyan ekkora benyomást tettem volna rá? Ennyivel? -Ha feleségül megyek hozzád, akkor megfogom tudni?- Kérdeztem rá mosolyogva és folytattam is. –Mert ha igen, akár holnap összeházasodhatunk.- Néztem rá jelentőség teljesen, csak hogy tudja nekem sem közömbös, kicsit sem. –A mi receptünk is finom, de ez azon túl üt. Meg a palacsintázókén is, de azt mindegyik lefőzi. Mondjuk ami a kereszteződésnél van, ott a múzeumnál, na az is isteni. Minden nap odajártam, amikor ide költöztünk! Egyszer elmegyünk oda kettesben, ugye?- Mosolyogtam rá, majd fészkelődtem egy kicsit, hogy kényelmesebb legyen és közelebb ülhessek Fred-hez.
-Értettem parancsnok!- Tisztelegtem is hozzá, ami ebben a csipkés cuccban extra érdekes volt. Bólintottam és már a szájába is adtam a falatot. Igazság szerint igen érdekesen nézhettünk ki. Mondjuk Én nem bántam. Megkedveltem Fred-et. Vettem egy jó mély levegőt, majd letettem az üres tányért.
-Hát sikerült. A kandalló pedig bámulatos. Nagyon tetszik- Néztem egy pillanatig a kandallóval szemet, majd ismét Fred-re, amikor megszólalt. Mit szeretek? Ohh jelen pillanatban téged. De ezt sajnos nem mondhatom ki. Majd egyszer. Felhúztam a térdem átöleltem, de előtte eligazítottam a szoknyám. Bugyit nem mutogatok. Hehe….
-Nos a pókot és a kígyót nem. Azoktól félek. De szeretek sétálni, lovagolni, thesztrálon meg pláne. Imádok filmeket nézni is. Ohh és a palacsintát is imádom. Meg a sütiket. És minden kaját, oké van amit nem de…Ki eszik meg mindent? És szerettem a családommal lenni. Nem rég meghalt az édesanyám, azóta apa mindent megtesz, hogy nekem jó legyen….-Sóhajtottam fel, majd felér fordítottam a tekintetem.
-No, most te jössz. Te miket szeretsz? És egy plusz kérdés, egyenlőre: Geroge, hol van? Remélem nem zavartam meg azzal, hogy találkoztunk, Fred.- Kérdeztem, majd fogtam magam és a vállára döntöttem a fejem. Ahogy anyu az eszembe jut, szükségem van társaságra. Bárkié, csak, hogy tudjam nem vagyok egyedül. És most Fred társaságán kívül nem vágyok máséra.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 5:30 am

Rosie ♥

- Vannak páran. A boltnak köszönhetően, meg a roxforti csínyek miatt is. - mosolyogtam vissza.
Elővette a mobilját. Biztosan SMS-t kapott. Elkezdte csavargatni az egyik tincsét.
- Persze egészen biztos. Remélem mihamarabb sor kerül rá. - válaszoltam.
Mikor visszaértem a konyhából egyből kivette a kezemből a palacsintákat. Nagyon finomnak találta.
- Anyu receptje alapján készült. A recept családi titok. Majd ha bekerülsz a családba megtudod. - mosolyogtam rá.
Remélem értette a célzást és nem vette rossznéven.
- Dehogy hagyom hogy elmosogass! Majd holnap elmosom és kész. És erről vitát nem nyitok! - jelentettem ki határozottan, mégis kedvesen.
Levágott egy darab palacsintát, majd a szám felé közeledett a villája.
- Hmm... ha gondolod. - válaszoltam meg kérdését.
Már a számban is volt a villa.
- Köszi. Igyekeztünk a lehető leg otthonosabbra csinálni. Ezek szerint sikerült. - mosolyogtam rá ismét. - Természetesen megmutatom ha szeretnéd. Amúgy mesélj magadról. Például... miket szeretsz? - kezdtem el a faggatózást.
Szerettem volna minél előbb megtudni róla a legszükségesebbeket.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 5:06 am

~♥ Freed ♥~

-Bármilyet. Minden palacsintát imádok! Szóval amilyet hozol az tökéletes lesz!- Mosolyogtam, majd kicsit elszomorodtam, hogy nem mehetek vele. Gonosz dolog. De legyen. Visszabattyogtam a kanapéhoz, és leültem, miközben bal lábam magam alá húztam. –Igazán örülök, hogy eltaláltuk az ízlésed- Mosolyogtam tovább, majd előhalásztam a mobilom mert éreztem, ahogy rezeg. Apa írt sms-t. Közölte, hogy addig maradok amíg jónak látom, csak ne csináljak butaságot. Butaságot? Ohh kérlek, én mindig jó vagyok. De értem mire értette. Nem hinném, hogy olyan hamar akkorát ugornánk, illetve remélem.
-Mindenkivel? Ohh, sok barátod lehet.- Néztem rá, majd megfogtam az egyik loknim és csavargatni kezdtem. Nem szokásom, de ha elakarom terelni egy kicsit a figyelmem, pont jó lesz. –Biztos vagy benne? Majd összehozzuk a találkát.- Mosolyogtam tovább. Néztem utána, már amit láttam, mert az ajtó igen távol volt tőlem, de egyszer-kétszer láttam meg-meg fordulni.
Amikor visszajött mosolyogva elvettem tőle a tányért, majd megkóstoltam a palacsintát. –Ez isteni!!! Mit raktál bele?? Milyen recept alapján csináltad??? Áruld el, kérlek!!- Kérdeztem mosolyogva, majd odanyúltam az evőeszközéért és megkóstoltam a tiramisut. –Apunak igaza lett. Örülök, hogy beletettük az a vaníliás cukrot.- Mosolyogtam, majd lenyaltam a kanalat, és visszaadtam neki. –Ha gondolod elmosom.- Néztam a kanálra majd rá. Megfogtam a villám, és levágtam egy darabot a palacsintából, majd felveszem a villára és Fred szája felé lavírozok vele.
-Megkóstolod?- Kérdeztem mosolyogva, és válaszától függően a szájába adom vagy nem adom a falatot. –Egyébként, igen otthonosra sikerült berendezni a házatokat. Okvetlen mutasd meg a szobádat is jó?- Kérdeztem rá, majd ettem egy újabb falatot a tiramisu-ból, és utána közvetlen a palacsintából.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 4:21 am

Like a Star @ heaven Roseee♥️ Like a Star @ heaven

Elég fehér volt az arca a hopponálás után, ezt valószínűleg ő is érezte, így megkérdezte hogy kimehet-e a mosdóba.
- Persze. Menj csak. - válaszoltam mosolyogva.
Mielőtt elment letette a kabátját a fogasra és levette a cípőjét amit a bejárathoz tett. Nem sokkal később visszatért. Mikor említettem a palacsintát felcsillant a szeme.
- Akkor hozok palacsintát. Milyet kérsz? - kérdeztem.
Mikor felálltam kotorászni kezdett a táskájában és előhúzott egy üvegedényt. Mint kiderült tiramisu van benne. Nyami. Imádom a tiramisut.
- Köszi. Nekem is nagyon tetszik. - válaszoltam mikor kijelentette hogy tetszik neki a ház. - Áá.. tiramisu. Imádom! Hidd el, az én apám is fura egy kicsit. Tudod, imádja a mugli cuccokat. - mosolyodtam el én is.
Mikor a konyha felé vette az irányt megállítottam.
- Hagyd csak, már meg is kóstolom, amint hoztam a palacsintát. Én minden jófej emberrel összebarátkozok, így apukáddal sem lesz gond..remélem. Amúgy biztos megtalálja a hangot apámmal is. - vigyorogtam.
Kiindultam a konyhába, majd két perccel később mer vissza is tértem a palacsintákkal.
Vissza leültem és megkóstoltam a tiramisut.
- Wáó! Ez...egyszrűen...FENSÉGES! Azt hiszem, muszáj lesz egyszer elmennem hozzátok, és a többi sütijét is megkóstolnom. - vigyorogtam. - Azt hiszem, ma eltaláltuk egymás kedvencét. - mondtam még mindig vigyorral az arcomon.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 3:56 am

~♥ Freed ♥~

Valahogy sejtettem, ha valakivel együtt hopponálok, az teljesen más érzés lett. Borzalmas volt. Lehet két ember eltérően hopponál? Amikor apuval, vagy valamelyik családtag hopponált, ide-oda, akkor nem lettem rosszul. Most meg…Felfordult a gyomrom. Amint megérkeztünk, elengedtem Fred-et, majd kicsit előre görnyedtem, és jó mélyeket lélegeztem, csak hogy jobban legyek. Amint ez megvolt, felálltam, és rámosolyogtam. Kicsit megdörzsöltem az arcom, mert eltudom képzelni milyen falfehér lehetett.
Amikor körbemutatott mindent, a fürdő ajtajára pillantottam. –Remélem nem gond ha használom mosdót, muszáj arcot mosnom.- Ezzel levettem magamról a cipőt, ellavírozgattam a bejárati ajtóig, és letettem a cipőm, a kabátom meg a fogasra akasztottam. Ezután a mosdóba battyogtam a szintén csipkés bokazoknimban. Becsuktam az ajtót, majd levettem magamról a táskám és megmostam az arcom. Jól sejtettem, hogy nem vagyok a szép árnyalatomban, és még a smink is lejött. Előpakoltam a vész smink felszerelésem és gyorsan helyreállítottam. Egyszerűbb enne a kozmetikai bűbáj…De ezt jobban szeretem.
Elpakoltam és visszabattyogtam a nappaliba, majd rögvert Fred mellé ültem, közel hozzá. –Palacsinra??- Csillant nagyra a szemem és bólintottam.- Azt bármikor képes vagyok enni.- Mosolyogtam, majd amikor felállt vele álltam fel, és elkezdtem kutakodni a táskámban.
-Amúgy nagyon szép a házatok- Néztem rá egy pillanatra, amikor a táskát már a vállamig felhúztam. –Apa…közölte velem….hogy….okvetlen…kóstoltassam meg veled….a tiramisu-ját. –Ekkor végre kitudtam halászni a táskám legaljából az üvegedényt, ami tele volt vele. –Apum szeret sütni. Ohh igen és a lelkemre lett kötve, hogy mondjam meg :Ha nem ízlik elfelejtheted a lányom!. És ezt mond komolyan gondolta. Ha meg ízlik, akkor: Keblemre fiam!- Mosolyogtam tovább, majd a konyha felé vettem az irányt.
-Apum kicsit fura, de jó fej. Szerintem bírnátok egymást. Ezt betehetem a hűtőbe?- Biccentettem a fejemmel a tálka felé.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali       EmptyHétf. Aug. 22, 2011 2:28 am

♥Rose♥

Egyenesen a nappaliba hopponáltam, Rose-zal karöltve.
- Üdv a mi szerény kis otthonunkban. Ez itt a nappali. Ott a konyha, mellette pedig az ebédlő. - mutattam a velünk szembe nyíló ajtóra. - Ott bal oldalt a van fürdő, fent pedig George szobája, a vendégszoba és az én szobám. - mutattam be neki gyorsan a házat.
Leültem a kanapéra, ő pedig mellém.
- Hozzak valami ennivalót vagy innivalót? Az előbb sütöttem palacsintát, nem tudom, hogy szereted-e. - kezdtem a beszélgetést.
Mivel elég hideg idő van mostanában, így ott pattogott a tűz a kandallóban. A lányog többsége ezt romantikusnak tartja, hátha bejön Rose-nál is.

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Nappali       Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali       EmptyVas. Aug. 21, 2011 10:48 pm

....

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Nappali       Bi5h08