Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

~ Földszint ~ Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
~ Földszint ~ Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
~ Földszint ~ Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
~ Földszint ~ 3347qiw
A Hónap Játéka
~ Földszint ~ 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
~ Földszint ~ Ic7783

Share

~ Földszint ~

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Jún. 24, 2012 8:54 am

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyPént. Márc. 30, 2012 2:31 am

§Fred§

Tudtam, hogy végül elfogadja. Nem kell az "alamizsnája". Egyébként is...A javarész nem az én költségem, de hát ez van. Erről neki nem kell tudnia.
-Minek mondjam végig, ha az arcodra van írva giganagy betűkkel, hogy húzz ár el, nem látod, hogy szakítottunk?- Kérdeztem vissza, egyből, majd fújtattam a hozzám illő módon. Azért ez már sok. Azt hiszem, egy jó ideig, a lányok jönnek. Nekem nincs kedvem Fred-del találkozni, és szembesülni, hogy mennyi csaj rajongja körbe. Ugyan...Már most tudom, hogy amint elmegyek, majdhogynem minden Fred rajongó egyből rátalál. De ház ez van. Fred népszerű. Okos, kedves és szexy. Ruha nélkül meg pláne...Igen...Én már csak tudom. Blaaah, ne is gondoljunk ilyenekre!
-Még is mit mondjak az érzelgős oldalamról?! Az egész varázsvilág tudja, hogy együtt vagyu...Voltunk! Ennél jobban nem tudom elmondani, hogy szerelmes vagyok beléd! Tettekkel jobban kitudom magam fejezni, ilyen téren! Nem véletlen keresem, izé kerestem a társaságod, bújtam hozzád, adtam puszit, vagy szimplán csak fogtam meg a kezed! Ha neked ez nem volt elég bizonyíték arra, hogy szerelmes vagyok, akkor boccs! De ez van! De ha neked ez komolyan nem volt elég, akkor ott van az a tény is, hogy te vetted el a szü...!-Elharaptam a szó végét, majd nyeltem egyet és folytattam- Ha ez sem elég nyilvánvaló arra, hogy Én igen is szeretlek, sőt, mennyire ragaszkodom hozzád, és bízom benned, akkor tény meg egy szívességet és...- Inkább nem fejeztem be, mert még magam is megbánom a dolgot. Mondjuk a vége eléggé...Blahh lett! De ha eddig nem tudta, akkor most megtudhatta! Én köszöntem, de itt befejeztem! Mondjuk, akik a közelünkben voltak felfigyeltek ránk, de hol érdekel az most engem?! -Egyébként, te sem törted magad, hogy közöld, hogy szeretsz! Egyáltalán modtad már ki, hogy szeretsz?!- Költői kérdés volt, nem várok rá választ, és csak úgy megjegyeztem. Mondjuk ezt onnan is tudhatta, hogy halkabb volt, mint az előző monológom!
-Kössz...-Sziszegtem oda, majd eltettem a pulcsim miután a többi holmi is belekerült. Megigazítottam gyorsan magam, majd Fred-re néztem.
-További kellemes napot, és köszönöm a segítségét! A viszont látásra!- Néztem a szemébe, és már kint is voltam a boltból.
Visszafele a legrövidebb utat választottam, hogy elérjek az iskolába. Menjen a fenébe mindenki, egy életre elegem van a pasikból...Jó nem, négy nap, és ugyan olyan leszek, mintha mi sem történt volna....Remélem...

Köszöntem a játékot! Smile
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyPént. Márc. 30, 2012 1:54 am

- Rose -

- Jól van. Én felajánlottam, akkor legyen 40 galleon. - közöltem rideg egyszerűséggel.
Szakítottunk, megadtam volna neki az utolsó kedvességet. De ha nem él vele, így járt. Ő tudja, az ő pénze...
- Persze, hogy nem értem. Ha nem mondod végig, hogy érteném? És ha nem hiszel nekem, nem fogadod el, hogy ez így történt, nem bízol bennem, akkor tényleg itt az ideje, hogy vége legyen. - adtam hangot véleményemnek.
Merlinre, miért pont ő keltette fel az érdeklődésem annó, a boltban? Több száz ember közül miért őt szúrtam ki? Ha nem így történt volna, most békésen élhetném a napjaimat, nem kellene ilyen kínos és fájdalmas ügyekkel foglalkoznom. Nem zavarna senkit - valószínűleg -, hogy ki ad be nekem szerelmi bájitalt, nem zavarna senkit, hogy emiatt teljesen ismeretlenekkel csókolózom. Élhetném szabad, agglegény életem. Békében, egyetértésben a családommal.
De nem így történt, így kénytelen vagyok elviselni a 'szerelem' okozta fájdalmakat... Már nem is tudom, hogy tényleg megbíztunk-e egymásban. Ha így lett volna, talán megértené a helyzetet.
- Tudod, nem mondtál el olyan sok dolgot magadról. Legalábbis az érzelgős részedet kihagytad! - váltottam át én is ideges hangra.
Még mindig nem értem a nőket - igen, tudom, ezt mondogatom állandóan! Ha nem akar többet velem lenni, miért van még itt? Miért beszél még mindig velem?
Gondolat menetemből egy csattanás hangja. Mint kiderült, Rose csapott a pultra.
- Oh. Ömm... Köszi. - már el is felejtkeztem a pulcsimról.
Pedig Rose-é mindig a zsebemben van. Most is. Benyúltam hát a zsebembe és előhúztam egy mini pulcsit. Egy egyszerű bűbájjal az eredeti méretére varázsoltam, majd átnyújtottam tulajdonosának.
- Tessék. Mindig nálam volt... eddig. - mondtam magyarázatképp.
A következő percben már le is tette a pénzt és a kezembe nyomta a táskája egyik felét. Először nem értettem, hogy mit akar, aztán amikor elkezdett bepakolni, leesett.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyHétf. Márc. 26, 2012 3:38 am

§Fred§

-Hazudsz...-Közöltem nemes egyszerűséggel a szemébe nézve. De mondom, nekem mindegy. Én kifizetem a 40 galleont is, meg a 20-at is. Meg aztán, őket sem akar csődbe juttatni. Bőven elég rontás volt az, hogy Freddel jártam. Lássuk be, nem sokan szívleltek a családjában. De hát, erre mit mondjak? Nem tagadom a valóm, mivel örülök, hogy Mardekáros vagyok és nem Griffendéles, vagy más ház tagja. Összefontam a karim, majd a poltra tettem, és felsóhajtottam.
-Nem, ezt egyáltalán és magamat sem...Nekem marhára nem poén az, hogy szakítottunk! Azt se tartottam, olyan hú de nagy viccnek, hogy megcsókoltad Lulu-t! Még ha csak a bájital hatására is! Én...Áhh, minek tépem a szám, úgy se érted...- Sóhajtottam fel, majd igyekeztem nem felrobbanni a dühtől, és nem tönkretenni a boltot...Legalábbis nem elmondani pár átkot...Nem telt sok időmbe és sikeresen legyőztem a dühömet...Illetve, akartam legyőzni, és úgy gondoltam sikerült. Legalább addig szándékozom kibírni, míg bent vagyok. Utána keresek egy eldugott, nagy üres területet, elszórok pár átkot, és könnyebb lesz a lelkem. Aztán 3 napi csokievés, "sírás", csak csajosan...
-Én kínozlak? Marha jó vagy, mondhatom! Ilyen vagyok? Komolyan ezt gondolod rólam?! Azért azt gondolom ennél jobban ismersz! Úgy látom tévedtem!- Puffogtam egy sort, majd idegesen beletúrtam a hajamba, ez marha jó lesz! Komolyan egy ilyenen bukik el a kapcsolatunk? Hát...Kész röhej ez az egész! Egy laza mozdulattal lecsaptam a pultra azt a kezem, ami nem rég a hajamban vándolot. Komolyan nem direkt volt...Nem akartam ilyan hangos lenni. Arra a pár emberre aki erre fordult, vetettem egy mosolyt, majd visszanéztem Fred-re.
-Boccs, nem akartam rácsapni...Visszaadod a pulcsim, amit itt hagytam még anno? A tied is itt van valahol....- Sóhajtottam fel és könyékig beletúrtam a táskámban. Nagy nehezen kikutattam, majd elővettem. Felemeltem, hogy megnézzem, nem tapadt-e rá valami, majd megszagoltam és elmosolyodtam.- Még mindig a TE illatod van rajta...- Ki gondolta volna...Összehajtottam, majd a pultra tettem és felé toltam. Kivettem a tárcám, majd elővettem 40 galleont, 9 sarlót és 2 knút. CSak, hogy fair legyen a játék. Odaadtam neki, majd megfogtam a szabad kezét, és beletettem a táskám egyik végét, hogy a most vásárolt termékeket beletegyem. Egyedül tuti nem menne. Amint kész voltunk visszavettem a táskám, és vártam a pulcsim.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyHétf. Márc. 26, 2012 2:17 am

- Rose -

- Igen, az eredeti ár szerint negyven galleon lenne, de ennyi sötétségpor után jár egy kis akcióféle, plusz a Maximuláns Termékek után is jár egy kis mínusz. - közöltem monoton hangon.
Ha tudná, hogy semmi ilyen nincs.... Azért remélem ezt a többi vásárló nem hallotta meg, mert akkor rengeteg sötétségport kell hozatnunk, valamit nagyon sok Maximulánst kell csinálnunk. És mennyi galleonnal lenne kevesebb...
- Remélem, most viccesnek érzed magad. - mondtam, miután mondandójára egy kecses mosolynak keresztelt vicsort mutattam be.
Mégis miért beszél nekem ilyenekről? Hisz ő választotta, hogy ne járjunk... De mindegy is... Hisz' még mindig nem értem a nőket.
- Hagyjuk ezt a dumát. Most miért kínzol? Te dobtál. A te döntésed. Egyébként akármit mondasz, akkor sem érzem magam bűnösnek. Mint már említettem, bájitalt itattak velem... Ha pedig neked ez a "kifogás" nem tetszik neked, arról én nem tehetek. Ilyen vagy. - fejtettem ki véleményem. - Egyébként ettől még szólíthatsz Frednek. Nem vagyok még olyan öreg. Még a végén ott kötünk ki, hogy csókolom-mal köszönsz... - tettem hozzá erőltetett - nagyon erőltetett - mosollyal.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Márc. 25, 2012 6:01 am

§Fred§

Legnagyobb szomorúságomra az én ex vöröském bukkant fel a pénztár mögött. Rámosolyogtam, majd figyeltem, ahogy beütögeti a számokat. Igazából semmi érdekes nem volt benne, de inkább azt néztem, mint az arcát…Vagy hogy elnézzek róla…Igen, láttam, hogy eltessékelte Lulu-t, és ez valahol jól is esik…Csak hát…Lássuk be…Fred mindenki este-jobbára. Ha nem, akkor vagy a háza miatt, vagy azért mert a nők többsége csak a gazdag pasikra megy rá…Velem van a gond, de sose érdekelt a pénz. Legyen annyi, jó kicsit több is, mint ami kell ahhoz hogy megéljek, és én boldog vagyok. Felsóhajtottam, majd Fred hangja kizökkentett a gondolat menetemből.
Összeráncolt szemöldökkel néztem rá, majd megfogtam a pult szélét felemeltem magam és behajoltam. Átnéztem pontosan mit is vettem, amit gyors fejszámolás követett és megráztam a fejem, majd felnéztem Fred-re.
-Nem akadékoskodni akarok, Fre…Illetve…Akarom mondani, Mr. Weasley, de ez 40 galleon…-Pislogtam rá, nagy szemekkel, majd visszaemeltem magam az előbbi helyemre és a pult mögül mosolyogtam Fred-re. Tényleg nem bántásból…De az akkor is annyi. Ha azt mondja, 20 nekem az is jó, mert akkor még fordulok vagy kétszer…De ez 40, vagy nagyon rossz matekos vagyok…Ami szerintem nem igaz, de ha még is, akkor természetesen elnézést kérek, majd amiért beleszóltam.
-Mr. Weasley, örüljön már egy kicsit. Végre megszabadult tőlem, hát nem ez volt a vágya? Most legalább olyan barátnőt kereshet magának, aki nem Mardekáros és a családja nem ítéli el a kapcsolatát. Na, egy mosolyt, igazán megér ez a szakítás is!- Mondtam, tettetett jókedvvel és mosollyal. Jól tudom, hogy a családja nem kedvelt. És ennek nagyon nagy oka is volt, mégpedig a Mardekárosi mivoltom. De sem letagadni nem akarom, sem más házba kerülni. Okkal kerültem oda! Mondjon bárki, bármit! És én büszke vagyok a házamra.
-Egyébként, megnyugodhat Mr. Weasley. Nem leszek olyan, mint a háztagjaim. Nem állok bosszút. Nincs miért, és nincs értelme. Mindezek ellenére, remélem nem zavarja két dolog. Az első, hogy visszajárok majd a boltjukba, mint vevő. ÉS a második, hogy még mindig szeretem. Igyekszem az utóbbit, hamar kiverni a fejemből. Remélem, így megfelel és nem kárhoztat oly’ sorsra, hogy többet a boltjuk közelébe sem jöhetek. Majd igyekszem elkerülni, és csak a legvégső esetben önhöz fordulni.- Mosolyogtam továbbra is az állmosolyommal, majd vártam az „ítéletet”.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Márc. 25, 2012 5:30 am

- Rose -

Tudom, hogy csak magamat ismételgetem, de akkor is: NEM ÉRTEM A NŐKET! Ha valaki adna egy órási lexikont hozzájuk, akkor se lehetne megérteni őket. Na de hagyjuk is ezt, van más dolgom is.
Mikor visszatértem a pulthoz, Lulu még mindig ott állt, mint egy ártatlan bárány, mint aki miatt épp nem ment volna tönkre a kapcsolatom Rose-zal.
- Azt hiszem, most jobb lenne, ha elmennél, Lulu. - tessékeltem udvariasan ki.
- Valami baj van, Freddie? Azért küldesz el? - érdeklődött egy buta kislányhoz méltóan.
- Nem látszol te olyan butának, mint amennyire mutatod magad! - azzal szelíd erőszakkal kitoltam az üzletből.
Visszatérésemkor maga sátán - vagy valami más lény, akivel most nem szívesen találkozok - várt a pultnál.
- Köszönjük, hogy Weasley Varázsvicc Vállalatnál vásárolt, az fizetendő összeg 20 galleon 9 sarló és 2 knút lesz. - dörmögtem unottan miközben az árukat zacskókba pakoltam.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptySzomb. Márc. 24, 2012 7:41 am

§Fred§

-No látod ebben egyet értek! Kár volt egymásra pazarolni a drága időnket! Weasley!- Mosolyogtam negédesen és csak nevetni tudtam azon, ahogy tetteti a dolgokat! Ohh ugyan már! Lehet, hogy a családjának van igaza, és lássuk be, biztos! És ha valóban bosszút akarnék állni, akkor azt azzal tenném, hogy halálfaló leszek és megölöm a családját, és végignézetem vele a halálokat! Egyenként, lassan, hogy az élet utolsó perceit szenvedésben töltsék! És átkozzák azt a napot, amikor Fred Weasley megszületett!
De lássuk be, sose tudnám bántani! Ennyire azért nem! És a másik meg még mindig szeretem…Áhh, nem tart ez sokáig. Hamar túllépek…Remélem. A csajok ki is akadnának…Mivel ők annyira megmondták! Hogy miért van nekik igazuk...Bár lássuk be, én is jól tudtam, hogy ez a kapcsolat közöttünk nem lesz épp fáklyás menet…Titkon nagyon is reméltem, hogy együtt maradunk és megcáfoljuk azaz ostoba feltevést, miszerint nem lehet női Mardekáros és férfi Griffendéles között szerelem. Lássuk be, Draco is elvett egy Griffendélest. Hát akkor nekünk miért ne sikerülhetett volna? Ja igen tudom, mert Fred egy igen központi személyiség, és lássuk be bomlanak utána a csajok. Nem csodálom azaz édes mosoly, a vörös haja és a szeme…Ahh, azok a pillantások…Jesszus, mire is gondolok én? Megvesztem? Biztos beteg lettem! Most szakítottunk, hahó! Ez azért durva! És plusz pont, amiért nem sírok! Igazán büszke vagyok magamra!
Felérve a 3. emeltre megfogtam egy 3. kosarat és azt is telepakoltam, mindennel, ami jól jöhet. Azt kell hog mondjam, egy félig olyan kimerítő, mint cipőt nézni, meg ruhákat venni. A smink cuccokról nem is beszélve. De lássuk be a szépségért, meg kell szenvedni… És a csínyekért is!
Kifújtam a levegőt és lenéztem. Itt nem sokan járkáltak és valamennyivel sötétebb is volt, mint a lentebbi szinteken. Végignéztem az emeleteken-már amit beláttam, majd a földszintre szegeztem a tekintetem, és elmosolyodtam Fred láttán. Egy pillanatig, mert amint rájöttem mit teszek elkaptam a pillantásom és másfele kutattam a szemeimmel.
Lassan ideje lesz visszamenni, ma még ügyelek is…Megfogtam a kosarakat, majd elindultam szép lassan lefele. Loknijaim minden mozdulatomat követték. Persze leérve még elmentem egy láda Sötétség pórért…Bár, hogy minek azt nem tudtom, mivel már van nálam vagy három doboz, de mivel egy darabig nem szándékozom lejönni, kell. Felpakoltam még pár „alap” holmit, és a pénztárnál megálltam, majd vártam, hogy Fred vagy a testvére idejöjjön és fizethessek.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyPént. Márc. 23, 2012 10:49 pm

- Rose -

Nem értem a nőket! Ha valaki megmondja nekik az igazat, miért nem tudják FELFOGNI és MEGÉRTENI!? Miért csak egy pofonra telik nekik?
Miután elcsattant odakaptam a kezem. Lány létére elég erőset üt.
A következő pillanat nem várt eseményt hozott. Rose LESMÁROLT valami idegen srácot. Miután a gyerek továbbállt, nem is figyeltem a kérdésére.
- Nos, mostantól hallgatok a családomra... Ginnynek igaza volt. Egy mardekáros sosem áll át a jó oldalra. Tökéletesen megtévesztettél. És egy sem... Áh, mindegy. Úgysem értenéd meg... Akkor, viszlát Seraph! - azzal lazaságot tettetve elindultam le.
Még mindig nem tudtam elhinni a történteket. Az előbbi szavaim ellenére nem ezen a véleményen voltam. Még mindig NEM ÉRTEM A NŐKET! Kifürkészhetetlenek. Lehet, hogy csak hirtelen felindultságból csinálta, de akkor sem tenne ilyet az a Rose, akit én megismertem. Azt hiszem. Lehet, hogy tényleg csak félrevezetett?
Nem értem a nőket...

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Márc. 18, 2012 7:13 am

§Fred§

Mindent tökéletesen átgondoltam. Meg volt a terv, de nem volt szívem megtenni. Nem éreztem valahogy most késznek magam arra, hogy ezt megtegyem…Még nem. Majd, idővel. Nyújtóztam egy jó nagyot, majd nekidőltem a falnak. Átnéztem a kosaram, és eltöprengtem. Kelleni fog még a Perui-ból. Majd ha kicsit lenyugodtam lemegyek. Addig meg bájosan mosolyogtam pár osztálytársamra. Kiengedtem a hajam, és megigazgattam. Már épp erőt akartam venni magamon, hogy felálljak, amikor Fred termett előttem.
Türelmesen végig hallgattam, majd lepofoztam. Nem volt a legfinomabb ütésem, fáj is a kezem, de nem érdekel. Megérdemelte.
-Próbálkoznak?! Na idefigyelj, nálam is próbálkoznak, de valahogy én nem dőlök be. Csak Te lehetsz annyira béna! Ugyan kérlek! Béna a kifogásod. Ennyire nem lehetsz…Áhh, felejtsd el!- Álltam fel, majd a vállánál fogva félre toltam és elindultam. Ha így állunk, ám legyen! Megkerestem az egyik Mardekáros társamat, megfogtam a felsőjét, Fred elé vonszoltam megálltunk előtte és gondolkodás nélkül megcsókoltam. Sőt, azt is engedtem neki, hogy letapizzon. A csók végeztével rámosolyogtam és közöltem vele, hogy találkozunk a hálókörletben. Csak bólintott kiröhögte Fred-et és elsétált. Ohh ugyan, remélem tudja, hogy nem mondtam komolyan…Ha igen, lehet kellemes lesz az éjszakám.
-Na, hogy tetszett?- Kérdeztem felvonva fél szemöldököm, majd megpaskoltam az arcát és mosolyogva elindultam fel a harmadik emeletre.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Márc. 18, 2012 6:56 am

- Rose -

Na, most magyarázkodhatok...
- Rose! Én nem... Szerelmi bájitalt itatott velem! Tessék, idd meg a maradékot és te is lesmárolod! - tartottam neki oda a poharam.
Még sosem láttam ilyennek. Mondjuk, még nem is "csaltam meg". Ha ezt egyáltalán annak lehet venni.Basszus, mit tettem?
Mardekáros, tehát ha tervez most valamit ellenem, jó lesz élőre félnem. Kivéve, ha valahogy kibékülünk, amire ebben a pillanatban nem látok sok esélyt.
Ha meg ilyen, hogy nem fogja fel a dolgot - annak ellenére, hogy ismer engem is és a szerelmi bájitalt is -, akkor majd azért is felszedem valami barátnőjét, vagy ezt a Lulut. De gonosz vagyok... muhaha.
Miután Rose még elment egy-két dologért, én elküldtem Lulut, és még ő sértődött meg! Pff... Na mindegy.
Elmentem Rosie után, hátha még megmenthetem az életem. Az egyik eldugott sarokban találtam rá.
- Rose, figyelj! - kezdtem. - Kérlek halgass végig és ne szólj közbe! Én nem figyeltem, a csaj meg beadott egy kis szerelmi bájitalt, érted? Tudom, hogy figyelnem kellett volna, de óriási forgalom volt. Ráadásul tudod, hogy ezek a fruskák állandóan próbálnak becserkészni! - próbáltam magyarázni a dolgot.

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Márc. 18, 2012 6:35 am

§ Fred §

Úgy érzem kár volt idejönnöm, és reménykednem, Fred-ben. Tekintve, hogy valakivel nagyin is flörtöl..Fölrtöl, ohh ugyan, miket gondolok, lesmárolta az egyik Hugrabug-ost…Ahh, ez azért. Nem, Rose, nyugi! Csak szépen nyugodtan. Magamban, jól kidühöngtem magam és mintha mi sem történt volna, odasétáltam a pulthoz. Felvontam a fél szemöldököm, majd kérdőn néztem, Drága szeretett pasimra és Lulura.
-Fred, szia. Lulu, látom nem tudod távol tartani az undorító enyves kis mancsod mások pasijától. Ohh hupsz…-Tűnődtem el egy pillanatra, és gúnyos mosoly terült el az arcomon.- Mások expasijától. Fred, ezt veheted szakításnak is!-Mosolyogtam negédesen, majd a pénztárhoz sétáltam.
-Ha végeztetek az enyelgéssel, fizetnék!- Mosolyogtam tovább. Bár kár volt. Belűl sírtam. Igazából, összetörtem…Nem véletlen hajtottam el azt a pár Mardekáros-t, Én hűséges voltam, erre Ő egy Hugrabug-ossal csal meg, a szemem láttára?! Na ezt nem..Ezt az egyet nem tűröm. Lulu, csak érjek vissza a suliba, hidd el pokol lesz ez az éved! Ohh igen! Mindennel, ahogy csak tudok keresztbe teszek neked! De neked is Fred! Bosszúm édes lesz. Számomra legalábbis.
Lassan kipakoltam a kosaram, és vártam, hogy megmozduljon. Közben elnézegettem, hátha látok még valamit, ami megtetszik. És már láttam is. –Maradjatok csak, találtam még pár dolgot!- Mosolyogtam rájuk, majd gyors visszapakoltam és felsiettem az emeletre. Megnéztem mi az, amit kiszúrtam. Valami újdonság. Imádom az újdonságokat. Elolvastam a címét és már is bepakoltam két marokkal. Takony Tabletta. Már a neve is csodásan hangzik! Mosolyogva sétálgattam tovább, és nagyon reméltem, hogy Fred-et felváltja George, hogy ne kelljen vele szembe kerülnöm. Leültem az egyik sötét sarokba, egy babzsák fotelba és csak néztem ki a fejemből.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Márc. 18, 2012 5:55 am

- Rose -

Végre tavasz van. Csicseregnek a madarak, az utcákon a Roxfortból kiszökött párocskák sétálnak. Ez csak még jobban felébreszti a Rose-hiányomat. Három, vagyis HÁROOM! hónapja nem láttuk egymást. Pár kis levél nem ér semmit.
Épp azon gondolkoztam, hogy beszökök hozzá, de most hogy Hermione az iskolában tanít, lehet hogy ez nagyobb veszéllyel járna, tekintve hogy ismeri az összes alagutat.
A délelőttöm unalmasan telt - eddig. A boltban nagy volt a forgalom, mint mindig. Csak úgy vitték az új dolgokat, amiket pár napja dobtunk piacra George-dzsal. Ezzel együtt jöttek a szempilla rebegtető lánykák. Bevallom, annak ellenére, hogy Rose-zal vagyok együtt, az egyik ilyen lány elég szemrevaló volt. Amikor odajött hozzám, elkezdtem flörtölni vele.
Egyszer már csak azt vettem észre, hogy teljesen hozzám simulva áll ő is a pult mögött, egyre csak simogatva a hátamat. Egek, mikor fajult el ennyire a dolog!? A csaj megkínált egy kis üdítővel, amit örömmel el is fogadtam ilyen nagy forgalomban - én hülye! Persze hogy egy enyhébb szerelmi bájitalt adott....
És csak most történik a baj. A bájital hatására lesmároltam Lulut - honnan tudom a nevét? -, erre ki jön felénk? Na ki? Hát Rose!
- Hupsz... öhm... Szia Rose! - nyögtem ki lángvörös arccal.
Na ez nem kellett volna...

Rose Mary Seraph
Rose Mary Seraph

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Márc. 18, 2012 5:35 am

Új játék!

§ Fred §

Végre! Egy kis lazítás. Már hónapok óta ki sem mozdultam a kastélyból…Persze az esti sétáim a Tiltott rengeteg szélén, nem elegek…Már nem. És amúgy is, kifogyott a társaságunk a Weasley cuccokból…És ki mást küldenek el, mint engem. Mondjuk nem kellett sokat győzködni. Fred hiánya már kezdett rögeszméssé válni számomra, és az a pár levelecske, amit kaptam ezalatt a három hónap alatt, nem volt elég. Meg aztán, már hiányzik azaz édes kis mosolya. Jó, az egész lénye. Ezért is készülődtem olyan nagy hévvel. Tökéletesen akartam kinézni, mint minden nő, aki a szerelméhez igyekszik. Tény, hogy Ő sem törte magát, de én sem. Valahogy kellett ez a kicsi szünet. És most, hogy végre kitavaszodott, minden sokkal jobb lesz, legalábbis remélem. Kontyba tűztem a hajam, és megigazítottam azt a pár kósza hajtincset, ami kilógott. Felvettem egy szűk farmert, egy fekete pólót, és rá egy fehér között felsőt. A fehér bokacsizmámmal tökéletesen mutatott. Megfogtam a kistáskám, majd eltettem minden apróságot. A pálcám elrejtettem a pulcsim kis dugott belső zsebébe, majd elindultam. Megkaptam a kis listát, hogy kinek mi kell. Nem is csodálkoztam, hogy a legtöbb a szerelmi bájital volt. Nekem sem árt pár darab, meg a Perui Instant sötétségpórból is kellene pár dobozkával, meg a többi gusztustalanságból. Hiába, imádnak poénkodni…Megkell hagyni, nekem sincs vele gondom.
Amint beértem Roxmorts-ba, bementem a Mézes Falásba és felpakoltam magam, egy hónapra való édességgel. És tripla adaggal, mivel nem csak magamnak vásároltam. Épp egy mogyorós csókit ettem, amikor megláttam a Weasley Vicc Bolt sarkát. Megálltam az egyik bolt kirakatában, megigazítottam a hajam, eltettem a csokit, bekaptam egy rágót, és sietős léptekkel haladtam a bolt felé. Amint odaértettem, kiköptem a rágót egy papírzsebkendőbe, és elégettem, majd beléptem a boltba. Megfogtam egy kosarat, és ügyelve arra, hogy Fred még ne vegyen észre, gyorsan összeszedtem mindent, ami csak kellett. Amint megvoltam-nem is kell mondanom, eléggé súlyos volt a kosaram- indultam is, hogy felkeressem Fred-et.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:42 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 6:09 am

- Oliver -

Visszamosolyogtam Oliverre. Örültem, hogy végre nem szemöldökráncolással fogadja az ötleteimet, vagy jelen esetben a segítőkészségemet.
Szélesen elvigyorodtam abban a tudatban, hogy angyalka lehetek.
- Ó, ennek igazán örülök. Fredy angyal. - vigyorogtam tovább.
Oliver ilyet mondott? Komolyan, vagy csak félrehallottam? Nem kell kötöttnek lenni. Egek ura.
- Ééértem. Szóval nem kell kötöttnek lenni. Ilyet sem hallottam még tőled.. - gúnyolódtam, persze csak barátian.
- Az órájára pillantott, aztán gyorsan felpattant, hogy mennie kell.
- Oké. A terelő cucc ingyen van. A teleszemfül és a tüskepárna meg 3 sarló és 4 knút lesz. - mondtam.
Miután fizetett, becsomagoltam neki az cuccokat.
- Szia. És várom az üzenetet. - intettem neki.
Ez után már el is hagyta a helyiséget,

//köszöntem a játékot//

Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

Hozzászólások száma : 23

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyVas. Nov. 06, 2011 11:24 pm

- Remek! - Mosolyogtam rá, és bár nem ezért jöttem, örültem, hogy szereztem egy tanítót a kissrác mellé. Esküszöm, ha még egyszer, csak egyszer leveri a fogómat egy gurkóval, végigüldözöm a pályán. Fred beszólására vállat vontam.
- Egye fene, angyalka is lehetsz - Grimaszoltam, és próbáltam nem elképzelni őt angyalkás ruhában. Addig vagyok éppelméjű, míg ezt a fantáziálást elkerülöm. Nan né, Fred nagy lovon, de nem gond, megérdemli, mármint, tényleg jó terelő, van mivel villognia. Kérdésére vállat vontam, jelezve, hogy még nem igazán tudom, mármint mikor hol, vannak olyan alkalmak, mikor az egyik srác benyögi, hogy edzhetnénk itt és itt, és néha az sokkal jobbnak tűnik, szóval inkább megvárnám, hátha felhozza valaki a dolgot.
- Majd megüzenem, mert néha váltunk, ha valaki érdekes helyet talál. Nem muszáj mindig olyan kötöttnek lenni. Az járt a fejemben, hogy pont én mondom ezt. Na, mindegy, itt az ideje a fejlődésnek, és én a tájat is csodálom közben, ha éppen ráérek. Most vettem csak észre, mennyire elrohant az idő, nekem muszáj beszélnem a fogómmal, aki éppen rettenetesen ki van borulva, mert eltört az orra a terelő miatt.
- Fred, nekem nagyon mennem kéne, a fogóval kéne találkoznom, akinek nincsen valami jó kedve. De még előtte megvenném ezeket - Mutattam a telefülére, a tüskés párnára, megy a gurkóra és a terelő ütőre. Csak mondja, mennyibe kerül
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:26 pm

- Oliver -

- Kedd... kedd. Azt hiszem jó. Vagy ha nem, akkor is elmegyek. - vigyorogtam rá.
Alig vártam, már. Régen játszottam igazi csapattal. Teljesen izgultam. Bár tökéletesen nem tudom, hogy miért.
- Tündér? Egek. Akkor már inkább fehér szoknyás angyalka. - mondtam viccesen, továbbra is nevetve.
Komolyan? Tündér lennék? Akkor Rose-t ezzel csábítottam magamhoz? Majd megkérdezem tőle, ez biztos.
- Persze, játszhatunk is. Legalább megtudja a kis terelőd, hogy mi a dolga. - feleltem. Talán kissé gőgösen? Nem baj. Azt senki nem mondhatja rólam, hogy nem vagyok jó terelő.
- Tényleg. Hol edzetek? A Roxforti pályán, vagy valahol máshol? - tudtam, hogy hülyén hangzik, de elég gáz lett volna eltévedni.

Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyPént. Nov. 04, 2011 10:46 am

- Azóta se tudom, hogy volt akkora önuralmam, hogy nem téptem ki a körmeit egyesével - Csikorgattam a fogam, és csodálkoztam, hogy nem törik még ki az összes. Hirtelen eltűnt, majd visszatért egy rakás dologgal a kezében, nem is tudtam, mik azok, míg meg nem magyarázta. - Értem, hát a telefüle nagyon jó cuccnak tűnik, és a tüskés párna se semmi. Szerintem tudnék velük mit kezdeni - Mosolyodtam el, és már tudtam, hogy megveszem. Egész jól el tudnék velük játszani.
Szerintem sikerült túltenni magam a Ginny-s dolgon. Mondjuk én a vége felé már sejtettem, hogy együtt lesznek valamikor, de hogy ennyire hamar, az megdöbbentett. Hálás, meleg mosolyt villantottam Fredre. - Sokat segítesz, mit szólsz mondjuk jövőhét... keddhez? - Ajánlottam, de ha nem jó neki, van még pár ajénlatom, csak szerintem még párszor ezt megcsinálja velem, eltörik a karom, vagy valami más részem, nem fogok örülni, sőt, a végén ideges leszek, és ne tudja meg, az milyen.
Nagyon figyeltem a magyarázatot, és mikor a kezembe adta, valahogy biztonságban éreztem magam, nem is tudom, miért, de csak pozitív dolognak tudhatom be, megnyugtatott, hogy talán soha többet nem fog eltrafálni. - Szuper, mintha valami kívánság teljesítő jó tündér lennél. - Mosolyodtam el, és arra gondoltam, hogy eredetileg nem is akartam semmit venni, nem így terveztem, de most már mit tegyek? Kell ez nekem, komolyan, a végén még egy ideig nem fogok felkelni. - És ha már eljössz, akkor játszhatnánk is egyet- Ajánlottam, remélem, lenne kedve hozzá.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 7:18 am

- Oliver -

- Elhiszem. Ismerlek, tudom milyen vagy amikor kiidegelnek. El tudom képzelni, ahogy épp leszaggatnád Vitrol fejéről a hajat. - mondtam enyhe mosollyal az arcomon.
Komolyan, szerintem képes volt felgyújtani, vagy széttépni, vagy gurkóval dobálni, vagy terelő ütővel szétverni az újságot.
- Extra érdekes cuccot? Persze! - azzal elsiettem, de pár másodperccel később már vissza is tértem pár cuccal a kezemben. - Ez itt a telefül továbbfejlesztése, ezzel látni is lehet a dolgokat. Ez egy olyan bájital, amitől Voldemorttál változol fél órára. Ez pedig a tüskés párna. Ha valaki nem kívánatos személy hozzáér, tüskék nőnek rajta. - mutattam sorban a dolgokat.
Felvontam a szemöldököm. Oliver nem is tudja?
- Igen Ginny terhes Harry-től, sőt mindjárt szül is. - válaszoltam mosolyogva. - Rendben. Meg van beszélve. És azt hiszem az a valaki én leszek. George utazgat ötleteket szerezve, én meg tartom a frontot a boltokban. - mondtam továbbra is mosollyal az arcomon.
Ekkor eszembe jutott valami, ami Olivernek kitűnő lenne.
- Fú. Majdnem el is felejtettem. Ez biztos jól jönne neked. Nem régen kifejlesztettem egy kifejezetten most tanuló terelőknek készített dolgokat. - azzal odanyújtottam neki egy gurkót és egy terelő ütőt. - A gurkó amikor embernek ütközik szivaccsá válik, így nem okoz kárt, de csak akkor ha ezzel az ütővel ütik. - magyaráztam el.

Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptySzer. Nov. 02, 2011 10:12 am

~ Fred

Úgy éreztem, hamarosan minden hajszálam az égnek fog állni. Elöntött a düh, éreztem, hogy kezem ökölbe szorul. - Azt hittem, menten a Szent Mungóba fognak szállítani agyér szakadással - Csikorgattam fogaimat már az újság említésére is, a falra másztam tőle, beszereztem annyit, amennyit csak tudtam, és a legkülönfélébb módokon pusztítottam el, hogy legalább kicsit kiéljem valamin a dühömet.
Elmosolyodtam nyugtatására. - Tényleg, mutatsz pár extra érdekes dolgot? - Kértem, és remélem, nem nézte lenézésnek, csak a dolgaik nagyját már ismerem. A hánytató cuccokat, meg a trükkös pennákat, ilyesmiket, engem valami látványos érdekelne. Azt hittem, menten elgurul az állam. - Ginny terhes?! - Akadtam ki, de ez inkább csak döbbenet volt, pár másodperc múlva magamhoz is tértem. - Mármint... Gratulálok... neki - Nyögtem ki nehezen, de őszinte mosollyal. Sikerült túltennem magam rajta pár nagy lélegzetvétel után. - Egyszer játszhatnánk egyet, meg valamelyikőtök leülhetne egy könnyed csevejre elmagyarázni a különbséget a gurkó és az őrző közt. Sok fájdalomtól megkímélnétek. Ha így folytatja, nem állok jót magamért - Forgattam szemet sóhajtva, a dobozzal játszva.
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptySzer. Nov. 02, 2011 1:10 am

- Oliver -

- A barátnőmet Rose-nak hívják. - feleltem kérdésére vigyorogva.
Amikor meghallotta Vitrol nevét, vicces grimaszt vágott.
- Akkor inkább nem is panaszkodom, egy híres kviddicscsapatnál rosszabbak az ilyen Vitrol-féle firkálmányok. - mondtam elgondolkodva.
Milyen lehet vajon egy híres csapatban játszani...
- Nem, nyugi. Már lemondtunk a kaszaboló találmányokról és kesztyűben dolgozunk. - kacsintottam rá.
Kérdésére meglepődtem. Talán be akar állítani terelőnek? Hmm... milyen jó is lenne.
- Kb. 2 hete. Amikor haza megyek, mindig játszunk George-dzsal és Harry-vel. Meg Ginny-vel, ha épp nem terhes. - feleltem továbbra is vidoran.

Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyKedd Nov. 01, 2011 9:32 pm

~ Fred

- Köszönöm - Mosolyogtam rá, és megint rám jött az a jó érzés, hogy valakinek tetszik, mármint, hogy más szerint jó vagyok, és a csapat is jó, ami többek közt nekem is köszönhető. Ám egy szó megragadta a figyelmemet. - Na és ki a barátnőd? - Kérdeztem, és kicsit irigy kezdtem lenni. Nekem még nincsen barátnőm... de van egy kviddics csapatom. Hát nem is tudom, fura arány. De visszatérve Fredhez. Mintha a fejembe akarná nyomni a kapcsolatát. De mindegy, nem ez a lényeg, hiszen a barátom, és örülök, hogy boldog. - A bolt tényleg nagyon klassz, örülök, hogy jól megy neked. - Vitrolra grimaszoltam egy nagyot. Minket is meglátogatott, de igyekeztem kedvesen távol tartani a játékosoktól. - Nálunk is megjelent, és pár nappal később már a véleménye is. Nehéz elengedni a fül mellől - Adtam neki igazat, mert én aztán tudom, hogy nem kell rá hallgatni, de amikor az emberről ír nagyon nehéz megfogadni a jó tanácsot. Hirtelen eltűnt mellőlem, és mire visszajött egy dobozzal. Hálás mosollyal vettem el tőle, remélem, tényleg segít, mert a héten ez már a második, hogy sikerült leesnem, és mindegyik a terelő miatt. Hamarosan elbeszélgetek vele a gurkó és az őrző közti különbségről. - Köszönöm, de nektek nincs rá szükségetek? - Kérdeztem, mert a kísérletezéseik során szerintem nekik jobban elkell. Hirtelen eszembe jutott egy gonosz kérdés. - Mikor ültél seprűre utoljára, Fred? - Kérdeztem, és remélem nem azt mondja, jó régen-
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyKedd Nov. 01, 2011 8:45 pm

- Oliver -

Csak vigyorogni tudtam a kijelentésére: 'Nem mindenki olyan kitűnő terelő mint ti voltatok. Lezúzott a seprűről.'.
- Megnéztünk pár meccseteket a barátnőmmel. Jól repülsz és ugyan olyan jól védesz mint régen. - veregettem meg a vállát. - A Porpicy SC most éli fénykorát. - tettem hozzá vigyorogva.
Egek, már hiányoznak az unalmas szónoklatai, pedig régen csöppet sem kedveltük azokat.
- Én jól vagyok, köszi. Remekül megy az üzlet és a kapcsolatom is. Persze az a Reggeli Prófétás Vitrol cikk nem hiányzott volna... - válaszoltam.
Alaposabban megnéztem a sebét. Azt hiszem, van nálam egy szer, ami jó az ilyen sebekre. Anya küldte, amikor egy új cuccon kísérleteztünk, ami eléggé sok karcolással és egyéb sebbel járt.
- Várj csak, tudok egy jó szert a sebedre. Egyszer küldte anya. - azzal elsiettem hátra.
Pár perccel később vissza is tértem.
- Tessék. Ez lenne az. Csak kend be reggel és este. Egy-két nap és elmúlik. - nyújtottam át a dobozt mosolyogva.

Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ EmptyKedd Nov. 01, 2011 7:41 am

~ Fred

Rengeteg érdekes dolgot láttam, nem is tudtam, merre kapjam a fejem hirtelenjébe, még fura kis mozgó valamiket is láttam, elöntött a vágy, hogy megfogjam, de végül féltem, hogy valami rosszat teszek vele. Aztán hirtelen Fred mellettem termett, és megölelt. Nem mondom, jól esett, vissza is öleltem, csak nagyon váratlanul ért. - Rég láttalak, kezdtél hiányozni - Mondtam neki mosolyogva, de elég gyatrára sikerült, mert nagyon fájt a seb az arcomon. Kérdésére csalódottan felsóhajtottam - Az edzés nem úgy sült el, ahogy terveztem. Tudod nem mindenki olyan kitűnő terelő, mint amilyen ti voltatok. Lezúzott a seprűről.- Mérgelődtem ujjammal végigsimítva a seben. Közben hagytam, hogy beljebb vigyen, ahogy haladtunk, egyre kihaltabb volt minden. Jó helynek bizonyult a beszélgetéshez, így hagytam magam. Kérdésére elmosolyodtam - Jól... azt hiszem. Mármint én vagyok a Porpicy SC csapat kapitánya, többet nem is kívánhatnék. Talán jobb lenne, ha apa a fenekén tudna maradni. - Mosolyodtam el a gondolatra, de ahogy az is eszembe jutott, hogy miért, lehervadt a mosoly. - Na de mondd Te hogy vagy?! - Kérdeztem érdeklődtem, és már is jobban éreztem magam, hogy Fred mellettem volt.
Ajánlott tartalom

~ Földszint ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ~ Földszint ~   ~ Földszint ~ Empty

~ Földszint ~
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next