Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Kerti oltár Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Kerti oltár Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Kerti oltár Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Kerti oltár 3347qiw
A Hónap Játéka
Kerti oltár 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Kerti oltár Ic7783

Share

Kerti oltár

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:25 am

A szertartás alatt végig a könnyeimmel küszködtem, majd miután elhagyták az oltárat az ifjú pár felé vettem az irányt, mégsem jutottam oda hozzájuk. Nem akartam tolongani, így inkább tekintetemmel Harryt keresve elindultam a tömegben a sátor felé. Közben egy gyors mozdulattal letöröltem egy kósza könnycseppet az arcomról.
Hiába nem szerettem Malfoyt, Hermione vele volt boldog...

// Sátor //

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down
Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony

Hozzászólások száma : 142

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:04 am

Kedvesen megölelt és tényleg boldognak látszottak indulásra készen úgyhogy nem is tartottam tovább fel őket félre állva engedtem utat nekik.

//Megkésve, de köszönöm -->SÁTOR//
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:01 am

*Miután vége lett a ceremóniának felsóhajtottam és inkább én is a sátorhoz igyekeztem*
~Én és a tánc? Ugyan kivel? Inkább a jó kis pletykák!!~

//Én SÁtor //
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Hozzászólások száma : 497

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:58 am

Szerettem volna én is gratulálni a friss házasoknak, de ahogy láttam hogyan lepik el őket inkább átsétáltam a fedett sátorba és későbbre hagytam a gratulációt, hogy egy kis levegőhöz is jussanak.

//Alicia --> Sátor és köszönöm már végeztem Wink//

Varázsló/Admin
Fred Weasley

Hozzászólások száma : 184

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:57 am

Sajnos munka miatt kicsit el kellett mennem, de visszatértem. Még időben.
- Gratulálok Hermione! Éljen az ifjú pár. - mondtam Mionénak.
Draconak is gratuláltam, majd elmentem társalogni a többiekkel is.

Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:56 am

Lucius Malfoy írta:
Amint Cissy is végzett a gratulációval, vártam még egy pár percet. Szembe fordultam vele, megfogtam a kezét és egy kézcsók kíséretében felkértem egy táncra:
-Eljönnél velem táncolni, Narcissa? Hagyjuk most őket. Jönnek úgyis a többiek még gratulálni.

Örömmel vettem Lucius felkérését. - Persze menjünk táncolni - mondtam mosolyogva és követtem férjemet a tánctérre.

/-->Tánctér/

A hozzászólást Narcissa Malfoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 7:58 am-kor.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:55 am

- Veled bárhova. * mosolyogtam immáron férjemre, miután fogadtam anyósom gratulációját, ám nem jutottunk el a táncparkettig egy könnyen mert útközben Mrs. Malfoy is megállított minket és gratulált mindkettőnknek, aminek örült a szívem. Ezután szorosan megöleltem édesanyámat és és tudtam ez életem legboldogabb napja.
- Köszönöm McGalagony professzor. - borultam ezek után egykori házvezető tanárom karjaiba, hiszen az utolsó évemet is elvégeztem a Roxfortban. Ezt követően immáron tényleg a tánctér felé mentünk kedvesemmel.

//Hermioen Granger tánctér//

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Kerti oltár Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:54 am

Jane Granger írta:
A csók után, mielőtt még Draco elránthatta volna Hermione-t a táncparkettre elkapta a lányom karját és finoman megöleltem, majd megtöröltem a szemem. –Sok boldogságot nektek, és remélem mihamarabb találkozunk kicsim!-Adtam egy puszit az arcára, majd Draco felé pillantottam. –Sok szerencsét, a kislányomhoz, vigyázz rá!- Néztem rá, majd még egyszer megöleltem Hermione-t, és adtam neki egy bűcsű puszit. Ezután, szépen elsétáltam a lagziról, majd egy kis segítséggel hazajutottam.

//Köszönöm a játékot!!! Gratulálok nektek!!!//

Igenis Asszonyom.. ~vagyis Anyósom..~
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:54 am

Amint Cissy is végzett a gratulációval, vártam még egy pár percet. Szembe fordultam vele, megfogtam a kezét és egy kézcsók kíséretében felkértem egy táncra:
-Eljönnél velem táncolni, Narcissa? Hagyjuk most őket. Jönnek úgyis a többiek még gratulálni.
Jane Granger
Mugli
Jane Granger

Hozzászólások száma : 34

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:52 am

A csók után, mielőtt még Draco elránthatta volna Hermione-t a táncparkettre elkapta a lányom karját és finoman megöleltem, majd megtöröltem a szemem. –Sok boldogságot nektek, és remélem mihamarabb találkozunk kicsim!-Adtam egy puszit az arcára, majd Draco felé pillantottam. –Sok szerencsét, a kislányomhoz, vigyázz rá!- Néztem rá, majd még egyszer megöleltem Hermione-t, és adtam neki egy bűcsű puszit. Ezután, szépen elsétáltam a lagziról, majd egy kis segítséggel hazajutottam.

//Köszönöm a játékot!!! Gratulálok nektek!!!//
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:50 am

Lucius Malfoy írta:
*Amikor láttam hogy Cissy feláll és odamegy Hermione-hoz és Draco-hoz, automatikusan vele álltam fel, és amíg ő megölelte az újdonsült Mrs. Malfoyt, és gratuláltam a fiamnak*
-Légy boldog fiam.-ezzel le is zártam. Aztán jött az ara.
-Légy boldog a fiammal....Hermoine. - nem szívesen, de kimondtam minden szót, és a táncok után remélem a sátorban fogok kikötni..
~Csak érjek el a sátorig..~

Köszönöm. *feleltem apámnak szűkszavún, mivel Mione anyukája is jött gratulálni és ezzel voltaképp megálltunk*
Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:49 am

Teljesen meghatódva sétáltam előre a többi résztvevő között, hogy én is gratulálni tudjak az ifjú párnak. Ami nem volt könnyű mivel teljesen hátul álltam és onnan hallgattam a ceremóniát, amit Albus igen szépen levezényelt.
Közelebb mentem és Narcissa után én is megszólaltam.
-Miss Granger oh pardon ... Mrs. Malfoy sok boldogságot kívánok önöknek.- Mondtam és a kis nyelvbotlásomért reménykedtem, hogy nem haragszik, hiszen talán nekem nem lesz könnyű megszokni.
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:48 am

*Amikor láttam hogy Cissy feláll és odamegy Hermione-hoz és Draco-hoz, automatikusan vele álltam fel, és amíg ő megölelte az újdonsült Mrs. Malfoyt, és gratuláltam a fiamnak*
-Légy boldog fiam.-ezzel le is zártam. Aztán jött az ara.
-Légy boldog a fiammal....Hermoine. - nem szívesen, de kimondtam minden szót, és a táncok után remélem a sátorban fogok kikötni..
~Csak érjek el a sátorig..~
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:45 am

Én is. *suttogtam Mionénak mielőtt anyám elkapott volna minket. Miután túl voltunk az ölelésen, megfogtam Mione kezét*
Gyere táncolni! *és már finoman húztam is magam után*
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:43 am

Mikor Draco elengedte újdonsűlt feleségét, első dolgom az volt, hogy megöleljem őket! Először Dracot öleltem meg szorosan majd Hermionét!
- Sok boldogságot nektek, kívánom, hogy életetek végéig boldogok legyetek! - mondtam miközben folytak a könnyeim, de azért mosolyogtam.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:40 am

Draco Malfoy írta:
*Az Engedély megadását követően Mionét a derekánál fogva húztam magamhoz, majd a hátát megtámasztva és megdöntve, forró csókot leheltem ajkaira* ~Uhhhuhuhuhhhh... nehezebb mint Volt!!~

*Mosolyogva karoltam át Draco nyakát és eszem ágában sem volt elereszteni őt, ahogy csókunkat is nehezemre esett megszakítani, de nem sok választásom volt, ha nem akartam megfulladni. Ennek ellenére, bár megszakítottuk a csókunkat homlokomat az övének döntöttem.
- Szeretlek. *suttogtam vigyorogva kezemben szorongatva még a csokrot*

Kerti oltár Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:37 am

*Az Engedély megadását követően Mionét a derekánál fogva húztam magamhoz, majd a hátát megtámasztva és megdöntve, forró csókot leheltem ajkaira* ~Uhhhuhuhuhhhh... nehezebb mint Volt!!~
Albus Dumbledore
A kor legnagyobb mágusa/Roxfort Igazgatója
Albus Dumbledore

Hozzászólások száma : 58

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:35 am

Most megkötött házasságotokat Merlin nevében érvényesnek nyilvánítom, és megáldalak titeket, szüleitek, barátaitok nevében. Boldogság kísérje végig utatokat a házasság útvesztőjében!
A vőlegény megcsókolhatja a menyasszonyt!
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:35 am

*Vidáman mosolyogva édesanyámra, majd az igazgató úr szavainak megfelelően finoman a kezembe fogtam a gyűrűt és óvatos csókot leheltem rá. Majd miután Draco felhúzta az ujjamra a gyűrűt és én hasonlóan cselekedtem.
- Amilyen végtelen a gyűrű, úgy foglak szeretni! - mondtam ki, amire válaszként a gyűrűpár felizzott a kezünkön.

Kerti oltár Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:33 am

*Elvettem Édesanyámtól a gyűrűt és csókot leheltem rá. Ezután finoman megfogtam Herms kezét és mélyen a szemeibe pillantottam, miközben felhúztam az ujjára*
Amilyen végtelen a gyűrű, úgy foglak szeretni!
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:28 am

Hallva Dumbledore kérését, nászasszonyommal együtt felálltam és magamhoz vettem a kispárnát amin a gyűrűk voltak és oda álltam ahova megkértek. Majd odatartottam a párnát a fiamnak és Hermionénak.

https://2img.net/h/oi56.tinypic.com/9ity7t.png
Jane Granger
Mugli
Jane Granger

Hozzászólások száma : 34

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:28 am

Végignéztem, ahogy a lányom bevonul és elszorult a szívem, amikor nem az apja kísérte be. Azt hiszem, ezt egyikünk sem fogja neki megbocsájtani, de Ő sem magának. Nem sokkal ezután elkezdődött a ceremónia is. Végighallgattuk, az ígéreteket, majd az esküt is. Ezek után, már csak a gyűrű volt hátra. Felálltam, majd a kérésnek eleget téve, odaálltam Hermione mellé, és felé nyújtottam a vörös kis selyempárnám lévő apró arany kis karikagyűrűt.
Albus Dumbledore
A kor legnagyobb mágusa/Roxfort Igazgatója
Albus Dumbledore

Hozzászólások száma : 58

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:23 am

Megkérném az örömanyákat Mrs. Malfoyt és Mrs. Grangert, hogy álljanak gyermekeik bal oldalára a gyűrűkkel.
Szívetek szándékának és ajkatok vallástételének bizonyságául vegyétek a gyűrűket! Amilyen végtelen a gyűrű, olyan végtelenül szeressétek ti is egymást!
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:22 am

Mosollyal az arcomon, könny fátyolos tekintettel fordultam Draco felé, majd tekintetem a szalaggal összekötött kezünkön pihent meg.
- Nem kezdődött zökkenőmentesen az ismerkedésünk, és most még is itt állok melletted az oltár előtt. Ha valaki azt mondja akkor, hogy egyszer eljön ez a nap, azt hiszem én magam vittem volna a Szent Mungóba. Most azonban már nem tudnám máshogy elképzelni ezt a napot, ahogy az egész életemet sem. Nélküled minden más lenne, üres és színtelen. Amíg nem szerettem beléd, nem tudtam milyen is a szerelem és hogy milyen is nélküle élni. Most azonban már tudtom, s ezért eszem ágában sincs visszatérni abba az életbe, amelyet nélküled éltem. Mostantól életem végéig ragaszkodni fogok ezekhez a csodálatos színekhez, amelyeket te mutattál meg nekem. És az oldalon állva végig, mindent elviselek majd. - mondtam majd a végén ismét felpillantottam a szürke szemekbe, s kissé megszorítottam összefonódott kezünket.

Kerti oltár Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár EmptySzomb. Szept. 03, 2011 7:18 am

Hermione Jane Granger!

Őszintén szólva sohasem gondoltam volna, hogy Te leszel az a lány, akit majd oltárhoz viszek.
A kapcsolatunk nem volt éppen zökkenő mentes a legelején, de most, hogy itt állok Veled szemben... a szívemet melegség tölti el. Beléd estem. Pedig Nem akartam én beléd szeretni, feltételezem, hogy te sem határoztad el előre. De amikor találkoztunk, világos volt, hogy egyikünk sem ura annak, ami velünk történik. Egymásba szerettünk, annak ellenére, hogy sok mindenben különböztünk, és ezzel valami rendkívüli, gyönyörű dolog vette kezdetét. Velem egyetlenegyszer történt ilyesmi, ezért van az, hogy minden együtt töltött perc oly mélyen az emlékezetembe vésődött. Soha nem felejtem el egyetlen percét sem. Mások szemében Mi lehetünk a legfurcsább pár, de nem bánom. Nem bánom hogy itt állok Előtted, nem bánom, hogy millió ostor csapást kell majd elszenvednünk, ha kell. Amit teszek, azt Érted és a gyermekeinkért teszem. Amit viszont mindenképp tudnod kell:
Nem azért szeretlek, aki Te vagy, hanem azért, aki Én vagyok melletted!
Itt Mindenki előtt, legyen az szülő, rokon vagy barát Merlinre megesküszöm, hogy Szeretlek. Szeretetből akarlak feleségül venni! Hozzád Hű leszek, Veled Megelégszem, Veled tűrök, Veled szenvedek, és sem egészségedben, sem betegségedben, sem boldog, sem boldogtalan állapotodban, holtomig vagy holtadig El Nem Hagylak, hanem teljes életemben hűséges Gondviselőd leszek!
Ajánlott tartalom

Kerti oltár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kerti oltár   Kerti oltár Empty

Kerti oltár
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next