Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sátor      Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sátor      Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Sátor      Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sátor      3347qiw
A Hónap Játéka
Sátor      34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sátor      Ic7783

Share

Sátor

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyPént. Szept. 16, 2011 4:35 am

Viktor Krum írta:
A kérdésére a mosolyom kiszélesedett. E percben én megszűntem én lenni. Nem létezett többé Viktor Krum, a híres kviddicsjátékos. Csak Viktor... és e pillanatban a fellegek közt jártam.
A kérdésére bólintottam, majd nagyon koncentrálva a ragozásra megszólaltam.
- Ezer örömmel, kisasszony. - mondtam, majd az ujjaimat kihúzva az övéi közül a karom nyújtottam felé, s ha elfogadta, kivezettem a sátorból.

*Határtalan örömmel a szívemben fogadtam el a felém nyújtott karját, s belé karolva hagytam, hogy kivessen a sátorból. És bár gondoltam rá, hogy illene köszönteni az ikreket úgy ítéltem Hermione elég fáradt lehet, így ezt későbbre halasztottam. Viktor oldalán távoztam a Malfoy Kúria impozáns birtokáról*

Varázsló
Viktor Krum

Hozzászólások száma : 117

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyPént. Szept. 16, 2011 4:27 am

A kérdésére a mosolyom kiszélesedett. E percben én megszűntem én lenni. Nem létezett többé Viktor Krum, a híres kviddicsjátékos. Csak Viktor... és e pillanatban a fellegek közt jártam.
A kérdésére bólintottam, majd nagyon koncentrálva a ragozásra megszólaltam.
- Ezer örömmel, kisasszony. - mondtam, majd az ujjaimat kihúzva az övéi közül a karom nyújtottam felé, s ha elfogadta, kivezettem a sátorból.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyPént. Szept. 16, 2011 3:41 am

Viktor Krum írta:
Nem érdekelt, hányan látnak e percben, és mit gondolnak rólam vagy Aliciáról. Nem. Ezúttal csak Ő létezett, puha szája,a hogy az enyémhez ér és ez a pillanat, ami nem lehet elég hosszú számunkra! Addig öleltem volna, míg csak bírom,s ezúttal nagyon sajnáltam, hogy levegőt kell vennem...
Meg aztán nem is akartam volna szégyen és gúny tárgyává tenni Őt egy ilyen ünnepélyen az esetleges túlzott közeledésemmel. így mikor tenyeremet az arcára simítva nagyon gyengéden elszakítottam ajkam az övétől csak egy apró mosolyra futotta. Szánalmas vagyok...

*Mosolyogva pillantottam fel az arcába, amikor finoman megszakította a csókunkat. Egyáltalán nem állt szándékomban, hogy távolabb lépjek tőle, azonban úgy éreztem, hogy mivel lassan a nap is lemenőben volt hogy ideje lenne haza... vagy is visszaindulnom az iskola falai közé.*
- Azt hiszem már ideje lenne távoznom. Esetleg velem tartasz? - érdeklődtem tőle kedvesen, miközben jobb kezem ujjait összefűztem az övéivel.

Varázsló
Viktor Krum

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyPént. Szept. 16, 2011 3:36 am

Nem érdekelt, hányan látnak e percben, és mit gondolnak rólam vagy Aliciáról. Nem. Ezúttal csak Ő létezett, puha szája,a hogy az enyémhez ér és ez a pillanat, ami nem lehet elég hosszú számunkra! Addig öleltem volna, míg csak bírom,s ezúttal nagyon sajnáltam, hogy levegőt kell vennem...
Meg aztán nem is akartam volna szégyen és gúny tárgyává tenni Őt egy ilyen ünnepélyen az esetleges túlzott közeledésemmel. így mikor tenyeremet az arcára simítva nagyon gyengéden elszakítottam ajkam az övétől csak egy apró mosolyra futotta. Szánalmas vagyok...
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:51 am

Figyelmemet nem kerülte el az a boldog kis mosoly, amely feltűnt a száján, de a következő pillanatban már le is hunytam a szemeimet, hiszen ajkát az enyémeket éreztem, ahogy kezeit is a derekamon. Hasonló gyengédséggel simultam karjaiba és viszonoztam a csókját, arra gondolva, hogy soha nem szeretnék tőle elválni. Még akkor sem ha tudtam, hogy meglepetést okozhatunk néhány jelenlévőnek, de bíztam benne, hogy inkább a kissé ismét ittas Harryvel vannak elfoglalva helyettünk.

Varázsló
Viktor Krum

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:48 am

Alicia válaszára egy kis mosoly bukkant fel a szám sarkában, miközben további késlekedés nélkül hozzá hajoltam, karjaim a derekára fonódtak, s ajkaim hamarosan megtalálták az övéit. Ez a csók nem olyan volt, mint amit karácsonykor váltottunk - ezúttal nem volt szándékomban elereszteni Őt. Így először Hermionét csókoltam meg a bálon, de most nem akartam rá gondolni.
Nem is tudtam, hiszen a valóságot teljes egészében Alicia sugárzó szépsége és puha ajkai töltötték ki...
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:39 am

Viktor Krum írta:
A szavait hallva halkan, de már kevésbé tépelődve folytattam néhány perc mérlegelés után. Azt hiszem, ideje ismét bátornak mutatkoznom... lesz, ami lesz.
- Rendben... tudni, engem apám úriembernek nevelni, míg Bulgáriában éltem. Ezért meg kell kérdezni valamit... mit szólni Te, ha most megcsókolni Téged? - kérdeztem olyan hangon, mintha csak az időjárásról fecsegnénk, pedig közben a gyomromban számomra ismereten folyamatok zajlottak.

Néhány pillanatba beletelt amíg megértettem a kérdését, lévén a nyelvi korlátok még mindig megmutatkoztak a kommunikációban, de ez engem egyáltalán nem zavart. Valahogy ezzel együtt volt Viktor önmaga
- Azt hiszem nem szólnék semmit, mert a szám mással lenne elfoglalva. - feleltem és igyekeztem nem még jobban elvörösödni, hiszen ezzel egyszerűen beleegyeztem a csókba.

Varázsló
Viktor Krum

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:33 am

A szavait hallva halkan, de már kevésbé tépelődve folytattam néhány perc mérlegelés után. Azt hiszem, ideje ismét bátornak mutatkoznom... lesz, ami lesz.
- Rendben... tudni, engem apám úriembernek nevelni, míg Bulgáriában éltem. Ezért meg kell kérdezni valamit... mit szólni Te, ha most megcsókolni Téged? - kérdeztem olyan hangon, mintha csak az időjárásról fecsegnénk, pedig közben a gyomromban számomra ismereten folyamatok zajlottak.
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:26 am

Viktor Krum írta:
Nem hiszem el, hogy itt áll, érzem a parfümjét, némi borral keveredve, látom, ahogy a hajszálain megcsillan némi sápadt napfény, mégsem érintem meg. Ilyen elviselhetetlen fájdalmat még soha nem éreztem. De mégis azt akarom, hogy nagyon fájjon - mert ezt az érzést semmi pénzért nem érné meg elfelejteni.
Szavait néhány perc csend követte, majd végül nagyon halkan, nem is értem, hogyan, de megszólaltam.
- Én ismerni ezt az érzést. Tudod... van egy lány, akire mióta megismertem más szemmel nézni én. Ő... ő kedves, vicces és gyönyörű. Erre az esküvőre én csak miatta jönni el... és mégsem tenni én, amit akarok. - mondtam elnyelve a szavak végét, rossz angollal és e pillanatban ezt borzasztóan zavarónak találtam.

Ezt a döntést egyedül nekem kell meghoznom, csak még nem tudom, hogy merre billen majd az a képzelet beli mérleg, amelynek egyik ágán a Kviddics csapat, a másik ágán pedig a tanári állás lebeg.
Érdeklődve hallgattam a szavait, amelyek nyomán, éreztem, hogy máskor sápadt bőröm szépen lassan pirosas színt ölt fel, mert azonnal eszembe jutott a karácsonykor elcsattant csók.
- Szerintem egyszerűen csak legyél önmagad, tedd amit szeretnél. - mondtam neki, és éreztem, ahogy az eddigi őrlődés belőlem is elmúlik még annak ellenére is, hogy nem tudtam mihez kezdjek.

Varázsló
Viktor Krum

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:22 am

Nem hiszem el, hogy itt áll, érzem a parfümjét, némi borral keveredve, látom, ahogy a hajszálain megcsillan némi sápadt napfény, mégsem érintem meg. Ilyen elviselhetetlen fájdalmat még soha nem éreztem. De mégis azt akarom, hogy nagyon fájjon - mert ezt az érzést semmi pénzért nem érné meg elfelejteni.
Szavait néhány perc csend követte, majd végül nagyon halkan, nem is értem, hogyan, de megszólaltam.
- Én ismerni ezt az érzést. Tudod... van egy lány, akire mióta megismertem más szemmel nézni én. Ő... ő kedves, vicces és gyönyörű. Erre az esküvőre én csak miatta jönni el... és mégsem tenni én, amit akarok. - mondtam elnyelve a szavak végét, rossz angollal és e pillanatban ezt borzasztóan zavarónak találtam.
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:13 am

Viktor Krum írta:
Az események sürüjéből ismét kimaradtam, nem szerettem volna ott lenni, mikor Hermione világra hozza a lányait. Így inkább csak ültem a sátorban, míg meg nem pillantottam egy ismerős alakot.
Felálltam az asztal mellől és a lányhoz léptem. Kicsit megköszörültem a torkom, hogy ne ijesszem meg Aliciát, csak azután kezdtem beszélni.
- Én jobbnak látni, ha nem folyni bele semmibe, de úgy tűnni, Te nem lenni teljesen boldog. - jegyeztem meg sóhajtva.

Annyira elmerengtem, hogy már csak akkor vettem ismét észre Viktort, amikor megállt mellettem. kissé elkeveredtünk egymástól, amikor kitört a visítozás Hermione részéről.
- Boldog vagyok csak... tudod van amikor nem tud az ember dönteni, hogy azt tegye, amit ő maga is szeretne, vagy gondoljon a barátaira is. - pillantottam fel halovány mosollyal Viktorra. Ez annyira nehéz így hirtelen, bár örülök, hogy az igazgató úr, nem kérte hogy azonnal válaszoljak.

Varázsló
Viktor Krum

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyHétf. Szept. 05, 2011 3:06 am

Az események sürüjéből ismét kimaradtam, nem szerettem volna ott lenni, mikor Hermione világra hozza a lányait. Így inkább csak ültem a sátorban, míg meg nem pillantottam egy ismerős alakot.
Felálltam az asztal mellől és a lányhoz léptem. Kicsit megköszörültem a torkom, hogy ne ijesszem meg Aliciát, csak azután kezdtem beszélni.
- Én jobbnak látni, ha nem folyni bele semmibe, de úgy tűnni, Te nem lenni teljesen boldog. - jegyeztem meg sóhajtva.
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 5:13 am

Sóhajtva figyeltem, ahogy Harry ismételten ittasan megy Ginny után. Annyire de ja vum volt, mert a karácsonyi buli jutott eszembe, bár ott kicsit máshogy zajlottak a dolgok, de ettől még kísérteties volt a hasonlóság. Egy pohár borral a kezemben álltam az egyik asztalnál és elmerengtem. Hermione kislányai megszülettek és biztos vagyok benne, hogy nagyon boldogok. Mindazon által... én még mindig nem döntöttem mihez kezdjek az életemmel.

Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Hozzászólások száma : 499

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 1:10 am

- Jól... jól vagyunk. - feleltem kényszeredetten, majd tekintetem ismét körbehordoztam a sátorban. Sehol nem láttam a legifjabb Weasley-t, így végül inkább feladtam.
- Ha látod a fiamat megmondanád neki, hogy kerestem? - kérdeztem, de még a válaszadás előtt elvegyültem a tömegben.

Varázsló/Admin
Fred Weasley

Hozzászólások száma : 184

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:57 am

- Én sem értem... ezek a mai fiatalok... - mondtam.
- Nem láttam... remélem nem találkozortt Ginnyvel... válaszoltam kérdésére.
- Amúgy hogy vannak Pitonnal? - érdeklődtem.

Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:21 am

- Nem értem, Harry hogy hagyhatta elmenni... ez nagyon veszélyes! - ijedten hordoztam körül pillantásom a sátorban.
- Nem láttad Bellatrix Lestrange-t? - kérdeztem végül.

Varázsló/Admin
Fred Weasley

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:18 am

Kicsit megijesztett Lily hangja és arckifejezése.
- Hátt... én akkor jöttem amikor kiviharzott, de azt mondta hogy keres valakit. - nyögtem ki nehézkesen.

Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:14 am

Fred szavait hallva megfagyott az ereimben a vér. Hogy közölheti ezt ilyen nyugodtan, mikor...
- Fred, láttad, mivel ment el a húgod? Mert az ő állapotában még veszélyesebb dehoppanálni! A babának is baja eshet. - mondtam összevont szemöldökkel.

Varázsló/Admin
Fred Weasley

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:11 am

Lilyhez fordultam, majd válaszoltam neki.
- Harry többet ivott a kelleténél, így hát..khm...egy kicsit lerészegedett. Ginny pipa lett rá, így inkább hazament. - feleltem tömören.

Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptyVas. Szept. 04, 2011 12:03 am

Aggódtam Hermione egészségéért, de tudtam, ha Molly a maga tapasztalatával mellette van minden rendben lesz. Tekintetemmel Harryt kerestem, s éppen Ginny távozásával egy időben kaptam el. Ez így nem jó...
Mégis lemondtam az eszmecseréről és Fredhez fordultam.
- Mi történt? - kérdeztem aggodalmaskodva, legalábbis a húga távozására célozva.

Varázsló
Harry Potter

Hozzászólások száma : 260

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:16 pm

De buli van.. vagyis volt.. vagyis hát nem tudom.. amióta Mione szült, kicsit lecsappant a party hangulat. tényleg! Őt akartam megnézni... *elindultam a ház felé, de aztán megálltam*
Anyám beszélni akart velem... mindegy ráér.. *folytattam az utam és közben vidáman énekeltem*
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:08 pm

- Jajj... neked nem kéne innod... Inkább hazaviszlek, ha nem gond.

Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

Hozzászólások száma : 260

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:58 pm

*Bambán néztem a Weasleykre és próbáltam összerakni mit is akartak*
- Haza.. hm.. miért mi baja van Ginnynek? *érdeklődtem*
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:54 pm

- Egyetértek Freddel.

Varázsló/Admin
Fred Weasley

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:52 pm

Mikor visszatértem már Hermione megszült. Mi van??
- Jó sok minden történt, mióta elmentem. - mondtam. - Harry! Jobban jársz ha most inkább hazamész, és nem Ginny-t követed. - mondtam Harrynek.

Ajánlott tartalom

Sátor      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      Empty

Sátor
Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next