Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Sátor      - Page 3 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Sátor      - Page 3 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Sátor      - Page 3 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Sátor      - Page 3 3347qiw
A Hónap Játéka
Sátor      - Page 3 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Sátor      - Page 3 Ic7783

Share

Sátor

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 260

Sátor      - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:46 am

Charlie Weasley írta:
- Tudom, hogy az... eléggé látszik - vigyorogtam. - Akkor viszont kénytelen leszel bent lenni nála. A húgom sok tekintetben anyánkra hasonlít - ha érted...
Remélem ezzel nem ijesztettem rá nagyon, bár megnyugtatni se nyugtattam, ez biztos.

*Kérdőn néztem rá* hogy érted??? *kérdeztem és közben egy boros pohárból kortyoltam*
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:44 am

- Tudom, hogy az... eléggé látszik - vigyorogtam. - Akkor viszont kénytelen leszel bent lenni nála. A húgom sok tekintetben anyánkra hasonlít - ha érted...
Remélem ezzel nem ijesztettem rá nagyon, bár megnyugtatni se nyugtattam, ez biztos.

Boszorkány
Narcissa Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:43 am

Lucius Malfoy írta:
*Amikor sikerült a drága feleségemnek kitessékelni a szobából, hogy ne tudjam megnézni az unokáim születését, olyan szélsebesen rohantam le a sátorokhoz, hogy majdnem elhagytam a köpenyemet is. Először egy korsó vajsörért nyúltam, és nagyot kortyoltam belőle, egy perccel később pedig Cissy jött utánam. Amikor odaért már tudtam is mit mondok neki.*
-Cissy, miért kellett ellenem dolgoznod? Az én unokáim is! Ne mond hogy te nem akartad látni ahogy megszületnek, mert én most kivételesen igen!- támadtam le, mérgesen a feleségemet, a vajsört szorongatva.
-Várom a magyarázatodat, kedvesem! -ezzel kortyoltam még egyet az italomból, amíg vártam Cissy válaszára.

Miután sikeresen kitessékeltem a szobából Luciust lerohantam utána a sátorhoz, hogy beszélni tudjunk. Mikor oda értem hozzá, már szegezte is hozzám a kérdést.
- Azért drága Lucius, mert egy éppen szülő nőnek nem kell az, hogy az apósa azt figyelje árgus szemekkel, hogyan hozza világra a gyermekeit. Tudod éppen elegen voltak körülötte én is azért jöttem ki, mert nem akartam lábatlankodni. Egyébként nem emlékszem, hogy bent lettél volna a szobában, mikor Draco született. Elhiszem, hogy kíváncsi vagy, de hidd el lesz még elég alkalom látni őket. Ha már a kisbabáknál tartunk nem szeretnél újra apuka lenni? - kérdeztem a férjemet.
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:39 am

Charlie Weasley írta:
Félig felvont szemöldökkel néztem Harryre, egyet értettem vele. A feltűnően sápadt srác kezébe nyomtam egy pohár pezsgőt.
- Azért remélem, megmaradsz... - Hiányzik is nekem, hogy itt összeessen.

Persze... de Ginny... Ginny is ter-ter-terhes... *nyeltem egy nagyot, majd fogtam a pezsgős poharat és az egészet kiittam*
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:37 am

*Amikor sikerült a drága feleségemnek kitessékelni a szobából, hogy ne tudjam megnézni az unokáim születését, olyan szélsebesen rohantam le a sátorokhoz, hogy majdnem elhagytam a köpenyemet is. Először egy korsó vajsörért nyúltam, és nagyot kortyoltam belőle, egy perccel később pedig Cissy jött utánam. Amikor odaért már tudtam is mit mondok neki.*
-Cissy, miért kellett ellenem dolgoznod? Az én unokáim is! Ne mond hogy te nem akartad látni ahogy megszületnek, mert én most kivételesen igen!- támadtam le, mérgesen a feleségemet, a vajsört szorongatva.
-Várom a magyarázatodat, kedvesem! -ezzel kortyoltam még egyet az italomból, amíg vártam Cissy válaszára.
Charlie Weasley
Charlie Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:33 am

Félig felvont szemöldökkel néztem Harryre, egyet értettem vele. A feltűnően sápadt srác kezébe nyomtam egy pohár pezsgőt.
- Azért remélem, megmaradsz... - Hiányzik is nekem, hogy itt összeessen.

Varázsló
Harry Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:23 am

Charlie Weasley írta:
Amikor visszasétáltam a sátorhoz, Perselus éppen akkor hagyta el azt
- Azt hiszem, hamarosan két kicsi lányra koccinthatunk - mosolyogtam Harryre és Minervára. Szinte biztos voltam benne, hogy semmi probléma nem lesz, hiszen ez az ő napjuk volt.

Igen.. azt hiszem... én nem akarom látni, ahogy megszüli.. *fehéredtem el* ~De akkor mit csinálok Ginnyvel? Tudom már.. Ájultan fekszem~
Charlie Weasley
Charlie Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:13 am

Amikor visszasétáltam a sátorhoz, Perselus éppen akkor hagyta el azt
- Azt hiszem, hamarosan két kicsi lányra koccinthatunk - mosolyogtam Harryre és Minervára. Szinte biztos voltam benne, hogy semmi probléma nem lesz, hiszen ez az ő napjuk volt.

Varázsló
Harry Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:12 am

*Legszívesebben én is a házba rohantam volna. De ott már úgyis tömeg volt. Inkább ittam és vártam*
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Hozzászólások száma : 499

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:11 am

Perselus nem fogta fel. Ez volt az első gondolatom. A második pedig, hogy Hermione szül. Már akkor derengett valami, mikor Draco elrohant vele. De most...
Feledve a beszélgetésünket én is elindultam be a házba, futólépésben.

Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:09 am

Minerva hangját meghallva ránéztem Lilyre és már indultam is Draco után.

Minerva McGalagony
Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony

Hozzászólások száma : 142

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:06 am

Oda szaladtam én is Hermionéhoz és kétséget kizárólag le lehetett venni, hogy most épp mi történik.
Mivel Madam popfrey épp nem voklt kéznél jobb hián Perselust kerestem a szememmel és mikor észre vettem oda kiálltottam neki.
-Perselus gyere ide azonnal.-
Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:04 am

Csak az járt a fejemben hogy erre most választ vár?
-Igen? Mióta?- tettem fel a kérdést és észre vettem, hogy nagyon a tömeg felé néz ahol kisebb csoportosulás lett.

Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:56 am

Perselus Piton írta:
Én is meghallottam a kiálltást, d nem tudtam oda figyelni ugyan is csak két szót hallottam folyamatosan Gyerekünk lesz, Gyerekünk lesz folyamatosan csak ez ismétlődött a fejemben miközben Lilyt néztem.
Értelmes kérdést akartam kinyögni ami tőlem elvárható.
-És nekünk lesz?- Ez lett a kérdésből.

Perselus kérdése ezúttal a legkevésbé sem hiányzott. atyaég! Kiszivattyúzták az agyát!
Fél szemmel a tánctér felé pislogtam, ahol már így is kisebb tömeg gyűlt össze. Oda akartam menni segíteni, amiben kell, viszont Pert sem hagyhattam magára így.
- apa leszel! - hangsúlyoztam türelmetlenebbül.

Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:52 am

Én is meghallottam a kiálltást, d nem tudtam oda figyelni ugyan is csak két szót hallottam folyamatosan Gyerekünk lesz, Gyerekünk lesz folyamatosan csak ez ismétlődött a fejemben miközben Lilyt néztem.
Értelmes kérdést akartam kinyögni ami tőlem elvárható.
-És nekünk lesz?- Ez lett a kérdésből.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:52 am

Automatikusan követtem Harry pillantását, elfeledve minden kérdést vagy választ. Hermione... mi van Hermionével?!
Tekintetem azonnal észrevette a tánctéren furcsán mozgó párt, így ellépve harry mellől elindultam feléjük. Egyszerre voltunk kiírva... még eyg hét... de ikreknél megesik, hogy korábban... na de éppen most?!
- Hermione, mi történt?! - ugrottam barátnőm mellé zihálva az idegességtől, átkarolva a vállát.

// Tánctér //

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand

A hozzászólást Ginny Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 8:53 am-kor.
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:48 am

Pert a lehető legnagyobb iramban a sátor széle felé kormányoztam, majd körbe sem pillatnva hozzá hajoltam, és suttogóra fogtam a hangom.
- Tudom, hogy ez most avlsózínűleg sokkolni fog Téged és... ezért nem is szeretnék kertelni... úgyhogy... - kedztem ügyetlenül, a kezemet tördelve. nem találtam a szavakat... ez így nem lesz jó... gyerünk Lily! Légy férfi! Azaz... na...
- Gyerekünk lesz. - nyögtem tekintetem az éjfekete szempárba fúrva sé reméltem, hogy nem kap szívrohamot itt helyben. Ekkor hallottam meg a kiáltást...

Igazgatóhelyettes/Griffendél Ház Feje/Mentor
Minerva McGalagony

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:47 am

Csendben figyeltem az egyik asztalnál ülve és furcsábbnál furcsább dlgok történtek elöszőr Molly támadta le Harryt aztán persze mindketten örültek a fejleményeknek és Lily is titokzatosan viselkedett Perselussal. Mikor ezeken gondolkoztam fülemet Molly hanga ütötte meg és rögtön Hermionéra kaptam a tekintetem.
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:45 am

*Mrs. Weasley szavaira azonnal a tánctérre futott a tekintetem* ~Csak nem?! Most?!~
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:43 am

*Halkan iszogatva hallgattam a társalgásokat, majd egy pillanatra Malfoyékra futott a tekintetem és.. *
Hermione! Mintha rosszul lenne... *kiáltottam fel hirtelen*
Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:42 am

Lily Evans Potter írta:
Perselus Piton írta:
*Hát ez csodálatos, még egy esküvő, csak ettől még Lily is ki lesz akadva.*
Merev arccal kortyoltam az italomból miközben hallgattam a történéseket.

Láttam elvonulni az ifjú párt és egy darabig mégsem léptem a sátorba. Csak álltam a sátorrúdnak támaszkodva, küzdve a saját gondolataimmal. Kicsit haragudtam Perre amiért ilyen helyzetbe kerültem, de tudtam, ha felbukkan, ez a harag elpárolog. Harryvel mindenképp beszélni akartam, mielőtt... nos...mi előtt?
Ekkor megpillantottam az ismerős sötét alakot és az italomat lerakva az asztal szélére hozzá siettem.
- Ráérsz egy pillanatra? - toppantam Per elé kissé feszengő, de magabiztos arccal. Amit mondani fogok az biztosan meg fogja lepni, de az öröme nagyobb lesz... remélem...
Fejemmel a sátor széle felé böktem, jelezve, hogy jobb lenne négyszemközt.

Egyik pillanatról a másikra Lily jelent meg előttem és már a lényegre is tért.
-Persze -válaszoltam neki és elindultam a sátor széle felé vele és nem is vettem észre, hogy figyel e minket valaki csak az járt a fejemben, hogy talán már nem haragszik.

Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:38 am

Perselus Piton írta:
*Hát ez csodálatos, még egy esküvő, csak ettől még Lily is ki lesz akadva.*
Merev arccal kortyoltam az italomból miközben hallgattam a történéseket.

Láttam elvonulni az ifjú párt és egy darabig mégsem léptem a sátorba. Csak álltam a sátorrúdnak támaszkodva, küzdve a saját gondolataimmal. Kicsit haragudtam Perre amiért ilyen helyzetbe kerültem, de tudtam, ha felbukkan, ez a harag elpárolog. Harryvel mindenképp beszélni akartam, mielőtt... nos...mi előtt?
Ekkor megpillantottam az ismerős sötét alakot és az italomat lerakva az asztal szélére hozzá siettem.
- Ráérsz egy pillanatra? - toppantam Per elé kissé feszengő, de magabiztos arccal. Amit mondani fogok az biztosan meg fogja lepni, de az öröme nagyobb lesz... remélem...
Fejemmel a sátor széle felé böktem, jelezve, hogy jobb lenne négyszemközt.

Varázsló
Harry Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:36 am

Ginny Weasley írta:
Úgy zuhantam be a sátorba, mint aki egész életében ide készült. Mionét nem láttam, így a gratulációt megint elnapoltam és tovább kutattam ismerős arcok után. Néhány perc múlva meg is pillantottam Harryt és anyát így odasiettem hozzájuk, és még épp elkaptam néhány kicsit sem örvendetes szót.
- Fred! Ezt már megbeszéltük. Ha rólad nevezem el, akkor a másik öt bátyám ki fog akadni. És egyébként is: nekem van néhány ötletem a Weasley-neveket leszámítva is, szóval... - a mondatot nem fejeztem be, mivel nagyot kortyoltam egy arra járó pohár tökléből, ami így végérvényesen nálam kötött ki.
- Milyen volt kiadni a menyasszonyt? - pillantottam Harryre mosolyogva.

Érdekes.. bár eléggé meghűltem Bella látványán. Valószínűleg mindenki más is. *húztam a szám, átöleltem, majd puszit nyomtam a homlokára*
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:34 am

Úgy zuhantam be a sátorba, mint aki egész életében ide készült. Mionét nem láttam, így a gratulációt megint elnapoltam és tovább kutattam ismerős arcok után. Néhány perc múlva meg is pillantottam Harryt és anyát így odasiettem hozzájuk, és még épp elkaptam néhány kicsit sem örvendetes szót.
- Fred! Ezt már megbeszéltük. Ha rólad nevezem el, akkor a másik öt bátyám ki fog akadni. És egyébként is: nekem van néhány ötletem a Weasley-neveket leszámítva is, szóval... - a mondatot nem fejeztem be, mivel nagyot kortyoltam egy arra járó pohár tökléből, ami így végérvényesen nálam kötött ki.
- Milyen volt kiadni a menyasszonyt? - pillantottam Harryre mosolyogva.

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:31 am

Molly Weasley írta:
Fred Weasley írta:
- Fúú.. Harry! Ez csodás. Előre gratulálok. - örvendeztem. - Tényleg, tudjátok már hogy mi lesz a babátok neve? Javasolhatom a Fred nevet? - érdeklődtem vigyorogva.

/Bocsi nekem mennem kell/

Na de Fred! *néztem rá csúnyán, aztán mosolyogtam. Ő feltartotta a kezeit és valamiért elment*
Szóval mi lesz a neve?

Még nem döntöttük el Ginnyvel, bár én gondolkoztam azon, hogy Apám nevét kapja, ha fiú lesz. *feleltem illedelmesen*
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Sátor    Sátor      - Page 3 Empty

Sátor
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next