Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Füves Tánctér Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Füves Tánctér Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Füves Tánctér Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Füves Tánctér 3347qiw
A Hónap Játéka
Füves Tánctér 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Füves Tánctér Ic7783

 

 Füves Tánctér

Go down 
+3
Narcissa Malfoy
Draco Malfoy
Hermione Malfoy
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:08 am

Amint kikapta Draco a kezemből Hermione-t és halottam a kiáltásokat, tudtam hogy komoly a baj. ~Drága Malazár! Ez tényleg szülni fog!
Azonnal felfutottam a Vendégszobába, ahová vitték a kismamát, hiszen az unokáimról volt szó, és látni akartam őket.

/megyek Hermione xD/
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:05 am

Láttam, ahogy Draco a karjaiba kapja Hermionét, és besiet vele a házba, de én inkább nem tartottam velük, hiszen ha jön a két kislány, rám semmi szükség ott, viszont aggódva figyeltem, ahogy távolodnak a tánctérről.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:03 am

Miután Draco felkapta Hermionét és megindult vele a ház felé. Siettem utánuk, hogyha segíteni tudjak. És reméltem az egyik vendég már hívott egy gyógyítót!
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Join date : 2010. Jul. 14.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:01 am

Miközben Draco elindult Hermsszel a ház felé én is követtem őket, bár lassabb tempóban, de még így is meghaladva az ajánlott sebességet. Őszintén reméltem, hogy Harryvel nem keveredünk egymástól olyan messze... ki tudja, mi lesz most ebből?!
- Draco, amilyen gyorsan tudsz, küldj el valakit forró vízért és legalább három tiszta törülközőért! - ziháltam, mikor beértem őket. Én elvégeztem ugyanazt a tanfolyamot, mint Hermione, anyám hatszor szült - ergo tudjuk, mit kell csinálni.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:59 am

Draco Malfoy írta:
*Molly vezényszavaira azonnal felkaptam Hermionét és vittem az említett helyre.*
Bocsi, de most hopponálni veszélyes lenne, a seprűt meg nem bírod, marad a mechanikus megoldás! *lihegtem miközben futottam Mionéval a házba*

- Ohh Merlinre csak legyen minden rendben velük. Valaki hívjon egy gyógyítót. - nyögtem miközben szorosan kapaszkodtam Dracóban és próbáltam nem karmolni, amikor jött a következő fájdalom hullám.

//Hermione --> Vendégszoba 1//
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:59 am

Ahogy a sátornál álltam, és meghallottam anyám kiáltását, odakaptam a fejem, és láttam, hogy nincs minden rendben. Az egész vendégség Hermione körül csoportosult, gyorsan odaszaladtam, hátha szükség van még segítségre.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:57 am

*Molly vezényszavaira azonnal felkaptam Hermionét és vittem az említett helyre.*
Bocsi, de most hopponálni veszélyes lenne, a seprűt meg nem bírod, marad a mechanikus megoldás! *lihegtem miközben futottam Mionéval a házba*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:56 am

Mrs. Hermione Malfoy írta:
Lucius Malfoy írta:

Amikor kifejtettem a véleményemet, és hallottam válaszát, azzal a puszival az arcomra, nagyon meglepett. Szinte ledöbbentem, de amikor hirtelen összerogyott, és a hasához kapott, azonnal megfogtam a derekát, és elkaptam. Mintha megijedtem volna hogy a sok izgalom miatt, valami baja esett neki, vagy a kicsiknek. Azt hiszem aggódtam miatta. Pár perc múlva viszont jobban lett, és segítettem neki felállni.
-Jól vagy, Hermione? -szegeztem neki a kérdést, bár tudtam, hogy nem igazán.

Automatikusan kezdtem szaporán venni a levegőket, de amikor elmúlt a fájdalom és felegyenesedtem, nagyon megkönnyebbültem, hogy Mr. Malfoy megtartott. Azonban amikor ismét belém hasított a fájdalom ezúttal halk sikoltás szerű hang hagyta el a torkomat s térdeimmel tompítva az esést a földre ereszkedtem.
- Egy... egy héttel korábban. - nyögtem, bár az orvos mondta, hogy az ikrek lehet korábban jönnek. Na de éppen most?!


Amint felsegítettem, máris összeesett megint. Azt mondta egy héttel korábban...mi korábban?? Jajj nee!!! A babák!!
-Hermione, ez biztos??!! -de választ már láttam is, hiszen elfolyt a magzatvíz, ami nyomot hagyott a ruháján.
-Valaki segítsen, Hermione-nál beindult a szülés!! -kiabáltam segítségért. Tanácstalan voltam, hiszen én nem tudok neki segíteni, csak reménykedni tudtam hogy nem lesz bajuk a kicsiknek.



A hozzászólást Lucius Malfoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 8:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 142
Join date : 2010. Aug. 16.

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:54 am

*Épp láttam ahogy Mionénak elfolyik a magzat vize, azonnal visítottam*
Merlinre! Urak! Azonnal vigyék az egyik Vendégszobába! SZÜLNI FOG!! *visítottam*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:51 am

Draco Malfoy írta:
*Előbb Mrs. Weasley hangjára lettem figyelmes, majd azonnal Apához és a Kedvesemhez siettem*
Mi folyik itt? Minden rendben? *kérdeztem aggódva Szerelmem a keze után nyúlva*

Amint meghallottam Draco hangját magam mellőle felnyúlva elkaptam a nyakkendőjét és azzal lehúzva magamhoz néztem rá, miközben szaporán fújtattam.
- Úgy nézek ki? - kérdeztem és szinte kétségbeesetten szorítottam meg a kezét, amikor halk toccsanás szakított meg a pillanatnyi időre beállt csendet. ~Ez... ez a magzatvizem volt... Neeem még nem lehet, gyere vissza!~
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:51 am

Meghallva a vendégeket, majd Hermione kiáltását fiammal együtt Hermionéhez rohantam. Bár sejtettem mi történt, nem akartam, hogy igazam legyen.
- Mi történt Hermione? - de szavai hallatán már tudtam.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:49 am

*Előbb Mrs. Weasley hangjára lettem figyelmes, majd azonnal Apához és a Kedvesemhez siettem*
Mi folyik itt? Minden rendben? *kérdeztem aggódva Szerelmem a keze után nyúlva*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:47 am

Lucius Malfoy írta:

Amikor kifejtettem a véleményemet, és hallottam válaszát, azzal a puszival az arcomra, nagyon meglepett. Szinte ledöbbentem, de amikor hirtelen összerogyott, és a hasához kapott, azonnal megfogtam a derekát, és elkaptam. Mintha megijedtem volna hogy a sok izgalom miatt, valami baja esett neki, vagy a kicsiknek. Azt hiszem aggódtam miatta. Pár perc múlva viszont jobban lett, és segítettem neki felállni.
-Jól vagy, Hermione? -szegeztem neki a kérdést, bár tudtam, hogy nem igazán.

Automatikusan kezdtem szaporán venni a levegőket, de amikor elmúlt a fájdalom és felegyenesedtem, nagyon megkönnyebbültem, hogy Mr. Malfoy megtartott. Azonban amikor ismét belém hasított a fájdalom ezúttal halk sikoltás szerű hang hagyta el a torkomat s térdeimmel tompítva az esést a földre ereszkedtem.
- Egy... egy héttel korábban. - nyögtem, bár az orvos mondta, hogy az ikrek lehet korábban jönnek. Na de éppen most?!
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:45 am

Mrs. Hermione Malfoy írta:
Lucius Malfoy írta:

*Táncoltunk, és táncoltunk majd hallottam kérdését hogy miért kértem fel...hát majdnem odaszóltam egy velőset, de megálltam, és így szóltam*:
-Vedd úgy, hogy örömapa helyett akartalak felkérni. És mert ez mégis csak egy esküvő, és illik táncolni a menyasszonnyal.

- Értem, ez esetben nagyon köszönöm a figyelmességet. - mosolyogtam fel, majd felállva egy apró puszit nyomtam az arcára, amikor azonban hirtelen fájdalom hasítottam a hasamba, de hogy még a csokor is kicsúszott a kezeim közül, és magam pedig belemarkoltam Mr. Malfoy vállaiba*

Amikor kifejtettem a véleményemet, és hallottam válaszát, azzal a puszival az arcomra, nagyon meglepett. Szinte ledöbbentem, de amikor hirtelen összerogyott, és a hasához kapott, azonnal megfogtam a derekát, és elkaptam. Mintha megijedtem volna hogy a sok izgalom miatt, valami baja esett neki, vagy a kicsiknek. Azt hiszem aggódtam miatta. Pár perc múlva viszont jobban lett, és segítettem neki felállni.
-Jól vagy, Hermione? -szegeztem neki a kérdést, bár tudtam, hogy nem igazán.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:42 am

Draco Malfoy írta:
Narcissa Malfoy írta:
Draco Malfoy írta:
Narcissa Malfoy írta:
Draco Malfoy írta:

*Átengedtem a Mennyasszonyom és Apám szavaira csendben bólintottam. Odaoldalogtam anyámhoz*
Édesanyám! Egy táncot? *kértem fel és a kezem nyújtottam felé*

Örömmel fogadtam el fiam felém nyújtott kezét.- Persze, táncoljunk! - mondtam mosolyogva. És a zene ritmusára elkezdtük táncunkat.

Apa nem örül. *szólaltam meg tánc közben*

- Nos Draco apádnak nem az esküvő ellen volt kifogása, hanem az ellen akit elvettél. Ezen sajnos még én sem tudok változtatni. Előbb-utóbb el fogja fogadni a dolgot. - mondtam reménykedő mosollyal.

Remélem. *grimaszoltam úgy, mint mikor megláttam Harryt*

- Hát igen, tudod a remény hal meg utoljára! - mondtam kicsit elszomorodva. - Mindenesetre én örülök neki, hogy egy olyan nő a feleséged, akit szeretsz! Nagyon örülök nektek! - mondtam ismételten mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:38 am

Narcissa Malfoy írta:
Draco Malfoy írta:
Narcissa Malfoy írta:
Draco Malfoy írta:

*Átengedtem a Mennyasszonyom és Apám szavaira csendben bólintottam. Odaoldalogtam anyámhoz*
Édesanyám! Egy táncot? *kértem fel és a kezem nyújtottam felé*

Örömmel fogadtam el fiam felém nyújtott kezét.- Persze, táncoljunk! - mondtam mosolyogva. És a zene ritmusára elkezdtük táncunkat.

Apa nem örül. *szólaltam meg tánc közben*

- Nos Draco apádnak nem az esküvő ellen volt kifogása, hanem az ellen akit elvettél. Ezen sajnos még én sem tudok változtatni. Előbb-utóbb el fogja fogadni a dolgot. - mondtam reménykedő mosollyal.

Remélem. *grimaszoltam úgy, mint mikor megláttam Harryt*
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:37 am

Lucius Malfoy írta:

*Táncoltunk, és táncoltunk majd hallottam kérdését hogy miért kértem fel...hát majdnem odaszóltam egy velőset, de megálltam, és így szóltam*:
-Vedd úgy, hogy örömapa helyett akartalak felkérni. És mert ez mégis csak egy esküvő, és illik táncolni a menyasszonnyal.

- Értem, ez esetben nagyon köszönöm a figyelmességet. - mosolyogtam fel, majd felállva egy apró puszit nyomtam az arcára, amikor azonban hirtelen fájdalom hasítottam a hasamba, de hogy még a csokor is kicsúszott a kezeim közül, és magam pedig belemarkoltam Mr. Malfoy vállaiba*
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:37 am

Draco Malfoy írta:
Narcissa Malfoy írta:
Draco Malfoy írta:

*Átengedtem a Mennyasszonyom és Apám szavaira csendben bólintottam. Odaoldalogtam anyámhoz*
Édesanyám! Egy táncot? *kértem fel és a kezem nyújtottam felé*

Örömmel fogadtam el fiam felém nyújtott kezét.- Persze, táncoljunk! - mondtam mosolyogva. És a zene ritmusára elkezdtük táncunkat.

Apa nem örül. *szólaltam meg tánc közben*

- Nos Draco apádnak nem az esküvő ellen volt kifogása, hanem az ellen akit elvettél. Ezen sajnos még én sem tudok változtatni. Előbb-utóbb el fogja fogadni a dolgot. - mondtam reménykedő mosollyal.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:34 am

Mrs. Hermione Malfoy írta:
Kissé meglepődve pillantottam fel, amikor köhintés zavarta meg táncunkat, de csak érdeklődve szemléltem Mr. Malfoyt, majd amikor táncolni hívott elfogadtam de előtte még arcon csókoltam Dracót.
- Örömmel. - feleltem immáron apósomnak, majd elfogadva a felém nyújtott kezét csatlakoztam hozzá a táncban és hagytam, hogy vezessen.
- Minek köszönhetem a felkérést? - érdeklődtem töretlen jókedvvel és kedves mosollyal az arcomon, ahogy a sátor felől meghallottam Molly örömteli hangját. Sejtettem, hogy mi lehet az oka örömének.

*Táncoltunk, és táncoltunk majd hallottam kérdését hogy miért kértem fel...hát majdnem odaszóltam egy velőset, de megálltam, és így szóltam*:
-Vedd úgy, hogy örömapa helyett akartalak felkérni. És mert ez mégis csak egy esküvő, és illik táncolni a menyasszonnyal.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:33 am

Narcissa Malfoy írta:
Draco Malfoy írta:

*Átengedtem a Mennyasszonyom és Apám szavaira csendben bólintottam. Odaoldalogtam anyámhoz*
Édesanyám! Egy táncot? *kértem fel és a kezem nyújtottam felé*

Örömmel fogadtam el fiam felém nyújtott kezét.- Persze, táncoljunk! - mondtam mosolyogva. És a zene ritmusára elkezdtük táncunkat.

Apa nem örül. *szólaltam meg tánc közben*
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:28 am

Draco Malfoy írta:
Lucius Malfoy írta:

*Táncunk közben, Cissy vetett véget a csóknak, és amikor megmondta hogy miért, egy kis cseppje se maradt a mosolynak az arcomon, amit a csóknak hagynia kellett volna.*
-Jólvan Cissy, köszönöm a táncot!
*Elléptem tőle, meghajoltam, megfogtam a és gyengéden kézen csókoltam, majd utamat, a friss házasok felé vettem.
Köhintetem egyet, mire felnéztek mind a ketten*
-Kedves menyem....felkérhetnélek egy táncra?-próbáltam mosolyogni, ami többé kevésbé sikerült is.
Amikor elfogadta a táncot, odasúgtam még utoljára Drako-nak is:
-Fiam, veled még beszélnem kell.
Azzal elmentünk táncolni.

*Átengedtem a Mennyasszonyom és Apám szavaira csendben bólintottam. Odaoldalogtam anyámhoz*
Édesanyám! Egy táncot? *kértem fel és a kezem nyújtottam felé*

Örömmel fogadtam el fiam felém nyújtott kezét.- Persze, táncoljunk! - mondtam mosolyogva. És a zene ritmusára elkezdtük táncunkat.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:28 am

Kissé meglepődve pillantottam fel, amikor köhintés zavarta meg táncunkat, de csak érdeklődve szemléltem Mr. Malfoyt, majd amikor táncolni hívott elfogadtam de előtte még arcon csókoltam Dracót.
- Örömmel. - feleltem immáron apósomnak, majd elfogadva a felém nyújtott kezét csatlakoztam hozzá a táncban és hagytam, hogy vezessen.
- Minek köszönhetem a felkérést? - érdeklődtem töretlen jókedvvel és kedves mosollyal az arcomon, ahogy a sátor felől meghallottam Molly örömteli hangját. Sejtettem, hogy mi lehet az oka örömének.
Vissza az elejére Go down
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 1582
Join date : 2010. Jul. 27.
Age : 31
Tartózkodási hely : Roxfort

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:25 am

Lucius Malfoy írta:

*Táncunk közben, Cissy vetett véget a csóknak, és amikor megmondta hogy miért, egy kis cseppje se maradt a mosolynak az arcomon, amit a csóknak hagynia kellett volna.*
-Jólvan Cissy, köszönöm a táncot!
*Elléptem tőle, meghajoltam, megfogtam a és gyengéden kézen csókoltam, majd utamat, a friss házasok felé vettem.
Köhintetem egyet, mire felnéztek mind a ketten*
-Kedves menyem....felkérhetnélek egy táncra?-próbáltam mosolyogni, ami többé kevésbé sikerült is.
Amikor elfogadta a táncot, odasúgtam még utoljára Drako-nak is:
-Fiam, veled még beszélnem kell.
Azzal elmentünk táncolni.

*Átengedtem a Mennyasszonyom és Apám szavaira csendben bólintottam. Odaoldalogtam anyámhoz*
Édesanyám! Egy táncot? *kértem fel és a kezem nyújtottam felé*
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393
Join date : 2010. Aug. 17.
Age : 70

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:22 am

Narcissa Malfoy írta:
Lucius Malfoy írta:
Narcissa Malfoy írta:
Luciussal kézenfogva kisétáltunk a tánctérre és elkeztük táncunkat.
- Szóval kedvesem, hogy tetszett a szertartás? - kérdeztem tőle mosolyogva még mindig csillogó szemekkel. Aztán arra gondoltam, milyen jól esne, ha megcsókolna.

*Kivezettem Cissy-t a tánctérre, átkaroltam a derekát, és elkezdtünk táncolni. Pár pillanat múlva hallom a felém irányuló kérdését.*
-Hát jó volt...örülök hogy vége van, és nem követett el baklövést a drága fiúnk. - a végét már csak suttogtam, tekintettel arra, hogy Draco-ék itt táncoltak nem sokkal mellettünk. Amikor felnézett rám, mintha olvastam volna a gondolataiban, és megcsókoltam.

Örültem neki, hogy megcsókolt és persze viszonoztam. Majd táncoltunk tovább.
- Nem akarlak elrabolni Hermione elől, szóval menj és kérd fel! - mondtam neki mosolyogva egy kis idő elteltével.



*Táncunk közben, Cissy vetett véget a csóknak, és amikor megmondta hogy miért, egy kis cseppje se maradt a mosolynak az arcomon, amit a csóknak hagynia kellett volna.*
-Jólvan Cissy, köszönöm a táncot!
*Elléptem tőle, meghajoltam, megfogtam a és gyengéden kézen csókoltam, majd utamat, a friss házasok felé vettem.
Köhintetem egyet, mire felnéztek mind a ketten*
-Kedves menyem....felkérhetnélek egy táncra?-próbáltam mosolyogni, ami többé kevésbé sikerült is.
Amikor elfogadta a táncot, odasúgtam még utoljára Drako-nak is:
-Fiam, veled még beszélnem kell.
Azzal elmentünk táncolni.
Vissza az elejére Go down
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177
Join date : 2010. Aug. 06.
Age : 68

Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér EmptySzomb. Szept. 03, 2011 8:14 am

Lucius Malfoy írta:
Narcissa Malfoy írta:
Luciussal kézenfogva kisétáltunk a tánctérre és elkeztük táncunkat.
- Szóval kedvesem, hogy tetszett a szertartás? - kérdeztem tőle mosolyogva még mindig csillogó szemekkel. Aztán arra gondoltam, milyen jól esne, ha megcsókolna.

*Kivezettem Cissy-t a tánctérre, átkaroltam a derekát, és elkezdtünk táncolni. Pár pillanat múlva hallom a felém irányuló kérdését.*
-Hát jó volt...örülök hogy vége van, és nem követett el baklövést a drága fiúnk. - a végét már csak suttogtam, tekintettel arra, hogy Draco-ék itt táncoltak nem sokkal mellettünk. Amikor felnézett rám, mintha olvastam volna a gondolataiban, és megcsókoltam.

Örültem neki, hogy megcsókolt és persze viszonoztam. Majd táncoltunk tovább.
- Nem akarlak elrabolni Hermione elől, szóval menj és kérd fel! - mondtam neki mosolyogva egy kis idő elteltével.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Füves Tánctér Empty
TémanyitásTárgy: Re: Füves Tánctér   Füves Tánctér Empty

Vissza az elejére Go down
 
Füves Tánctér
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Malfoy-Granger Esküvő-
Ugrás: