Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Lépcsőház        Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Lépcsőház        Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Lépcsőház        Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Lépcsőház        3347qiw
A Hónap Játéka
Lépcsőház        34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Lépcsőház        Ic7783

Share

Lépcsőház

Go down 
SzerzőÜzenet
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:21 am

Charlie magyarázatától egyáltalán nem nyugodtam meg, sőt!
- Nagyon szeretem Harryt de kétlem, hogy a szülei válása után egy ekkora terhet képes lenne elviselni! El sem tudod képzelni, milyen súly van a lelkén - én sem tudom... csak akkor látom, mikor iszik és nem tudom, hogy ez a hóbort Siriustól van-e vagy esetleg valami belső orvosságot keres, vagy egyszerűen csak a pillanatnak hódol ezzel... fogalmam sincs semmiről! - folytattam halkabban, hátamat a korlátnak döntve.

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:10 am

- Teljesen érthető, ha félsz, Ginny, nehéz dolgok előtt állsz, de ne ítéld el Harryt. Ő is fél, és szerintem csak most döbbent rá igazán, hogy ti is ennek a részesei lesztek, még pedig nagyon hamarosan. Ha szeretitek egymást, akkor muszáj egymás mellett állnotok, és támogatni a másikat, és Harry is ezt fogja tenni, mihelyst kijózanodik. Tudnod kell, hogy nem vagy egyedül. Ahogy anya mellett, most melletted is ott van a férfi, akit szeretsz, és itt vagyunk mi is, mindnyájunkra számíthatsz! - próbáltam őt megnyugtatni. Tudtam, hogy készen áll rá, és, hogy képes lesz rá, hogy jó anyja lesz annak a kissrácnak, de érthető, min aggódik.

Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:02 am

Igen, tudtam, hogy Charlie-nak mindent elmondhatok, de nem tudtam, ezt mennyire értené meg... egyszerűen csak dühös voltam, nyúzott és fáradt. Dühös Harryre, nyúzott a szülés és fáradt az esküvő miatt! De ha már így kérdezi...
A torkomba gombóc gyűlt Charlie pillantásától és ezek után már sehogy sem tudtam, megállni szavak nélkül.
[color:0dc9=red]- Félek. - suttogtam végül, fél kezemet a hajamba süllyesztve. Utáltam ezt beismerni, de a helyzet ez.
- Félek, hogy... hogy nem leszek jó anya. Egy fantasztikus példa áll előttem, mégsem érek fel anyához soha! És Harry... miért kellett innia, miközben Hermione a lányaiért küzdött?! Olyan nehéz lett volna feljönni és megállni az ajtó előtt, ezzel is kifejezve, hogy fontos neki a barátságuk?! Én mindennapos terhes vagyok, Charlie, és ha holnap hajnalban a kisfiam úgy dönt, hogy megszületik akkor nem akarom, hogy az apja addig a Három Seprűben nézzen egy pohár fenekére! Nem akarom, hogy ez legyen a jövőnk! És... - mondtam volna még tovább is, de ekkor elapadtak a szavaim, és csak meredtem az arcára. Mást nem tehettem.

Story Of Us
Take My Hand
Charlie Weasley
Charlie Weasley

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 4:51 am

Ginny rám emelte könnyes tekintetét, majd azt mondta, rendben vannak a dolgok, de persze, nem hittem neki. Nők... Ha akarná se tudná letagadni, hogy nem érzi jól magát az esküvőn, csak azt nem értem, miért. Bár úgy hallottam, a várandósság komoly hatással van a hormonokra, és az ember hangulatingadozásaira, de valahogy mégis úgy éreztem, a babának ehhez semmi köze. Vagy ha mégis, nem ebből a szempontból.
- Nézd, a kedvenc bátyádnak bármit elmondhatsz - fúrtam a szemem az övéibe, majd átkaroltam a vállait.

Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 4:44 am

Végülis semmi okom nincs szomorkodni... az egész családom boldog! Kibékültem Anyával! Hermione kislányai egészségesek és erősek, ráadásul a legjobb barátnőm is remekül van! Akkor... akkor miért nem vagyok boldog? Nem értem. Pedig igazából mindenem megvan. Ez annyira abszurd..
Gondolataimból Charlie szavai riasztottak fel. Mikor ráemeltem a pillantásom megpróbáltam vidáman rámosolyogni, de a szememet eltakarni már túl átlátszó lett volna.
- Igen. Mondjuk. - hagytam rá a térdemre hajtva az állam, egy türelmetlen mozdulattal megtörölve az arcomat.

Story Of Us
Take My Hand
Charlie Weasley
Charlie Weasley

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 4:36 am

Nem is tudom, miért tettem, de mégis úgy éreztem, hogy meg kell néznem a Malfoy-kúriát belülről is. Onnan, ahonnan én jövök, nem szoktuk meg ezt a fényűzést. A lépcsőről lefelé jövet, az egyik lépcsőfokon megláttam a húgomat, letörten ücsörögni. Odamentem tehát hozzá, és én is leültem a hűvös kőre, hogy egy magasságban legyen Ginnyvel. Egy néma melegítőbűbáj persze, jól jött, nehogy még a babának vagy a testvéremnek legyen baja.
- Hé, Gin, minden rendben? - böktem meg a vállammal kedvesen.

Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptySzer. Szept. 07, 2011 5:07 am

Már rég le kellett volna lépnem, de csak én akartam ilyen hamar odébb állni. Akárkit kérdeztem, mindenki maradni akart. Ki Hermione babái miatt, kit az esküvői hangulat tartott itt. Én pedig nem hoppanálhattam, hiszen az én állapotomban nem egészséges...
Milyen állapotomban? Ha nagyon igazságtalan lennék most ezt az egészet Harryre fognám, de nem tehetem, mert... mert én semmit nem bántam meg. Az viszont nagyon zavar, hogy nem bírok stílusosan kereket oldani, hanem mint valami varázspálca-törött szerencsétlen kóválygok és segítséget keresek!
Végül leültem a kiüresedett lépcsőházban, ami tökéletes helyszín volt arra, hogy elgondolkodjak. Nem is tudom... minden annyira törékenynek tűnt. Ami nem ideális állapot, ha az ember babát vár. Leültem a lépcsőre és a karomra hajolva bámultam a korláton húzódó díszes mintákat... valahogy nem ilyennek képzeltem ezt. És nem a lépcsőházra gondolok.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Lépcsőház    Lépcsőház        EmptyPént. Szept. 02, 2011 6:24 am

Lépcsőház        2lc2ub

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Lépcsőház        Bi5h08
Ajánlott tartalom

Lépcsőház        Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lépcsőház    Lépcsőház        Empty

Lépcsőház
Vissza az elejére