Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Fogadóterem - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Fogadóterem - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Fogadóterem - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Fogadóterem - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Fogadóterem - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Fogadóterem - Page 2 Ic7783

Share

Fogadóterem

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Jane Granger
Mugli
Jane Granger

Hozzászólások száma : 34

Fogadóterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:20 am

Szépen lassan szálingóztak a vendégek mi pedig fogadtuk őket. Mivel nem nagyon ismerem őket, így csak mosolyogva tudtam nekik válaszolni, az esetleges jó kívánságaikra. Hát igen remélem Herminone-val minden rendben odafent és nem izgul annyira, mint amennyire én izgultam az esküvőmön. Bár, igen nagyon rám ütött, így megeshet ez is.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:19 am

Nagyon örültem, hogy nem sokkal utánam Ginny és Charlie is eljött.
- Óóó.. szia anya, Ginny, Charlie, Alice, Harry. Örvendek Dumbledore professzor. - mosolyogtam az említettekre. - Sajnos George nem tudott eljönni, épp tegnap reggel indult Egyiptomba pár dolog hozzávalója miatt. - mondtam anyának címezve.

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 5:20 am-kor.
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Hozzászólások száma : 499

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:19 am

Mióta a válást kimondták nem nagyon jártam társaságban, ezért ez több szempontból is egy új dolog és bár tudom, hogy csak Per miatt jöhettem el, azért örülök. Harryvel mindenképp beszélnem kell, azon kívül Perselusnak is el kéne mondanom néhány dolgot, amik engem is villámcsapásként értek. Na jó... inkább csak egyet.
A fogadóterembe egy halvány mosollyal léptem be, majd üdvözöltem Luciust, Narcissát és Mrs. Grangert.
- Üdv.
És ennyi volt. Igyekeztem elkerülni Molly pillantását, mert nem tudtam, mit fogok benne látni. Ez pedig gombócot képzett a torkomban.

Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Hozzászólások száma : 497

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:17 am

Molly Weasley írta:
Ginny, Fred, Albus és Alicia! Örülök, hogy már ti is itt vagytok! *öleltem meg a gyermekeim, Albusnak és Alicenak egy bólintással köszöntem és mosolyogtam*

Szívderítően mosolyogtam a Weasley gyerekek édesanyjára, amikor ő is így tett az irányunkba, az igazgató úrral.
- Szia Charlie. *köszöntem neki is, amikor megpillantottam, hogy éppen most érkezett meg. Cho-t azonban nem láttam még sehol sem, pedig említette, hogy eljön. Legalább is ha jól emlékszem.

Halálfaló
Lucius Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:16 am

*Feleségemmel és Miss. Granger édesanyjával az oldalamon sikeresen lementünk a fogadó terembe, ahol gyorsan megérkeztek a vendégek. Mindenki köszönt, és gratulált, és ezt mind csak egy biccentéssel, és egy hűvös mosollyal viszonoztam.*
Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

Hozzászólások száma : 260

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:16 am

*Bizonytalanul léptem be az ajtón, hiszen ez a Kígyók fészke. Szerencsére a számomra fontos emberek itt vannak, amitől közel sem olyan ijesztő*
Khm. 'Estét! *köszöntem mindenkinek, de azonnal Ginny felé vettem az irányt, hogy puszit adhassak az arcára*
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Hozzászólások száma : 177

Az első megérkező vendég Molly Weasley volt. Egyenesen felénk jött ránk nézett majd a nászasszonyomra mosolyogva köszönt. Az utána következő vendégek Fred Weasley, Albus Dumbledore, és Ginny Weasley, Alicia Spinnet és Charlie Weasley voltak. Egymás után érkeztek. Mindenkire mosolyogva köszöntem.
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Hozzászólások száma : 196

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:14 am

Pár perces késéssel sikerült befutnom az Malfoy fiú és Hermione esküvőjére, de szerencsére még nem voltunk ott sokan. Féltem, hogy utolsó leszek.
- Üdvözletem! - köszöntöttem a házigazdákat. A két hölgynek, Jane-nek, és Narcissának illendően kezet csókoltam, az idősebbik Malfoy előtt fejet hajtottam, majd rámosolyogtam anyámra.

Boszorkány
Molly Weasley

Hozzászólások száma : 142

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:13 am

Ginny, Fred, Albus és Alicia! Örülök, hogy már ti is itt vagytok! *öleltem meg a gyermekeim, Albusnak és Alicenak egy bólintással köszöntem és mosolyogtam*
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet

Hozzászólások száma : 497

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:12 am

Mosollyal az arcomon léptem be a Malfoy birtokra, mindannak ellenére, hogy először úgy véltem kínosan, mi több kellemetlenül fogom érezni magamat itt, volt Griffendélesként, de amint megláttam Fredet úgy voltam vele, hogy nem lesz majd olyan rossz. Viktort még nem láttam az érkezettek között, bár tudtam Hermione meghívta.
- Kellemes estét.- köszöntem udvariasan a Malfoy szülőknek, és Hermione édesanyjának is. Legalább is úgy vélem ő lehet az, mert nagyon hasonlítottak egymásra*

Mugli
Jane Granger

Hozzászólások száma : 34

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:11 am

Kisebb segítséggel, de sikeresen eljutottam a varázslók birtokára. Szomorúság és öröm töltött el. Legnagyobb szívfájdalmamra a férjem nem jött el, pedig illett volna neki. Mr. És Mrs. Malfoy-jal sétáltam a fogadóterembe, hogy köszöntük az érkezőket. Kissé árnyéka voltam önmagamnak, de ez nem volt észrevehető.
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:10 am

Esküvő. Csak és kizárólag Hermione miatt voltam hajlandó erre... és a helyzetemen könnyít, hogy Harry velem van. Ez jó pont. Ahogy az anyával kötött békénk is... így sokkal könnyebb lesz mosolyogni és örülni Herms örömének.
Ujjaim közt szorongatva a nászajándékot, szépen becsomagolva persze, léptem be a fogadóterembe. A díszítés lélegzetelállító volt. Narcissa kitett magáért, az biztos...
- Jó napot. - köszöntem igen szűkszavúan a Malfoy házaspárnak és szívélyesebben Jane Grangernek. Sajnáltam, hogy Mione apja nem jött el. Aztán minden további szó nélkül a lépcső irányába eredtem, azon pedig föl, hogy végre átölelhessem barátnőmet.

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Albus Dumbledore
A kor legnagyobb mágusa/Roxfort Igazgatója
Albus Dumbledore

Hozzászólások száma : 58

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:09 am

*Kicsit késve ugyan de végül is sikeresen megérkeztem a Malfoy Kúria elé, majd végigsétálva az udvaron beléptem a fogadóterem ajtaján, ahol kedélyes mosollyal üdvözöltem Mr. és Mrs. Malfoyt, valamint Mrs. Grangert*
- Üdvözlöm, hát nem csodálatos ez a nap? *érdeklődtem tőlük kedves kis mosollyal az ajkaimon, majd lépteimet a kert felé irányítottam*
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Hozzászólások száma : 184

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:08 am

Az elsők között érkeztem, nem sokkal anya után. Köszöntöttem Mr. és Mrs.Malfoy-t valamint Mrs.Granger-t.
- Jó napot. Az időjárás pont az esküvőhöz illő. - mosolyogtam.
Ez után elindultam az ismerős arcok felé.

A hozzászólást Fred Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 5:10 am-kor.
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Hozzászólások száma : 142

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:06 am

*Az elsők között érkeztem, Artúr nélkül. Ő nem volt kíváncsi a Malfoy esküvőre, de azt mondta, hogy Mionénak adjam át Gratulációját. Kihúztam magam, majd nyíl egyenest a Malfoy szülők szemeibe néztem, majd Mione anyjára mosolyogtam* Szép Jó Estét!
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Hozzászólások száma : 177

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:02 am

Szeretett férjemmel Luciussal és nászasszonyommal Jane Grangerrel együtt lesétáltunk a fogadóterembe, hogy köszöntsük az érkező vendégeket. És persze, hogy elirányítsunk mindenkit a megfelelő helységbe. Megálltunk az ajtóban és amíg vártuk az első vendégeket beszélgettünk.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 EmptyPént. Szept. 02, 2011 6:27 am

Kérem, hogy mindenki itt kezdjen, vagyis hogy megjelenik itt majd innen lehet továbbmenni a megfelelő helyszínekre!
Fogadóterem - Page 2 3483p21

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Fogadóterem - Page 2 Bi5h08
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Fogadóterem   Fogadóterem - Page 2 Empty

Fogadóterem
Vissza az elejére