Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Vendégszoba 1 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Vendégszoba 1 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Vendégszoba 1 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Vendégszoba 1 3347qiw
A Hónap Játéka
Vendégszoba 1 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Vendégszoba 1 Ic7783

Share

Vendégszoba 1

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 177

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptyVas. Szept. 04, 2011 7:05 am

Nem értettem, hogy Draco miért nevet és miért hiszi azt, hogy viccelek. Általában nem szoktam ilyen dolgokkal viccelődni.
- Draco sajnálom, de ahogy apád is mondta ez nem vicc. Hamarosan kistestvéred fog születni. - mondtam komoly arccal.
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 11:16 am

Draco Malfoy írta:
Itt vannak az unokáitok! *szóltam és anyu közlésén megrökönyödtem, majd elnevettem magam*
Haha.. Jól van jót nevettem! *kuncogtam tovább* Van ám humorérzéked. Smile

-Merlinre ezek gyönyörűek! Gratulálok nektek, de Draco, sajnálom hogy le kell lombozzalak, édesanyád nem viccelt. Tényleg terhes. Lesz egy kistestvéred.
-mondtam nagyon halovány mosollyal, és közelebb léptem Dracohoz, remélve hogy Hermione nem hallja:
-Azért a kis beszélgetésünk majd még esedékes lesz..

/folyt. köv./
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 11:12 am

- Tehát reménykedhetek. - pillantottam mindent tudóan kedvesemre, amikor kopogás hangzott fel, majd kinyílt az ajtó és megjelent mögötte Lucius és Narcissa. Mosolyogva pillantottam rájuk, ahogy mindketten beljebb léptek.
- Dracónál Sophie, nálam pedig Gabrielle van. - mondtam, ám a következő pillanatban rendesen meg is lepődtem, amikor meghalottam Narcissa szavait, de a mosoly nem tűnt el az arcomról.
- Gratulálok. - mosolyogtam mindkettejükre és egyúttal Dracóra is.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Vendégszoba 1 Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 11:12 am

Itt vannak az unokáitok! *szóltam és anyu közlésén megrökönyödtem, majd elnevettem magam*
Haha.. Jól van jót nevettem! *kuncogtam tovább* Van ám humorérzéked. Smile
Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Hozzászólások száma : 177

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 11:08 am

Lucius Malfoy írta:
Cissyvel, kézen fogva siettünk fel, hogy végre láthassuk az unokáinkat. Alig vártam már hogy a két kis csöppség arcába nézzek, és felfedezzem Draco jellegzetes vonásait..mert ugye rá hasonlítanak majd..ugye?
Az ajtóhoz érve, kopogtunk, és be is nyitottunk, láttuk hogy beszélgettek.
-Helló, újdonsült anyuka és apuka. Jöttünk unokákat nézni.-beljebb tessékeltem Cissy-t is. Remélem ő mondja majd el Draco-nak hogy kistestvére lesz...

Mikor felértünk a szobához, kopogtunk, majd Luciussal együtt besléptünk a szobába.
- Sziasztok, jöttük megnézni az unokáinkat. És egyúttal szeretnénk bejelenteni valamit. Draco... kistestvéred lesz. - mondtam és mosolyogva ránéztem és reméltem örülni fog ennek a jó hírnek.
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 11:02 am

Cissyvel, kézen fogva siettünk fel, hogy végre láthassuk az unokáinkat. Alig vártam már hogy a két kis csöppség arcába nézzek, és felfedezzem Draco jellegzetes vonásait..mert ugye rá hasonlítanak majd..ugye?
Az ajtóhoz érve, kopogtunk, és be is nyitottunk, láttuk hogy beszélgettek.
-Helló, újdonsült anyuka és apuka. Jöttünk unokákat nézni.-beljebb tessékeltem Cissy-t is. Remélem ő mondja majd el Draco-nak hogy kistestvére lesz...
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:57 am

Mrs. Hermione Malfoy írta:

Halkan felkuncogtam a szavaira, elvégre igaza volt abban, hogy ilyen szerintem még sosem fordult elő egy család körében sem, hogy a menyasszony már szülésre legyen kiírva, amikor megtartják az esküvőt.
- Nekik köszönd, annyira siettek. - pillantottam le a kezemben tartott kis apróságra, és szinte megijedtem, hogy mennyire törékeny és védtelen, és hogy mennyire rabul ejti az embert, szinte egy perc alatt.
- Egyébként legközelebb ha lehet ne ájulj el. - néztem mélyen a szemeibe, hiszen tudtam, hogy mivel Ginnynek s Harrynek fia lesz, Dracó nem fogja beérni két kislánnyal, akiket rajongásik szeretni fog.

Hát jó.. *mosolyogtam Mionéra* ~Dehogy jó... a szülést nem bírja a gyomrom~
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:53 am

Draco Malfoy írta:
Draco Malfoy írta:
*Csillogó szemekkel néztem a kislányom szemeibe*
Gyönyörű.. *suttogtam*

- A két legszebb kislány ezen a világon. - feleltem halkan hallgatva, ahogy mindketten gügyögnek és figyeltem, ahogy Draco a kezeiben tartja Sophiet. Mintha csak... el sem tudtam volna képzelni már a kisbabánk nélkül.

Igen.. valóban.. *suttogtam, majd csókot leheltem Sophie feje búbjára*
Nem találok szavakat... apa lettem.. és férj... is egy napon...

Halkan felkuncogtam a szavaira, elvégre igaza volt abban, hogy ilyen szerintem még sosem fordult elő egy család körében sem, hogy a menyasszony már szülésre legyen kiírva, amikor megtartják az esküvőt.
- Nekik köszönd, annyira siettek. - pillantottam le a kezemben tartott kis apróságra, és szinte megijedtem, hogy mennyire törékeny és védtelen, és hogy mennyire rabul ejti az embert, szinte egy perc alatt.
- Egyébként legközelebb ha lehet ne ájulj el. - néztem mélyen a szemeibe, hiszen tudtam, hogy mivel Ginnynek s Harrynek fia lesz, Dracó nem fogja beérni két kislánnyal, akiket rajongásik szeretni fog.

Vendégszoba 1 Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:49 am

Draco Malfoy írta:
Gyönyörű.. *suttogtam*

- A két legszebb kislány ezen a világon. - feleltem halkan hallgatva, ahogy mindketten gügyögnek és figyeltem, ahogy Draco a kezeiben tartja Sophiet. Mintha csak... el sem tudtam volna képzelni már a kisbabánk nélkül.

Igen.. valóban.. *suttogtam, majd csókot leheltem Sophie feje búbjára*
Nem találok szavakat... apa lettem.. és férj... is egy napon...
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:42 am

Draco Malfoy írta:
Gyönyörű.. *suttogtam*

Vendégszoba 1 Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:41 am

Gyönyörű.. *suttogtam*
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Hozzászólások száma : 142

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:35 am

Na de én most inkább magatokra hagynálak titeket! *jegyeztem meg mosolyogva és Sophiet Draco kezébe nyomtam* Vigyázz rá, majd jövök!

// Sátor //
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:33 am

Draco Malfoy írta:
Megjöttem.. *suttogtam és kitámolyogtam Hermshez.. az ágya mellett lerogytam és ülve néztem a kicsiket* Hasonlítanak valakire...

Röpke pillantást és mosolyt vetettem a távozó Ginny felé, majd Draco kitámolygó alakja vonta magára a figyelmemet.
- Látom. - pillantottam rá szám szélében mosollyal. Nem tudtam rá haragudni még annak ellenére sem, hogy kétszer elájult és hányt is közben.
- Igen és szerintem rád. Had mutassalak be Gabrielle Narcissa Malfoynak és Molly karjában Sophie Ginevra Malfoynak. - susogtam mosolyogva hátrahajtva fejemet a párnára, hogy kicsit kényelmesebben tarthassam a kezemben lévő egyik kisbabát.

Vendégszoba 1 Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:31 am

Hermione engedélyétől felszabadulva gyors puszit nyomtam barátnőm homlokára, majd a tőlem telhető leggyorsabban elindultam kifelé a sátorba.
Útközben a ruhámba töröltem a rám ragadt izzadtságot és miegymást, de még így is megviselt voltam, mikor a sátorba értem.

// sátor //

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:29 am

Megjöttem.. *suttogtam és kitámolyogtam Hermshez.. az ágya mellett lerogytam és ülve néztem a kicsiket* Hasonlítanak valakire...
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:27 am

Molly Weasley írta:
*Már hoztam is vissza Hermsnek a kis Sophiet.*
Mit mondtatok, mi a második neve? *kérdeztem*

- Sophie Ginevra Malfoy és Gabrielle Narcissa Malfoy. - feleltem mosolyogva felnézve Mollyra, ahogy a karjaiban tartotta fiatalabb kislányomat.

Vendégszoba 1 Bi5h08
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:25 am

*Már hoztam is vissza Hermsnek a kis Sophiet.*
Mit mondtatok, mi a második neve? *kérdeztem*
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:24 am

-Menj csak Ginny, már minden rendben. Üdvözlöm a keresztapát. - kacsintottam fáradtan barátnőmre, amikor láttam, hogy az ajtó felé pillant. Eszem ágában sem volt itt tartani, hiszen minél előbb mehet Harryhez annál jobb lesz neki és legalább senki sem fog aggódni, hiszen idefent minden rendben van. A lehet legnagyobb rendben.
- Önnek is köszönöm Piton professzor. - pillantottam a férfia, miközben Gabyt ringattam a karomban és vártam, hogy Draco is előkerüljön remélhetőleg másik kislányunkkal a karijaiban.

Vendégszoba 1 Bi5h08
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:21 am

Sophie.. ha jól emlékszem.. *mondtam két róka között, aztán miután Molly kiment, igyekeztem összeszedni magam és utána menni*
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:21 am

Ahogy kimondta a két nevet nekem is hányingerem lett Draco után. A szülés végeztével újra a gonosz denevér akartam lenni, de nem úgy hogy rosszul is legyek.
Mikor a kismama megköszönte akkor csak bólintottam szűken egyet és az ajtó felé indultam.
-Molly a többit már te is tudod én most megyek.-

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:20 am

Malfoy első értelmezhető reakciója az ájulás óta a hányás volt... de legalább nagyobb baja nem történt senkinek. Hermione pedig épségben világra hozta mindkét lányát!
Nagyon finoman visszaengedtem a hátát a párnára.
- Gratulálok, Mami! - vigyorogtam rá könnyes szemmel. ekkor hallottam meg a második kislány középső nevét. A lelkem ott helyben túlcsordult megilletődött örömmel...
- Köszönöm. - tátogtam, de még nem mertem megölelni Hermst. Hadd legyen a lányaival... majd sandán a ajtó felé pillantottam... meg kell keresnem Harryt...

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:16 am

Perselus Piton írta:
A második elég hamar megszületett egyenesen bele a kezeimbe. Olyan kicsi volt, hogy egy tenyeremben elfért szinte, rendesen betekertem a törölközőbe és míg Mollyt vártuk, hogy végezzen az elsővel addig Granger kezébe adtam és a szülés végét jelenő placentát vártam, hogy el lehesse4n vágni a másodiknál is a köldökzsinórt.
-draco most van vége megszületett mind a kettő.- Jelentettem ki és még hozzá tettem.- Nem akarod elvágni a köldökzsinórt?- kérdeztem.

- Köszönöm. - mondtam Pitonnak, amikor a kezembe adta a törölközőbe bugyolált kis csomagot, amiből egy vértől piszkos, de csodálatos kis arc nézett vissza rám hatalmas kék szemeivel, magas hangon sírva.
- Ssss. Nincs semmi baj, kicsi Sophie Ginevra Malfoy. - suttogtam immáron leplezetlenül öröm könnyeket hullajtva ahogy fiatalabb kislányomat a karjaimban tartottam. Majd amikor Molly megérkezett átadtam neki Sophiet és Gabriellet vettem a karjaimba. Neki is csodálatos kék szemei voltak.

Vendégszoba 1 Bi5h08
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:15 am

*Amikor kinyitottam a fürdőszoba ajtót még lehetett hallani, ahogy Draco torka erőlködik a róka szüléssel. Mosolyogva Herms kezébe adtam Gabrielle-t míg a másikat a kezembe vettem és visszamentem a fürdőbe, hogy a másik kislányt is megmosdassam*
Milyen nevet akartatok adni a Gabrielle után? *kérdeztem a rókázót*
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:12 am

A második elég hamar megszületett egyenesen bele a kezeimbe. Olyan kicsi volt, hogy egy tenyeremben elfért szinte, rendesen betekertem a törölközőbe és míg Mollyt vártuk, hogy végezzen az elsővel addig Granger kezébe adtam és a szülés végét jelenő placentát vártam, hogy el lehesse4n vágni a másodiknál is a köldökzsinórt.
-draco most van vége megszületett mind a kettő.- Jelentettem ki és még hozzá tettem.- Nem akarod elvágni a köldökzsinórt?- kérdeztem.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 10:12 am

Szemforgatva néztem Draco után, míg távozott az ajtón, majd ismét Hermsre összpontosítottam. Már nem kell sok... ugye? őszintén örültem, hogy bennem nem ikrek növekedtek kilenc hónapon át.

Story Of Us
Take My Hand
Ajánlott tartalom

Vendégszoba 1 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 Empty

Vendégszoba 1
Vissza az elejére