Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Vendégszoba 1 - Page 3 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Vendégszoba 1 - Page 3 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Vendégszoba 1 - Page 3 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Vendégszoba 1 - Page 3 3347qiw
A Hónap Játéka
Vendégszoba 1 - Page 3 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Vendégszoba 1 - Page 3 Ic7783

Share

Vendégszoba 1

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 142

Vendégszoba 1 - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:31 am

Lehet hogy ezentúl kéne! *Pitonnak felelve tettem a derekamra a kezem, majd az Ifjú Malfoy hangjára lettem figyelmes*
Inkább ájulj vissza fiam! Mindannyian jobban járunk!
Vissza az elejére Go down
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:29 am

Nagy volt a sürgés, Perselus már el is kezdte a szülés levezetését a saját "módján" . Hallottam magam mögött Císsy hangját, amivel ki akar tessékelni a szobából. Miért kell mindig a nőknek győzni??!! De nem akartam most vitázni vele mert az a kismamán se segít, így elhagytam a szobát, és elmentem a sátorokhoz, legurítani valamit.
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

Hozzászólások száma : 1582

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:28 am

*kezdett kicsit zajos lenni minden. sikítás, ordítás, valaki gyógyszert akar, valaki meg engem pofoz.* ~Ég az arcom... mi történik?!~ *kinyitottam a szemem és mikor felültem ismét falfehér lettem*
He-hermione.. a kicsik??!! Te szülsz!!! *fogtam a fejem és azon filóztam, hogy tépjem a hajam vagy ne*
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:27 am

Hermione rémült kérdésére puszit nyomtam a hajára, miközben kezeimmel a hátát tartottam.
- Nem hagylak magadra, ne félj! - suttogtam a fülébe, miközben felálltam a földről. Térdelni már nem tudtam.
- Együtt túl leszünk rajta... és csodálatos kislányaid lesznek... szépek és okosak... olyanok, mint Te...

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Hozzászólások száma : 2447

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:27 am

Csodálatos volt a helyzet ennél szebbet el sem tudtam, volna képzeni.
-Na most azt fogjuk csinálni, hogy maga előre dől és szépen megfoja a lábait és amikor fáját érez akkor nyom értette?-
kérdeztem a magam módján. -Weasley maga meg amikor nyom akkor a hátát nyomja előre ha lehet ne ájuljon el közben, mert azzal nem segít.-
zártam le a beszélgetést és próbáltam ösztönözni őket a feladatra.
Molly kérdésére, hogy van e fájdalom csillapítom csak meghúztam a szám.
-Esküvőkre nem szoktam magammal vinni a laboromat és a készletemet, úgyhogy nincs

Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Hozzászólások száma : 177

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:26 am

Miután sikertelenül próbálkoztam a fiamat magához téríteni, úgy döntöttem inkább hagyom és Perselusra bízom.
- Perselus kérlek, majd vedd kezelésbe Dracot - mondtam majd elindultam kifelé a szobából és Luciust is rángattam magammal. Mivel nem volt hajlandó megmozdulni.
- Lucius gyerünk! - mondtam és húztam máris kifelé a szobából.
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:22 am

Perselus Piton írta:
Nagy nehezen megtalálva mrs. Malfoyt közelebb mentem és megláttam a már elég szépen kikészült Dracot.
-Valaki hátulról támassza be, maga Granger pedig ne kiabáljon, mert megfájdul a fejem és a maga ereje is elmegy.-
Mondtam és már kezdtünk is bele a felkészülésbe, még jó hogy Molly ilyen rutinos a szülésben. molly kitesékelt mindenkit és én utánna szóltam.
-Molly te maradj bennt.-

*Amint Hallottam, hogy visszahívnak rohantam is*
Itt vagyok! *azonnal ablakot nyitottam és a következő percben már igyekeztem megszabadítani Mionét a ruhától, ami szintén fullasztó lehet a számára*
Piton nincs fájdalom csillapítód véletlen?! *kérdeztem a szoknya abroncsával a kezemben*
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:21 am

Perselus Piton írta:
Nagy nehezen megtalálva mrs. Malfoyt közelebb mentem és megláttam a már elég szépen kikészült Dracot.
-Valaki hátulról támassza be, maga Granger pedig ne kiabáljon, mert megfájdul a fejem és a maga ereje is elmegy.-
Mondtam és már kezdtünk is bele a felkészülésbe, még jó hogy Molly ilyen rutinos a szülésben. molly kitesékelt mindenkit és én utánna szóltam.
-Molly te maradj bennt.-

Amikor Molly lekezdte kitessékelni a tömeget, mérhetetlen hálás voltam, de annak még jobban örültem volna, ha Cissnyek sikerült magához téríteni Dracót. Közben persze nem hagytam abba a ki be fújtatást, azonban amikor megláttam Piton még a lélegzetem is elakadt.
- Ginny könyörgöm ne hagyj itt. - ragadtam meg a kezét és kétségbeesetten pillantottam rá, tekintve, hogy a fájdalmaim egyre erősebbek lettek és már éreztem ahogy a babák mozognak.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Vendégszoba 1 - Page 3 Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:19 am

Éreztem, hogy a tehetetlenségtől könny szökik a szemembe. Nem akartam így látni Hermionét, de szüksége volt rám, így maradtam. Pedig más esetben a kertben zokogtam volna, amiért nem tehetek semmit...
- Anya! Mit csináljak?! - törtem ki anyámra nézve amjd idegesen a hajamba túrtam.
- Nem láttad 'arryt? Illetve Harryt? Szerinted tudja, hogy hermione szül? Mert Malfoynak támogatás kéne és... - kezdtem, de a hangom elcsuklott. Majd Piton utasítására Herms mögé lépem és megtámasztottam.

Story Of Us
Take My Hand
Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:18 am

-Molly te maradj bennt.-

Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:17 am

Valaki nyisson ablakot! *kértem meg azt aki közelebb volt*
És Örülnék, ha a fél nászmenet kimenne, elszívjátok a kis mamától az Oxigént!! *tessékeltem ki azokat az egyéneket, akikre tényleg nem volt szükség. Én sem mentem már vissza, hiszen Piton bent van, majd ha hívnak megyek*
Lucius Malfoy
Halálfaló
Lucius Malfoy

Hozzászólások száma : 393

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:14 am

Követve a tömeget, rohantam Mrs Malfoyhoz, hogy lássam az unokáim születését. Perselus után próbáltam bemenni a szobába ami nem volt könnyű, annyian voltunk egy szobában. Szétnézve gyorsan a következő kép tárult szemeim elé:
A fiam a kanapén alszik, gondolom vagy sokat táncolt és elszédült, vagy elájult...nem tudom megmondani melyik lehet, a feleségem pofozza, hogy ébredjen..több kevesebb sikerrel. A többbiek pedig Hermione körül forognak, hogy jó legyen minden.
Jönnek a babák, te jó ég!
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:13 am

Idegesen bólintottam Molly szavaira, és igyekeztem egyenletesen ki be lélegezni. ~Csak nyugodtan kiszív, befúj... vagy is fordítva~
- Köszönöm. - mosolyogtam haloványan Ginnyre, amikor egy párnát tuszkolt a fejem alá, hogy egy kicsit magasabban legyek.
- Amire nekem szükségem van azaz, hogy végre vége legyen. - nyögtem fel Narcissa szavait hallva és az újabb fájdalom hullámnak köszönhetően.

Perselus Piton
Perselus Piton

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:11 am

Gyógyító hiányában léptem be a szobába és rögtön grangert kerestem ami nem volt egy egyszerű feladat.

Narcissa Malfoy
Boszorkány
Narcissa Malfoy

Hozzászólások száma : 177

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:10 am

Beérve a szobába, csak azt láttam, hogy Draco elveszti az emlékezetét és a fotelbe zuhan. Azonnal oda rohantam hozzá.
- Draco térj magadhoz! Hallassz engem kisfiam térj magadhoz! Nemsokára apa leszel! - mondtam és igyekeztem a fiamat észhez téríteni. - Herionénak szüksége van rád! - mondtam még utoljára. Végül elkezdtem őt pofozgatni.

A hozzászólást Narcissa Malfoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 03, 2011 9:12 am-kor.
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:09 am

Mint kiderült Dracónak legalább annyi támaszra lett volna szüksége e percben, mint Hermsnek és én nem állhattam meg, hogy magamban ne káromkodjak. Itt állok majd kilenc hónaposan, egy ájult vőlegénnyel és két megszületni vágyó csöpséggel.
- Hermione, lélegezze mélyeket... ahogy mutatták. - hajoltam fölé gyorsan egy párnát és egy kezembe akadó terítőt gyűrve a feje alá.

Story Of Us
Take My Hand
Molly Weasley
Boszorkány
Molly Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:08 am

*Törülközőkkel a kezemben beértem utánuk a szobába, hiszen Ginny vízért ment, mert Dracoval történt valami.. de mi?*
Merlinre!!! *néztem az ájult szőkét a fotelben és a sikoltozó Mionét*
Oh jó, csak nyugodj meg Kincsem, semmi baj, mély levegő! Ki - be! *láttam munkához*
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:07 am

Csak szavakat fogtam fel abból, amit Ginny mondott és erősen próbáltam nem a fájdalomra koncentrálni. A doki mindig azt mondta engedjem el a fájdalmamat. ~Engedjem, engedjem de ő ragaszkodik hozzám!!!~ Erős zihálásomat egy apróbb puffanás törte meg és a következő amit láttam, hogy Draco miután letett az ágyra a mellette lévő fotelba zuhan.
- FérfiAAAAK. - visítottam fel a mondatom végén, s közben kellemetlenül tapasztaltam, hogy félig kontyba tűzött hajam leomlott és hogy egyre jobban kiütközött a verejték az arcomon.

Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 9:05 am

*Mionéval beérve a vendég szobába, óvatosan letettem az ágyra*
Te-tessék, hogy Én?? Törülközőt és tiszta vizet?? Vagy tiszta törülközőt vízzel.. bánom is én.. mi? *tisztára kétségbe voltam esve és Mione ruhájára tekintve, amely átitatódott a magzat vízzel, egy dolog következett. Elsötétült a világ és a fotelbe zuhantam...*
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

Hozzászólások száma : 72

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 6:04 am

Ciccegve helyeseltem Draco elszörnyedésére, majd a javaslatot követve elindultam az ajtó felé magamra kanyarítva a köpenyemet.
- Benned van a családunk bizalma, Draco. Ne hibázz. - mondtam, azzal kicsaptam az ajtt és döngve elindultam kifelé.

// Bellatrix Lestrange -> tanúskodik, vagy mi a szöszt csinál //
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 6:01 am

Szentég.. *fordult fel a gyomrom*
Inkább menjünk le.. lassan elkezdődik..
*és már el is indultam Bellával az oltárhoz*
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:59 am

Draco kérdésére kritikus pillantást vetettem a sápadt arcára, ami szakasztott olyan volt, mint az apjáé. Hmmm...
- Természetesen elvállalom. Piton örülhet, hogy nem tolta ide a képét... a szajhája egyedül érkezett. - utaltam a kis sárvérű Potter-mamára odalent, aki a megátkozandók listáján igen előkelő helyen állt.
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:55 am

*Egy pillanatra komolyan azt hittem megátkoz. Már a szemem előtt lebegett, ahogy kimondja a crutiatus átkot, de végül a nyakkendőm kerítette elő. Nyeltem egyet, miközben segített megkötni*
Gondolom. *reagáltam a feleletére*
Piton nem vállalta el a tanúságot, ezért tudom hogy nem most kellene.. de nem akarnád helyettesíteni Őt? *tettem fel kissé félve a kérdést*
Bellatrix Lestrange
Halálfaló
Bellatrix Lestrange

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:50 am

Mérgesen sóhajtottam, majd mikor elkaptam Draco pillantását pálcámat előhúzva az övemből előre szegeztem.
- Invito nyakkendő. - harsogtam, mire a ruhadarab azonnal hozzám repült a köpenyem alól. Akkor pedig Dracóhoz fordultam és a nyakába hajtottam a finom anyagot, bonyolult csomót alkotva.
- Magamon kívül, Draco. - feleltem a kérdésére halk indulatossággal.
Draco Malfoy
Varázsló
Draco Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 EmptySzomb. Szept. 03, 2011 5:46 am

*Nagyot nyeltem mikor Bella lépett be*
Tudom, hogy mennyire dühösek vagytok rám.. *vontam vállat, majd Bella szemeibe néztem*
Sajnálom.. de tényleg szeretem Mionét.. *mondtam aztán az elkallódott nyakkendőm után kutattam szemeimmel*
Amúgy hogy vagy?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba 1   Vendégszoba 1 - Page 3 Empty

Vendégszoba 1
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next