Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Gringotts - A varázslók bankja Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Gringotts - A varázslók bankja Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Gringotts - A varázslók bankja Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Gringotts - A varázslók bankja 3347qiw
A Hónap Játéka
Gringotts - A varázslók bankja 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Gringotts - A varázslók bankja Ic7783

Share

Gringotts - A varázslók bankja

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Gringotts - A varázslók bankja Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:51 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyKedd Okt. 11, 2011 3:04 am

~Mr. Zambini~

Egyáltalán nem tetszett az a mosoly, ami feltűnt az arcán. Kísértetiesen emlékeztetett Draco arcára, még harmadik évből, ami után sikeresen orrba is vágtam őt, nem sokkal Csikócsőr kivégzése előtt. De ahogy jobban belegondoltam, ez a mosoly még sokkalta... sokkalta kiismerhetetlenebb volt és arra adott okot, hogy amint hazamentem a lányok szobájára egy személy felismerő bűbájt szórjak. Nem érezném magamat biztonságban másképp, amíg Londonban van.
- Minden a hozzáálláson, az elfogadáson és a változáson múlik. - jelentettem egyszerűen és igyekeztem továbbra is megőrizni könnyed, semleges hangnememet, amely eléggé nehezemre esett. Mindazonáltal nem fenyegetett nyíltan, de még is tudtam, hogy leginkább a kimondatlan fenyegetéseket kell komolyan venni.
- Nos, ez igencsak ironikus. - jegyeztem meg fanyar mosollyal az arcomon, amelyet nem tudtam elnyomni. Zambini ugyan távol volt, de vajon tud róla, hogy Voldemort még is csak túlélte valahogy? Vajon ezért vállal állást a Minisztériumban? Ilyen hamar kezdődne előröl ez az egész rémálom? Nem hiszem... Akkor már megjelentek volna a jelek, amelyek korábban is. Még van időnk felkészülni arra, ami jön, bármi is legyen az. Engem sértő megjegyzésére egyszerűen nem reagáltam, mivel felbukkant Ampók és közölte, hogy a széfekhez lemenni most veszélyes ezért személyesen ők teljesítenek minden pénz kivétet. Ennek megfelelően megkértem, hogy hozzon fel a széfemből 100 galleont, majd miután ez megtörtént, udvariasan elköszöntem és távoztam a Gringottsból. Szerettem volna minél előbb hazaérni.

//Köszönöm a játékot Smile //

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Gringotts - A varázslók bankja Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Blaise Zambini
Varázsló
Blaise Zambini

Hozzászólások száma : 6

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyKedd Okt. 11, 2011 2:54 am

Mrs Malfoy

- Ez így van.
Jelenik meg egy kiismerhetetlen mosoly az ajkaimon. Már rég nem az iskola padjait koptatjuk, és bíztan mondhatom, hogy én is rengeteget változtam seprűrágó korom óta. Már rég nem az a hallgatag Blaise vagyok. Az idők során rájöttem, hogy nekem is van véleményem és azért ki is kell állnom, ha azt akarom, hogy meghallgatásra találjon. Semmi kedvem Grangerrel, ó bocs Mrs Malfoyyal enyelegni, de úgy tűnik a sor csak nem mozdul, így én kezdek egyre morcosabb lenni.
- Naná, hát persze.
Teszek úgy, mint aki el is hiszi azt, amit a másik mond, de biztos vagyok benne, hogy van valami a dolog mögött. Draco csak úgy nem venne el egy sárvérűt, az... az nem ő lenne.
- Nocsak! Hát még ő is ilyen mélyre süllyedt volna?
Csöpög a gúny a szavaimból. Dühös vagyok, igen rohadtul dühös, ugyanis ez a kis... nem érdemli meg, hogy közénk kerüljön, sőt élni se szabadna neki. Az efelőli véleményem szemernyit sem változott.
- Nem.... még.
Húzódik gonosz mosolyra a szám Granger, mert én akkor is így fogom hívni, ezzel a kijelentésével telibe talált az fix.
- Bár nem mintha rád tartozna, de rövidesen a Varázsbűnügyi- főosztályon fogok dolgozni, szóval ajánlom, ha valami piszkos ügyletet tervez Mrs Malfoy- itt megint csak gúnytól csöpög a hangom.- figyeljen oda.
És ezzel, mivel hála égnek a sor is előre indult, én is távozok, hogy a számomra megfelelő koboldhoz menjek. Semmi kedvem itt téblábolni egész nap. Van annál jobb dolgom is.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyVas. Okt. 09, 2011 4:45 am

~Mr. Zambini~

- Nem vagyunk már a Roxfortban, ahogy a gyerekkort is kinőttük már. - feleltem egyszerűen a kérdésére, ami bár igen csak sértett, de tudtam, hogy jobban sértené Dracót, ha ezt hallaná. Mindazonáltal tartottam tőle, hogy hamarosan ha nem is tőlem, de mástól egészen biztosan értesülni fog, hogy Blaise Zambini ismételten Londonban van. És csak reménykedhettem benne, hogy Zambini nem tervezi hogy otthon látogatja meg Dracót. nem akarom a lányaim közelében tudni, amíg nem tudom mekkora méreteket ölt az ellenszenve az irányomba. Már nem csak magamért vagyok felelős, hanem két védtelen gyermekért is.
- Nem, a szabad akarat még itt is érvényesül ha tudni akarod. - közöltem vele igen egyszerűen, most azonban már kellőképpen feldúlt voltam, hogy szabad kezem ökölbe szoruljon. a másikban a táskámat fogtam és bár nem akartam, éreztem, ahogy a körmeim szépen az anyagba fúródnak. Következő kérdésére halkan felsóhajtottam.
- Az esküvőm óta nem láttam, ő volt az egyik koszorúslányom. - feleltem, az igazsághoz híven, hiszen az esküvőt követően nem tartottuk a kapcsolatot, mert nem tudtam mik is a szándékai a Roxfort elvégzését követően. Elvégre a tervek elég gyorsan változnak, hiszen én a Szent Mungóban szerettem volna gyógyító lenni, most még is a hollóhát ház feje és Bűbájtan tanár leszek a Roxfortban. Két eléggé elütő foglalkozás és még is szinte repülök a boldogságtól, hogy nem kell végleg otthagynom azt a kastélyt.
- Úgy tudom ez egy bank, te pedig nem kihallgató tiszt vagy. - jegyeztem meg ezúttal némileg durvább hangnemben, mert nem tetszett, hogy ennyit kérdezősködik. Értem én, hogy sokáig nem volt itt, de akkor se engem támadjon le, tekintve, hogy nem szívesen beszélgetek vele, ha nem muszáj. És ez vonatkozik a találkozásokra is, amiből remélem nem lesz mjad több.

Blaise Zambini
Varázsló
Blaise Zambini

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyVas. Okt. 09, 2011 3:20 am

Mrs Malfoy

- Na igen, nem is értem, Draco hogy vetemedhetett erre. Nem ő volt, aki a nap huszonnégy órájában szívta a véred? Ráadásul jogosan?
Kérdezem gúnytól csöpögő hangon, de igazából a válasz nem érdekel. Jobban mondva a sárvérű válasza nem érdekel.
- Csak nem Imperioval érted ezt el?
Megsértődik? Hol érdekel. Bár vajmi keveset foglalkoztam én vele hajdanán, de ha véletlenül összetalálkozott a tekintetünk, az enyémből is azt a gúnyt, megvetést vehette ki, mint többi háztársaméból, csak én nem párosítottam hozzá szavakat.
- És mi lett Parkinsonnal?
Ha jól tudom, mindenki úgy hitte, ő lesz Draco felesége, bár vele is volt baj... rengeteg. Sőt én általában mindenkiben találtam hibát. Igen, még magamban is.
- Na és a véráruló Weasleyék is itt vannak? Vagy azóta találtak maguknak valami lyukat? És hogy hogy nem Ron patkányhoz mentél? Vége lett a nagy románcnak?
Mert elvileg ők együtt voltak. Legalább is ezt pletykálták. A hangom továbbra is a lehető leggúnyosabb, és nem is áll szándékomban megváltoztatni a hangszínem vele szemben, mert nem érdemli meg.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyVas. Okt. 09, 2011 3:09 am

~Mr. Zambini~

- Már Malfoy. - javítottam ki automatikusan az ismeretlen férfi hangot, amikor megjegyezte, hogy Granger. Csak aztán hallottam meg a mondatának befejezését, miszerint én már nem változok. Ekkor emeltem fel a tekintetemet, amely Blaise Zambini szemeivel találkozott. Tartózkodóan és egyáltalán nem titkolt komor arckifejezéssel léptem tőle hátrább, hogy valamennyi tér még is csak legyen közöttünk. Még elég élénken élt bennem a több mint egy évvel ezelőtti csata, amelyben ő maga is részt vett. És bár csak futólag találkoztunk a csatatéren azért egy átkot még rám is küldött, de persze megvédtem magamat. Egészen eddig azt hittem a hídon volt ő is, amikor Seamus felrobbantotta azt.
- Zamibni. - köszöntettem őt, elvégre az illem azért megköveteli a dolgot. Mindazon által elnézve mellette tekintetemmel a sort figyeltem. Most hogy ő is felbukkant, nem szerettem volna a kelleténél többet időzni itt, és ezzel az ő társaságában is. Azonban ahogy elnéztem, nem voltam benne biztos, hogy egyhamar szabadulok majd, ha csak nem veszem igénybe az egyik kobold segítségét, hogy előnyt élvezve, hamarabb kerüljek le a széfemhez, ezzel pedig el Blaise Zambini közeléből. Nem bíztam meg benne, kiváltképpen azért, mert annak idején ő maga is a Mardekár házat erősítette, bár konfliktusom ténylegesen csak a háború alatt volt vele.

Blaise Zambini
Varázsló
Blaise Zambini

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyVas. Okt. 09, 2011 2:07 am

Mrs Malfoy

Mondtam már, hogy utálok sorban állni? nem? Sebaj akkor most megteszem. Utálok sorban állni. Na máris jobb. Úristen kéne nekem egy pszichológus. Hm, talán itt is lézeng egy.
- Hé emberek! Van itt egy pszichológus?
Kiáltom el magam, mire a bankban lévő összes ember rám mered, és nagyon úgy tűnik, hogy ők is úgy gondolják rám férne. De nem, egyik se pszichológus közöttük, vagy csak nem meri bevallani. Megértem, a bőrdzsekimben gyakran festek kétes alaknak, ahogy azt a játszótéren lévő kislány is elsírta az anyjának. Gonosz bácsi. Így illettek engem. Hát ez nem felháborító? De most komolyan én egyáltalán nem vagyok gonosz, na jó talán egy kicsit, de ezt magamba fojtom. És már annyira unatkozok, hogy szinte magamhoz beszélek. Jesszusom. Mon Diuo.
Hirtelen érzek egy lökést magamon, ergo valaki belém jött.
- El van nézve.
Morgom az orrom alatt, majd meg is nézem, ki vetemedett erre. Hát nem kicsit megdöbbentem az tény. A kis sárvérű, akarom mondani Miss Malfoy volt a tettes. Így már nem is leszek annyira elnéző.
- Granger, Grranger. Te sosem fogsz megváltozni?
Ingatom a fejem semleges arccal. Na igen, az ember örül annak, ha egy régi ismerőssel találkozik, kivéve, ha a kérdéses ismerős egy sárvérű, akiket én talán az átlagnál is jobban utálok.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyVas. Okt. 09, 2011 1:55 am

~Mr. Zambini~

Az éjjel nem aludtunk valami sokat, de hála istennek Gaby és Sophie utoljára hajnali 3 órakor sírtak fel, majd legközelebb csak 8 óra környékén. Tehát a szokásos 4 órából ezúttal 5 lett, amit nagyon díjaztam, hiszen borzasztóan kimerült voltam már. Ráadásul úgy nőttek, hogy lassan tudtam ismételten meg kell látogatnom a babaszalont, és lehet ezúttal Narcissával ejtem meg a vásárlást a lányokkal együtt, hiszen nekik is szükségük van a friss levegőre. Nem lehetnek mindig csak a birtokon, ahol előszeretettel pusztítják a kert legszebb virágait, ha csak egy percre is másra figyelek. Elvégre a tünemények már másznak, én pedig szinte teljesen visszanyertem ez alatt a 4 hónap alatt a szülés előtti testalkatomat.
Mivel azonban az eső esni kezdett, az elképzeléseim némileg módosultak és amíg Cissy otthon maradt a lányokkal és elindultam a Gringotts felé, hogy pénzt vegyek le a számlámról a babaruha vásárláshoz. Nem igazán tartottam magamnál a házasság óta egy knútot sem, hiszen a vásárlást a manók intézték, ahogy a sütés főzést is, még akkor is ha valami különleges kívánságom volt, mindössze egy receptet kellett adnom nekik és a következő étkezésnél már ott is volt az asztalon a receptem teljes valójában.
Belépve a Gringottsba, meglepődtem, a bent lévő hatalmas tömegen, és nem voltam túl boldog, hogy várakoznom kell. Mindazon által tudtam, hogy nem tehetek mást, annak ellenére, hogy a koboldok engem soron kívül is kiszolgálnának, nem akartam előretolakodni, hiszen mások is tudnak várni. Annyira elkalandoztam, hogy véletlenül nekimentem az előttem álló férfinak.
- Elnézést, nem volt szándékos. - kértem bocsánatot, ám ahogy kicsit jobban megnéztem, valahogy ismerősnek tűnt a termete. Mintha láttam volna már valahol, de hirtelen nem tudtam volna rájönni hol is.

Blaise Zambini
Varázsló
Blaise Zambini

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyVas. Okt. 09, 2011 1:44 am

Mrs Malfoy

Az Abszol úton sétálgatok épp, mert itt van egy csomó dolgom, ha már vissza akarok térni Roxfortba. Még nem tudom, hogy ez jó ötlet-e, bár veszteni nem veszthetek. Semmi nem köt oda a haveromon kívül, aki talán már nem is emlékszik rám, hisz egy baglyot nem küldtem neki, mondván felesleges. Én viszont hallottam róla, és egyből kétségbe is vontam az épelméjűségét. Hogy volt képes összeházasodni a sárvérű Grangerrel? Ezen a sokkon még a mai napig nem tettem túl magam, pedig már jó ideje megírták az újságot. Már az is megfordult a fejemben, hogy a kócos hajú csinált vele valamit, de aztán letettem a témáról, mert nem az én dolgom, és jobb szeretem amúgy is első kézből hallani a dolgokat, szóval ha összefutok Malfoy-al kifaggatom. Épp a Minisztériumi papírjaimat intéztem, mert bezony ám én ott dolgozok. Méghozzá a Varázsbűn-üldözési Főosztályon. Ironikus mi? Én aki hajdanán, ha nem is sokáig, de Voldemort oldalán díszelegtem, most a jó ügyért harcolok. Elnyomom a cigit, mit eddig szívtam, mert már a Gringotts előtt állok, ahová belépve rengetegen vannak, így kénytelen vagyok sorba állni. Pazar.

A hozzászólást Blaise Zambini összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 09, 2011 2:53 am-kor.
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:11 am

...
Gringotts - A varázslók bankja Fulwmp1vtmn5tvrayi7u

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Gringotts - A varázslók bankja   Gringotts - A varázslók bankja Empty

Gringotts - A varázslók bankja
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal