Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Nappali szoba Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Nappali szoba Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Nappali szoba Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Nappali szoba 3347qiw
A Hónap Játéka
Nappali szoba 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Nappali szoba Ic7783

Share

Nappali szoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyKedd Nov. 15, 2011 5:54 am

Nappali szoba 2zianuw

Kezdek teljesen megőrülni, és ennek nincs is jobb bizonyítéka, mint az, hogy éppen most készülök ágyba bújni azzal az alakkal, aki meg akart ölni és aki az unokahúgom életér tört volna ha nem cselekeszem az óhaja szerint. Nem lenne szabad ezt csinálnom, és ahogy egyre jobban kezdett az agyam tiltakozni, lassan éreztem, hogy a szenvedély, amelyet a vér mámora okozott kezd gyengülni. A kérdés csak az volt, hogy vajon meddig jutunk el mielőtt kiderül hogy a lényembe ivódott kényszer legyőz-e vagy sem.
Éreztem a teste minden porcikáját, ahogy az enyémhez és, és ahogy az ajkai az enyémeket falták éreztem, hogy a lábaim lassan de biztosan kezdik felmondani a szolgálatot. Váratlanul ért, ahogy egy pillanattal később, már az én hátam nyomódott a falnak, de ez még nem volt elég. Szinte éreztem, ahogy a bőröm szikrákat hány. Ahogy azonban meghallottam a felsőm anyagának reccsenését, és a nyakamon még mindig ott lévő kötés is láthatóvá vált, elöntött a pánik és a józanság is. A következő pillanatban ismét az ő háta támasztotta a falat én pedig a fürdő ajtajánál álltam némileg kifulladva, és csöpögve a víztől.
- Zuhanyozz le, aztán öltözz fel. - mondtam neki, semlegesen hangon, ám ahogy kijöttem a helységből és átsétáltam a hálószobába, éreztem, hogy a pánik már nem fojtogat. Eszem ágában sincs újra a nyakam közelébe engedni, az meg ami most majdnem történt ki van zárva! Akkor már inkább egy vadidegen, de ez a férfivel sosem bújok ágyba, nincs benne semmi szerethető.

Katherine Darkrose
Vissza az elejére Go down
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 72

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 14, 2011 11:35 pm

Nappali szoba Tumblr_lkg22mytFp1qhtrvdo1_500

Formás teste tökéletesen idomult hozzám, s bár először tiltakozó mozdulataival próbált volna kiszabadulni, nagyon hamar abba is hagyta, majd viszonozta az elkezdett csókot. Micsoda meglepetés. Nem leszek semmi elrontója, főleg úgy, hogy érzem a fellobbanó szikrát közöttünk. Már nem csak én akarom, hogy szórakozzunk, de nem ám... A levegő hirtelen fullasztóan fülledté vált, egyre inkább kedvemre való volt. Élveztem a féktelen közelséget amit adott.
A kezdeti puhatolózást fokozatosan helyet és teret adott egyfajta szenvedélynek, melyben nem kellett visszafognom magam, attól félve hogy összetörik ha egy kicsit is magával ragad a hév. Nem. Egy vámpírnő masszívabb, erősebb egy átlagos boszorkánytól, s bár nem működöm teljes erővel a sérüléseim miatt, attól még tökéletesen kihasználom ezeket a pillanatokat. Szenvedéllyel telve hatoltam édes ajkai közé, nyelvét egyre tüzesebb táncra csábítva, míg egyik kezem a feneke alá csúsztattam és egy gyors mozdulattal fordítottam a helyzetünkön, így most ő volt az, aki a falnak simult. Arra ügyeltem, hogy ne szakadjak el édes ajkaitól, de az egyre hevesebben érzett késztetésnek sem tudtam parancsolni. Öléhez nyomtam magam, azt akartam, hogy érezze, hogy sóvárogjon a pillanatért amikor belé hatolok majd. A rajtam lévő, már félig a földet súroló köntöst messzire hajítottam, s mialatt elszakadtam vérvörös szájától, a felsője vonalán végighaladva simítottam végig, majd egy mozdulattal szétszakítottam az anyagot.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 14, 2011 5:19 am

Nappali szoba 2zianuw

Most hogy frissen táplálkoztam mindent sokkalta jobban érzékeltem, mint alapjáraton. A vámpírok érzékszervei egyébként is sokkalta felülmúlják az átlag mágusokét, de most minden ezerszer élesebbnek tűnt. A fürdőszoba csempe halványkék és sötétkék hullámai szinte miliméter pontosan táncoltak a szemem előtt, a vízsugárból ömlő forróvíz, kellemesen égette a bőrömet. Tekintetemet nem tudtam levenni a nyakáról, ahol a harapásom díszelgett, s ahonnan a permetező meleg víz szépen lassan a csatornába mossa a vérét. Ennek volt köszönhető, hogy nem vettem észre időben, hogy mire is készül, s ezzel estélytelenné vált, hogy védekezhessek.
Akkor tértem észre valamennyire, amikor éreztem, hogy kezei a csípőmre csúszik, s annál fog ránt magához, hogy a lehető legjobb a testéhez simuljak. A kezeimet védekezően feszítettem a mellkasának, s ezáltal akaratlanul is megéreztem az ott domborodó izmait, amelyekre nem panaszkodhatott. Ahogy az ajka lecsapott az enyémre, mintha villám cikázott volna keresztül rajtam, és én még csak nem is tiltakoztam. A vér mámora a legtöbb vámpírnak együtt jár a szexszel, bár én eddig mindig képes voltam leküzdeni ezt a fajta késztetést. Most azonban, ahogy a teste az enyémhez simult, egyszerűen elfelejtettem küzdeni és az eszem helyett kezdte a testem átvenni az irányítást. Hevesen viszonozni kezdtem a csókját.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 14, 2011 4:58 am

Höhh, nah ez az, amire nem számítottam. Azt hittem a nő majd csapkodva kislisszol, de a következő pillanatban a hátam már a zuhanyzó falának vágódott, mire dühös nyögés volt a válaszom. Farkasszemet néztem az előttem termő Katherine-nel, de csak egy rövid pillanatig. Láttam a tekintetében azt a fajta gyilkos éhséget, amiből sejtettem mire készül. Hát persze, ezért maradt bent a fürdőszobában. A következő másodpercben éles kis szemfogai durván a nyakamba fúródtak. Megragadtam a tarkóját, ezzel még közelebb vonva magamhoz. Halk morajlás tört fel belőlem, ezúttal nem csak a színtiszta fájdalomérzet miatt. Nem. Ezúttal azért, mert hirtelen meg akartam kefélni a nőt, és azt akartam hogy közben még erősebben szívjon és harapjon.
Elengedtem amikor abbahagyta az ivást. Most nem a legmegfelelőbb alkalom volt, hogy a vérem vegye, de egye fene. Ajkait szépen vörösre festette, tekintetem nem is tudtam levenni onnan. -Akkor kvittek vagyunk. -A víz megindulásának pillanatában ragadtam meg a csípőjét, szorosan magamhoz húzva. Bár eddig is elég közel állt hozzám, most azonban érezhettem karcsú testének lágy vonalait hozzám idomulni. Hazudnék ha azt mondanám nem hozott lázba. -Félek most ismét az adósommá teszem -szólaltam meg, mielőtt lecsaptam volna a vérvörös ajkakra, nyelvemmel bebocsátást kérve tőle.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 14, 2011 4:35 am

Nappali szoba 2zianuw

Figyeltem, ahogy először nem néz rám majd, valami az eszébe juthatott, mert semleges arccal fordult felém. A szavai nyomán szemöldököm a magasba szaladt, és nem is volt szükség szavakra, hogy tudja teljesen idiótának nézem. Bár ehhez nem sokat kellett gondolkodnia, mivel nem csak veszélyesnek, de némileg tökéletesen őrületnek néztem.
- Nos, azt a maga érdekében melegen ajánlom. - feleltem végül tökéletesen hidegen. Még is legalább néhány másodperc kellett hozzá, hogy rávegyem magamat arra, hogy közelebb lépjek hozzá és egy egyszerű lökéssel belöktem a zuhany alá, aminek eredményeképpen a háta a csempének csapódott. Azt mondta segítsek, azt egy szóval sem kérte, hogy ezt rendes nővérként, fájdalommentesen tegyem. Mindazonáltal, ahogy a kézmosómon lévő véres tenyérlenyomatra esett a pillantásom megint feltámadt bennem az éhség. Most azonban nem egy ártatlan gyerek állt előttem, hanem egy romlott vámpír. Olyasvalaki, aki megérdemelte volna hogy belé harapjak. És nekem eszem ágában sem volt kihagyni a lehetőséget. pillanatok alatt teremtem előtte, majd félre hajtva a fejét ajkaimat durván a nyakába mélyesztettem és jó néhányat kortyoltam belőle.
- Nem szokásom senkinek sem adósa maradni. - sziszegtem neki dühtől csillogó mély barna szemeimmel miközben véletlenül rátenyereltem a zuhany gombjára így a víz hirtelen zubogni kezdett ránk.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 14, 2011 4:21 am

Még egy nyamvadt tusolásra is képtelen vagyok, nem csoda ha felmegy bennem a pumpa a tehetetlenségtől. Egy férfi számára (főleg egy nem ehhez szokott férfi számára) ez maga a pokol. Gyalázatos. Ezért aztán amikor Katherine hangját hallottam, rá sem néztem először, csak a széttört csempére koncentráltam, jobban mondva az öklömből szivárgó vérre. Pazarlok is... Ehh.... -A további berendezésrongálás elkerülése érdekében kénytelen lesz segíteni. -Most jött el a pillanat, hogy ránézzek. Eltüntettem a dühöt az arcomról. Ha ezzel meggyőzhetem, megteszem. -Nem fogok a nyaka közelébe menni, jófiú leszek, ígérem. -Esküdni azért nem fogok, de kell, hogy segítsen, így nincs más választásom amíg szükségem van rá, hát nem nyúlok hozzá egy ujjal sem ha nem akarja. -Persze ha nincs elég mersze hozzá.... -Jegyeztem még meg, majd ismét megpróbálkoztam a felkeléssel, ezúttal a mosdókagylóba kapaszkodva. Véres tenyérnyomom azonnal ott maradt a hófehér kagylón. A kíváncsiság azonnal befurakodott a gondolataim közé. Biztosra veszem, hogy a nőnek nincs mersze segíteni, főleg azért, mert akkor túlságosan fullasztó közelségbe kerülne hozzám. Engem nem zavar, és nem mondom hogy nem élvezném, de akkor sem hiszem, hogy nem fog kirohanni most azonnal.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyVas. Nov. 13, 2011 10:21 pm

Nappali szoba 2zianuw

Tökéletesen üres arccal figyeltem, ahogy felállt a kanapéról. Nem voltak illúzióim abban a tekintetben, hogy bizonyosan pokoli kínokat él át. Mindazonáltal nem állt szándékomban felajánlani a segítségemet. Egyrészt, mert férfiként tökéletesen biztos voltam benne, hogy méltóságon alulinak tartaná elfogadni, másrészről, nem óhajtottam felbosszantani. Mert bár lehet, hogy most gyenge, de ha kihasználom, akkor utána amikor visszanyerte az erejét, tartok tőle a pokol sem lesz elég mélyen, hogy elrejtsen előle. Amióta élek igyekeztem nem magamra haragítani sem a társadalmat, sem a vámpírokat, akiket ha csak tehettem elkerültem. Szerettem volna ezt a problémát is csendesen kezelni, már amennyire lehet. Senkinek sem használna a nyilvánosság, kivéve ha meg akarom ölni, akkor még jól jöhet.
Annyira elmerengtem, hogy összerezzentem amikor a fürdőszobából, a dulakodás semmivel össze nem téveszthető hangja hallatszott ki. Nagyon szerettem volna azt hinni, hogy bizonyára csak maga köré tekerte a zuhanyfüggönyt és azzal hadakozik, de tartottam tőle, hogy nem ilyen egyszerű a helyzet. Elvégre a sérüléseit látva az is csoda, hogy ilyen könnyedén eljutott a fürdőszobába. Halk sóhaj kíséretében álltam fel, majd sétáltam oda és álltam meg a fürdő ajtóban, ő pedig ott feküdt a törött csempéim között, és az ökléből vér folydogált.
- Értékelném ha nem tenné tönkre a helységet. Továbbá úgy vélem van már éppen elég vérző sebe, én nem okoznék többet. - közöltem szárazon utalva arra, hogy ugyan még egy diákot én bizony ide nem hozok, hogy megcsapolhassa. A a Griffendéles sem érdemelte meg, de nem tehettem mást, ha azt akartam, hogy életben maradjon. Az a vér éppen elég ahhoz, hogy egy éjszaka alatt rendbe hozza annyira, hogy holnap mára maga oldja meg az étkeztetését. Azonban ha az éjszaka folyamán még is úgy dönt, hogy engem akar megkóstolni, akkor viszont Beth csak egy urnában kapja vissza.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyVas. Nov. 13, 2011 8:55 pm

Hátrahajtottam a fejem és lehunytam a szemeimet, mintha ezzel a felesleges mozdulattal le tudnám gyűrni azt a fajta mohó éhséget ami gyötör. A kölyök vére csak meghozta az étvágyam, de nyilvánvalóan sovány mennyiség csúszott le belőle a torkomon. Nem ehhez vagyok szokva. Mondjuk lehetséges, hogy elegendő lett volna ha makkegészséges lennék, de legyengült szervezetemnek dupla annyi vérre lenne szüksége, pláne azért, mert rengeteget veszítettem sajátomból. Mélyet szippantottam a nehéz fémes szagú levegőből, de azonnal el is káromkodtam magam a mellkasomba nyilalló fájdalom miatt. Azonnal a sebeimre kaptam a tekintetem, nem, nem hasadt fel a vékony réteg ami elválaszt az újabb elvérzéstől.
Katherine (nem meglepő módon) egy férfiköntössel a kezében tért vissza és szárazon közölte merre található a fürdő. Feltűnt, hogy nem néz a szemembe, kerüli a szemkontaktust. Érdekes egy nőszemély... Nekem viszont égető szükségem van a tisztulásra, hát a legkevésbé sem érdekel mi jár a csinos kis fejében. A kanapé szélébe markoltam, de közel sem volt egyszerű feladat felkelni. Gyűlölöm a gyengeséget, mégsem tehetek ellene. Ingadozva ugyan, de sikerült talpra állni, de amint ezt megtettem, a vérhiány miatt rögtön kótyagos lett a világ. Magyarul szédülni kezdtem, mintha szívószállal ittam volna meg egy egész hordó vajsört. -A fenébe... -Éreztem nem lesz könnyű feladat eljutni a fürdőszobáig és véghezvinni a tusolást, azonban nem fogom kimutatni a nő előtt mennyire sebezhető vagyok. Még a végén sutba dobja a Beth iránti hatalmas érzelmeit... Tehát bizonytalan első léptem után összeszedtem magam és úgy sétáltam át a kisebb helyiségbe, mintha már kutya bajom sem lenne, csakhogy mire beértem vastag izzadtságcseppek lepték el a homlokom. Ez a kis attrakció rengeteg energiámba került. Nyamvadt lábam elgyengült és nemes egyszerűséggel összecsuklott alattam. -Hogy az a jó k.... -szűrtem dühösen, öklöm a padlócsempébe mélyesztve.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyVas. Nov. 13, 2011 7:38 am

Nappali szoba 2zianuw

Könnyed léptekkel vonultam át a hálószobába, hogy az ott lévő szekrényből sietve elővegyek egy nagyobb méretű köntöst. Férfi köntös volt, elvégre felkészültnek kellett lennem ha esetleg éjszakai partnerem a nappal egy részét is a lakosztályomban kívánná tölteni, egy néhányszor már erre is volt példa. Bár engem ez különösebben nem zavart, legalább is egészen mostanáig. Violet tudta a portrém jelszavát és nem szerettem volna, ha egy idegen férfit talál a lakosztályomban. Arról nem is beszélve, hogy az illetőnek is magyarázkodhatott volna, honnan tudja a jelszót. Egyikünk sem akart felesleges bonyodalmakat, bőven elég volt ami jelenleg kikerülhetetlen volt.
A köntössel a kezemben tértem vissza, majd letettem az egyik fotel karfájára és könnyedén helyet foglaltam az említett ülőalkalmatosságban. Azt, hogy egy lánynak jobban örült volna, egyszerűen elengedtem a fülem mellett, nem reagáltam rá, tekintve, hogy eszem ágában sem volt, egy védtelen lányt a karmai közé engedni. Arról nem is beszélve, hogy bár jó idő volt még mindig elég sokat hordták feltűrve a blúzuk ujját.
- Nem. - sziszegtem és bár a vértől az én éhségem is fellobbant, hamar eltűnt, mivel aznap éjjel én már táplálkoztam. Könnyed mentális paranccsal elértem, hogy a fiú rendbe szedje magát, majd távozott a portrén keresztül vissza az őrhelyére. Ott pedig majd egészen magához tér, mintha mi sem történt volna.
- A fürdő arra van. - közöltem egyszerű kézmozdulattal, miközben a kanapén lévő vértócsákra siklott a tekintetem, kerülve a férfiét. A távolságtartás remek dolognak bizonyult, hogy szemet hunyhassak a felett, hogy köszönetet mondott nekem. Ez volt az első és valószínűleg az egyetlen emberi vonás, amelyet ez idáig felfedeztem rajta.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyVas. Nov. 13, 2011 6:56 am

Szóval Beth miatt. Valóban jelenthet neki valamit húgom, ha képes volt rá, hogy az általa leggyűlöltebb személyt megmentse és még a lakosztályába is elvonszolja, végtelenné téve saját magát. Végtelenül nagy hiba, de most ez foglalkoztat a legkevésbé. Jobban érdekel az, hogy felépüljek ha már így alakult. Hátamat a kanapénak döntöttem, de a mozdulat fájdalmas volt még a legfinomabb módszer ellenére is, számat halk nyögés hagyta el és egy néma átok is...Néztem mit csinál, azonban nem szóltam vissza, pedig lett volna visszavágás, azonban még levegőt is nehezen veszek, a beszéd pedig kifáraszt. Nem fogom pazarolni az energiám a nőre, de azért kíváncsi vagyok mire készül.
Hamarosan egy megbájolt sráccal tért vissza és közölte, nem tehetek kárt benne. Milyen kár... -Egy nőneműnek jobban örültem volna. -Fortyogtam csak azért is, bár igazából még ennek is örültem. A fiú teljes nyugodtsággal ücsörgött a kanapé szélén, akkor sem rezdült amikor elkaptam a csuklóját és a szám elé húztam. Szemfogaim megnyúlva törtek elő és mélyedtek a bőre alá, de azért arra ügyeltem, hogy ne roncsoljam szét közben a szöveteit. Most még viselkedem, hogy a nő örüljön. Percekig áramlott belém a forró nedű, de éreztem hogy a srác gyengül. Kénytelen voltam abbahagyni a táplálkozást, de a szemfogaim nem húzódtak vissza még akkor sem, miután elengedtem a vérbankot. -Még éhes vagyok anyu. Biztos nem ölhetem meg? -Hangsúlyoztam színpadiasan. Egészen megszoktam ezt a rekedtes hangot, nem is olyan rossz...
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyVas. Nov. 13, 2011 5:47 am

Nappali szoba 2zianuw

Kritikus tekintettel figyeltem, ahogy lassan megmozdult. Olyan voltam mint egy támadásra kész kígyó, csak a legapróbb ellenséges mozdulatot tegye és itt helyben elintézem, hogy nyomorék legyen az örökkévalóságig. Elvégre még élne, és Beth sem lenne szomorú, arról nem is beszélve, hogy segítség nélkül nem hajkurászhatna engem és a családomat. Kísértetiesen vonzó volt a lehetőség, hogy megtegyem, de Beth a barátnőm és nem érdemelné meg. Sem most, sem száz évvel később, akármennyire is utálom Lizt.
- Köszönje a húgának. - feleltem egyszerűen, amikor megkérdezte, hogy miért tettem. Tudtam, hogy segítség nélkül is, meg fogja oldani a felülést, így fogtam a kezemen tartott vizes, véres törölközőt és a fotelban heverő vizes tálat és felállva elindultam a fürdőszobába. Egy pálca intéssel is eltüntethettem volna őket, de jobban éreztem magam, hogy távol vagyok tőle még akkor is ha súlyosan sérült. A fürdőbe lépve könnyedén elintéztem mindent néhány pálca mozdulattal, majd visszamentem a nappaliba.
- Jól nézze meg őket, lehet legközelebb már nem lesz rá alkalma. - közöltem egyszerű vállvonás kíséretében, majd szélesre tártam a lakosztályom ajtaját és kisétáltam a folyosóra. Csak be kellett fordulnom a sarkon és már is belebotlottam az egyik Griffendéles prefektusba. A fiú szemeibe nézve azonnal megigéztem és megparancsoltam, hogy kövessen, így vele együtt tértem vissza lakosztályomba.
- Nem ölheti meg, remélem tudja. - mondtam és a tekintetemmel szinte felnyársaltam az övéit. A fiú könnyedén foglalt helyet a nappaliban álló impozáns kanapén, amit azonban most jelentős mértékben vér borított. Majd erre is lesz gondom, de haladjunk csak szépen sorjában.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyVas. Nov. 13, 2011 5:34 am

A lakosztályában? Az utolsó emlékem, hogy az erdőben fetrengek, tehát Kath rám talált és... idehozott? Na baszki... -Miért tette? -Kérdeztem miközben jófiú módjára szót fogadva lassan megpróbáltam a felüléssel. Nem tudtam megállni hogy ne kérdezzem meg mi az oka amiért ahelyett hogy megölt volna épp az ellenkezőjét tette. A francba... Én biztos nem tettem volna a helyében. Miért? Miért tette? És miért érdekel ez egyáltalán? A testem gyengeségét az agyam is követi? Agyalágyult barom lettem?
Lassan, nagyon lassan próbáltam megerőltetni gyenge testem, és tényleg nehezen ment, de végül sikerült. Komoly fájdalmaimat lenyeltem, de akkor sem nézek egy jó ideig tükörbe... Az egyetlen hasznos dolog a felülésben az az volt, hogy szemügyre vehettem a sebeket, amiket az Első okozott pusztán a gondolatai erejével. A sebek egyenletesen meg voltak pörkölve. -Azok a maga ujjnyomai szépségem? -Kérdeztem félig felemelt szemöldökkel, tekintetemet ráemelve -Köszönöm. -Szólaltam meg magam sem tudom miért. Lehetek bármilyen szemétláda és lehet bármi is a célom vele, akkor is megmentett. Nem tartozom neki, de ennyi jár.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyPént. Nov. 11, 2011 4:13 am

Nappali szoba 2zianuw

Az pedig hogy életben van azt jelentette, hogy az én dolgom véleményem szerint itt véget is ért. De sajnos ez nem egy mese, én pedig nem vagyok naiv kisgyerek. Vérre lesz szüksége minél előbb, és az ki zárt, hogy magától megszerzi majd, én pedig nem fogom felajánlani neki a véremet, akkor sem ha belehal a sóvárgásba. Összerándultam, ahogy kinyitotta a szemét, de ahogy jobban megnéztem, úgy tűnt, hogy még nem lát rendesen, ezért kissé távolabb hajoltam tőle. A biztonságos távolság igen csak fontos, főleg ha róla van szó. Nem akarom még csak véletlenül sem abba a kísértésbe vinni, hogy megkaphatja a nyakamat.
- A lakosztályomban van, és éppen csak annyit, hogy majdnem belehalt. - közöltem szenvtelen hangon, hogy nem sok hiányzott ahhoz, hogy ezúttal véglegesen meghalljon. A hangja érdes volt és csak némi köszörülés árán sikerült neki kinyögnie amit akart. Szerettem volna azonnal megmondani neki, hogy csak Bethnek köszönheti az életét de úgy véltem lesz még rá időm. Nem egykönnyen megy majd innen holnap napnyugtáig sehova sem. Milyen jó lesz nekem...
- Próbáljon meg felülni, de lassan! - figyelmeztettem, mert ha nagyon ugrál és a sebei felszakadnak, akkor aztán tényleg elfog vérezni. Magamon is érzem, hogy a napfény használata meggyengített és nem vagyok benne biztos, hogy újra tudnék trükközni, illetve hogy ő újra kibírná-e. Amennyiben sikerült neki felülni, sietősen kerítek egy diákot, akit megbájolok, amíg ő némi vért vesz tőle, majd elfeledtetem vele a dolgot és hagyom elmenni.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 11:27 pm

Igen, határozottan hallom ahogy a nevemen szólít egy ismerős hang. Azt hiszem a tudatom ismét egyre közeledik a valóság felé, ugyanis már tisztán érzékeltem minden egyes idegvégződésem ordítását és amikor megpróbáltam kinyitni a szemeimet, láss csodát sikerrel jártam. Nehezen ugyan, de szemhéjaim félig kinyíltak, és a homályos folt lassan de biztosan tisztulni kezdett látómezőmben. A szám teljesen kiszáradt, nem voltam biztos benne hogy képes leszek a beszédre. -Fogjuk rá. -Katherine. Felismertem a nőt aki felém hajolt. Az arca meglepően nyugodt volt. Megpróbáltam lenézni a kezeire, de csak annyit sikerült kivennem, hogy a mellkasomon érzett jóleső hideg neki köszönhető. Megpróbálkoztam a felkeléssel, de tapodtat sem emelkedtem a vízszintes helyzetből. Csupán a fejemet tudtam mozgatni, azt is csak egy bizonyos szögig. Pazar. Ismét lenéztem a kezeire, vagyis inkább az ott tartott vizes ruha alá igyekeztem tenni egy pillantást, de csak a megperzselt bőrfelületet láttam. Nyilván elállította a vérzést, a kérdés miért tette? Minden túl zavaros és még nem forognak a fejemben a fogaskerekek... -Ha tudom hogy ilyen bájos nővér fog ápolni, sokkal hamarabb elláttattam volna a bajom. Mennyi vért veszítettem és hol vagyok? -Jegyeztem meg és kérdeztem végül jó pár torokköszörülés között. A pokoli fájdalom oda-vissza nyilallott a testemben, s gyanítom még jó ideig így is fogom még érezni, de már az a tudat hogy eszméletemnél vagyok egy jó pont és ebből tudom, hogy hamarosan beindul majd a gyógyulási folyamat. Feltéve ha vérhez jutok. A fenébe, azt sem tudom hol vagyok, meg sem tudok mozdulni, nemhogy elkapni valakit és kiinni a vérét...
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptySzer. Nov. 09, 2011 1:01 am

Nappali szoba 2zianuw

Nem voltam képes fent tartani a kanapén, ahogy túlságosan erős volt, még így a sok sebesüléstől szinte elvérezve is. Öntudatlanul dobálta magát és úgy ordított, hogy tartottam tőle megsüketülök, viszont mérhetetlenül hálás voltam, hogy hangszigetelő bűbáj veszi körül az egész lakosztályomat. Ez volt az ami most igazán nagy védelmet nyújtott, hiszen a Roxfort folyosói még sokáig visszaverték volna a fájdalomtól rekedt ordítozását. Nem akartam belegondolni, hogy valamelyik odakint masírozó prefektus, vagy egy kollégám esetleg meghallja és idesiet. Bár még akkor is meg ellett volna várni az igazgatót, hiszen rajta kívül senki sem tudta a portrémhoz tartozó jelszót. A felmentősereg tehát jó esetben is csak akkor érne ide, amikor én már halott lennék, ha valaki itt támadna rám.
Próbáltam mozdulatlanul tartani a testét, de ez nem sikerült, viszont úgy láttam, sikerült összeforrasztanom a sebet és eléggé megperzselnem ahhoz, hogy elálljon a vérzés. Ironikus, hogy a képességem, amely könnyedén elveheti az életét, kontroll alatt megmentette azt. Bár tény és való, hogy most nem a féktelen gyűlölet izzott bennem, hanem az, hogy semmiképpen sem hagyhatom meghalni. Nem akarok fájdalmat látni Beth arcán, még akkor sem ha ezzel valószínűleg megpecsételem a saját sorsomat. Kezembe véve egy hideg vízbe mártott törölközőt óvatosan letöröltem vele az arcát, de nem reagált. Meg sem kíséreltem felemelni a kanapéra, mert nem akartam, hogy a sebek esetleg felszakadjanak. Így is közelebb áll a halálhoz, mint eddig bármikor máskor, még egy ilyet ötletet nem viselne el a teste.
- Leonardo, hall engem? - kérdeztem egészen fölé hajolva az arcát tanulmányozva, miközben a törölközővel a mellkasáról töröltem le az ott maradt vért, és némi hamut is, amelyet a képességem okozott. Azonban kifejlett érzékeimmel éreztem, hogy még életben van.

//Ohh érjen csak magához nyugodtan xD XD//

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyKedd Nov. 08, 2011 11:31 pm

Az a jó az eszméletlenségben, hogy nem érzed a fájdalmat, ha azt tegyük fel a legerősebb vámpír okozta neked. Ezt a fajta gyilkos kínt még én sem vagyok képes vidáman elviselni, még akkor sem, ha történetesen szorul belém némi mazochista hajlam. Pontosan ismerem a határaimat, és az elvérzés már túl van azon a vonalon amit képes vagyok semmissé tenni. Az első vámpírgyermeknek teremtődtem, erőm páratlan, a vérem a legtisztább és legerősebb minden vámpír közül, éppen ezért kár minden cseppjéért ami elszáll belőlem. Micsoda szégyen és pazarlás...
A sötétben furcsa mód minden olyan nyugodt és tiszta. Csak emlékképek villannak fel néha, amit a gyarló tudatalattid vetít ki feléd, mintegy megemlékezésként eltöltött életedről. Felnagyítja a hibáidat, megmutatja kik számítanak, vagy éppenséggel kiknek ártottál míg a földön jártál. Szerencse, hogy nálam ez utóbbi nem tűnt elő, ugyanis nézhetném egy darabig a végtelen hosszúságú filmet mire minden elpusztított lélek megelevenedne. Hatszáz év bizony bizony hosszú idő, én pedig nem tétlenkedtem...
Hirtelen apró fénysugár tűnt fel a horizonton. Alig látható, mégis tudod hogy ott van, hiszen a teljes sötétségben akkor nem venném észre ha gond lenne a látásommal... A fény egyenesem elém irányult. Kinyújtottam felé a kezem, bár fogalmam sincs miért tettem, elvégre rettegnem kellene mindentől aminek esetlege köze lehet a természetes fényhez. A vékony sugár azonban ahelyett, hogy lángra gyújtotta volna az ujjam, csupán meleggel töltötte meg a bőrfelületet, amihez hozzáért. Tetszett, hát ott tartottam az ujjam, hagyva, hogy a fény táncoljon rajta. Ilyet utoljára emberként tapasztalhattam meg, s legyen most ez is csak egy illúzió, vámpírként legalább így éljem át újra. A fény legnagyobb meglepetésemre vastagodni, szélesedni, gyarapodni kezdett. Már nem csak az ujjam melengette, hanem az egész kezem. Aztán mintha életre kelt volna, tovasiklott. Fel a karom vonalán a vállamon keresztül, majd megtorpant a mellkasomnál és egy tapodtat sem mozdult onnan. Kezdett rossz érzésem támadni. Valamit éreztem, de nem tudtam megfogalmazni vagy sem egyáltalán gondolatokba szőni. Hirtelen már nem tetszett a fénynyaláb, már nem akartam hogy a közelemben legyen. Azonban bármerre fordultam követett, az érzés pedig szinte a csontjaimig hatolva egyre erősödött. A mellkasom egyre forróbb lett, míg elviselhetetlenné nem vált a fájdalom. A fénysugár egyenesen oda tűzött, s helyét hiába takartam volna el a kezeimmel, nem csillapodott. Ismét a földre kényszerültem, tehetetlenül hagyva, hogy vége legyen egyszer. Nem tudom honnan jött vagy ki által, de úgy érzem innen már tényleg nincs visszaút. Ívben megfeszültem, majd elernyedtem, összerándultam és ordítottam, a testem ezerféleképpen reagálva próbálta elviselni, mégis úgy éreztem belülről égek és emésztődök el. Aztán... vége lett. Eltűnt. Amilyen gyorsan jött, úgy vált semmissé, mintha meg sem történt volna. De az érzés már nem múlt olyan gyorsan. Ismét kivert a veríték, ziháltam, úgy éreztem mintha órákon át kínoztak volna. Újból elveszítettem minden erőm. Képtelen voltam felkelni. Egyedül voltam, mégis érzékeltem egy halvány jelenlétet, de nem láttam, nem hallottam senkit és semmit. Újból a tudatom játszana velem? A történtek után szinte biztosra veszem.

//nah most egy ideig teljes képszakadás lesz a karimnál az biztos xD Ha gondolod a következő postod után ugrok egyet, mert már elég nehéz az ínkövületlenségről rizsálni//
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyKedd Nov. 08, 2011 12:31 am

Nappali szoba 2zianuw

- Lehet, hogy jobb is, ha nincs magánál. - jegyeztem meg egészen halkan, ahogy Leonardo szemei ismételten lecsukódtak. Eddig mindig csak megsebesíteni állt szándékomban, meggyógyítani sosem, azonban akármit is csináltam a mellkasán tátongó vágásokból egyszerűen megállíthatatlanul dőlt a vér. Nem számít mennyire próbálom elszorítani, vagy hogy a jeges víz mennyire alvasztotta meg a vért. Semmi sem volt elég és ha nem találok ki nagyon gyorsan valamit, akkor itt a kezeim között fog elvérezni. Nem akarom Beth-t szenvedni látni, hiszen nem érdemli meg. Arról nem is beszélve, hogy még Damien sincs itt vele, hogy legalább valaki vigyázzon rá.
Kezemet ahogy a mellkasára simítottam éreztem, hogy a vér réteg alatt szokatlanul meleg. Megérintve a homlokát a sejtésem beigazolódott, miszerint a láza is felment. A sebeket valahogy össze kell zárni, de semmiféle varázslat nem elég hozzá, mindegyik csak néhány milimétert javít a helyzeten, de amint a vér ismét ömleni kezd, még az a var is felszakad. Egyetlen ötletem maradt csupán, a kérdés már csak, hogy mennyire késtem el vele. Vajon a szervezete még fel tudja dolgozni a fájdalmat és az újabb sérülést, hogy túlélje?
- Ezután ha lehet még jobban gyűlölni fogsz, de legalább életben maradsz. - suttogtam neki egészen halkan, s a nyakamban lógó rózsafüzért Ernyedt ujjai közé fűztem, mert amilyen fájdalom most következik szüksége lesz rá, mindannak ellenére, hogy nem vagyok benne biztos, hogy Merlin mellette áll. Szavainak nem sok értelmét láttam, azt leszámítva, hogy Beth is megjegyezte, lehet Leonardo dolgozik valakinek. Akárki is az, egészen biztosan nem tolerálja a hibákat.
Lehunytam a szemeimet és elképzeltem a napfényt. Az aranyló sárga melegségével elönti az egész világot, majd éreztem, hogy ez a melegség megjelenik a tenyeremben, majd végig halad az ujjaimon. Égető érintésemmel Leonardo mellkasára fektettem a kezeimet, egészen rányomva a vérző sebekre, amely azonnal megsütötte a vérét. És alatta a bőrt is. amikor láttam, hogy a vérzés eláll, azonnal elkaptam a kezeimet. Talán nem tettem benne nagyobb kárt...

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 07, 2011 9:01 pm

A sötétség mohón szívott magába, nem voltam képes megállni a szélén hogy visszaforduljak. Lám hová jutottam... Az Első megbüntetett az elkövetett hibákért. Jogosan szenvedek hát most, de egyre kevésbé érzem, hogy ki kell kászálódnom a fekete űrből melyben testem ernyedten lebeg. Évszázadok suhantak el mellettem, üres szemlélőként szeltem át minden évet, csak akkor bukkantam fel ha azt a teremtőm, atyám parancsolta. Közben mindent elveszítettem. Az emberi mivoltom talán a legértékesebb, de ott a húgom, akit valaha óvtam és féltettem. Megérte az örökkévalóság? Már nem tudnám megmondani.
Lázálom kerített hatalmába, lassan kúszva a tudatomba, mégis oly intenzitással, mintha minden valóság lett volna. Ember voltam. Egy megszállott gyermek, aki sorsa után kutat. Érzem a pergamen tollpihe súlyát a tenyeremben, döbbenten olvasva a vérrel írt sorokat. "Eljő a gyermek, kinek sorsa az anyja méhében megpecsételődve lészen". Édesanyám tragikus elveszítése, atyám megölése és Elizabeth elfordulása után csak ezek a sorok kergetése maradt nekem. Hirtelen újra megszületésem pillanata fodrozódik előttem. A fájdalom, a rémület újúlt erővel csapott le rám, a testem minden egyes idegvéződését összerántva. Küzdeni akartam az érzés ellen, mindhiába. Az Első jelent meg előttem, rideg tekintete fogságába estem. A kép hirtelen elmosódott, majd Beth riadt arca tűnt fel előttem. -Engem megbüntethet az engedelmetlenségemért, megölhet, de téged nem fog... -nyugtattam mialatt éreztem gíöngyöző homlokomon kiűlni a verítéket, mely szinte az egész testem elborította. Talán újra visszakúsztam a valóságba? Vagy mindez csak az álom folytatása? A színek megfakulva, torz képet mutatva játszottak a szemeim előtt. Beth arca félig leereszkedett szemhélyaim alól már alig volt kivehető, de a testem végre megnyugodott. A remegés, mely eddig átjárt talán alábbhagyott valamelyest. Halványan érzékeltem sajgó mellkasom megnyugvását. Felemeltem a fejem, de erőtlenül visszahanyatlottam. Már nem akarok élni, az élet iróniája, hogy a testem másként vélekedik erről. Legyűrte az elmém s újabb álom felé terelte, hogy a gyógyulási folyamat elkezdődhessen...
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 07, 2011 10:46 am

Nappali szoba 2zianuw
Folytatás az erdőből Leonardóval

Nem volt egyszerű dolgom, és amint beléptem a nappali helységembe sikeresen letettem a férfi testét a kanapéra. A mellette lévő asztalt egy könnyed lökéssel a falig löktem, és kissé hangos csattanással meg is érkezett. A szomszéd széket húztam közelebb a kanapéhoz, majd a fürdőből sietősen törölközőket kerítettem, és sebfertőtlenítőt. Az igazgató ragaszkodott, hogy minden tanár lakosztályában helyet kapjon az elsősegély nyújtáshoz szükséges felszerelés. A pálcámmal egy tálat bűvöltem a padlóra, amelyben hideg víz volt. Ez remélhetőleg majd eléggé megalvasztja a vért ahhoz, hogy az betömje a sebet és akkor talán nem vérzik majd el. Minden esetre amikor magához fog térni vérre lesz szüksége... de nincs az a pénz, hogy ismét az enyémet vegye!
Ahogy feléje hajoltam és lefeszegettem görcsben lévő kezeit a mellkasáról láttam, hogy ismételten haloványan kezdi érzékelni a valóságot. Bár talán nem eléggé ahhoz, hogy bármiben is a segítségemre lehessen. Egyetlen mozdulattal ketté téptem rajta az inget, s a hideg vízzel átitatott törölközővel elkezdtem letörölni róla a vért. Halottam a hangját, ám munka közben meglepődve vettem észtre, hogy keze a fűzért szorongatja. Ám ahogy a következő pillanatban Bethnek szólított, majd a keze az arcomra siklott egy pillanat alatt megdermedtem.
- Nem Beth vagyok, de meghalni sem fog. - feleltem eltökélten, makacs hangon, és legyűrtem a megilletődöttségemet Akárki is bánt el vele Leonardo nem árulta el a húgát, bár fogalmam sincs, hogy még is mi folyik itt. Ahogy azonban ismételten elájult és a keze elhanyatlott, elkaptam, majd óvatosan melléje fektettem a végtagját. a vér továbbra is forrón patakzott a mellkasából. Bármilyen bűbájt is próbáltam ki, azok csak alig alig használtak, a sebek nem akartak összezárulni. Ha ez így megy tovább tényleg el fog vérezni...

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba EmptyHétf. Nov. 07, 2011 10:34 am

Folyt. Az erdőből...

Halvány lila gőzöm sincs hogyan kerültem egy számomra idegen szobába, de tény, hogy ettől még ott nyitottam ki a szemeimet. Nem tudtam sokáig nézelődni, uyanis szemhélyaim jobbnak látták ha félig leereszkedve takarják el előlem az amúgy is homályos kilátást. Mindez most komolyan nem zavart, ugyanis a pulzáló fájdalom szinte szétmarta a húsom s úgy égetett , mintha a pokol lángjai nyaldosnának körbe. Teljesen leizzadtam. Tenyereimmel hiába szorítanám össze a sebeket, a testem görcsös összerándulásaiból tudom hogy valószínűleg sokkot kaptam. Mindössze annyira maradt energiám, hogy az első dolgot megmarkoljam amit elérek, majd azt szorítsam. Enyhülést nem nyerek vele, de legalább a következő eszméletvesztésig kitart. Hirtelen elernyedtem, majd egy pillanatra feltűnt előttem a rózsafüzér. -Beth... -Valóban itt van velem? Nála van a füzér, hát eljött hogy elbúcsúzzon? Kinyújtottam felé elfehéredett ujjaimat és megérintettem a füzért, majd onnan remegősen az arcához értem. -Nem gyógyulnak a sebeim... -Nyögtem és próbáltam az arcára fókuszálni, de nem ment. -De rólad nem mondtam semmit, te biztonságban vagy... -Nem tudtam többet mondani. Minden elsötétült...
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Nappali szoba   Nappali szoba EmptySzer. Szept. 07, 2011 12:24 am

Nappali szoba 10yqa2h

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Nappali szoba Bi5h08
Ajánlott tartalom

Nappali szoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali szoba   Nappali szoba Empty

Nappali szoba
Vissza az elejére