Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Képesség Foglalás Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Képesség Foglalás Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Képesség Foglalás Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Képesség Foglalás 3347qiw
A Hónap Játéka
Képesség Foglalás 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Képesség Foglalás Ic7783

Share

Képesség Foglalás

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Képesség Foglalás Empty
TémanyitásTárgy: Képesség Foglalás   Képesség Foglalás EmptySzer. Szept. 07, 2011 12:38 am

A

B

C

D

E
Elizabeth La'Morte - Illanás: Képes vagyok láthatatlanná válni és ott felbukkanni, ahol és amikor akarok

F

G

H

I
Iason Moorcock - Testi Rezonancia:Egyszerűbben értve testi kontaktussal történő érzelem olvasás. Míg elődjének elég csupán egy légtérben tartózkodnia másokkal, ezen képesség sokkal korlátozottabb. Ennek köszönhetően azonban egy fajta védelmet nyújt a kéretlen érzelmek ellen, de használója nagyon könnyen elszigetelődhet. A képesség birtokosa csak úgy képes mások érzéseit érezni, ha bőrfelülete érintkezik az alanyáéval. Ezáltal a képesség használója személyesen érzi át a másik fél érzéseit.

J

K
Katherine Darkrose - Napfénybiztos: Annak ellenére, hogy vámpír vagyok, egyáltalán nem árt nekem a napsugárzás, amely nagyban megkönnyíti az életemet. Képes vagyok napfénynél közlekedni bármikor, bármiféle sérülése elszenvedése nélkül.

L
Leonardo La'Morte - testkontroll és fájdalom generálás: Képes vagyok bármely élőlényt mozgásképtelenné tenni, lebénítani (akár érintéssel, akár az elmém segítségével) és átvenni a teste feletti irányítást. Akaratom szerint mozgathatom minden porcikáját. A testi energiáim felhasználásával képes vagyok az irányított személybe áramütés szintű fájdalmat generálni.

M

N

O

P
Patrick Galaway - Gondolatátvitel: Képes megmutatni másoknak a gondolatait képekben és akár emlékekben is telepátia útján. A távolság nem számít ennél a képességnél.

Q

R

S
Stephen Gold - Napfénybiztos: Vámpírlétemre tökéletesen bírom a napfényt, mint egy halandó. Rajtam kívül egyetlen emberről tudok, akinek van ilyen képessége, mégpedig Katherine Darkrosenak.

T

U

V

W

X

Y

Z

A kód:

- Lányok:
Kód:
[color=hotpink][font=Bookman Old Style][i]karaktered neve[/i] - [b]Képesség neve:[/b] Képesség leírása[/color][/font]

- Fiúk:
Kód:
[color=steelblue][font=Bookman Old Style][i]karaktered neve[/i] - [b]Képesség neve:[/b] Képesség leírása[/color][/font]

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Képesség Foglalás Bi5h08
Vissza az elejére Go down

Képesség Foglalás
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal