Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Étkező      Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Étkező      Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Étkező      Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Étkező      3347qiw
A Hónap Játéka
Étkező      34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Étkező      Ic7783

Share

Étkező

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyVas. Szept. 25, 2011 6:50 am

Játék Vége!
Szabad Játéktér!
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 72

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyKedd Szept. 20, 2011 9:17 pm

Étkező      55162091

Kedvem lenne irányítani a nőt. Olyan dolgokra kényszeríteni, amikre magától soha nem vetemedne. Az uralkodás a teste felett roppant szórakoztató. Kezd elhatalmasodni rajtam az érzés, azonban vissza kell fognom a vágyaim kiélését, mielőtt elveszítve a fejem utat engedek a szadista hajlamaimnak. A nő túl értékes. Nem játszhatok vele kedvem szerint, amit igazán sajnálok. Fokozatosan adtam vissza a teste feletti irányítást, várván a döntését. Ha nemet mond könnyedén újból az irányításom alá vonom. De másként döntött. Tetszett ahogy dacos tekintete az enyémbe fúródott. Kihúztam magam. A közöttünk lévő fél lépés távolság ellenére is élveztem a helyzetet. Mivel egyik tenyeremben ott nyugodott bájos tenyere, egy utolsó simítással -szabad kezem lágyan a derekára téve- megkezdtem a lassú vezetést. A szalon ajtaja dupla szárnyas és befelé nyílik, így az étkezőből minden gond nélkül átlibbenhetünk oda. Immáron teljesen ellazulva válaszolhattam neki. -A vérét akarom, Katherine. A képessége titkát. -Miközben kiejtettem a szavakat, végig az arcát figyeltem. A kijelentésemmel felfedtem a célom, de ez nem minden. -Évszázadok óta keresem a módját, hogyan sétálhatnék a napfényben anélkül, hogy az átkozott sugarak ne emésszenek el. Az ön segítségével mindezt végre képes leszek megvalósítani. -És itt jön az üzleti ajánlatom, mivel magától nem fog belemenni a dologba. -Alkut ajánlok, mely megmentheti az életét és Violetnek sem esik bántódása.
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Hozzászólások száma : 254

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyKedd Szept. 20, 2011 6:40 am

Étkező      Mv6uz6

Értetlenül és nem kevésbé ijedten tudatosul bennem hogy az akaratom ellenére helyeztem a következő pillanatban a felém nyújtott kezébe a sajátomat. Nem uraltam a testemet, de a legnagyobb baj az volt, hogy ő viszont igen. Ki voltam szolgáltatva neki és ez olyan mértékben ijesztett meg és gerjesztett bennem dühöt, mint ezelőtt még soha semmi sem.
- Ezt világosan kifejezte. Én pedig nem tűröm a kényszerítést. - adtam tudtára tökéletesen világosan, hogy ezzel most már egálban vagyunk. Ekkor azonban a testem ismételten magától életre kelve felállt és odalépett hozzá. A jéghideg veríték ütközött ki rajtam, hiszen most bármit tehet. Bármit megtehet velem és még csak ellenkezni sem leszek képes. Egy ilyen képességgel... igen az öngyilkosság kifizetődőbb, mintha őt próbálnám meg megölni. És ha én már nem leszek, akkor Violetet sem lesz értelme bántani, hiszen nem áll majd érdekében.
- Rendben van, ez esetben elfogadom a táncot. - szorítottam meg gyengéden a kezében helyezett kezemmel az övét, jelezve és mint egy kipróbálva, hogy immáron ismét én uralom-e a testemet, vagy még mindig ő. Mivel immáron én uraltam a testemet kicsit feljebb emeltem a fejemet hiszen így közel állva hozzá jól látszott mennyivel magasabb nálam.
- Mit akar tőlem? - tettem fel végül kék szemeibe nézve azt a kérdést, amely már azóta foglalkoztatott, hogy ott akkor éjszaka az Abszol úton keresztezték egymást az útjaink.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyKedd Szept. 20, 2011 6:20 am

Étkező      55162091

Tudtam, legalábbis számítottam rá, hogy Katherine nem fog csak úgy táncra perdülni velem. Vidám arckifejezéssel méregettem. -Nem szeretem ha nemet mondanak nekem, Drága Kathy. Ezért aztán... -Először csak azt parancsoltam meg a testének, hogy a felé nyújtott kezembe helyezze a bájos kacsóját. -Próbáljuk meg még egyszer. -Kétség kívül roppant előnyös ha irányítani tudod mások mozgását. Azt tehetsz, amit csak akarsz. Következő parancsom az egész testére hatott, ugyanis Katherine felállt a jóvoltamból. -Abban semmi élvezet ha én irányítom, drágám. Ha önszántából jön velem és ad nekem egy táncot, bármiről kérdezhet és én őszintén válaszolok. Egyszeri ajánlat, jól gondolja meg. -ajánlottam fel neki a soha vissza nem térő alkalmat. Ha nem él vele, akkor én fogom mozgatni. De önszántából csak úgy nem adja meg magát, ezért kellett némi érdemleges "jutalmat" felajánlanom.

A hozzászólást Leonardo La'Morte összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 20, 2011 8:37 pm-kor.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyHétf. Szept. 19, 2011 11:26 pm

Étkező      Mv6uz6

Mindazon által, hogy ismételten feltámadt bennem az iránta érzett eddig gondosan elnyomott gyűlöletem, azért figyeltem, hogy ennek csak egy töredékét mutassam ki. A többi mind szépen a felszín alatt rekedt, rengeteg más olyan érzelemmel, amelyeket az évek folyamán szépen elfojtottam magamban. Megtanultam, hogy az érzelmek nagyon veszélyesek, hiszen sebezhetővé tesznek, bárki bármikor ellenem fordíthatja őket. Ahogy azt éppen Leonardo La'Morte is teszi. És ahogy ezt bárki más is megteheti, ha nem figyelek jobban az elkövetkező időkben.
- Higgye el, nem fogom. - feleltem neki egyszerűen, s ezzel a részemről remélem egyszer s mindenkorra sikerült berekesztenem a témát. Azonban bár én nem óhajtottam igénybe venni a szolgáltatásait, tökéletesen tisztában voltam vele, hogy ez nem kölcsönös. Hiszen ha nem akart volna tőlem annyira elszántan valamit, akkor most nem kellene itt töltenem az estém egy részét.
- Örömmel hallom, hogy nem kell féltenem a kollégáim, vagy akár bárki más életét, aki esetleg a közelemben tartózkodik. - feleltem neki faarccal, azonban mindketten tudtuk, hogy ez a kijelentés Violetre nem vonatkozik. Ha más nem is, de ő hatalmas veszélyben van, amíg ez az alak itt ólálkodik a Roxfort környékén. És én sajnos nem sokat tehetek, hogy ezt megakadályozzam. Azt leszámítva persze, hogy végre nyíltan elmondja mit akar, én megadom neki aztán eltűnik mintha soha nem is ismertük volna egymást.
- Igen, már késő. - értettem vele egyet könnyed hanghordozással. Nem éreztem iránt mást, mint utálatot, mert a legféltettebb kincsemet akarja bántani. Az egyetlen valamire való élőlényt ezen a földön, akiért hajlandó voltam ebben a létben létezni, tudva hogy bár sosem ismerhetem meg igazán, a távolból figyelhetem.
- Nem szeretek táncolni, remélem elnézi nekem. - közöltem a hazugságot, egyszerű bájos, de gonosz mosollyal az arcomon, jelezve, hogy ezt a csatát elvesztette. Tekintetem a következő pillanatban elkomorult, és csendben vártam. Nem mondtam semmit, de nem is kellett, hiszen tudtam, hogy tudja, arra várok, hogy végre elmondja hogy mit akar.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyHétf. Szept. 19, 2011 11:07 pm

Étkező      55162091

A vacsora minden alkalommal a napom kezdetét jelenti, mivel nálam egészen másképpen zajlanak a napi rutinnak számító dolgok. Vámpír vagyok, most mit magyarázzam? Visszatérve az étkezésre, szeretem megadni a módját eme egészen megnyugtató testi szükségletnek. Igazából nem lenne létfontosságú, mivel annyi vért szívhatok magamba, amennyivel elbírok, de ez is egy olyan dolog, ami nélkül még lelketlenebb lennék, mint jelen formámban. Egyetlen alkalmat sem hagyok ki, bár meg kell mondjam, társaságban kellemesebb elfogyasztani az ételt, mint mondjuk egyedül. A tányéromra vetettem egy pillantást, mialatt bekaptam a következő falatot. Bármennyire is gusztusos a feltálalt menü, lassan elég is a jóból. Borral öblítettem le a finom étket, majd megtöröltem a szám és tekintetem újfent visszavándorolt a nőre, akinek szavait bókként könyvelhetem el magamban. Egy bólintással köszöntem meg, majd azt figyeltem hogyan változik meg az arcmimikája és hogyan válik ismét merevvé a testbeszéde. Mindez arról árulkodik, hogy kifejezetten utálhat mindent, amihez egyszer már köze volt. -Ahogy óhajtja, de ha meggondolja magát... -Felesleges tovább ragozni. Udvariasan felajánlottam a szolgálataim, amivel valószínűleg soha nem fog élni.

Felnevettem. Szívből, ha lehet ilyet mondani. -Azt hiszi egy percig is vetélytársnak érezném az illetőt? Bár lehet az utamban állna, de nem lenne szükséges meggyilkolnom ahhoz, hogy félreállítsam. De ne aggódjon Miss. Maga nekem nem ér annyit, hogy bárkit is eltakarítsak a kegyeiért. -Ez így van. Nem érdekel hány férfi fordul meg az ágyában, de bevallom, én is közéjük akarok tartozni. És fogok is... Előbb vagy utóbb, de megszerzem a nőt. Egy órahosszáig nagyon szerelmes lennék.... Aztán mehet amerre lát. Az Első nem szabta meg milyen önös célokra használhatom a nőt, szóval...
-Hmm. Milyen lovagias... -Sóhajtottam színpadiasan, mialatt hátradőltem a székemben. -Úgy tűnik nekem is a jófiút kellett volna játszanom. Kár, hogy már késő. -Egy félvigyorral álltam a rideg pillantásokat. Sajnálom, hogy nem tudok a gondolataiban olvasni, mert biztosra veszem, hogy roppant jól szórakoznék a megölésemmel kapcsolatos tervein. -Ha már zsarolásnál tartunk. Ideje tisztázni pár dolgot. De előtte... -Az óra egyetlen hangos dallammal jelezte az idő múlását. A szalonból halk zene szűrődött át, pont ahogy azt előre elterveztem. Felálltam az asztaltól és a nő mellé léptem. Tenyérrel felfelé felé nyújtottam a bal kezem. -Szabad egy táncra?
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyVas. Szept. 18, 2011 8:56 am

Étkező      Mv6uz6

Most hogy itt voltam az ő házában az ő területén, kicsit olyan érzésem volt, mint egy csapdába esett bárányka, aki védtelen volt az oroszlánnal szemben. És ha kicsit jobban megnézzük a helyzetemet, akkor volt értelme aggódnom. Idősebb volt nálam és erősebb is, arról nem is beszélve, hogy akart valamit. És én tudtam a legjobban, hogy ha a magamfajta akar valamit, akkor azért bármit megtesz. Nem számít milyen mocskos módszereket kell bevetnie hozzá.
- Tehát régiségekkel üzletel. És ahogy látom igazán ért is hozzájuk. - jelentettem ki, miközben tekintetemet ismételten végighordoztam az étkezőn. Ez a stílus, ami itt uralkodott köszönt vissza az előcsarnokban is, ahol bár csak rövid ideig tartózkodtam észrevehető a hasonlóság. Tehát bármennyire is utálom ezt az alakot és azt kívánom, hogy ne legyen része az életemnek, azt el kell ismernem, hogy ízlése az van.
Amikor azonban azt mondta, hogy szívesen lát az Abszol úton lévő üzletében, ahol talán a múltamba is belebotolhatok, az arcom óhatatlanul is megrándult, mintha csak arcon ütöttek volna. Elérkeztünk tehát a vacsora azon részéhez, ahol talán végre elmondja hogy mit is akar.
- Inkább nem, köszönöm. - válaszoltam a lehető leghűvösebben, majd elfordítva róla a tekintetemet ismételten teljesen magamba zárkóztam. Még hogy a múltam... mintha nem üldözne folyamatosan. Nem számít hova megyek, az emlékek elől nincs menekvés, nem számítok hova futok. Ha Violet nem lenne... már régen véget vetettem volna az egésznek. Bár lehet most sincs túl késő hozzá.
- Tudja örömmel elmondanám, ha nem tartanék attól, hogy a végén a Roxfort kereshet egy új tanárt magának. - jegyeztem meg gúnyos mosollyal az arcomon, amelyben ezúttal semmi kedvesség, vagy barátságosság nem jelent meg. A kérdésére azonban nem tudtam nem elővenni a leszúrósabb tekintetemet, miközben letettem az evőeszközöket.
- Nem próbált megzsarolni a családom életével. - közöltem vele kerek perec a mondandómat, hűvösen csillogó szemeimet az övéibe fúrva. A türelmem és az udvariasságom végére értem, akár így is mondhatnánk.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyVas. Szept. 18, 2011 5:46 am

Étkező      55162091

Simogatás volt az egómnak a dicsérete, mely az étkező berendezésének szólt. Jó szeme van, megérdemel egy piros pontot. Visszahelyeztem a poharat a fekete ébenfából készült asztalra, majd bólintottam. -Az étkező csupán egy kis része annak a gyűjteménynek, mely a birtokomban van. A ház minden egyes apró része évszázados múlttal rendelkezik, nem beszélve az üzletemben található darabokról.-Azt nem kell tudnia, hogy az étkező történetesen a szülőházam étkezőjének tökéletes mása. Bár mára az évszázadok hosszú ideje megfakította az emberi életem emlékeit, mégsem akarom elfelejteni a helyet, ahol egyszer, nagyon régen még boldog voltam. Az érzelmi kötődés rég megfakult bennem, mégis jólesik hazatérni az ismerős helyre.-Látom jó szeme van az antik bútorokat illetően. Szívesen várom az Abszol úton, ha érdekli egy csipetnyi múlt. Még az is lehet, hogy ismerős tárgyba botlana. -Céloztam a régiségboltra, amely a nevem viseli. Jómagam azért rajongok annyira a régi holmikért, mert oly sok koron vágtam már át... minden egyes tárgy egy kis darabja az adott korszaknak, amit éppenséggel vagy szerettem, vagy gyűlöltem. Nem tudom a bájos vacsorapartnerem mennyire szentimentális e téren, de jó ízlésre vall, hogy felismerte az antik bútoraimat, így az sem kizárt, hogy őt sem hagyja hidegen a téma.

Vidám félmosollyal hallgattam a Pitonról szóló megjegyzését. Reméltem is, hogy jobb az ízlése. Bár csak látásból ismerem a professzort, bőven elég ennyi is. De ha háztársak voltak, az talán elárul a nőről egy kis információt. -Merész nő maga, de elismerem egyben kiváló stratéga. -jegyeztem meg, majd a következő húsba szúrtam a villám hegyét. -Bökje ki, ki az a szerencsés, aki ágymelegítőt játszhat magánál? És hogy a fenébe érte el, hogy a jégkirálynő megolvadjon?
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptySzer. Szept. 14, 2011 8:30 am

Étkező      Mv6uz6

Elismerő tekintettel és egy apró biccentéssel vettem tudomásul, hogy végre a nevemen szólít, bár tartottam, tőle, hogy ez csak ideiglenes, s amint eszébe jut valami újabb kedves kis becézés azonnal használatba veszi majd rajtam. Ahogy belekortyolt a borba nem kerülte el a figyelmemet, ahogy a tekintete egy egészen hangyányit megváltozott. Én szándékosan ettem, mielőtt idejöttem hozzá, így erőm teljében voltam, ő viszont láthatólag nem vetett volna meg egy kis vért, ami nem töltött el túl sok nyugalommal. Eszem ágában sem volt, hogy vacsora vendégből egyszerűen desszertté változzak.
- Igazán impozáns az étkező, sok a régi darab,a melyek meglepően jó állapotban vannak. Csak nem gyűjtő? - érdeklődtem felvont szemöldökkel hogy ne álljon be semmiféle kínos csönd, amely arra ösztönözné, hogy valami újabb tolakodó, vagy esetleg szemtelen kérdést tegyen fel nekem. Ne adj isten nagyon rövid időn belül újabb kedélyes kis becenévvel illessen.
- Nem, megnyugtatom Perselus nem az én típusom. Egyébként is gyerekkori barátokkal nem randizom. - feleltem könnyedén, elvégre úgy gondoltam, hogy semmit sem jelent majd ha megtudja, hogy Pitonnal egykor háztársak voltunk. Az persze részletkérdés, hogy Perselus valószínűleg nem emlékszik rám, bár én inkább arra hajlanék, hogy pusztán nem tette még szóvá.
- Az már az ön döntése. - közöltem megemelve feléje a borospoharamat, majd jómagam is belekortyoltam a poharamba, s utána szótlanul folytattam a vacsora elfogyasztását, aminek köszönhetően az élet szépen lassan elfogyott a tányéromról.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptySzer. Szept. 14, 2011 8:21 am

Étkező      55162091

Rafinált csillogást láttam felsejleni a szemeiben. Egy szekundumig sem kételkedem abban, ha lenne megfelelő alkalom ő bizony taposna egyet a tűsarkújával a torkomon. Szerencse, hogy erre nem fog sor kerülni... Fordított helyzetben hasonlóképpen nem hatna meg a küszködése, viszont a kezem meg van kötve, legalábbis még egy kis ideig... Vámpír létemre kénytelen vagyok azt mondani, hogy farkasszemet néztem vele, mialatt szenvtelen vigyor terült szét a képemen. Elfogyasztottam a villámra tűzött húst, majd felemeltem a poharam és kortyoltam a brból. A whiskyt jobban szeretem, de ez is megteszi. Bár a színétől határozottan kezd megjönni az étvágyam... -Ám legyen. Katherine. -biccentettem felé, de ez nem jelenti azt, hogy le fogok szokni a becenevekről.

Letettem a poharam és a következő hússzeletbe szúrtam a villám. Nocsak! A jégkirálynő mégsem olyan hűvös, mint azt gondoltam volna? -Egészen pontosan kit is kell keresnem? Mondja, hogy nem a jó öreg Pitont használja ágymelegítőnek... -na most rajtam volt a sor, hogy elröhögjem magam. -Bocsásson meg, de ezt nem tudtam kihagyni. Viszont nem is tudom higgyek e önnek...
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 10:51 am

Étkező      Mv6uz6

Sosem hittem istenben de abban a pillanatban, hogy fuldokolni kezdett szinte imádkoztam, hogy a pecsenye végezze el a piszkos munkát helyettem, de hát ahogy mondani szokták ez nem jött össze. Én azonban mintha mi sem történt volna folytattam tovább az étkezést, majd mivel kissé száraznak ítéltem a húst, kortyoltam egyet az előttem lévő szinte színültig telt vörös boros pohárból.
- Pusztán szeretem a nevemet. - feleltem egyszerűen, halovány kis mosollyal az arcomon, ám az olyan volt, mintha csak a szám rándult volna meg, és nem is mosolyogtam volna. Tekintetemmel futólag körbevizslattam az étkezőt, amely mentes volt, minden fajta hivalkodástól, azonban ha az ember jobban megnézte, hamar rájött, hogy az egyszerű berendezés, többet ért, mint bármely giccses holmi. Mit is mondott régiségkereskedő, ha jól emlékszem, akkor láttam a boltját Roxmortsban, amikor a diákokat kísértük Aliciával.
- Csak nyugodtan, esetleg nem válaszolok. - közöltem a poharam pereme mögül rápillantva, hogy várom a folytatást, mert úgy voltam vele, hogy nem fogja csendben tovább fogyasztani az ételt és megvárakoztatni. Nem annak a típusnak tűnt és a gyanúm be is igazolódott, amikor szinte azonnal megszólalt ahogy elhallgattam. Azért azért még megvárta, hiszen egy úriember nem vág egy hölgy szavába.
- Azt hiszem erről nyugodtan megkérdezheti az egyik kollégámat. - közöltem és a végére nem állatottam halkan fel is nevetni, elvégre Iason már nem a diákom hanem a kollégám. És mivel ő is vámpír, akárcsak én Dumbledorenak most már egyetlen rossz szava sem lehet ha esetleg néha napján egymás lakosztályából távozunk. Mindazonáltal igazán mulatott Leonardo kérdése.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 10:03 am

Étkező      55162091

Az első falat pecsenyehús csaknem megakadt a torkomon, mivel vacsorapartnerem csípős megjegyzése után nem tudtam visszafogni a nevetést. Egy pont oda. -Ne bántson, nem szándékosan csinálom. Egyszerűen e kedves becézés sokkal jobban illik önhöz, mintha simán a keresztnevén szólítanám. Ennyire zavarja ez az ártatlan bók? -Kérdeztem a legártatlanabb tekintettel, amit magamra tudtam varázsolni. A második falatot minden gond nélkül el tudtam fogyasztani. Egy újabb szeletbe szúrtam a villám, majd ezúttal én szólaltam meg. -Nem bánja, ha kérdezek valami egészen személyeset? -meg sem várva a választ, kisvártatva fel is tettem a kérdést, ami fúrja az oldalam. -Azt már tudom, hogy senkiben nem bízik. De mi van a vágyaival? A személyes kontaktus utáni sóvárgással? Képes egyáltalán arra, hogy megcsókoljon valakit anélkül, hogy az illető ne fagyjon halálra? -semmiféle gúnyt nem hagytam kiérződni a kérdésből.

//naja, egyszer csak Smile //
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 8:46 am

Étkező      Mv6uz6

Amikor úgymond "először" töltöttem a 20-at már akkor is rengetegen szóvá tették szépségemet, amely azóta sem fakult egy cseppet sem, sőt ha lehet azt mondani akkor az eltelt évek alatt, csak még érettebb gyümölcs lettem, anélkül, hogy rohadásnak indultam volna. Ez pedig jelen helyzetemben valamennyi előnyt biztosított számomra, még ha csak keveset is, de számított. Azt azonban meg kell hagyni, hogy a vendéglátóm sem volt éppen egy ronda pattanásos kölyök. Már az első találkozásunk alkalmával is magára vonta a figyelmemet, de onnantól kezdve, hogy Violet bántalmazására célozgatott, halálra ítélte magát. És a Halál sosem szokott sokat késni, ha egyszer valakit kinéz magának.
Királynői testtartással foglaltam helyet az asztalnál, amikor kihúzta nekem a széket, ezt azonban csak egy fejbiccentéssel köszöntem meg. Egy mosoly bőven elég volt, egyenlőre legalább is, mert hogy teljes szívemből mosolyogni fogok, amikor beledöföm a karót, abban szinte biztos voltam.
- Önnek is. - viszonoztam, majd lassan hozzáláttam az éle elfogyasztásához, mindazon által az első falat után rájöttem, hogy azért jobb ha nem érzi magát annyira nyeregben, így nem fogtam vissza azt, ami ki akart jönni.
- Úgy vélem ön értelmes ember, felmerül tehát a kérdést, miért nem képes megjegyezni a nevemet? - érdeklődtem tőle kedélyesen, de szemeim olyan hűvösek maradtak, mint e jéghegyek, amelyeket még a forró nyári napsugarak sem képesek felolvasztani.

//Nem baj lesz ez majd jobb is Smile //

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Étkező    Étkező      EmptyCsüt. Szept. 08, 2011 5:37 am

Étkező      55162091

Pár másodpercig figyeltem a nő mozgását. A csípője lágyan ringatózott, egyetlen férfitársam sem lett volna képes ellenállni a látványnak. Ó igen, kellemes estém lesz... Hamarosan felzárkóztam mellé, majd amikor átsétáltunk a boltíves terembe, megvártam míg az asztalhoz sétál, majd kihúztam előtte a széket. Csak azután foglaltam helyet, miután elhelyezkedett. Ez is egyfajta régi szokás, ami jelzi, még nem felejtettem el teljesen úriembernek lenni. Barátságos mosolyt villantottam felé mialatt a kezembe vettem az asztalra kikészített kis csengettyűt, melyet megrázva két szolga jelent meg a finoman gőzölgő ételek hadával. Szorgalmasan tették elénk a fatálakat, majd jó étvágyat kívánva kihátráltak a teremből. -Jó étvágyat, Kedves. -szólaltam meg én is, le nem véve róla a szemem.

//bocs ez valahogy gyenge lett//
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Étkező      Empty
TémanyitásTárgy: Étkező    Étkező      EmptySzer. Szept. 07, 2011 10:59 pm

...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny