Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Stephen Gold Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Stephen Gold Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Stephen Gold Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Stephen Gold 3347qiw
A Hónap Játéka
Stephen Gold 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Stephen Gold Ic7783

Share

Stephen Gold

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Stephen Gold Empty
TémanyitásTárgy: Re: Stephen Gold   Stephen Gold EmptySzomb. Szept. 10, 2011 11:35 pm

Kedves Stepeh, üdvözlünk téged az oldalon, és biztos vagyok benne, hogy a vámpírok is a saját köreikben Wink
Az előtörténetedet természetesen Elfogadom, tehát szabad a játék Smile

Üdv; Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Stephen Gold Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50

Stephen Gold Empty
TémanyitásTárgy: Stephen Gold   Stephen Gold EmptyPént. Szept. 09, 2011 11:25 pm

(kép majd később lesz, mert még egyenlőre nem enged linket betenni a fórum)

Név: Stephen Gold
Becenév: Steph
Kor: 20
Rangod: Vámpír
Nem: Férfi
Származás: Félvér + Varázsló
Születési idő: 1978.07.01.
Átváltozás ideje: 1993.08.20. (15 évesen)
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Iris Gold/mugli/meghalt
Apa: Harry Gold/varázsló/meghalt
Testvérek:
Tom Gold/meghalt
Rose Gold/17/diák
Egyéb családtag: Nem tudok róla, hogy lenne.
Háziállat: Nincs.

Mikor változtattak át: 15 éves koromban, amikor az utcán sétáltam.
Különleges képességed: Bármivé át tudok változni, addig ameddig akarok és akkor amikor akarom.
Mikor volt az első átalakulásod: 15 éves koromban.
Érdekesség: Nagyon kevesen tudnak a varázsvilágban hangszeren játszani, de én azon kevesek közé tartozom, akik tudnak. Gitározni kezdtem tanulni, de nem sokkal később áttértem a basszusgitárra.
Személyes tárgya: Nincs

Pálcád: Tiszafa, hippogriff toll, 10 hüvelyk.
Iskolai házad: Hugrabugos voltam.
Évfolyamod: Már végeztem.

Előtörténet: Amikor megszülettem, még Voldemort uralta a világot. Mi rendes család voltunk. Remek életünk volt, mindenben segítettek a bátyámnak, a húgomnak és nekem. Sokat kirándultunk, családi kviddicsezéseket rendeztünk. Anya mugli létére nagyon otthonosan mozgott a nem mindennapi dolgokban. A kviddicsezésnél bíróskodott...stb. 9 éves voltam, mikor egyszer bekopogtatott pár csuklyás ember. Akkor már 15. életévében járt a bátyám, ezért neki a szüleim megengedték, hogy otthon maradjon. A húgomat és engem anya kimenekített a hátsó ajtón és ezt mondta: "Fussatok el a város másik végében lévő varázslóárvaházhoz! Ha túléljük elmegyünk értetek! Gyorsan menjetek! Meneküljetek!" Ez volt addigi életem legrosszabb napja. Az akkor 6 éves húgommal sírva futottunk az árvaházig. Messzire elhallatszottak a durranások, amik a házunkból jöttek. Mikorra elértünk az árvaházhoz, rájöttem, nem élhették túl, főleg imádott anyánk, mivel mugli volt, így könnyű préda. Akkor éreztem meg, hogy most már felelősséggel tartozom Rose-ért és magamért is. Napokig nem ettem, mikor egyszer odajött hozzám a húgom és így szólt: "Tudom hogy szomorú vagy, de lépj túl. Örülj hogy MI túléltük." Ekkor sikerült túllépnem a dolgokon. 2 boldog évet töltöttünk az árvaházban. 11 éves koromban megkaptam a Roxfortos levelem. Mivel varázslóárvaházban laktunk, többen mentünk együtt. Az Abszol útra az egyik nevelő kísért el. Azóta nem voltam ott, mióta a családom egy része meghalt. A Gringottsba mentünk először. Apának jó munkahelye volt, sokat keresett. Nem kevés aranyat örrököltünk tehát a testvéremmel. Amikor elérkezett szeptember elseje, el kellett válnom - életemben először - Rose-tól. A beosztási ceremónia során a Teszlek Süveg a Hugrabugba osztott. Az árvaházból csupán a Griffendélbe, a Hollóhátba és a Hugrabugba kerültek. A Mardekárba senki. Ennek nagyon örültem, mert a Mardekárról eddig csak rosszat hallottam. Rengeteg új barátot szereztem, akikkel rengeteg csínyt hajtottunk végre. Legfőképp Frics-et szerettük piszkálni. Minden évben jó tanuló voltam. Mikor harmadikba mentem, csatlakozott a csapathoz Rose is. Legnagyobb örömömre ő is Hugrabugos lett. Ebben az évben vettem az Abszol úton egy seprűt is magamnak. Szerencsémre bekerültem a ház kviddicscsapatába terelőként. További érdekesség nem történt, egészen 15 éves koromig. Augusztusban az utcán sétáltam. Már sötétedett. Egyszer csak azt vettem észre, hogy a járdán fekszem. Elvesztettem az eszméletem. Reggel egy kis utcában találtam magam. A nyakamon harapásnyom látszott. Ekkor változtam vámpírrá, mint később kiderült. A nevelők megértettek engem, a társaim is. Rose aggódott, mi lesz ha átváltozok és megtámadok valakit. Ennek érdekében a nevelőim külön szobába raktak. Északára úgy bezártak, hogy varázslattal se lehetett kinyitni. Szerencsére ez be is vált. Abban az évben került sor az RBF vizsgákra, amiket sikeresen le is tettem. Hatodikban sem történt semmi említésre méltó. Hetedikben a RAVASZ-ra készültem. Minden tantárgyból remekül levizsgáztam most is. Ekkor el kellett hagynom az árvaházat és a Roxfortot is. Londonba költöztem. Hozzám költözött Rosy is. Eddig az Abszol Úton volt egy boltom, most Roxmrtsban élek és a Három Seprűben dolgozom. Ha bárki keres, ott megtalál.

Jellem: Nagyon kedves tudok lenni, de ha úgy viselkednek velem gonosz is. Néha feltámad bennem a vámpír, de szerencsére el tudom nyomni. Tudok érzékeny és romantikus is lenni, de kemény és érzéketlen is. Szeretek bosszút állni azokon akik bántották a testvéremet, a barátaimat, vagy engem. Okosnak számítok.

Kinézet: Lazán öltözködöm, minden részletre ügyelek, hogy úgy álljon, ahogy akarom. A cipőim is mind a stílusomat tükrözik. Egyedi mintájú tornacipő, stb.
A hajamra is ugyanígy, gondosan figyelek. Eredetileg szőke, de van, hogy befestetem, hol göndör, hol egyenes, hol megnövesztem - persze nem hosszabbra, mint ahogy a vállam van - , hol pedig közepesen hosszú. Van, amikor kifésülöm, van, amikor direkt kócosra lövöm be, hogy úgy álljon, mintha épp most keltem volna az ágyból.
Az arcom általában sima, de néha növesztek egy kis borostát, mert sokak szerint jól áll. Van egy tetoválás a jobb karomon, ami egész a mellkasomig "belóg". Ez a csajok többségének bejön, de van, amikor fiú is dicséri.
Rendszeresen sportolok, így izmosnak mondhatom magam.

A hozzászólást Stephen Gold összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 31, 2012 2:07 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Stephen Gold
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal