Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Erdő Mélye Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Erdő Mélye Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Erdő Mélye Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Erdő Mélye 3347qiw
A Hónap Játéka
Erdő Mélye 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Erdő Mélye Ic7783

Share

Erdő Mélye

Go down 
SzerzőÜzenet
Tena Juliet Wilmer
5. Évfolyamos diák
Tena Juliet Wilmer

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 22

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptySzer. Jún. 06, 2012 9:33 am

*Charlie Weasley*

Ilyen nincsen. Komolyan, én nem tehetek róla!! Egyszerűen nem hiszem el, hogy most nekem kell büntetésre mennem, mikor én csak szét akartam őket választani. De hát ez az ártatlanok sorsa.
Délután, legendás lények gondozása volt, ami önmagában teljesen jó. Ehhez azonban hozzájön egy csapat mardekáros, és máris nem olyan fényes a helyzet. Nem mintha előítéleteim lennének velük szemben, de köztudott, hogy ők a legbalhésabbak. Nem is emlékszem, hogy min kaptak össze a hátam mögött, csak arra fordultam hátra, mikor hátbalöktek, és a tinta kifolyt a papíromra. Eleinte csak hátraszóltam, de láttam, hogy nem törődnek semmivel, én pedig dühös voltam, mert az egész órai jegyzetem egy tintatócsa alján tűnt el. Így harmadikként kapcsolódtam be, próbálva kicsit leállítani a két évfolyamtársam, akik közvetlenül a veszélyes lények mellett estek egymásnak, mugli módszerekkel püfölve egymást.
A professzor pedig engem látott meg, így én kerültem büntibe. Szuper. A Tiltott Rengeteghez kellett mennem, amihez még alapból sem fűlött a fogam, még hogy így, amikor egy izgalmas könyv fekszik a hálótermünkben, arra várva, hogy folytassam az olvasást....
De el kellett fogadnom, a professzor szava a döntő.
A Tiltott Rengeteghez pontosan érkeztem - ha már büntetés, essünk túl rajta.
- Jó estét, professzor!- köszöntem mikor odaértem.
Meg is indultunk az erdő mélye felé. Mint rendszerető Hollóhátas, még nem jártam e tiltott területen, és tudván, hogy thesztrálokat megyünk etetni, egy kis félelemmel néztem az erdő sűrűjébe.

Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptySzer. Jún. 06, 2012 9:11 am

~Tena~

~ Ezt nem hiszem el! ~ bosszankodtam magamban ma délután, mikor egy hentesbárddal próbáltam felszeletelni egy jókora darab nyers húst, és akaratlanul is megvágtam magam. Az a probléma, amikor az ember sokáig dolgozik egy olyan helyen, ahol a puszta erejét kell leginkább használnia, néha-néha megesik, hogy elhagyja a varázspálcáját. Igen... Ismét megtörtént, így hát pálca híján kerestem valami kötszert, hogy rászorítsam a sebre. És már így is késésben voltam, ugyanis ma kiosztottam az első büntetőmunkámat. Igazából kicsit még büszke is voltam magamra, sikerült szigorú tanár benyomását keltenem, legalábbis, azt hiszem.
Az ötödik évfolyamon kicsit elszabadultak a gyerekek az órámon. Hollóhát-Mardekár, mit is vártam, hogy majd nem lesz balhé? Gyanítottam, hogy nem az a szőke lány volt az igazi tettes, akire végül is kiszabtam a büntetést, de hát valahogy rendet kellett tenni.
Sietve bepakoltam az összedarabolt húst egy táskába, amit aztán a vállamra akasztottam, és elindultam a Rengetegbe, és vártam, hogy megérkezzen a hollóhátas leányzó.
- Ms Wilmer, tökéletesen pontos - mosolyodtam el, mikor megérkezett. - Indulhatunk is, a kis pajtásaink már biztosan éhesek.

Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:39 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Hozzászólások száma : 254

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyHétf. Nov. 07, 2011 3:09 am

Erdő Mélye 2zianuw
~Leon~

Ösztönösen figyeltem biztonságos távolból a férfit néhány egész pillanatig, mert ennyi bőven elég volt hogy rájöjjek nem jelent rám veszélyt. Így ebben az állapotában esélytelen, hogy kárt tehessen bennem. A vér szaga tömény nehéz páraként lebegett a közvetlen közelemben, de mivel már táplálkoztam, nem voltam éhes. Mi több a sós vér illata, inkább csak felkavarta a gyomromat. Ha nem gyűlöltem volna az előttem fekvő alakot, akkor nem lepett volna meg az érzés... szánalom? Nem. Sajnálat és aggodalom ütötte fel a szívemben a fejét, de nem az ő életéért aggódtam. Nekem csak Beth számított, ő pedig szerette a bátyját, rajta kívül csak Damien volt neki és én. Nem hagyhattam, hogy ez megtörténjen, nem óhajtottam az elkövetkező néhány évszázadban Lizt elviselni.
- Lehet megfogom bánni, de majd te szépen eljuttatod. - közöltem vele, miközben letérdeltem mellé és ezeket a szavakat egyenesen a kék szemeibe mondtam. A tekintete most is olyan volt, mintha egy átlátszó kék tengervízre néznék, most azonban nem nyelt el. Túl sok vért vesztett. Könnyedén vettem el tőle a felém nyújtott füzért, amelyet sietve a nyakamba akasztottam, majd némileg megerőltetve magamat testét felemeltem, s erőmet bevetve szinte láthatatlan sebességgel indultam a lakosztályom felé. Oda pedig ha most behívom őt, akkor már sosem menekülhetek majd... már most megbántam, de átlépve a lakosztályom küszöbét tudtam nincs vissza út.

//Folytatás -> Katherine Darkrose Lakosztálya//

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Hozzászólások száma : 72

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyHétf. Nov. 07, 2011 2:48 am

Erdő Mélye Tumblr_lkg22mytFp1qhtrvdo1_500

Ó mily csodás most a hold, ó mily tiszta most az ég... Nagy francokat. Ha már megdögölni készülök tehettem volna máshogyan is. Gyűlölöm a csúfos végű történeteket, hacsak nem én vagyok az, aki élve befejezi a mesét. Mintha kissé zavart lennék nem??! Vagy csak magamnak tűnök annak? Ennél már az is jobb lett volna ha hamar vérzek el, nem kellett volna elvonszolnom magam idáig, hogy közben a maradék erőm és vérem mellett az eszem is elvesszem.
A mellkasomon tátongó mély sebek azért nem gyógyulnak, mert az Első okozta azt. A hátamon ejtett öt kráter közül azt hiszem már csak négy van, de ki számolja amikor már teljesen mindegy? Próbáltam az oldalamra gurulni, sikertelenül. Valaki a nevemen szólított, majd fölém hajolt. Most jött el az a pillanat, amikor felröhögök, vagyis most jött volna el, ha képes lennék rá, azonban még a lélegzetvétellel is komoly gondjaim vannak. Az alak mintha az a nőszemély lenne, aki miatt ezt tette velem a teremtőm. Vagy ez már a hallucináció? Annyira meg akarom szerezni, hogy ideképzelem, mintha ezzel minden el is lenne intézve? Talán nem kellene tovább élnem. Bármi is legyen ő, tehet egy szívességet. -Öljön meg... gyerünk... mire vár.... -A szemeimet alig bírtam nytva tartani, szinte éreztem az ereimből elszálló vér égető távozását. Valahogy mégis lecsúsztattam az egyik kezem a kabát zsebéig, ahonnan lassan elővettem a rózsafüzért, majd megpróbáltam felemelni és a nő felé nyújtani. -Az édesanyámé volt. -Megint felnéztem az égre. Beth arcát láttam magam előtt. Életemben először úgy éreztem szeretném ha mellettem lenne, legalább annyira, hogy elbúcsúzzam tőle. -Juttassa el Bethnek.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyVas. Nov. 06, 2011 12:26 pm

Erdő Mélye 2zianuw
~Leon~

A ma éjjel tökéletese alkalom volt arra, hogy némi vért kölcsönözzek az erdei állatoktól, amíg nem áll módomban találni egy ismeretlen embert aki kisegítene. Persze mindezt anélkül, hogy bármi fogalma is lenne róla, hogy egy magamfajta táplálkozott belőle. Ez az előnye az állatoknak... az ő memóriájukkal nem kell vacakolni, nem kell elfedtetni velük a találkozást, egyszerűen csak szárazra szívhatom őket. A mellékhatás pedig, hogy nem annyira erőteljes a vérük, mint egy emberé, de ki lehet vele bírni. Erőt ad és megakadályozza, hogy esetleg valamelyik diákomra vessem rá magamat, ha az esetleg egy sérülésből adódóan vérezni kezdene.
Késő éjjel volt, amikor elhagytam a Roxfort kastélyának ódon falait és a tiltott rengetegbe vetettem magamat. A telihold még messze járt, s ennek okán nem kellett tartanom vérfarkasoktól, a kentaurok területeit pedig elkerültem, hiszen nem voltam ott szívesen látott vendég. Azonban alig értem el az erdő széléhez közel lévő tisztán az orromat vér szaga csapta meg, Valaki friss vért ontott, nem is olyan messze tőlem, azonnal tudtam, hogy oda kell mennem. Azonban ahogy megálltam a test mellett és lenéztem rá az arcomon elborzadt kifejezés jelent meg.
- Leonardo? - suttogtam döbbenten, hiszen tekintetemet lekötötte az a rengeteg vér, amely beborította a férfi egész mellkasát, s körülötte immáron vastagon a barna színű földet is. A jótékony fény nélkül, most minden feketévé változot, a vére is.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyVas. Nov. 06, 2011 12:18 pm

Erdő Mélye Tumblr_lkg22mytFp1qhtrvdo1_500

Az Első büntetésével adott és elvett. Megölhetett volna egyetlen gondolatával, mégsem tette. Bár a mellkasomból és a hátamból dőlt a vér, nem panaszkodhatom. Még élek... Még....
Alig tudtam elhagyni atyám lakát, támolyogva, egyre gyengébb botladozásaim által azonban valahogy eljutottam az erdőig. A kis ösvény most teljesen kihalt, na nem mintha annyi látogatója lenne egyébként, de most biztosra veszem, senki nem jár-kel a rengetegben. Minden lélek az igazak álmát alussza, míg én éppen az életem fogom kilehelni. Élni akarok, de az esély egyre kevesebb arra, hogy hazajussak és ellássam magam, vagy összegyűjtsek annyi erőt hogy elkapjak egy varázslót. Nem, ez utóbbi most lehetetlen vállalkozás lenne részemről, csak a biztos halált érném el vele, semmi mást.
Alig értem el az ösvényt, nem bírtam tovább talpon maradni. Úgy csuklottam össze, akár egy nyamvadt rongybábú. A rengeteg évszázad alatt soha nem történt ilyen. Soha nem voltam ennyire gyenge és nem haldokoltam még. Mindennek eljön hát az ideje... A kezeim a mellkasomat keresztező hatalmas vágásokat szorították, míg arcom elfehéredve az ég felé tekintett. Komoly fájdalmaimat hörgésem és egyre tompább lélekjelenlétem kísérte. Hát ennyi lenne? Leonardo La'Morte ily csúfosan végezte? A fenébe...
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyKedd Okt. 11, 2011 11:28 pm

Játék Vége!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Erdő Mélye Bi5h08
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyKedd Okt. 11, 2011 9:19 pm

Erdő Mélye Taissm

Az ijedtséget szépen lassan felváltotta valami más... valami fásult beletörődés, hiszen az a mérhetetlen indulat, amely az arcán tükröződött, egyértelművé tette számomra, hogy meg fogok halni. ha nem is most azonnal, vagy éppen gyorsan, de meg fog ölni. Kellőképpen felbosszantottam ahhoz, hogy Violet már ne érdekelje... csak az én halálom hozhat neki elégtételt. Bár a fényem titkát, nem hiszem, hogy megszerezheti pusztán azzal, hogy a véremet veszi. ha ilyen egyszerű lenne ebben a világban minden, akkor most nem lenne itt. Hiszen ivott belőlem, akkor már nincs rám szüksége és most még is itt van.
Tompán éreztem, ahogy két keze az arcomra siklik, én azonban mindössze üres, rezzenéstelen tekintettel érzékeltem a mozdulatát, majd a keze a nyakamra csúszott és megállt. Hallottam az ismerős mély, mérges hangját, de a jelentését, nem értettem, nem tudtam, hogy mit mondott. Lassan a körülöttem lévő világ kezdett elmosódni, csak az arcát láttam tisztán, majd már csak a szemeit és végül már semmit sem. Olyan volt az egész, mintha egy álomba süllyedtem volna, ám a következő pillanatban szemeim előtt Bella jelent meg, majd kirajzolódott körülötte az Abszol út tömege... ez nem álom volt. Ez már megtörtént... otthon voltam.

//Köszönöm és mehetünk Smile //

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyKedd Okt. 11, 2011 5:30 am

Erdő Mélye Tumblr_ll665bo59i1qhtrvdo1_500

A nő rossz állapotban van. Szemei szinte fennakadva bámultak rám, de nem tudom magnál van-e, vagy a teste olyan reakciója ez, mely a sok hatásának tudható be. Dühödt ábrázatomat talán azért felvidította valami. A mindig gyönyörű Katherine most inkább mondható ocsmánynak mint bájosnak. Milyen irónikus... Nem is beszélve a bűzről, melyet áraszt. Az égett hús szaga mélyen befurakodott az orromba. Undorodtam már nőtől, de még soha nem akartam valakit lehányni. Idáig. Na jó, lehet túlzok egy kicsit... Ellenszenvem minden bizonnyal a házamban történtek miatt eleven ennyire. Nem engedhetek a csábításnak, pedig elég lenne a nyaka alá nyúlnom és egy erős rántással megszakítani a gerincét. Ezután a karó kereséssel nem kellene sokat bajlódnom, hiszen körülöttünk több tucat erős ág megtenné a magáét. Engedve őrült vágyamnak arcát két tenyerem közé fogtam, majd onnan a nyakára csúsztattam a kezeimet, de megálltam. Az Első utasítása visszhangzott a fejemben. -Ez a szerencsenapja, kedves... -szűrtem a fogaim között. ~El kell innen vinnem, méghozzá gyorsan.~ Legnagyobb bánatomra életben kell tartsam. Az Első nem viselné el ha hibáznék...ez pedig nyilvánvalóan az életembe kerülne. Ellöktem magam a nőtől és eltüntettem a máglya nyomait. Biztos ami biztos alapon mozdulatlanságot parancsoltam a testének, bár vártam mikor tör fel belőle a fény. Túl gyenge állapotban van, de már nem lepődnék meg semmin... Nem történt semmi, tehát felemeltem és amilyen gyorsan jöttem, olyan gyorsan el is hagytam vele a Tiltott rengeteget. A pince már vár ránk...

//itt köszönöm a játékot Kath. Ha neked is megfelel, csak egy régi pince hiányzik a házamból, ott folytathatjuk//
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyHétf. Szept. 26, 2011 1:46 am

Erdő Mélye Taissm

Ahogy a lángokba mélyedt a tekintetem a gondolataim úgy röppentek tova, messze, messze egészen a múltamba. S bár a nyakamban még tompán lüktetett annak a férfinak a harapása ezt is kizártam. Már nem sokáig fogom érezni...
Mintha csak újra ott lettem volna azon a nyáron Bellával az oldalamon, ahogy csillogó szemekkel figyelni a kviddiccsezőket amint a magasban repkednek. És mintha ő maga is felvágyódna arra a seprűre, bár tudtam, ebbe a szüleink sosem egyeznének bele. Még a végén megsérül, hiszen ez a durva sport, vagy a férfiaknak való.
A következő emlékképben a világ homályos volt, szinte inkább már fekete fehérben láttam minden. Lassított felvételként éltem meg, ahogy anyám ajtót nyit, majd amikor képtelen voltam belépni a saját otthonomba. Jobb volt a csendes távozás, mint hogy lezavarjam húgomat, hogy esetleg lássam az arcán, amint retteg tőlem. Vajon félt volna, ha később elmegyek hozzá? Vagy ő is olyan bátor lett volna, mint Violet?

Éreztem, ahogy a láng forrósága elkezdi emészteni a testemet, s csak magamnak köszönhettem, hogy ép elmém megakadályozott a sikoltásban. Senki nem tudta hogy itt vagyok, nem is siethettek hát a segítségemre. A valóság olyan volt, mint egy néma film. Csak a faágak sercegését hallottam, ahogy a tűz emészti őket, s égett hús szaga terjengett a levegőben, ahogy a sötét füst messze az erdő fölé szállt.
Hirtelen éreztem a rántást, inkább csak a gyomromban, mintsem más testrészemmel, s tűz sercegését felváltotta az erdő hal neszeinek zaja. S az égett hús szag, parfümmel keveredett. Férfi parfümmel... Szemeim riadtan szorítottam össze, hiszen ismételten a földön voltam és ő felettem.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyVas. Szept. 25, 2011 11:39 pm

Erdő Mélye Tumblr_ll665bo59i1qhtrvdo1_500

Közvetlenül a rezidenciában történt események után:
~Az irányítás kicsúszott a kezeim közül, ez pedig a legnagyobb hiba, amit elkövettem. Megégtem, magam sem értem hogyan. Mégis megtörtént, hiszen nincs olyan rész a bőröm felületén, mely ne sebzett volna be az erős sugarak hatására. Még szerencse, hogy gyorsan gyógyulok, de a nyomok jó pár napig így is rajtam lesznek. De legalább az erőm kezd visszatérni... ~
Minden dühöm szabadjára engedve hagytam, hogy tombolásom véget nem érő sorozata elkezdődjön. A harag és a csalódottság önmagammal szemben gyilkos párosításnak bizonyult. Darabkáira törtem mindent, ami mozdítható volt az étkezőben, de ez csak a kezdet volt. Megállíthatatlan szélvészként szedtem lépéseimet a házban. A pincébe vezető hosszú folyosón két manó nyakát szegtem, kiknek egyetlen bűnük, hogy rossz helyen voltak rossz időben. Nagyon rossz időben... Miután odalenn meggyőződtem minden úgy van-e ahogy hagytam, hopponálva egyenesen az iskola bűvös falai előtt bukkantam fel. Varázslat segítségével a pálcám megmutatta hol van Katherine, így időt nem vesztegetve utána eredtem. Meg kell találnom. Most ez a legfontosabb. És ha rátalálok...

Egy tisztáson kötöttem ki a Tiltott rengetegben. Messziről lángok fényei táncoltak, orromat füst csapta meg mellé. Ilyen könnyen nem szabadul meg tőlem az a szuka... Most jól jött az emberfeletti gyorsaság. Mire a felállított máglyához értem, a nő már félig belesétált. -Istenemre mondom, legszívesebben végignézném hogyan ég el elevenen, maga ostoba nőszemély -Kirántottam az égő farakásból és messzire hajítottam, akárcsak egy rongybabát.. Ismét a gyorsaságot használva szinte hamarabb ott voltam, mint ahogy földet ért. A kabátom segítségével fojtottam el a bőrét mardosó lángokat. Térdeltem mellette, szorosan tartottam. Fogalmam sincs milyen állapotban van, csak azt tudom, én mennyire elveszítettem a fejem. Egy napon okoztam csalódást és hazudtoltam meg önmagam.... Itt és most kitörném a nyakát ha lehetne.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyVas. Szept. 25, 2011 7:47 am

Erdő Mélye Taissm

Drága Violet

Szerettem volna neked mesélni édesanyádról, hiszen nálam jobban kevés ember ismerte igazán. Az ikrek között olyan szoros kapcsolat áll fent, amelyet nehéz lehet bárki másnak megérteni. Amikor vámpírrá váltam a legnehezebb cselekedet volt őt magára hagynom és csak a távolból figyeltem. Nem érdekelt a veszély, mert bár hajtott a bosszú anyám felé, aki elválasztott minket, azt akartam hogy Isabella teljes szerető családban nőjön fel. Neked sem kívántam mást, ám te hamar egyedül maradtál ezért úgy éreztem hogy vigyáznom kell rád. Ahogy egyre jobban hasonlítottál édesanyádra gyógyírt hoztál régóta sajgó szívemre. Sajnálom, hogy csak ilyen kevés idő adatott nekünk, pedig szerettelek volna megismerni.

Katherine Storm

A levelet Violet szobájának ágyára tettem bűbájt bocsátva rá, hogy csak ő láthassa majd, amikor visszatér a szobájába. Nem láttam értelmét okokat írni, hogy miért is teszem amit teszek. Leonardónak nem lesz majd oka, rá hogy ártson neki, amikor én már nem leszek. Utamat a Tiltott rengeteg mélye felé vettem, amelynek közepén egy hatalmas tisztás állt, ahova nem ért el a környező fák árnyéka, és amelyet a vidáman sütő napfénye melengetett. Egészen barátságos hely volt ez, ennek a nyomasztó és veszélyes birtokrésznek szinte a közepén. Pálcaintésem nyomán, az körzetemben lévő gallyak hamarjában szép máglyába rendeződtek. Nem volt tehát más dolgom, mint egy Inflamare bűbájjal könnyedén lángra lobbantottam a száraz ágakat. Sosem gondoltam volna hogy valaha is majd önként fogok belesétálni a lángokba. Az elevenen elégés fájdalmas dolog...

Katherine Darkrose
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Hozzászólások száma : 5018

Erdő Mélye Empty
TémanyitásTárgy: Erdő Mélye   Erdő Mélye EmptyVas. Szept. 25, 2011 6:52 am

...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny