Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Emelet: Stephen lakása Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Emelet: Stephen lakása Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Emelet: Stephen lakása Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Emelet: Stephen lakása 3347qiw
A Hónap Játéka
Emelet: Stephen lakása 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Emelet: Stephen lakása Ic7783

Share

Emelet: Stephen lakása

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Emelet: Stephen lakása Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:42 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptySzomb. Nov. 05, 2011 9:16 pm

- Luna -

Egyet kell értenem vele, hogy véget ért a dolga. Sajnos. Maradtam volna még vele.
- Jó is lenne egy legközelebb. - mondtam szomorkásan.
Közben összeszedte a ruháit. Felöltözött.
Tényleg sajnáltam, még marasztaltam volna. Végig figyeltem, teljesen elcsodálkoztam, hogy a leglehetetlenebb helyekről kaparja elő a cuccait. Tényleg, hogy kerültek oda? Azt hittem hogy csak az ágy mellé dobáltuk le.
Mikor elment még egy kicsit maradtam. Olyan jó volt ott feküdni, kinyújtóztatni magam. Réden volt ilyen jó kalandom, és régen ittam ilyen jó vért. A kettő együtt egyszerűen émelyítő hatást ért el. A fellegekben jártam. Mint a mugliknál a drog.
Nagy nehezen kikászálódtam az ágyból, felöltöztem, lementem és kinyitottam a boltot.

/Én is köszönöm. : )\

Halálfaló
Luna Moon

Hozzászólások száma : 119

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyPént. Nov. 04, 2011 1:01 am

Nem mutattam ki, de azért majdnem tapsikoltam örömömben, hogy még nem ivott ilyen finom vért.
- Azt hiszem, mára az én dolgom itt véget ért. – mondtam neki nemtörődöm hangsúlyban bár maradtam volna még egy kicsit. Csak feküdni hozzábújva és nem törődni semmivel, de én ezt nem tehetem meg. Halálfaló vagyok, még a végén azt hinnék, hogy elpuhultam. Bár erről szó sincs, hisz tizenhat éves korom óta várom az igazit. Gonosz vagyok, de attól még menthetetlenül romantikus.
- Ha gondolod, még kaphatsz a véremből legközelebb is. – már ha egyáltalán lesz legközelebb, szólalt meg a gonosz kis hangocska a fejemben, de nem törődtem vele. Inkább elkezdtem összeszedni a ruháimat a szoba legelképzelhetetlenebb pontjairól. – Bármennyire is fura kimondania ezt egy magamfajta lánynak. Igazán élveztem és remélem, megejtjük majd még máskor is. – mondtam neki egy gonosz mosoly kíséretében.
Mikor felhúztam már a csizmám cipzárját is és a kabátom is rajtam volt. Odasétáltam hozzá, és még egy szenvedélyes csókot váltottunk, majd kisétáltam.

//Köszönöm a játékot!//
Vissza az elejére Go down
http://boszorkanynaplok.forump.net
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 9:41 pm

- Luna -

Hirtelen megcsókolt, majd felkelt. Megfogta a tőrömet, majd visszajött hozzám. A csuklóját a számhoz tartotta. Elképzelni sem tudtam hogy mit akarhat. Ha vámpírrá akar átváltozni, akkor a nyakon szoktuk megharapni, nem a csuklóján. És egyáltalán minek kell a tőr?
Ekkor újra megszólalt. Fizetség, amiért lefeküdtem vele? Utána keményebb hangon szólalt meg.
- Oké, ahogy akarod. - válaszoltam.
Ekkor talán a biztonság kedvéért a pálcája is előkerült. Ez után megvágta a csuklóját.
Ittam a vérét, olyan ízletes volt. Eddig aranyvért nem ittam. Hát igaz a beszéd. A legfinomabb a világon, azt is beleszámítva hogy nő vére. Érezni lehetett a gonoszságot minden cseppben, ami kitűnő aromát adott a vérének.
Elvette a kezét, majd begyógyította a sebet. Sajnáltam, hogy nem ihatok többet belőle.
- Egek, micsoda ízletes vér! Kiváló. Kár, hogy többet nem ihatok belőle.. - mondtam.

Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 6:54 am

Szóval, akkor mégis tudok neki adni valami fizetséget. Finomabba a vérem, mint bárkié a világon, és ha a nyála nem ér hozzám, akkor megmaradok annak, aki vagyok.
- Nem légy ideges. – mondtam neki szinte már suttogva, majd megcsókoltam. Felkeltem az ágyából, és mily meglepő a szobában találtam is egy tőrt, ami most nagy hasznomra van. Visszamásztam mellé és úgy helyezkedtem, hogy a csuklóm pont a szája felett legyen.
- Most megkapod a fizetségedet, azért a gyönyörért, amit okoztál nekem. – mondtam neki egész lágyan, majd megkeményedett a tekintetem és a hangom. – Ha egy csepp nyálad is kerül a sebembe, és átváltozom, esküszöm, hogy nem éled meg a következő másodpercet sem. – mondtam neki, és a pálcámat is magam mellé készítettem, a seb begyógyítása végett, bár valószínűleg ő azt hitte, hogy félek attól, hogy megharap.
Megvágtam a csuklómat és a szája fölé tartottam, hogy egy csepp se menjen kárba.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 12:23 am

Luna

Nem igaz, hogy nem tudja megérteni!
- Az átváltozás oka, hogy a harapás által olyan méreg kerül a szervezetedbe, ami miatt átváltozol, és kész. Ha megharaplak, átváltozol. Ennyi. Nincs választás. - mondtam.
Már nem bírtam sokáig a faggatózást, de az újabb kérdésére még válaszoltam.
- Úgy ahogy az emberek is mind mások, a vérük is más ízű. A nő vámpíroknak a férfiak vére a finomabb, a férfi vámpíroknak a nőké. Az aranyvérűeké is ízletesebb mint a sárvérűeké, a félvér meg a kettő között van. Utána már az egyéntől függ. - magyaráztam neki.
- Még valami? - kérdeztem kissé fáradtan.

Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyHétf. Okt. 31, 2011 4:13 am

Összevontam a szemöldökömet.
- Az hogy lehet, hogy nem tudsz megtartani boszorkánynak? Valahogyan biztos lehetséges. Hisz az nem lehet, hogy még egyetlen vámpír sem volt, aki nem akart meghalni, csak táplálkozni, de gyilkolás és teremtés nélkül. – elgondolkodtam. Kell lenni egy bűbájnak, vagy bájitalnak. Miért nincsen varázstudakozó?
- Mi az átváltozás oka? – kitaláltam valamit, de ahhoz tudnom kellett erre a kérdésre a választ. Az élményért cserébe, adni akartam valamit ennek a vámpírnak, úgy érzem a legjobb fizetség a vérem. De élni akarok, és mint boszorkány. Rájöttem, hogy a vámpírok egy kicsit szánalmasak, függnek. Függnek a vértől és a gyilkolástól. Én csak magamtól szeretek függni nem holmi hóbortoktól, amit még csak kontrollálni sem tudok. Ez így nekem nem vicces.
- Van különbség vér és vér között? – mielőtt lehet, hogy feláldozom a létemet ezt meg kellett kérdeznem. Ha nincs akkor nem töröm magam azon, hogy kaphasson a véremből. - Más ízű egy sárverű vére, mint egy aranyvérűé? – a koncepció ugyan az, ha nem akkor nem fogom a drága véremet rá pazarolni.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptySzomb. Okt. 29, 2011 7:59 am

Luna

Kissé elcsodálkoztam a kérésén, bár nem mondom, hogy nem számítottam rá.
- Én már nem emlékszem rá, de az átváltozás eléggé fájdalmas volt. - válaszoltam az első kérdésére.
Kicsit elgondolkodtam a kérésén. Megharapni úgy, hogy ne változzon át és meg se halljon? Lehetséges úgy megharapni, hogy nem változik át?
- Háát... az a helyzet, hogy nem tudlak úgy megharapni, hogy ne változz át. Így is akarod? - világosítottam föl.
Kíváncsian vártam a reakcióját. Azt hittem, hogy ideges lesz, nem fog tetszeni hogy nem lehetnek úgy a dolgok, ahogyan azt ő akarja. Kívülről legalábbis ilyennek tűnik. Meglepődötten láttam, hogy nem ez történt. Legalábbis még nem - és remélem a későbbiekben sem lesz így.....

Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyPént. Okt. 21, 2011 8:02 am

+18

Mikor elélveztem lefagytam. Nem tudtam mi van velem, csak olyan volt az egész, mintha az idő megállt volna. Egészen egyszerűen és teljesen megfagyott körülöttem minden. Stephen, a világ, az idő, minden, ami megfagyhat, még én magam is. Szinte sokkot kaptam a gyönyörtől, régen voltam együtt férfival, vámpírral meg még soha így most kicsit meglepődtem, hogy mennyire intenzív ez az érzés. Ott abban a pillanatban eszembe jutott még valami, amit azonnal meg akartam tudni.
- Milyen érzés, ha egy vámpír megharap? – kérdeztem tőle, és az arcára fókuszáltam. Csak most vettem észre, hogy nem nézek igazából sehova, csak úgy ki a fejemből. – Tudni akarom, most. Harapj meg, de nem akarok átváltozni és életben akarok maradni. – szabtam neki a feltételeket és megnyugodtam, hogy nem őrültem meg teljesen, hogy azt akarom, igyon belőlem egy vámpír.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyPént. Okt. 14, 2011 4:57 am

Luna

+18

Mikor átfordított magába rakta a férfiasságom. Nekem is, és láthatóan neki is jól esett. Ez után mozogni kezdett, szépen, fokozatosan gyorsult. Ekkor éreztem, hogy megint fordulunk. Most én diktáltam az ütemet. Mozgatni kezdtem benne a férfiasságomat, majd mikor meguntam kihúztam belőle. Még számmal egy kicsit kényeztettem, a nyelvemet dugdostam be neki.
Újra csókolni kezdtem, de ő mintha megfagyott volna. Nem mozdult a nyelve, ezért fentebb emelkedtem hogy lássam mi történt. Kívülről nem volt semmi baja, de csak meredt üveges tekintettel maga elé.
- Mi az? - kérdeztem csodálkozva. - Valami baj van?
Csak meredt maga elé, aztán egy - két perc hallgatás után megszólalt.....

Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 7:18 am

+18

Mikor visszafordítottam magunkat, úgy döntöttem itt a beteljesülés ideje. Eddig ujjai mozogtak bennem, de most már többre vágyom, a férfiasságágát, akarom magamban érezni. Nem mondom, hogy az ujjaival nem végzett jó munkát, de mint az előbb felmértem a helyzetet az ég igen jó méretekkel áldotta meg. Azt szerettem volna, ha nem csak a számat tölti ki, hanem nőiességemet is.
Mikor megfordultunk felültem, már nem feküdtem a mellkasán és némi segítséggel merev férfiasságra ereszkedtem. Belül teljesen kitöltött, régen éreztem magam, ennyire jól a bőrömben. Mozogni kezdtem, ütemesen, majd egyre fokoztam a gyorsaságot. Mikor elfáradok, fordítok, egyet magunkon még mindig magamban érzem őt, de most ő diktálja a tempót.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptySzer. Okt. 12, 2011 3:50 am

Luna

+18

A mellkasomat kezdte csókolgatni, miután átfordítottam magunkat. Harapdálni kezdte az én mellbimbómat, majd lefelé haladva egészen az alsónadrágomig lement. Ezt párszor még megismételte. Egyszer csak azt éreztem, hogy már az alsónadrágom sincs rajtam. A férfiasságom először a szájával, majd a kezével is kényeztette. Ekkor ismét átfordultunk, így újra rajtam volta a sor.
A mellétől indulva egyenes vonalban a bugyijáig csókolgatni kezdtem, majd ezt az utolsó ruhadarabot is lehúztam róla. Először csak ujjaimmal köröztem a nőiessége körül, majd ujjazni kezdtem. Ezt apró nyögésekkel díjazta. Régen éreztem már, hogy milyen forró odabent egy nő. Most ez újra felidéződött bennem. Mikor ujjaimat kihúztam belőle, ismét átfordultunk, de most ő fordított meg minket.
Vártam, hogy vajon mit tervezhet....

Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyVas. Okt. 09, 2011 5:30 am

+18

Mellbimbómat, kezdte kényeztetni, nagyon érzékeny volt az a terület, mint általában minden nőnek. Mikor ezzel végzett bugyin keresztül kezdte simogatni nőiességemet. Élveztem a kényeztetését, de pont jókor fordított vissza minket, mert már kezdtem unni, a helyzetünket. Nem arról van szó, hogy nem esett jól amit csinál, nagyon jó volt, de nem szeretek tétlen lenni. Nem szoktam meg, hogy csak engem kényeztetnek, általában mindig kértek valami csereszolgáltatást.
Mikor átfordított minket elkezdtem újra a mellkasát csókolgatni, majd a számba vettem a mellbimbóját és nagyon óvatosan harapdálni kezdtem. Majd a hasán levő vékony pehelycsíkot követtem egészen a köldökétől, az alsónadrágja vonaláig, ezt megtettem még párszor. Majd levettem róla az alsónadrágját, teljesen meztelenül feküdt alattam. Férfiasságát számmal és kezemmel kezdtem kényeztetni, mikor meguntam visszafordítottam magunkat, hogy most én lehessek alul.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptySzer. Okt. 05, 2011 4:44 am

Luna

+18

Hirtelen azt éreztem, hogy átfordultunk. Most alulra kerültem. A haja végig söpört a mellkasomon, mire kicsit összerándultam - csikis vagyok, na! Aztán csókolgatni kezdte a felső testem. Ez után a nyakamat vette célba. Óvatosan megharapott - vámpírosat akar játszani?
Utána akart átváltozni, meg megbeszélni a vámpíros életet. Picit morcos lett, hogy játéka közben zavartam meg, de azért tovább folytatta. Ahogy egyre lentebb haladt, folyamatosan egyre jobban kezdtem érezni magam. Mikor a nadrágom széléhez ért, elkezdte levenni rólam azt. Már csak egy szál alsóban voltam. Visszafordítottam magunkat, majd a melleit kezdtem kényeztetni. Láthatóan jól esett neki, mert aprókat nyögött közben. A mellbimbóit kezdtem nyalogatni, majd a számba vettem. Ez után elindultam lefelé. Lehúztam a nadrágját, majd a nőiességét kezdtem a kezemmel simogatni.
Újra átfordítottam magunkat, jelezve, hogy most csináljon velem amit akar.

Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyKedd Okt. 04, 2011 7:26 am

+18

Ő sem várt sokáig a cselekvéssel, rögtön az ágyon kötöttünk ki és már a felsőtestem teljesen ruhátlan volt. Ajkai a melleimet kényeztették én, pedig régen voltam férfival, úgyhogy már ennyitől kéjes nyögések hagyták el ajkaimat. De úgy döntöttem ő is megérdemel egy kis kényeztetést. Megfordítottam magunkat így most én kerültem felülre, hosszú hajam végigsepert a mellkasán, miközben apró csókokkal halmoztam el egész felsőtestét. Visszatértem a nyakához és kipróbáltam, hogy mit vált ki egy vámpírnál, ha a nyakába harapnak. Természetesen mindezt csak óvatosan tettem, majd megakasztott a kérdésével.
- Úgy gondoltam, hogy előtte megbeszéljük a pro és kontra érveket. – mondtam neki egy kicsit morcosan, amiért leállította a játékomat. – És az utánra szavazok, mert ha most abbahagyjuk, hogy dumcsizgassunk, akkor én tuti, hogy leléptem. – mondtam neki a csípőjén ülve.
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyKedd Okt. 04, 2011 3:20 am

Luna

Miután rábólintott, elindultam fölfelé. Ahogy beléptünk a szobába, egyből rám mászott. Nem mintha nem ezt akartam volna. Elkezdte kigombolni az ingem, hát én sem tétovázhattam. Lehúztam a felsőjét, majd az ágyra döntöttem magunkat.
Innentől a szánké volt a főszerep. Pontosabban a nyelveké.
Pár percig csak heves csókcsatánk volt, aztán elkezdtem egyre lentebb haladni. Először a nyakát kezdtem falni, aztán pedig lementem egészen a melleiig. Levettem a melltartóját. Mázli, hogy pont most sikerült ilyen pompásan, elsőre, amikor ilyen hűvös stílusú nővel vagyok.
- Közben, vagy utána akarsz átváltozni? - kérdeztem egy kis szünetet tartva.

Halálfaló
Luna Moon

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyHétf. Okt. 03, 2011 5:23 am

Persze, gondolom, a részleteket akarja feltérképezni nem pedig megbeszélni. Nem mintha nekem nem ugyan ez lenne a tervem, de néha annyira vicces a férfiakban, hogy ennyire nem egyenesek.
- Oké, csak utánad. – mondtam neki, hisz fogalmam nem volt, merre van a kis magánbirodalma. Nem vagyok valami finnyás, de azért remélem nem valami lepukkant vámpírtanyán fogunk kikötni.
Mikor a szobájába értünk se szó se beszéd megcsókoltam és elkezdtem kigombolni az ingjét. A beszélgetéssel később is ráérünk, egyelőre fontosabb szükségleteim vannak, mint hogy azonnal vámpírrá váljak. Amúgy is tőle is meg kell kérdeznem egy csomó mindent mint a másik vámpírtól, hisz azért az életemmel kapcsolatban megfontoltabb vagyok.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása EmptyHétf. Szept. 26, 2011 5:07 am

...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Emelet: Stephen lakása Bi5h08
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Emelet: Stephen lakása   Emelet: Stephen lakása Empty

Emelet: Stephen lakása
Vissza az elejére