Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Jennifer Willham Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Jennifer Willham Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Jennifer Willham Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Jennifer Willham 3347qiw
A Hónap Játéka
Jennifer Willham 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Jennifer Willham Ic7783

Share

Jennifer Willham

Go down 
SzerzőÜzenet
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

Jennifer Willham Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jennifer Willham   Jennifer Willham EmptySzer. Szept. 28, 2011 2:28 am

Köszönöm hogy kijavítottad a hibáidat, örömmel közlöm veled, hogy ELFOGADVA! Foglalj egy avatar képet, és mehetsz is játszani!
Üdv, Pót Staff, Charlotte R.C.
Vissza az elejére Go down
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Jennifer Willham
2. Évfolyamos diák
Jennifer Willham

Hozzászólások száma : 1

Jennifer Willham Empty
TémanyitásTárgy: Jennifer Willham   Jennifer Willham EmptyKedd Szept. 27, 2011 2:39 am

Jennifer Willham 2273023727_small_1

Név: Jennifer Willham
Becenév: Jennifer, Jenni
Kor: 12
Rangod: diák
Nem:
Származás: Mugliszármazású
Születési idő: 1986. október 11.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Apa: Charlie Willham/53/Taxis/Mugli
Anya: Erika Farwel Willham/49/Dadus/Mugli
Testvérek: Tomas Willham/20/Gimnazista/Mugli
Egyéb családtag:Nincs
Házi állat: Halak,macska! A macska neve Huncut!

Érdekessége: Mindig hord két karkötőt és soha sem veszi le!Haja néha nagyon hullámos néha alig, és hogy szőke hol szőkés barna!

Szemályes tárgya: A pálcája és két karkötő. Az egyik karkötő egy barátság karkötő amit barátnőjével vettek egy nyaraláson. A második karkötő egy sima karkötő amit a szomszédjától kapott.

Pálcád: Mogyorófa sárkány szívizom húrral és 12 hüvelykes
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod: 2.

Előtörténet: 1986-ban születtem Londonban.1-2 éves koromban elkezdtem tépkedni a tapétát.3-6 éves koromig oviba jártam ott nagyon jó barátokat találtam akikkel tartom még most is a kapcsolatot. Kettő ilyen lány volt az egyiket Sophia-nak hívták a másikat Gwendolyn-nak.Nekik mindent elmondtam (kivéve azt hogy boszorkány vagyok). És 5 évesen oda csuktam az ajtóval az ujjam és el is törtem sikeresen.A suli már annál nehezebben indult és fojtatódott. És minden programon rész vettünk minden kiránduláson ami volt akár oviban akár a baráti körben.
Álltalános iskola
1. osztályban könnyen illeszkedtem be az osztályba.De már az év közepén elkezdtek velem furcsán viselkedni. Nem tudom miért de már akkor kezdtem úgy érezni magam mintha kiközösítenének. De aztán kiderült hogy nem!Csak az volt a bajom hogy ott kellett hagynom az ovit! Very Happy
2. osztályabn már könnyebben beszélgettem társaimmal, tanáraimmal és nem voltam már olyan szégyellős.Már volt egy legjobb barátnőm a neve Rozaline volt. Vele minden titkomat megosztottam bíztam benne.(Még mindig tartom vele a kapcsolatot.)Ő vele később mások voltak a dolgok. És még ebben az évben beiratkoztam fuvolára a közeli suliba.
3. osztályban már még kiközősitettebben éreztem magam.Akkor már többet voltam egyedül és akkor már elkezdtem rajzolgatni bár akkor még nem tudtam hogy a rajzaim is jelentenek valamit.És jött egy új lány is az osztálybaakinek a neve Narissa volt.És vele nagyon jól összehaverkodtam. És sülve föve együtt voltam vele meg a legjobb barátnőmmel.
4. osztályban már nem voltam annyira egyedül. Többet töltöttem társaimmal mert nem akartam hogy különcnek tartsanak. És kiderült nem is olyan borzalmasak mint gondoltam. És ekkor megtudtam hogy másik suliba kell majd mennem jövőre ha nem leszek kitűnő. És az nap mikor ez kiderült rajzoltam egy sulit ami nem az volt ahova akkor jártam.
5. osztályban már ugye a másik suliba jártam és már a 6. napon eltörtem a lábam!És csak az volt a mázlim hogy akkor katolikus iskolába jártam. Mert a szülinapomig végig segítettek felmenni a lépcsőn és le menni is segítettek.De ide nem jártam sokat mert a szülinapom után egy nappal leszedték a gipszem és már is indultam a Roxfortba.Bár volt pár ember az osztályból és máshonnan is akik nagyon hiányoznak!
Én egy kivételes eset voltam.Én nem szeptember első hétvégéén idultam és nem is augusztus utolsó hétvégéén hanem október 11-én.
1 évem a Roxfortban furcsa volt mert hírt kaptam egy bizonyos Harry Potter nevű emberről aki későb el is jött az iskolába és a harcban legyőzte Lord Voldemort-ot!És ha McGalagony nem küld le minket Friccsel akkor lehet hogy már nem is élnék!És most nyitottam meg nemrég 2. évemet a Roxfordban és megismertem rengeteg új társat akikben meg is bíztam.

Jellem: Néha makacs vagyok és van mikor önző! (de ez ritka) Szeretek tanulni.Barátságos de kicsit hangos vagyok. Nagyon sok minden érdekel és érdeklődő vagyok.Ha valamit a fejembe veszek akkor addig le nem állok míg meg nem csinálom. Ki nem állhatom a kígyókat. És szeretem használni a varázserőmet.És nagyon bosszú álló tudok lenni ha valaki szemétkedik velem.De én se vagyok mindig jószívű másokhoz.

Kinézet: Közép magas vagyok, szőkés barna félhosszúhajú és barna szemű.Szoktam divatosan öltözni. De amit ki nem állok az az hogy ha melegben nyitva kell tartanom a hajam így álltalában összefogom.És nem vagyok valami modell alkat se szépség királynő.
Vissza az elejére Go down

Jennifer Willham
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal