Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Délia Katherine Davis Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Délia Katherine Davis Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Délia Katherine Davis Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Délia Katherine Davis 3347qiw
A Hónap Játéka
Délia Katherine Davis 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Délia Katherine Davis Ic7783

Share

Délia Katherine Davis

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Délia Katherine Davis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Délia Katherine Davis   Délia Katherine Davis EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:36 am

Köszönöm a javítást Delia, üdvözöllek a diákjaink körében Smile
Az előtörténetedet Elfogadom! Sok jó játékot, és kellemes időtöltést nálunk Smile

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Délia Katherine Davis Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Délia Katherine Davis
6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Re: Délia Katherine Davis   Délia Katherine Davis EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:31 am

Délia Katherine Davis Amanda-seyfried-01-300x400

Név: Délia Katherine Davis
Becenév: Lia, Kath , de a legtöbben Déliának szólítják
Kor: /16 éves /
Rangod: Diák
Nem:
Származás:Félvér
Születési idő: 1982.Október 18
Születési hely: Anglia, London

Család:
ismeretlen, egy árvaházban élt eddig

Háziállat: egy fehér perzsa macska

Személyes tárgya:: A naplóját mindig magánál tartja. Ez egy kis notesz szerű fehér könyvecske.

Pálcád: 12 és fél hüvelyk, borostyán, unikornis szőr maggal
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod:: 6.
Előtörténet: : Nem rémlik hogyan is kerültem az árvaházba, ahol 14 éven keresztül éltem, de egyben biztos voltam, valahogy éreztem, hogy a családommal történt valami. Sosem haragudtam rájuk azért amiért elhagytak, hiszen nem tudtam az okát, és nem is firtattam. Mindig megpróbáltam optimistán felfogni mindent, de sajnos néha nekem sem sikerült. Különc voltam, senki nem szeretett, soha nem voltak barátaim, nem tudtam mi is az a barátság. Egyetlen társam aki állítólag baba korom óta velem tart a macskám, egy fehér persza cica. Emlékszem, mikor még kicsi voltam, mindig vele osztottam meg mindent, és teljesen úgy tűnt, mintha értené miről is beszélek. Talán a magányosság miatt éreztem így, hiszen az álmom már egészen pici korom óta egy család volt, és barátok. Akit még magam mellett tudhattam, az-az egyik nevelő volt, Amanda. Mindig segített nekem, és a gyermekeként kezelt. Sokszor haza vitt magához, és furcsa dolgokról mesélt nekem mielőtt elaludtam. Olyankor mindig boldog voltam, hiszen éreztem az otthon melegét, és a szeretet ami felém irányult. Amandánál mindig önmagam tudtam lenni, nem féltem attól, hogy bármelyik pillanatban el löknek, majd neki löknek a falnak, csak mert furcsa dolgokat teszek a tudtomon kívül. Sokan árvaházból már csak furcsa lánynak emlegettek. Nem értettem mi a gond velem, egészen egy napig amikor pont Mandynél voltam. Hosszú órákig beszélgettünk, és még az nap megkaptam a levelem egy varázslóiskolából. Olyan hihetetlennek tűnt, fogalmam sem volt mi fog történni, és hogyan is létezhet ez valójában.Onnantól pedig az életem 360 fokos fordulatot vett. Habár barátaim még most sincsenek annyira, már nem érzem magam furcsának, itt mindenki olyan akár én.
Az első évem igen csak látványos volt, és furcsa. Itt minden olyan varázslatos. Emlékszem még mikor beléptem a Roxfort kapuin, az arcomon széles mosoly ült ki, és nagy szemekkel néztem végig minden egyes kis részletet. Azt hittem, itt más lesz, habár most boldog vagyok, és tökéletesen megvagyok magamban, nem értem miért nem sikerült barátokat szereznem. Annyira szeretném én is azokat átélni mint a többi velem egykorú lány. Az első nagy szerelmet, az igazi boldogságot...de még a fájdalmat és a szomorúságot is elfogadnám, ha egyszer ezt az érzést érezhetném.
A napjaim az iskola falain belül általában ugyan úgy telnek nap mint nap. Tanulok amennyit csak tudok, hiszen a 6. év igencsak megköveteli a maximumot, majd este mikor szinte mindenki alszik kimegyek a tiltott rengetegbe egy kicsit olvasni. Habár tudom, hogy veszélyes, és büntetést is kaphatok érte, nem tántorít meg ettől. Imádok ott olvasni, és az "unikornisommal" találkozni. Ott tudok igazán csak felszabadult lenni, úgy érzem ott vagy igazán önmagam.
Jellem:: Kedves, és segítőkész lánynak mondható. Soha senkinek nem tudna ártani, visszahúzódó és nehezen barátkozik. Imád új dolgokat megismerni, és a tiltott helyeken tartózkodni, hiszen tudja, ami tiltott, az izgalmas. Nem fél a veszélyes helyzetektől, bár talán csak azért, mert még soha nem került abba.Imád a tiltott rengetegben tartózkodni, és éjszaka kilopózni a Roxfort falai között. Soha semmi rosszat nem látott még abban az erdőben, habár csak az elejébe szokott sétálgatni. A mágia történet a kedvenc tantárgya szerinte az a legizgalmasabb tárgy.

Kinézet:: Igazán modell alkatú lánynak mondható, aki általában elrejti tökéletes külsejét. 173 centiméter és 51 kg. Hosszú szőke hullámos haja van, és világítóan világos szemei. Haját általában kiengedve hordja. Ruhája általában egyszerű, ha nem talár van rajta, akkor egy farmer és egy egyszerű póló egy torna cipővel párosítva. Nem szeret sok sminket használni, a szemeit szokta kihangsúlyozni egy kis szempillaspirállal, illetve a dús ajkait csillogó színtelen szájfénnyel.
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

TémanyitásTárgy: Re: Délia Katherine Davis   Délia Katherine Davis EmptySzomb. Okt. 01, 2011 6:08 am

Üdvözöllek nálunk kedves Delia Smile
Elolvasva az előtörténetedet, sajnos kevésnek találtam, mivel még a minimum 25 sor sincs meg. Ennek függvényében kérlek mesélj még egy kicsit magadról, hogy milyen volt az első éved a Roxfortban, hiszen a gyerekkorodat muglik között töltötted. Ezenkívül szeretnék egy kicsit többet is megtudni a jellemedről is Smile
Amint ezeket javítottad kérlek illeszd be ide, újra az előtörténetedet.

Üdvözlettel; Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Délia Katherine Davis Bi5h08
Délia Katherine Davis
6. Évfolyamos diák
Délia Katherine Davis

Hozzászólások száma : 24

TémanyitásTárgy: Délia Katherine Davis   Délia Katherine Davis EmptySzomb. Okt. 01, 2011 5:52 am

Délia Katherine Davis Amanda-seyfried-01-300x400

Név: Délia Katherine Davis
Becenév: Lia, Kath , de a legtöbben Déliának szólítják
Kor: /16 éves /
Rangod: Diák
Nem:
Származás:Félvér
Születési idő: 1982.Október 18
Születési hely: Anglia, London

Család:
ismeretlen, egy árvaházban élt eddig

Háziállat: egy fehér perzsa macska

Személyes tárgya:: A naplóját mindig magánál tartja. Ez egy kis notesz szerű fehér könyvecske.

Pálcád: 12 és fél hüvelyk, borostyán, unikornis szőr maggal
Iskolai házad: Griffendél
Évfolyamod:: 6.
Előtörténet: : Nem rémlik hogyan is kerültem az árvaházba, ahol 14 éven keresztül éltem, de egyben biztos voltam, valahogy éreztem, hogy a családommal történt valami. Sosem haragudtam rájuk azért amiért elhagytak, hiszen nem tudtam az okát, és nem is firtattam. Mindig megpróbáltam optimistán felfogni mindent, de sajnos néha nekem sem sikerült. Különc voltam, senki nem szeretett, soha nem voltak barátaim, nem tudtam mi is az a barátság. Egyetlen társam aki állítólag baba korom óta velem tart a macskám, egy fehér persza cica. Emlékszem, mikor még kicsi voltam, mindig vele osztottam meg mindent, és teljesen úgy tűnt, mintha értené miről is beszélek. Talán a magányosság miatt éreztem így, hiszen az álmom már egészen pici korom óta egy család volt, és barátok. Akit még magam mellett tudhattam, az-az egyik nevelő volt, Amanda. Mindig segített nekem, és a gyermekeként kezelt. Sokszor haza vitt magához, és furcsa dolgokról mesélt nekem mielőtt elaludtam. Olyankor mindig boldog voltam, hiszen éreztem az otthon melegét, és a szeretet ami felém irányult. Amandánál mindig önmagam tudtam lenni, nem féltem attól, hogy bármelyik pillanatban el löknek, majd neki löknek a falnak, csak mert furcsa dolgokat teszek a tudtomon kívül. Sokan árvaházból már csak furcsa lánynak emlegettek. Nem értettem mi a gond velem, egészen egy napig amikor pont Mandynél voltam. Hosszú órákig beszélgettünk, és még az nap megkaptam a levelem egy varázslóiskolából. Olyan hihetetlennek tűnt, fogalmam sem volt mi fog történni, és hogyan is létezhet ez valójában.Onnantól pedig az életem 360 fokos fordulatot vett. Habár barátaim még most sincsenek annyira, már nem érzem magam furcsának, itt mindenki olyan akár én.
Jellem:: Kedves, és segítőkész lánynak mondható. Soha senkinek nem tudna ártani, visszahúzódó és nehezen barátkozik. Imád új dolgokat megismerni, és a tiltott helyeken tartózkodni, hiszen tudja, ami tiltott, az izgalmas. Nem fél a veszélyes helyzetektől, bár talán csak azért, mert még soha nem került abba.

Kinézet:: Igazán modell alkatú lánynak mondható, aki általában elrejti tökéletes külsejét. 173 centiméter és 51 kg. Hosszú szőke hullámos haja van, és világítóan világos szemei. Haját általában kiengedve hordja. Ruhája általában egyszerű, ha nem talár van rajta, akkor egy farmer és egy egyszerű póló egy torna cipővel párosítva. Nem szeret sok sminket használni, a szemeit szokta kihangsúlyozni egy kis szempillaspirállal, illetve a dús ajkait csillogó színtelen szájfénnyel.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Délia Katherine Davis   Délia Katherine Davis Empty

Délia Katherine Davis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal