Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Pince          Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Pince          Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Pince          Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Pince          3347qiw
A Hónap Játéka
Pince          34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Pince          Ic7783

Share

Pince

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:49 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Hozzászólások száma : 22

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyVas. Nov. 13, 2011 10:19 pm

Pince          Ian_Somerhalder-vampire-diaries-7-150x150Pince          488c03102735052Pince          Nikki_Reed_Ava_by_potclotr93

-Kit vádoljak ha nem téged, drága bátyám? Hát elfeledted mit tettél atyánkkal? Elfeledted mennyi fájdalmat okoztál? Én mégis veled tartottam, mert szerettelek te ostoba. De mit kaptam cserébe? Fivéri szeretet szemernyi lángja sem gyúlt benned, halott voltál, s engem is azzá tettél. -Suttogom neki negédesen, szemeim kipattannak, majd láthatatlanná válok és az ajtóban jelenek meg. Bátyám rideg tekintetébe mélyedek ismét, arcvonásaim kifejezik mindazt a megvetést, amit érzek iránta. -Innen már nincs visszaút. -Ismétlem szavait, melyek kegyetlenül jégbörtönbe zárják lelkem mindkét felét. -Ne feledd szavaid, mert én sem teszem. -Hátat fordítok neki, de még nem indulok útnak, még nem hagyom itt a házat, hiszen utolsó kérdésére keresem a választ. -Veled is és ellened is bátyám. Két ellentétes testvért kaptál egy helyett, már csak az a kérdés melyik fog győzedelmeskedni feletted. -Kecses léptekkel elindulok a lépcsőn, mely kivisz e gyönyörű helyről, nem állok meg, hangom mégis fülébe jut. -Ha még mindig az imádott Elsődet szolgálod, mond meg neki, én is ki akarom venni a részem az üzletből. Hamarabb a kis szajha bizalmába férkőzhetek, mint azt te valaha is tennéd. Gondold csak át. Beth felkiált, üvölt, tombol bennem, arcomra vidám mosoly ül. ~Csitulj szívem, most én vagyok az, aki irányít~
Könnyed mozdulatokkal lépek ki a házból. A város forgataga felé indulok, még van pár órám, vagy talán pár napom, mire Beth elég erős lesz kitörni. Addig pedig... Liz játszani szeretne....

JÁTÉK VÉGE!
Vissza az elejére Go down
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 72

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyHétf. Nov. 07, 2011 9:25 pm

Húgomnak...

Azt hittem engem már semmivel nem lehet meglepni. Nos, hinni tényleg a templomban kell, mert ezen elméletem a ma este folyamán többször is megdőlt. A húgom abszurd viselkedése nemhogy az őrület határát súrolja, egyenesen ő maga az őrület. Hitetlen ábrázattal hallgattam minden egyes szavát, miközben figyeltem az arca játékát, a hangja csengését. Vádlása hidegen hagy. Azért változtattam vámpírrá, hogy együtt legyünk. Nem ígértem mást, csak ezt az egyet. Ő volt az, aki elszakadt tőlem és ott hagyott. Soha nem csaptam be, előre szóltam, hogy az öröklét nem fenékig lekvár... -Hagytalak volna elsorvadni az emberi test hitványsága miatt? A húgom vagy, nem akartalak téged is eltemetni. Nem kényszerítettelek, hát ne vádolj a döntésed miatt. -Közöltem szárazon mialatt próbáltam megemészteni a továbbiakat. Beth és Liz. Egy testben két lélek. Ez durvább minden kínzásnál. De vajon melyik a rosszabb? Mindkettőhöz volt szerencsém, csakhogy akkor még nem volt beteg, legalábbis nem hiszem. Ennyire nem volt meghasonlott. Hogy van e lelkiismeretfurdalásom? Nem, olyan nekem már rég nincs. De akkor miért ismétlődnek szavai egyre erősebben a gondolataim között?
Hirtelen a mellkasomra hajtotta a fejét, amitől a gyerekkorunk dejavu érzése jutott az eszembe. -Soha nem kértem hogy szeress, gyűlölj hát ha akarsz. Mit sem számít. Innen már nincs visszaút. -Mit volt mit tennem, ledörzsöltem a képemet elborító alvadt vért, majd kezem átölelte őt. Ha szerencsém van ennyiben kimerül a hiszti roham. Egyáltalán nem örülök a váratlan fordulatnak, hisz ha jól sejtem a húgom fog még néhány kellemetlen percet szerezni, főleg ha ezt az énjét hagyja érvényesülni. Hajdanán imádtam, de ha ellenem lesz már kevésbé fogom díjazni... -Akkor most velem vagy ellenem?
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyCsüt. Nov. 03, 2011 10:13 am

Pince          Ian_Somerhalder-vampire-diaries-7-150x150Pince          488c03102735052Pince          Nikki_Reed_Ava_by_potclotr93

Elégedetten felnevetek a zavarodott tekintetén s az ahhoz párosuló kérdései hadán, melyre szíves örömest megadom a válaszokat, hiszen erre a pillanatra vágyom már oly rég óta... Jeges tekintetébe mélyesztve az én rideg íriszeim máris teljes katarzissal tölt el e kellemes pillanat. Szorítására felszisszenek, de nem szegi kedvem, sőt, éppen az ellenkező hatást éri el. Végre megoszthatom vele azt a fájdalmat, amit oly sok éve halmozok magamban. -Kíváncsi vagy az igazságra fivér? Ám legyen. Egy testben két lélek epedez a kegyeidért, más-más okból ugyan, de így van. -Fejem oldalra billentem, s könnyeket gyűjtök szemeimbe, majd felnevetek az ábrázata láttán. Ha látná saját magát... -Amikor halhatatlanná tettél nem gondoltál az ártatlanságomra, a sorsomra, sem az életemre. Tudod miért egyezem bele hogy ezt tedd velem? Tudod miért akartam vámpír lenni? Miattad Leo. Az örökkévalóság csábító ígérete mellett te voltál a fő oka annak, hogy annyira akartam mindezt. Aztán... Hmmm, aztán megízlelem a csodálatos hatalmat és képtelen voltam betelni vele. Tőled tanultam mindent. A pusztítást, a vérontást, a gyűlöletet, csak egy valamit felejtettél el ó én hőn szeretett húsom... -Amennyire lehet elhúzódom tőle, majd ismét a karjai szorításába bújok, hogy érezzem a fájdalmat. Szenvedni akarok. Azt akarom hogy fájjon, ahogy egykor fájt valami itt, legbelül. -Veled ellentétben nekem volt lelkiismeretem. Napról napra, évről évre figyelt és marcangolt, míg az őrület határára nem sodort. Ott bujkált minden tettemnél, minden egyes cselekedetemnél. Várt és figyelt, hajtott, és amikor a felszínre tört elhagyott téged, letaszított engem. Tudod, azt mondják, mindenkiben ott lakozik a jó és a gonosz... Ohhhh mennyire igaz ez az ártatlannak vélt közmondás.... De mi van akkor, ha e két oldal teljesen kettészakad s egymást kergetve léteznek tovább? Beth erkölcsössége, a hajdan volt ártatlanságom szorított vissza, kivált belőlem, de nem tud nélkülem élni... Ó nem ám! -Mint egy riadt gyermek bújok hirtelen a mellkasára, homlokom egykor dobogó szíve fölé téve hallgatom a csendet. Percek telnek el, talán több, talán kevesebb mire ismét megszólalok. -Azt a fajta értelmetlen gyűlöletet érzem irántad, melyre nincs megfelelő szó. Beth valaha boldog volt s én boldog voltam benne, míg nem fertőztél meg az örökkévalóság rothadó almájával s nem hagytad, hogy azzá váljak, amivé tettél. Miattad Leonardo... Miattad vagyok bezárva ebbe a testbe s miattad osztozom minden percben a másik felem fájdalmában. Te tettél ilyenné...és gyűlöllek érte. Tiszta szívemből. -Halkan duruzslom a maró epébe mártott szavakat, de mintha könnyed csevejem nem a gyűlöletről szólna, olyan lágyan súgom a kőkemény mellkasnak. Szemeimet lassan lehunyom. Megkönnyebbülök minden elhangzott hang után. -De tudod mégis mi az igazán abszurd? A gyűlölet mellett Beth szeretete mintha az enyém lenne, s az én gyűlöletem az ő gyűlöletévé vált.
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyKedd Nov. 01, 2011 6:08 am

Húgomnak...

Jobban megnézve az arcvonásai és az egész jelenléte megváltozott. Az aggódó Elizabeth már csöppet sem aggódik. Mi a frász lelte? A viselkedése nyugodt és behízelgő, mégis kiráz tőle a hideg. Ilyet régóta nem éreztem a közelében.
Amikor azt mondta Katherine elment, erőnek erejével kellett összeszorítanom az állkapcsom, de így is sikerült kipréselnem a fogaim között jópár mocskos szitkozódást. A szemöldökeim a homlokom tetejéig szaladtak. -B*szd meg Beth! Most követted el a legnagyobb hibát amit lehetett -fröcsögtem érdesen. Most mi a frászt csináljak?
-Mi a...? -Olyan közel hajolt hozzám, ami szinte fojtogatóan hatott még rám nézve is. Valami nem tetszik itt nekem. Az egész viselkedése és szavajárása ismerős nekem, de szöges ellentétben áll azzal, ahogy nemrég belibbent a pince ajtaján és sírva kérlelt, hogy hagyjam békén a drágalátos barátnőjét. Beth szívfájdalmától már komoly hányinger kerülget. -ütötte meg a fülem és egyben rohadtul össze is zavart. -Mi az hogy Beth? Miért beszélsz magadról így? Mondtam hogy a sok érzelgősség káros az egészségre. Katherine megsütötte az agyad? -Vágtam oda csipkelődésből. Tudni akarta mit akarok a nőtől, de direkt nem válaszoltam. Rosszat sejtek. A húgom fatálisan megőrült. Nincs elég bajom...
Felszisszentem amikor hozzáért a bőrömhöz. Egy darabig nem kell tükörbe néznem, az égett szagból tudom hogyan festhetek. Átkozott Katherine... Hirtelen metsző fájdalom nyilallt oda, ahol a tenyere súlyát éreztem. Miattad lettem azzá, aki most vagyok. Itt az ideje hogy megháláljam neked... Beszélj Leo, vagy esküszöm az égre valamelyikünk meghal napfelkelte előtt -sziszegte. Felnyögtem a fájdalomra és ösztönösen rámarkoltam a csuklójára. -Mi a fene ütött beléd Beth? Teljesen megőrültél? Hogy mersz fenyegetni? -Kezdett felmenni bennem a pumpa. Bár rengeteg energiám elvesztettem, annyi még bőven van hogy megmutassam kivel szórakozzon. Soha nem bántottam, úgy látszik most itt lesz az ideje. Erősen rászorítottam, majd lefeszítettem a kezét az arcomról. Kedvem lett volna felnyögni, éreztem ahogy a vér csíkokban folyik le a képemről. -Vegyél vissza hugi, az ijesztgetés nekem sokkal jobban megy. -Ahelyett hogy ellöktem volna magamtól, satuként tartottam. Halandónak már csontját törtem volna. -Hallgatlak Elizabeth. Csicseregd el szépen mi bántja a pici szíved...
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyKedd Nov. 01, 2011 3:50 am

Ezt érdemlem én? Cöhh Leo, nem tudod kivel beszélsz, de ha így folytatod hamarosan rájössz. -Elment. -Rideg tekintetem végigjáratom rajta, majd fejcsóválva lehuppanok elé. -Ohhh Leo, annyi gyilkolászással eltöltött év után azt hittem egy lotyó már meg sem kottyanhat neked. Áruld el nekem, hová tetted az eszed? Beth szívfájdalmától már komoly hányinger kerülget. -Közel hajolok hozzá, olyannyira, hogy érzem lélegzetét az arcomnak csapódni. -Most szépen elárulsz nekem mindent. Ittál a szajhából, mert képes a napon járni. Ezért akartad itt tartani ugye? De ez még nem minden, igaz-e? -A kezem lágyan az égett arcára tettem, majd csókot leheltem a homlokára. Gyűlölettel teli szeretet az amit érzek. Hogy mindezt kimutassam, éles kis körmeim hamar a húsba furakodtak. -Miattad lettem azzá, aki most vagyok. Itt az ideje hogy meghálájam neked... Beszélj Leo, vagy esküszöm az égre valamelyikünk meghal napfelkelte előtt. -Érzem a körmeim alá szivárgó vért. Mélyen beszívom az illatát, mely szinte megőrjít. Mennyire hiányzott már mindez... Beth jó útra tért, de tudom hogy valahol legbelül ő is megőrül ettől az érzéstől. ~Hagyd abba Liz! Elég volt!~ Nem drágám, még el sem kezdtem...
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyKedd Nov. 01, 2011 3:25 am

Húgomnak...

A fájdalom szertefoszlott, viszont a képek tovább pörögtek a sötétségben. Újra és újra lezajlott ahogy megharaptam a nőt, majd a hirtelen fényes napsugárhullám szinte a csontomig hatolva semmisített meg. Kudarc. De még milyen kudarc! Az Első rohadtul nem fog örülni a fejleményeknek, de Elizabeth felbukkanását egy szóval sem fogom megemlíteni. Elég lesz elsimítanom ezt az egész kacifántos érzelemhullámot amit áraszt. Védi Katherine-t, ami nem jó hír. Nagyon nem az.
Gondolataimból egy halk hangforrás húzott felfelé. Lassan kinyitottam a szemem, akkor tudatosult hogy vízszintesben vagyok. Az ismerős fájdalom fellángolt az egész testemben. Szerintem nincs olyan bőrfelület amit ne ért volna a napfény. Rekedtes hörgéssel vettem levegőt és eltelt vagy egy perc mire teljesen magamhoz tértem. -Elizabeth. -Felültem és értelmetlenül méregettem a húgom. -Hol van Katherine? Mond hogy nem engedted el!!! -Fröcsögtem dühben úszó hangvétellel. Megpróbáltam felkelni, de még nem ment. A francba! Ez így nem lesz jó. Rohadtul nem! Ha elengedte a nőt, nekem reszeltek és minden kezdődhet elölről. -A fenébe, válaszolj már!
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyKedd Nov. 01, 2011 2:42 am

Játsznyi könnyedséggel jelenek meg a bátyám előtt. Leguggolok elé, fejem oldalra billentem és figyelem lehunyt szemhéjait, egyenletesen emelkedő mellkasát. Oh, milyen édes... Már-már borsódzik tőle a hátam. Ha nem tudnám mi rejlik az angyali kinézet mögött, még be is dőlnék a látszatnak. Sosem értetem mit esznek rajta a nők. Nem több mint egy két lábon járó szociopata elmebeteg idióta. -Vége a csendes pihenőnek, ébresztő fivérem! - Hangom ridegen cseng felé, de hogy több nyomatékot vigyek bele, nemes egyszerűséggel megpaskolom az arcát. -Elpuhultál. -Jegyzem meg unottan, továbbra is éberen figyelve. A saját hibájából fekszik most itt, ne várjon tőlem semmiféle vígaszt vagy kedvességet. Legszívesebben feltépném a torkát... Nah jó, azt azért mégsem. Vagy ha mégis, akkor utána összevarrnám. Testvér az testvér. Valahol ez nekem is számít. Másként nem lennék itt és nem akarnám megtudni mibe keveredett.
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyPént. Okt. 21, 2011 12:25 am

//Kiestél nagytesó xD

Amoda folytatom.//
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Hozzászólások száma : 254

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzer. Okt. 19, 2011 12:40 am

Pince          3exag
Beth and Leonardo... The Surprise

- Még többet érdemelnél. - suttogtam gyűlölettel átitatott hangon, ahogy a helység másik végében fekvő férfit néztem, de a fájdalom hatására, amely a hirtelen mozdulattól belenyílalt a nyakamba, szemembe könny szökött. Kezem óvatosan a nyakamra fektettem ahol még a tegnap éjjeli harapás nyomait érzékeltem, amely felszakadt, s éreztem ahogy vérem lassan elborítja a ruhám nyakrészét. Azonban most nem szabadott ezzel foglalkoznom, minél előbb ki kellet jutnom innen.
Beth kérdésére, hogy még is hogy égettem meg nem válaszoltam, még kábának éreztem magamat hozzá, a lényeg, hogy sikerült. Most ebben a pillanatban csak az az egy dolog volt fontos számomra, hogy ezt tudatosan tettem vagy is hogy, végre nem vagyok védtelen és kiszolgáltatott vele szemben. Megtudom védeni magamat, és ha ezt meg tudom tenni, akkor megtudom védeni Violetet is. Rajta kívül senki sincs, akiért érdemes lenne élnem.
- Ez erősebb volt a múltkori, talán mert tudatos volt. - nyögtem fel fájdalmamban, ahogy Beth lesegített az asztalról és lassú mozdulatokkal de kitárta a pince ajtaját és kitámolyogtunk rajta. Felfelé vettük az irányt a szűk folyosón, s csak reménykedtem benne, hogy sikerült feljutunk majd eltűnnünk ebből a házból. Ha én viszem Beth-t a Roxfortba, akkor senki sem fog tudomást szerezni róla, amíg a lakosztályomban vagyunk. Oda kell mennünk, ott a legbiztonságosabb.

//Sayonara Mr. La'Morte xD//

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzer. Okt. 19, 2011 12:29 am

Pince          Image4Pince          200_Nikki_Reed15
Nők... -.-

Inkább ne kerestem volna fel Elizabethet. Képes lenne elárulni ezért a szukáért? Engem? Na ne vicceljünk... -Nem engedhetem el, még akkor sem ha tehetném. -Feleltem összezavarodott hangon. Talán a könnyei mégis hatottak rám. De bármennyire is összezavart, nem fogom elengedni Katherine-t. Talán ha nem őt szemelte volna ki az Első, vagy nem tartanánk ott ahol tartunk. Talán Lissynek adnám a nőt. Talán. Nem tudom.
A következő másodpercben karok ragadtak meg körém fonódva. Azonnal megragadtam azokat, de mielőtt le tudtam volna fejteni magamról ismerős villanás és fájdalom borított el. Felordítottam, de a lökéshullám miatt a falnak csapódtam. Képtelen voltam feltápászkodni. Azt hiszem ez most erősebb sugárzás volt mint a legelső... Az égett húsom szaga ismét az orromba furakodott. Rövid időn belül másodjára. Úgy éreztem, mintha még mindig égnék. Talán így is van, de képtelen vagyok megmozdulni hogy megbizonyosodjam róla. Csak annyira volt erőm hogy felemeljem a fejem. Katherine-t láttam, de lassan kezdett elhomályosulni a kép. Mintha Elizabeth hangját hallanám... -Maradj...távol...tőle.... -nyögtem, aztán minden elsötétült.

//jól kiütöttetek csajok xD részemről egy kis ideig: játék vége//
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzer. Okt. 19, 2011 12:08 am

Pince          Nina_dobrev_4___avatar_by_me969-d413zefPince          Damon6-150x150Pince          Nikki-Reed-photo-150x150
~Kath ~ Leonardo~ Elizabeth ~

Reméltem ha választás elé állítom több esélyem lesz kiszabadítani rég nem látott barátnőmet, kit fogságban tart. Emellett gyötört a kétségbeesés. Leonardo elhagyásával elhagytam a régi életem, de most, hogy láttam őt és láttam nem változott semmit, félek én is ismét olyanná válok mint ő. Gonosszá. Lelketlenné. Ó szentséges...
Leonardo ellenem fordította a szavaimat. Számíthattam volna rá, mégis váratlanul ért. Minden szónak súlya volt. Minden szóval mélyebbre döfte a tőrt a szívemben. Katherine halk szavaira könnyes szemmel bólintottam felé, míg elkeseredett tekintetem tanácstalanul kérdezték a csendben: Most mit tegyek? Ha választanom kell a bátyám és a legjobb barátnőm között, ki mellett döntsek? -Már egyszer elhagytalak. Nem akarlak elveszíteni, de nem vagyok képes végignézni a tetteidet. -Suttogtam mialatt forró könnyim végigfolytak az arcomon s a cipőm orrára hullva értek földet. -Kérlek Leonardo ne csináld ezt. Csak engedd el őt. -Kértem a jégkék szemeibe nézve. Ismerem az énje jó oldalát. Tudom, hogy legbelül, a vastag elhalt réteg alatt még ott lappang benne valami melegség.
A szemem sarkából láttam Kathet is mozdulni. Aztán elkiáltotta magát és hirtelen fény vakított el. Összeszorított szemhéjaim alól mit sem láttam, de hallani hallottam. Leon hangját, majd egy dübbenést. Mire ki tudtam nyitni a szemeim, Leon nem volt előttem. Kath viszont dühös pillantásokkal ült az asztalon. Követve a tekintetét a szám elé tettem a kezeimet amikor megláttam a bátyámat a falnál összeroskadva. -Megégett... Te megégetted? Kath! De hogy...? Azt hiszem lesz miről beszélni. -Kétfelé nem szakadhatok, így ismét oda jutottam, hogy választanom kell közöttük. -Mindjárt kijutunk innen -suttogtam halkan Kathnek, de nem tudtam megállni, hogy megnézzem a bátyámat. Hirtelen láthatatlanná válva egyenesen előtte bukkantam fel. Leguggoltam hozzá és egyik kezem az arcára tettem. Csúnyán megégett, de hamarosan magához fog térni. Hamar gyógyul. Nem lesz baja. Visszaillantam Kath elé, majd szerszám után kutattam. -Nagyon remélem nem szórt rá igét, mert nem tudom hogyan szedhetném ki belőle. -Motyogtam türelmetlenül. Sürget az idő... Felnyitottam a ládát, de már a látványtól eltorzult az arcom. Leon eszközei... Szerencsére az egyik fogó alatt megtaláltam a láncok kulcsát. Megragadtam a zárat és csaknem örömtáncot jártam amikor a láncokat tartó patenok szétváltak egymástól. -Hála az égnek. -sóhajtottam és első dolgom volt jó szorosan megölelni Kathyt. Az ölelés rövid volt, de megkönnyebbüléssel teli. Hamar elhúzódtam tőle, mert nem maradhatunk itt. -Gyere, támaszkodj rám! Már nincs sok időnk.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyKedd Okt. 18, 2011 11:26 pm

Pince          3exag

Éreztem, hogy bár nem jutottam vérhez a testem lassan kezdett gyógyulni. Szerettem ezt a képességet, hogy szépen lassan gyógyulok, bár gyorsabb lett volna, ha némi vérhez jutok, ez azonban most esélytelen volt. Tudtam, hogy erőm teljében még jó ideig nem leszek, de azzal is tisztában voltam, hogy talán megmenthetem magamat, és remélem Beth-t is. Arról nem is beszélve, hogy tudni szeretném még is mi köze ehhez az elmebeteghez. Leonardo Te mész, ő marad szavainak hatására eldöntöttem, hogy megpróbálom. Fogalmam sem volt, hogy még is mi volt az a napfény, és honnan is jött elő belőlem, de talán ha felidézem azokat az érzéseket, amelyek akkor bennem tomboltak, talán újra megtörténik.
Beth szavai miszerint nélkülem nem megy sehova, megnyugtatott, ám meg is ijesztett. Nem ismertem Leonardot, de azzal tökéletesen tisztában voltam, hogy megölné őt, talán egyetlen mozdulattal. Nem óhajtottam a barátnőm halálát okozni, pusztán mert kötődtünk egymáshoz.
- A bátyád...? - suttogtam döbbenten, ahogy meghallottam a férfi szavait. Elsápadtam, amikor rájöttem, hogy ők még csak nem is szeretők, hanem testvérek... sosem érdeklődtem Beth vezetékneve után, hisz feleslegesnek éreztem. A legelején nem vájkáltunk egymásban, később pedig bíztam benne és feleslegesnek éreztem. Ahogy azonban a felelősség került szóba, lehunytam a szemeimet és felidéztem az érzést, ahogy a fogait a torkomba mélyeszti, ahogy az egész testemet hullámokban borítja el a rettegés, és az emlékek.
- Nesze neked felelősség! - pattantam fel hirtelen és mivel a fémasztal végében állt, könnyedén elértem kezeimmel a testét. De csak és kizárólag az övét, mert nem akartam, hogy Bethnek bármi baja essen. Majd következett a jól ismert vakító fény, és már éreztem az égett hús szagát, míg Leonardo a terem ellenkező végében végezte. Ez a tettem tudatos volt, s ahogy szemeim az ő szemeibe néztek egyetlen egy dolgot sugalltak; Soha többet nem érhetsz hozzám...

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyKedd Okt. 18, 2011 11:13 pm

Nők... -.-

Megesz a fene honnan a kettejük közötti ismeretség. Amikor Katherine meglátta a húgom -és fordítva-, olyan volt, mintha valami rémesen nyálas filmbe csöppentem volna. Röpködtek a kiskutyaszemű tekintetek. Szerencse, hogy elég edzett már a gyomrom, mert a végén még kidobtam volna a taccsot a sok érzelemkitörés közepette.
Nem lesz semmi baj. Mi most szépen elmegyünk -rebegte felé Elizabeth, mire az eddig sem vidám kedélyállapotom egyenesen az őrület széléig táncolt. Hogy merészeli? Helló, ebbe azért nekem van a legtöbb beleszólásom. Bár eddig sikerült megtartanom a nyugodt álcát, ettől a kijelentésétől biza' az lehullott és valahol előttem tört apró pici darabokra. Az arcomon immáron düh tükröződött és egyáltalán nem is akartam titkolni. -Te mész, ő marad. -adtam ki világosan a figyelmeztetést. Nem adom a nőt. Nem érdekel honnan ismeri, az sem érdekel ha ő maga a hétszentséges Merlin reinkarnálódása. Terveim vannak vele és nem eresztem. Főleg úgy, hogy már egyszer csúfos kudarcot vallottam.
Haragom tovább szította a további sziszegése. Dühít, hogy szembe mer szállni velem és mint mindig, most is megtalálta az egyetlen gyenge pontom. Azon kívül hogy számat a több évszázad alatt egyetlen hangos szó sem hagyta el irányába, sosem ütöttem meg. Egyetlen ujjal sem nyúltam hozzá. Nem azért mert nem lennék képes bántani. Már rég elhallgattathattam volna. Nem. Egy vérből származunk. Ezt a halálomig tiszteletben tartom. De azt hiszem ideje feljebb emelni azokat a bizonyos határokat.... Élesen szívtam be a levegőt. Elég közel volt hozzám, de én még egy lépéssel elfogyasztottam a maradék távolságot. -Ultimátumot adsz nekem? -szemeimbe megvetés ült ki. -Képes lennél elárulni? Érte? -Féloldalasan Katherine-re pillantottam, majd vissza, rá.. -Többet ér neked mint a tulajdon bátyád? Valóban megtagadnál? Válaszolj Elizabeth! -Ha valóban így van, mindketten meg fognak halni. Nem érdekelnek a könnyei. -Ha őt választod, vállald a felelősséget is.
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyVas. Okt. 16, 2011 11:27 pm

Pince          Nina_dobrev_4___avatar_by_me969-d413zefPince          Damon6-150x150Pince          Nikki-Reed-photo-150x150

Szinte ledermedtem a látványtól. Egyáltalán nem ilyen estét képzeltem el a bátyám társaságában, aki nyilvánvalóan nem számított rám. Elfelejtett. Innentől kezdve hogyan bízhatnék benne? Azt hittem ismét testvérek lehetünk, de így... ~Engedj ki Beth, majd én elintézem~ -suttogta a hang a fejemben. Lissy ki akar törni, de nem engedem. Már épp elég káosz uralkodik, nem hiányzik, hogy megjelenjen. Erősnek kell lennem. Nem foglalkoztam vele. Sokkal inkább Leonardo szavaira figyeltem. -Ennyire ne örülj nekem... -Fakadtam ki látván az arcára kiülő érzelmet. Elmondhatatlanul rosszul esik. Megacéloztam a tekintetem, nem akartam hogy tudja mennyire megbántott. Ha ő így, akkor én is.
Kathre pillantottam a keserves kérése után. Ki kell vinnem innen. Nem tudom mi folyik itt, de ismerem a bátyám annyira, hogy tudjam mi vár a barátnőmra. Nem fogom hagyni hogy hozzányúljon! -Nem lesz semmi baj. Mi most szépen elmegyünk. -Szóltam biztató hangon. Aprót biccentettem felé, hogy éreztessem mindent megteszek érte. Muszáj megnyugodnia, látom mennyire gyenge. Nem tudom hogy viszem ki innen ha nem szedi össze minden erejét. Damianen kívül Kath az egyetlen, akiben megbízom és aki ismeri a lényem minden apró titkát. A közöttünk lévő kapocs erősebb mint valaha. Érzem a félelmét, érzem a gyűlöletét a bátyám iránt. Ez az ami újabb tettekre sarkall. Vettem egy mély levegőt és megkerültem az asztalt. Egyenesen Leon előtt álltam meg. -Mint látod igen. Ismerjük egymást. És ne merészelj kioktatni! Nélküle nem megyek sehová. -A szavaim élesen csengtek. Nem félem a halált.Tudom milyen erővel bír, de ha maradt még benne egy szemernyi abból a Leonardoból aki a testvérem volt, akkor nem fog bántani. Meg tudom védeni magam tőle ha kell, de nagyon remélem nem süllyedünk ennyire mélyre. -Engedd el őt Leo. Ha akarsz még látni megteszed. -Soha nem hittem volna hogy egyszer idáig jutunk. Az utolsó pár szót halkabban ejtettem ki. Ultimátumot adtam neki de félek mit választ. Megmarkoltam a Kath lábát szorító láncokat. Fáj hogy a bátyám azt az utat folytatja mit én abbhagytam. -Leonardo... -Sóhajtottam s szemeibe könnyek gyűltek.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyVas. Okt. 16, 2011 10:27 pm

Pince          3exag

Éreztem, hogy az álom, vagy inkább látomásom hatására szemeimben még mindig ott csillognak a könnyek, de most nem törődhettem ezzel. Csak néhány pillanatba telt, amíg felmértem, hogy valahol a föld alatt lehetünk. Majd hamar arra is rájöttem, hogy esze ágában sem volt ellátni a sebeimet, amik még mindig elborítottak, nem mintha valami hasonlóra számítottam volna a részéről.
- Akkor jobb ha kivágja nyelvem, nem egyszerűbb? - sziszegtem neki, és ahogy ismételten végighordoztam tekintetemet a helységen, már egyértelmű volt, hogy milyen célt szolgál a hely. Tehát, nem hagyott elevenen elégni, azért, hogy megkínozhasson... milyen lovagias! Elkeseredetten rántottam meg a lábaimat fogva tartó láncokat, s bár azok engedtek egy kicsit, nem szakadtak el. Pedig tudtam, hogy ki kell jutnom innen minél előbb, nincs vesztegetni való időm, mert egyre csak gyengülök.
A következő pillanatban azonban kicsapódott az ajtó, s én rettegő tekintettel kaptam oda a fejem, s felrémlett a lehetőség, hogy talán nincs egyedül. Ahogy azonban felbukkant a test az ajtó túloldalán, a megkönnyebbültségtől felnyögtem.
- Beth. - konstatáltam megkönnyebbült hangon. Nem hittem volna, hogy valahol Londonban van. Talán mégsem hagyott el teljesen a szerencse. Nem gondoltam volna, hogy az az évekkel ezelőtt kiszórt bűbáj még mindig életben van. Akkor ott a torony tetején kiszórtunk egy bűbájt, s ezáltal megéreztük ha a másik megsérült. A következő pillanatban azonban nyilvánvalóvá vált számomra, hogy Beth nem véletlenül keveredett ide. Leonardo halkan elmotyogott döbbenettől teljes szavait, vagy inkább kérdését, miszerint ismerjük egymást, elengedtem a fülem mellett.
- Ne hagyj itt! Kérlek! - néztem rémülettől kitágult szemekkel Beth-re, hiszen Leonardo idősebb, erősebb volt nálam. A képességéről nem is beszélve, ami ellen estélyen volt, hogy védekezhessek. Beth-nek nem féltem megmutatni mit érzek, ő pontosan tisztában volt az életemmel, és az érzéseimmel. Elkeseredetten rángattam láncaimat, de azok makacsul tartottak, én pedig egyre gyengültem.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzomb. Okt. 15, 2011 11:46 pm

Amikor minden a feje tetejére áll...

Nem jött be a terv. Csessze meg! A nő hamar magához tért. Tekintetünk megütközött, majd lassan teljesen visszatért a valóságba. Az üres, kába tekintetbe félelem férkőzött. Itt ért véget a kíváncsiságom. Elhúzódva tőle kiegyenesedtem. -Hagyja abba vagy nem csak a lábai lesznek láncra verve, s ha még egy sikolyt meghallok, esküszöm betapasztom a száját! -Szűrtem a fogaim között. Idegesít a reakciója, bármilyen természetes is. Átlag esetben kifejezetten szeretem ha rettegnek tőlem, de a nőnél ez már inkább kezd unalmassá és dühítővé válni. Nem találok benne élvezetet. Talán új fokozatra kellene kapcsolnunk. Hm. -Nos kedv... -Kezdtem volna bele, ám megéreztem egy idegen vámpír jelenlétét. Csak arra volt időm, hogy egy lépést hátráljak az asztaltól, de nem kellett több energiát belefektetnem abba, hogy megtudjam az öngyilkosjelölt személyének kilétét. A francba, mit keres itt a húgom? Na ne, na ne, na ne! Ezt nem hiszem el. Várjunk csak... -Ezt nem hiszem el..Ismeritek egymást?. -Róla elfeledkeztem, holott nem lett volna szabad. A dolgok szépen lassan kicsúsznak a kezemből. Hiba. Nagyon nagy hiba. Ez így k/rvára nem lesz jó. De álljunk csak meg, mennyi annak az esélye hogy ismeri a szukát? A keresztnevén szólította, b/ssza meg! A szemöldökeim a homlokom tetejét verték. Az asztaltól oldalt léptem, tehát szembefordultam Lissyvel. Arcomra higgadtságot erőltettem, ami más esetben rutinfeladat, most azonban megizzadtam vele. A húgom ismeri minden oldalam, a kérdése remélem csak költői volt. Egy pincében vagyunk, tele kínzó eszközökkel. Látott már ilyet. Azt is tudja, hogy gyűlölöm ha a hobbim közben zavarnak. -Nem tartozom neked semmiféle magyarázattal. -Válaszoltam nyugodt hangnemben. Vele soha nem kiabálok. Az más kérdés, hogy ízekre tudnék szaggatni valamit. -Nem maradhatsz itt. Menj el. Kérlek. A te érdekedben.
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzomb. Okt. 15, 2011 10:59 am

Vidám léptekkel álltam meg drága bátyám ajtaja előtt. Alig pár napja tértem vissza, de úgy látom máris van remény a kapcsolatunk rendezésére. A kedvem egyszerűen fantasztikus! Damian is megjegyezte mennyivel másabban viselkedem. Azt mondja már nem nézek úgy ki mint aki karót nyelt... Apropó Dam, bevallom aggódom amiért kerüli a bátyámat, de nem hibáztatom érte. Ismeri a múltam minden részletét. Megértem ha nem vágyik egy tömeggyilkos sógor társaságára. No meg úgy tartja a mondás hogy két bika nem fér el egy csárdában... Az az igazság, hogy nem hagynám őket kettesben...

Senki nem fogadott, pedig ott szobroztam percekig. ~Faragatlanság!~ Az hagyján, hogy a ház ura nem nyit ajtót, de mire valók a manók? Tudom, hogy Leon nem is egyet tart, mert az első ittjártam alkalmával láttam őket. Azt is tudom, hogy a bátyám nem szegné meg a nekem tett szavát és szólt volna ha a tervezett összejövetelünket elnapolja. Legalábbis remélem nem ültetett fel. Váll megvonva úgy döntöttem végére járok a dolognak, így nemes egyszerűséggel beillantam a házba. ~Valami történt~ -Ez volt az első benyomásom, megérezvén a tömény vér szagát és a padlót befestő lábnyomokat. Szapora léptekkel, szinte rohanva értem az étkezőbe, ahol azonnal megtaláltam a szag forrását, de ez csak a kezdet volt. Egyetlen bútor sem maradt épen. ~Valaki vagy valakik iszonyatos pusztítást végeztek.~
A a vértócsából kiinduló cipőtalpnyomokra összpontosítottam inkább, minthogy a ripityára zúzott berendezést bámuljam. Két teljesen ellentétes irányba vezettek. Úgy döntöttem követem az alvadt vér nyomát a ház belsejébe. A másik nyomot hiába követném. A gazdája árkon-bokron túl lehet.

Nem örültem annak mire bukkantam. A két manó élettelen teste után el sem tudtam képzelni mi történhetett itt, vagy hogy hol van Leo. Nehéz elképzelni hogy bántani tudja bárki is, de semmi sem lehetetlen... Soha nem féltem semmitől, most azonban imádkoztam miközben kinyitottam a vasajtót. A zár egy hang nélkül engedelmeskedett, én pedig beléptem az ajtón és mintha egy teljesen más világba érkeztem volna meg. Összeszorult a mellkasom. Ez a hely... rettegéssel tölt el. ~Ez maga a paradicsom...~ -az ismerős hang vészjóslóan szólalt meg a fejemben. ~Kérlek ne most Liz!~ Erősnek kell lennem, erősebbnek mint ő. Nem vágott vissza, nem is szólalt újra, folytathattam az utam a félhomályt átszelve. Véget sem ért a lépcső amikor sikoltást hallottam. ~Egy nő.. de mit keres itt és hol van a bátyám?!~ Az illanást választottam. A gondolatnál is gyorsabban jelentem meg a hang közelében, de amint a lában a szilárd talajra ért egyszerűen nem hittem a szememnek. -Kath! -Kiáltottam egyrészt a felismeréstől, másrészt magától a látványtól ami fogadott. ~Merlinemre, azok égésnyomok...és...láncok... Mi ez az egész? Hogy kerül ide Katherine?~ Nem értek semmit. Több éve nem láttam az egykori barátnőm, erre éppen itt találkozom vele, ráadásul így?

Mint kiderült, egy asztal vége előtt sikerült megjelennem. Előttem Katherine feküdt holtsápadtan és leláncolva, mellette Leo, akiről nem tudom eldönteni fel fog e robbanni az elkövetkező percben vagy sem. Bizarr. ~Ez valami új szerepjáték?~ -szólalt meg gúnyosan Liz. Értetlenül néztem hol az egyikre, hol a másikra, pedig csak ebben a másodpercben érkeztem. -Lehet hülye kérdés, DE mi folyik itt? Mi ez a hely és miért van leláncolva Kathyt? Magyarázatot várok. Most! -Dühös pillantásaim megragadták Leonardot. Kezd összeállni a kép.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzomb. Okt. 15, 2011 7:32 am

Pince          25ro3tt
~Leonardo~

"Csak némán figyeltem, ahogy azaz 5 éves kislány a kertben sétál a frissen hullott hóban és a lehető legtöbbször botlik meg. Mégsem adja fel, továbbra is csak megy arra amerre kedve tartja miközben egy manó tipeg mögötte készen arra, hogy vigyázzon a kislányra. Egy férfi lép ki a teraszra, amire reflex szerűen húzódik be a nagy tölgyfa rejtekébe. Sálammal gondosan eltakarom arcom alsó részét, kabátom sötét csuklyája pedig elfedi arcom felsőrészét. Így senki sem fog felismerni... összetéveszteni Isabellával. Gyors léptekkel indulok el a kerttel ellenkező irányba, nem maradhatok tovább."
- Ismerned kellett volna Isabellát. - motyogtam küszködve minden egyes szóval, ahogy ismételten visszatértem valamennyire a valóságba, ám fogalmam sem volt róla hol lehetek, és kivel, de valaki volt velem. Úgy véltem csak Violet lehet az, hiszen csak ő jönne hozzám ennyire közel.
"Csak csendben álltam és hagytam, hogy a hűvös szél a hosszú barna tincseimmel játsszon. Odafent álltam az Eifel torony tetején Párizsban, most azonban nem voltam egyedül. Beth... ő volt az egyetlen vámpír akit elviseltem magam mellett, aki kivívta, hogy meséljek neki magamról. Elérte, hogy nehezen megszerezhető bizalmam egy részét a magáénak tudja, s sosem élt vissza vele.
- Tudod Katheirne, szerintem fel kellene ébredned. - fordította felém végül a tekintetét, én azonban zavartan néztem rá. nem értettem miről beszél, hiszen álltam, tehát nem aludtam. A szemeim is nyitva voltak, miért mondja hát hogy ébredjek fel?
Nem a te hibád."

Szemeim riadtan pattantak fel, s az eddig valósnak hitt világ minden nyom nélkül eltűnt. Tekintetem egy jéghideg kék szempárral találkozott, s rádöbbenve hol vagyok és kivel ajkaim közül rettegő sikoly tört fel, miközben testem a láncokkal küzdött. Sérült voltam, vérre volt szükségem, s agyam felfogta, hogy innen nem szabadulok. Meg fogok halni... és nem lesz gyors és fájdalommentes.

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzomb. Okt. 15, 2011 7:18 am

Pince          Eaqxxf

Halk, összefüggéstelen nyöszörgés tört fel belőle. Ha leszámítom azt a tényt, hogy tudom mi rejtőzik a tehetetlen maszk mögött, azt hinném tényleg szenved és talán nem akarnám minden áron megfojtani. Ki kell használnom az esetleges előnyöm, mert nem hiszem, hogy lesz még egy ilyen alkalom.
Felvont szemöldököm alól figyeltem ahogy egy kövér könnycsepp tör utat lehunyt szemhéja alól, s ujjaimnál ütközik meg. Lassan oldalra billentettem a fejem és mutatóujjammal elsimítottam a forró könnyet, de pár pillanatig megütközve néztem a bőrömre került melegséget. Talán közelebb is hajoltam a nő arcához. Elfelejtettem milyen a könnyek sós illata, vagy mennyi forróság szorult egyetlen apró cseppbe. Szerencsére nem sokáig elmélkedhettem, ugyanis Katherine szavai elvonták a figyelmem. Még mindig Violethez beszél. -Nem a te hibád. -Annak ellenére, hogy nem hatnak meg a szavai, teljes átéléssel szólaltam meg. Végül is nem tudom milyen lehetett abban az időben ahová most az álma vitte. Hiába tudok szinte minden adatot az életéből, a személyes ismeretség hiányából kifolyólag ez édeskevés az érzésvilága feltárásához. Mondjuk azt nem gondoltam volna hogy egyszer még elesettnek fogom látni, az előbbi könnycsepp pedig valószínűleg azért ért váratlanul mert azt hittem az érzéketlenség királynője képtelen az érzelmek kimutatására. Azt hiszem azért ért lepett meg hogy sírni láttam, mert valahol legbelül mi ketten nagyon is egyformák vagyunk. Úgy látszik tévedtem. A rideg külső mögött mégis vannak érzelmek.. Hiba. Nagy hiba.
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzomb. Okt. 15, 2011 5:18 am

Pince          25ro3tt
~Leonardo~

"Gyengéd kezek fogták közre arcomat és az enyémhez hasonló barna szemek csillogva néztek az enyéimbe. Bella kacagása visszhangzott a házban, miközben kis kezével az arcomra kente a mágikus tintát. Húgom alig volt még csak hat esztendős. Mindig is a piros volt a kedvenc színe és ha nem figyeltem rá, vagy esetleg valamelyik manó nem tartotta szemmel könnyedén összekente akár az egész lakást, nem kímélve egyetlen bútort és falat sem. Sosem voltam annál boldogabb, mint amikor nevetve mutatta meg nekem mindig újabb és újabb alkotásait. Akkor voltam igazán boldog, és még tudatlan szinte gyermek, holott én akkor már eladósorban lévő fiatal kisasszony voltam.
- Annyira sajnálom.... - suttogtam s éreztem, ahogy égett arcomon lassan szememből útjára indul egy könnycsepp, szinte csiga lassúsággal szalad végig bőrömön, hogy valahol az hajamban vesszen el teljesen. Minden tagom fájt, és képtelennek éreztem magamat a mozgásra. Elmém szépen lassan megint kezdte elveszíteni a kapcsolatot a külvilággal.
"Üres, szomorú tekintettel ültem a kúriánk birtokán lévő egyik magas, sűrű lombkoronás fa biztos takarásában. Isabella odabent ringatta a karján nem rész született lányát, aki a Violet nevet kapta. Fájón markolt szívembe a tudat, hogy az unokahúgom csak egy karnyújtásnyira van tőlem, szeretett húgom karjaiban és mégsem érinthetem meg, vagy adhatok könnyed csókot a homlokára, ahogy egykor Bellával tettem, minden éjjel. A fények hamarosan mind elaludtak és tudtam, hogy bemehetnék, de féltem, hogy valaki meglát...húgom nyugodt, a múlt kísértetitől mentes életet érdemelt. Nem azt, hogy évekkel később rájöjjön, nővére sosem halt meg, pusztán üldözötté vált.
- Bárcsak... bárcsak veled lehettem volna. - suttogtam, hiszen magamhoz vehettem volna Violetet, a baleset után. A szülei halálát követően Bella miatt egyenesági rokonság nyomán, hozzám kerülhetett volna. Én még is inkább csak csendben a sötétből követem minden egyes apró lépését és vigyáztam az álmát még ha nem is tudott róla, sem ő sem más.

//Bocsi, ha ez vígasztal akkor akinek szólt a reag, az azt kérdezte ki az a Leon xD Kicsit elcímkéztem Embarassed //

Katherine Darkrose
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzomb. Okt. 15, 2011 1:40 am

Pince          Eaqxxf

Figyeltem a nő kába arcát. Miután megpaskoltam az orcája egyik felét nem vettem el a kezem róla. Ujjaim érzéketlenül nyugodtak az égett bőrön, tekintetem semlegesen fürkészett életjel után. Gondolatban elterveztem mit teszek vele, de semmit nem válthatok valóra míg nem gondolom át az Elsővel való beszélgetésem. Nem tudom a végső célját, de tudom, mit kérek tőle. Hű gyermekeként a teljes bizalmát élvezem, így nincs kétségem, hogy megjutalmaz egy aprósággal. Miután már nem lesz szüksége Katherine-re, rám bízza majd a sorsát. És én örömmel gondoskodom róla...
Katherine szóra nyitotta a száját, de olyan volt, mintha álmodna közben. Violet nevét említette, tehát a sejtésem igaznak bizonyult. Gondolkodni kezdtem. Talán nem is lesz olyan haszontalan az ittléte. Az álmok sokszor visszavisznek a régmúltba és nem csupán a tudatalattink üres kivetítéséről szólnak. Ha elég mély stádiumba került, talán hatással lehetek rá és szépen belefolyhatok a képzelgésbe. Ha szerencsém van talán sikerül és megtudhatok valamit aminek hasznát veszem. -Katherine. -Igyekeztem ellágyítani a hangom, s mivel profi vagyok a színészkedésben, nem jelent gondot a tökéletes kivitelezés. -Katherine, hol vagy?

//Ki az a Damon, kedvesem? xDDD//
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptyCsüt. Okt. 13, 2011 4:36 am

Pince          25ro3tt
~Leonardo~

" - Kathy, gyere le fogjuk késni a meccset! - mosolygott rám izgatottan Bella, miközben aprócska kis kezeivel az enyémeket fogva, eltökélten haladt előre a tömegben. Mosolyogva figyeltem és haladtam utána, annak ellenére, hogy tudtam még bőven van időnk, amíg elkezdődik a műsor. Vele azonban már otthon sem lehetett bírni, nem akartam elrontani hát a kedvét. Ritka alkalmak egyike, amikor nem szegeződnek rám ádáz tekintetek, amelyek szüleinkhez, vagy akár az ő közelebbi barátaikhoz tartozik. Mindazonáltal a helyünk felé haladva a nézőtéren több egykori osztálytársamat is megpillantottam leginkább apjuk ársaságában. Ők nem átallottak rosszallva tekinteni rám, s én tudtam miért; nem kellett volna elhoznom Bellát. Legalább is szerintük.
.....
- Katherine, mégis mi történt a ruháddal? Tiszta kosz. És miért állsz úgy ott, mint aki sóbálvány átokkal sújtottak? - kérdezte anyám mérgesen, én azonban csak álltam és nem tudtam, hogy mondjam meg neki, hogy egyáltalán mit mondhatnék. Esélytelen volt, hogy ne jöjjenek rá, hiszen sosem fog behívni a saját otthonomba, még csak véletlenül sem. Láttam is ahogy szemei elkerekednek, látva, ahogy tétován állok.
- Anya... - kezdtem, de hangom elfúlt, ahogy láttam szemeiben a merő elutasítást, gőgöt és ürességet.
- Hogy képzeled?! Te nekem nem vagy a lényom! Hesper! - kiáltott anyám, s én bennem bár fellobbant a harag, leginkább az elveszettség és a fájdalom űzött el messze onnan. Mintha csak egyet pislogtam volna és már el is tűntem, ám még láttam, ahogy húgom a szalon ablakától nem messze a kanapén ül. Az előző nap tőlem kapott kis nyakláncot viselve, és csak nézi a lángokat. Mi lesz vele nélkülem?
És mi lesz velem, nélküle?

Hideg volt. Sosem éreztem még semmit ennyire hidegnek, mintha maga az élet is elszállt volna belőlem, nem tudtam megmondani hol vagyok. Érzékszerveim megcsaltak, hiszen úgy éreztem fekszem, s még is álló testhelyzetbe álltam a Roxfort parkjában, s egy fa takarásából figyeltem Őt.
- Violet... - motyogtam halkan. Hangom rekedten szólt, érdes volt, elvesztette egykori könnyedségét és báját.

Katherine Darkrose

A hozzászólást Katherine Darkrose összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 15, 2011 2:55 am-kor.
Leonardo La'Morte
Az Első Vámpír Gyermek
Leonardo La'Morte

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pince    Pince          EmptySzer. Okt. 12, 2011 10:02 pm

-Folytatás a Tiltott Rengetegből-

Pince          Eaqxxf

Nem is volt kérdés, mit teszek a nővel. Nem ölhetem meg, de elzárhatom a világtól. Képes lett volna elevenen elégetni magát, ami elég ostoba cselekedet volt a részéről, hiszen kivel játszadoznék ha ő nem lenne? A kis Violettel? Mm. Talán... Haszontalannak érzem Katherine létezését, s amint megszerzem a képessége titkát és az Első sem fogja tovább hasznát venni, én magam gyújtom meg a máglyát és lököm a tűzbe. Na de ne szaladjunk ennyire előre.

A pince maga a tökély, ha az ember fia ki tudja használni a lehetőségeit. Márpedig jómagam büszkén kihúzhatom magam, ugyanis sikerült a helyiségből kihoznom a maximumot. A pince falain lámpák nyújtanak kellemes félhomályt. Valahányszor belépek kellemes érzés fog el. A hatalmas teret két részre választottam szét. Az egyik részen, a fal mellett helyezkedik el Az Asztal, ahogy én hívom. Nem ám egyszerű étkezőasztalról van szó, dehogy is. A hatalmas rideg fém tartalmaz egy kis extra tartozékot, mégpedig öt vastag lánc formájában. Könnyen ki lehet találni mi a lényege. Kettő a karokat, kettő a lábakat, egy pedig -szükség szerint- a törzset tartja egy helyben. Még egy vérfarkas sem tud kiszabadulni a fogságukból, ugyanis egy aprócska varázslatnak hála a láncokat képtelenség megmozdítani ha egyszer az illetőre kerülnek. Az asztal jobb oldala mellett egy láda található. Benne a számtalan eszközzel elég hatékony tudok lenni, ha akarok... Nem lövöm le a poént, de aki egyszer ide kerül, az többé nem hagyja el élve szerény hajlékom. A láda mellett ott a székem, ahonnan panorámából tanulmányozhatom az esetleges reakciókat. Bevallom, olyan vagyok mint egy őrült tudós. Szeretek kísérletezni... s ha kísérletezem, bizony teljesen bele tudok merülni a munkába...
A helység másik oldala maga a zárka rész. Az idők során megtanultam, hogy a leghatásosabb módszer, ha a rácsokon belül semmilyen berendezési tárgy sincs. Még egy vánkos, vagy fapad sem. Szemernyi kényelmességet sem akarok nyújtani az itt tartózkodó(k)nak. Ez a dolog szépsége.

Katherinnel a karomban egyenesen az asztalhoz siettem. Most, hogy nálam van, minden haragom elszállt. Innen nem tud megszökni, azt csinálok vele amit akarok... Ráfektettem, vagyis csaknem ráhajítottam a fémlapra, de az a lényeg, hogy a nő vízszintesbe került. Most el kell látnom ahhoz, hogy később a vérét vehessem. Nem mozdult, de hogy biztosan ne kíséreljen meg egy esetleges szökést, a lábaihoz láncokat erősítettem. Fölé hajoltam és megpaskoltam az arcát. Esküszöm csak finoman.-Katherine, hall engem?
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Pince          Empty
TémanyitásTárgy: Pince    Pince          EmptyKedd Okt. 11, 2011 5:36 am

Hideg és sötét...

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após