Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Vendégszoba     Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Vendégszoba     Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Vendégszoba     Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Vendégszoba     3347qiw
A Hónap Játéka
Vendégszoba     34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Vendégszoba     Ic7783

Share

Vendégszoba

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyKedd Nov. 01, 2011 3:20 am

Játék Vége!
SZAVAD JÁTÉKTÉR!

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Vendégszoba     Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Hozzászólások száma : 22

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyKedd Nov. 01, 2011 3:08 am

Vendégszoba     Nikki-150x150Vendégszoba     Nina_dobrev_4___avatar_by_me969-d413zefVendégszoba     Nikki-Reed-photo-150x150

-Ééérdekes. Ha nem ismernélek azt hinném talán veszélyes vagy ránk nézve. -Jegyzem meg gondosan végignézve rajta. Nem értem Beth mit eszik rajta. Frigid nőszemélynek jellemezném, bár ítélkezni pont én? Áhhh, azt talán mégsem. -De a lényeg, hogy a véred még benne kering. Hmm. És hamarosan felkel a nap. -Vészjósló mosollyal méregetem tovább, majd amilyen hirtelen jött, olyan gyorsan el is szállt s arcom újfent érzéketlenné vált. -Beth meg akar védeni téged, de azt nem bocsátaná meg ha megölnéd a bátyánkat. Ami azt illeti, én is zokon venném, ha érted mire gondolok. -Abban a percben kitépném a szívét és megetetném vele.
Amilyen könnyedén leültem, olyan könnyen pattanok fel az ágyról. Kezeimet csípőre teszem, majd az ajtó felé fordulok és lágy léptekkel elindulok. -Hamarosan Beth visszatér és keresni fog. Fogadd meg a tanácsait, mert az életed múlhat rajta. És most fogadd meg az én tanácsomat is. Menj el innen, vissza Roxfortba, amilyen gyorsan csak tudsz. Nincs más kiút, csak az, ha vársz és nem teszel semmit. Ha menekülsz a végzeted úgyis utolér. Én most elszórakoztatom a fivérem és itt tartom amíg lehet. Beth majd a többit elintézi...
Nem nézek rá, csak kilépek az ajtón, majd láthatatlanná válok. Nem várom meg hogy megkérdezze miért teszem amit teszek. Legyen az én titkom miért segítek. Köszönete úgysem lesz benne...

Köszönöm Kath (:
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyKedd Nov. 01, 2011 2:33 am

Vendégszoba     U79cmVendégszoba     2q0n1ns
Liz& Kathy

Egyenes háttal, lábaimat elegánsan keresztezve ültem az ágyon, és bár a ruhám kormos volt és véres is, nem igazán zavartattam magamat. Ez most az a helyzet volt, amikor nem volt értelme illetve előtte pedig tlejesen felesleges volt. A legelső találkozésunk alkalmával szépen helybenhagytuk egymást így lemérhette, hogy br idősebb nálam a trükjeimmel vagyok elég jó és nem kevésbé veszélyes ellenfél a számára. Tekintetemmel nyomon követtem, ahogy kitárta a fürdőszoba ajtaját, majd kisétált s egy könnyed mozdulattal helyet foglalt mellettem az ágyon. Nem féltem tőle, de nem is repestem, hogy ilyen közel van hozzám.
- Átkozott paradicsom mióta szinomníma a pokolra? - tettem fel a kérdést kissé cinikusan, de tudta, hogy mire gondolok. Eszem ágában sem volt a véremet adni azért, hogy az olyan szadista alakok, mint Leonardo fényes nappal is sétálhassanak közöttünk. Keressnek mást, engem pedig sürgősen felejtsenek el, ha jót akarnak. Na persze kétlem, hogy nagyon találnának más valakit, aki vámpír létére szeret és sértetlenül is marad egy kis napozás után.
- Nem sokat, mert alighogy megharapott megsütöttem egy kis napfénnyel. - közöltem egyszerűen tekintetem ezúttal feléje fordítottam és az arcát figyeltem. Nem zavart, hogy Liz hozzáért a sebemhez, már megszoktam, hogy nem tartja szem előtt azt, hogy van magánszférám. Őt az ilyesmi a legkevésbé sem érdekelte.

Katherine Darkrose
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyKedd Nov. 01, 2011 2:17 am

Vendégszoba     Nikki-150x150Vendégszoba     Nina_dobrev_4___avatar_by_me969-d413zefVendégszoba     Nikki-Reed-photo-150x150

Kecses mozdulatokkal nyitom az ajtót és lépek be a szobába. Lényem hűvös kisugárzása szinte kihat a szoba hőmérsékletére is. Kastherine Storm az ágyon ülve fogad. Arckifejezése és egész jelenléte semleges számomra, mégis bájcsevegnem kell vele. Bethnek fontos, nekem már nem annyira, ennek ellenére kedvelem a nőszemélyt. Pontosan olyan számító mint én vagyok. O igen, figyeltem ám...
Lépteim az ágyig vezetnek. Helyet foglalok mellette, keresztbe teszem lábaimat, majd egy percet sem köntörfalazva egyenesen a lényegre térek. Egyik kacsóm azonnal a harapásnyomra teszem, tekintetemmel egyetemben. -Én tudok valamit amit Beth nem. A véred drágám, a véred a kulcs. Gondolj csak bele milyen lenne a világ ha minden vámpír kimehetne a napra? Hmmmmm, maga lenne az átkozott paradicsom. - Csettintek egyet a nyelvem hegyével, majd finoman elveszem róla a kezem és megigazítom a hajam. -Oh Merlin szerelmére, Beth mit teszel ezzel a gyönyör testtel? -Színpadiasan horkanok fel, nagyon élvezem a helyzetet. Ismét Katherine-nek szentelem a figyelmem, metszőn kutatva a tekintete után. -Beszéljünk egy kicsit az én drágalátos fivéremről. A sebeid frissek, tehát alig pár órája hogy megharapott. Mennyit ivott belőled?

Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyKedd Nov. 01, 2011 1:46 am

Beth & Kathy

Halk sóhaj szakadt fel a mellkasomból. Tökéletesen tisztában voltam vele, hogy Leonardo a tesvére de nem tudtam mit tehetnék. Megígértem... megesküdtem Bella sírjára, hogy nem engedem, hogy Violetnek bármiféle baja essen. Harry Potter végzett Voldemorttal annélkül, hogy Violet belekeveredett volna, ami nagy tekintetbe véve, hogy egy Lestrange lánya. Most újra meg kellett őt védenem, de a helyzet bonyult volt... nagyon bonyolult.
- Rendben van Beth. De ha csak hozzáér Violethet, a máglyán végzi, ha kell velem együtt. - feleltem nyomatékosan, lenyelve a remegésemet, amit a tűz gondolata okozot, amely a bőrömhöz ér. Nem olyan rég volt szerencsém némi tapasztalatot szerezni milyen az, ha az embert élve kezdik el elégetni. Csak a nagy balszerencsémnek köszönhetem, hogy nem végeztem be... mert ez azzal kecsegtetett, hogy talán újra át kell majd élnem. Illetve hogy még ennél sokkal rosszabb is történhet ha Leonardón múlik. Döbbenten figyeltem, ahogy Beth elhátrál majd bezárja magát a fürdőszobába. Tökéletesen tisztában voltam vele, hogy mi következik most... láttam már egy párszor Lizt és bár viszonylagosan képes voltam kezelni, nem kedveltem és ezt ő is pontosan tudta. Az esélyeim 50%-ról majdnem hullára csökkentek. Liz volt olyan szadista mint Leonardó, én pedig egyedül voltam.
- Akkor gyere, nem megyek sehova sem. - szólaltam meg fél hangosan, miközben leültem a szobában lévő ágyra. Nem kellett kiabálnom, hiszen mindkettőnknek tökéletes érzékszervei voltak. Hangomból nem hallatszott semi düh, sem más, tlejesen sima volt, minden fajta ingerléstől mentes. Nem állt szándékomban felbosszantani, mert attól ő még számomra Beth volt. a barátnőm... az egyetlen ezen a világon.

Katherine Darkrose
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyKedd Nov. 01, 2011 1:34 am

Vendégszoba     Nina_dobrev_4___avatar_by_me969-d413zefVendégszoba     Nikki-Reed-photo-150x150

A pillanat töredéke alatt álltam én is talpra. -Nem ölheted meg Kath! Ő a testvérem, bármit is tett! -Megint kétfelé kellene szakadnom, ebbe pedig bele fogok őrülni. Ha legalább Damian itt lenne... Az idegeim már nem sokáig bírják. Egyszerűen túl sok... Bár Kath gyenge, akkor is ő volna fölényben ha még Leonardo eszméletlen. Nem engedhetem hogy kárt tegyen benne, de azt sem, hogy ő bántsa Katherine-t. ~Engedj ki Beth!~ Visszhangzott a fejemben Liz sötét duruzsolása, mely egyszerre volt parancsoló és egyben kecsegtető is. -Ha bármit is jelentek neked, nem mész a közelébe. -Kértem a barátnőmtől kissé nyomatékos éllel. Dejavu...
Katherine előtt állva egyenesen a szemeibe nézve kértem tőle, hogy ne kíséreljen meg butaságot elkövetni. Más esetben én lennék az első aki karót döf az élete megkeserítőjének a szívébe, de most Leonardoról van szó. A bátyámról, akiért ide jöttem annak reményében, hogy talán ismét testvérek lehetünk. Nem akarom elveszíteni... Abba belehalnék....
A fejemben érzett egyre erősödő fájdalom miatt tudtam, nincs már sok időm. Liz ki fog törni és nem tehetek ellene semmit. Nincs már erőm megállítani, elfáradtam. Hátrálni kezdtem az ajtó felé, arcomra kétségbeesés ült ki. Az ajtófélfába kapaszkodtam meg, hangom remegett mikor ismét megszólaltam. -Itt kell maradnod... Érzem őt Kath.... Bármi is történjék, ne szállj szembe vele... Liz... Egyre gyengülök....Zárd be az ajtót Kath... -Értelmetlen szavaim mögött próbáltam figyelmeztetni Kathet, de éreztem hogy lassan háttérbe szorulok. Utolsó erőmmel kihátráltam az ajtón, majd azt becsukva lassan hátrálni kezdtem. Fogalmam sincs mit fog tenni Liz, de félek, mert nem uralhatom a saját testem. -Nem engedem Liz, most nem... -suttogtam görcsösen, lassan térdre ereszkedve a zárt ajtó előtt. A látásom elhomályosult, s egy rideg kéz szorítását éreztem a mellkasom előtt bezáródva, pedig rajtam kívül senki nem volt a helységben. -Már késő -Kacagott fel az ismerős hang. Liz....

Épp itt az ideje, hogy rendet rakjak ebben a koszfészekben. Beth túl gyenge és érzelgős. Mindvégig figyeltem és vártam mikor jön el az én időm. Tudtam hogy eljön ez a perc és most itt vagyok. Szórakozott nevetésem élesen visszhangzik keresztül a szobán. Lassan felállok és végigsimítok az ébenfa ajtón. Hallom az odabent mocorgó nőt. -Katherine drágám! Azt hiszem beszélnünk kell!
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyKedd Nov. 01, 2011 12:44 am

Beth & Kathy

- Szép kilátások. - feleltem egyszerűen, és éreztem, ahogy lassan urrá leszek a remegésemen is. Az a fajta ő voltam, aki nem mutatja a fájdalmat, de Leonardo mocskos trükkjei és tettei szinte egy pillanat alatt megtörtétek. De csak ne aggódjon, nem ő az egyetlen akinek vannak trükkjei. Az évfolyamomon a legtöbben egy manipulatív dögnek tartottak, hát majd most ő is rájön, hogy ez mit is takar egészen pontosan. em érdekel mibe kerül, de nem megy Violet közelébe. Ha kell most rögtön elintzem... miért ne? Tekintetem hirtelen keményedett meg és álltam fel, hogy megtegyem, a nem rég megfogalmazódott gondolatomat.
- Nem hinném, hogy sokat ért vele. Csak szerzett magának egy kellemetlen ellenfelet. - feleltem, utalva az odalent történtekre.Elvégre ha a vérem valamennyit is ért volna a számára, akkor nem tudtam volna úgy megsütni, mint ahogy másokat a pulykát szokták hálaadáskor. Viszont megtettem, tehát még mindig képes voltam megvédeni magamat, és kárt okozni benne... ez pedig jó érzéssel töltött el. Egyfajta biztonság érzettel, hogy úgy mondjam.
- Violetnek rajtam kívül senkije sincs... A húgom és a férje is meghaltak. - feleltem, utalva arra, hogy Violet szülei miatt nem kell aggódnia. Nem lesz nagy vámpír üldőzés, csak egyszerűen kitálalok és a jó öreg Roxmortsiak mindkettőnket a máglyára hurcolnak majd. Így zajlott volna le az egész szépen és gyorsan, bár a férfi ismeve nem kevés áldozattal.
- Akárki is áll a háttérben, itt nem lesz töb áldozat a bátyád keze által. Ha csak egy bábu, a mestere majd tanul az elvesztéséből és békén hagy minket. - mondtam miközben felálltam. Kicsit bizonytalan volt az állásom, de tudtam, hogy nem kell sok és hamarosan rendejövök majd. A nyakamon lévő sebem húzódott, ahogy felálltam, de tegnap százszor rosszabb volt. Nem érztem szükségét hogy kimondjam arra készülök, hogy visszasétálok és megsütöm Leonardót ezúttal véglegesen. Úgy érztem, hogy Beth pontosan sejti ezt.

Katherine Darkrose
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyHétf. Okt. 31, 2011 11:11 pm

Vendégszoba     Nina_dobrev_4___avatar_by_me969-d413zefVendégszoba     Nikki-Reed-photo-150x150
~Kath and Elizabeth és a helyzet, amibe csöppentek... ~

-A húga vagyok, jobban ismerem bárkinél. Ha bántani akarna, már abban a percben megtette volna amikor beléptem a pince ajtaján. - Ezt olyan határozottan állítom, hogy akár az életembe is fogadhatnék. -De ha mégis megpróbálja, hát Isten kegyelmezzen neki. Ismerem minden mozdulatát, minden mocskos kis trükkjét Kath. Ismerem, mert hajdanán pontosan úgy gondolkodtam és cselekedtem mint ahogyan most ő teszi. - Az én arcvonásaim is megkeményedtek. Leonardo igazi gyilkos. A természet az a fajta ragadozója, aki ellen nincs menekvés. Csak egy valamit nem szabad elfelejteni: Én rosszabb voltam mint a bátyám....
A felsejlő gyűlölete szinte megfojtott. A mellkasom összeszorult az érzéstől. -Ezért harapott meg. Magához vette a véred hogy megbizonyosodjon róla... -Nagyot sóhajtva ültem a sarkaimra. Leon, ó Leon... Miért pont Katherine-t kellett megtalálnod a sok közül? És hogy a fenébe találtál rá? Hacsak... Ó nem! Nem lehet hogy.... Sürgősen meg kell bizonyosodnom valamiről, addig nem mondok semmit Kathnek. -Megértelek és tudom hogy komolyan beszélsz. Minél hamarabb értesítsd Violetet, mond meg neki, hogy ne hagyja el Roxfort falait. De kérlek, ne áruld el neki a valódi okot, nem akarom, hogy elkezdődjön az üldöztetés, mert nem csak Leonardo kerülne veszélybe. -A lincselés ott lóg a levegőben. A varázslócsalád iszonyatos vámpírvadászatba kezdene, és olyan dolgok is a felszínre kerülnének, melyek jobb ha titokban maradnak. Nem csak a La'Morte név kerülne szóba... Nem akarom, hogy a bátyámnak baja essen, vagy éppenséggel fordítva. Leonardo képes csírájában elfojtani minden apró veszélyforrást. Láttam már mire képes ha igazán dühös... -A falak egyelőre megvédik Violetet, most úgyis rád fog összpontosítani. Figyelj rám Kath. Ő nem az, akinek látszik. Érzem a gyűlöleted, de attól félek valaki más áll a háttérben és Leonardo csak egy bábú, egy jól mozgatható katona. Beszélnem kell vele...
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyVas. Okt. 30, 2011 6:56 am

Beth & Kathy

Olyan voltam mint egy pocelábaba, aki egyetlen durvább érintésre is szilánkokra hullhat. Úgy éreztem magamat, mint még soha ezelőtt, gyengének, elsettnek, használhatatlannak. És mindennél jobban rettegtem, hogy az az állat odalent amint tudatára ébred elindul Violet után. Vissza kell mennem a Roxfortba, hogy megvédhessem, mert őt nem bánthatja senki sem.
- Nem akarom, hogy bántson téged Beth... ő nem ad második esélyt. - feleltem csendesen megkeményedett arcvonásokkal. Fogalmam sem volt, hogy mire gondolhat, hogy mit tett velem a bátyja, de gy véltem fogalma sincs róla, hogy az égési sebeket egyedül cska önmagamnak köszönhetem. Bolond módon azt hittem, ha meghalok, akkor majd kibújhatok az egész helyzet alól és Violetnek sem esik majd bántódása. De ugyan miből gondoltam, hogy ezt majd ő hagyni fogja? Ostoba voltam, de többet nem vétek ekkora hibát. Legközelebb okosabb leszek és jobban megtervezem a dolgokat.
- A napfényre akar lépni, ahogy én mindennap teszem. De esküszöm neked Beth... ha csak Violet közelébe megy elárulom őt, és akár vele együtt megyek a máglyára ha kell. Ha csak így védhetem meg őt. - feleltem és tekintetemben elszánt tűz lobogott, amelyet sötétebbre festett a férfi iránt érzett gyűlöletem. Egyetlen egy dolgot akartam egész életem folyamán... azt, hogy Violetnek ne kelljen átélnie amit nekem, vagy amit Isabellának. Legalább neki legyen rendes élete, amely nekem nem adatott meg és a húgomnak is csak rövid ideig.

Katherine Darkrose
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyVas. Okt. 30, 2011 12:37 am

~Kath and Elizabeth és a helyzet, amibe csöppentek... ~

Leonardonak köszönhetően vagyok az, aki. Ő teremtett vámpírrá s ő teremtette meg Lizt is, aki ellen nap mint nap küzdök és aki ellen már lassan nincs erőm harcolni. Most is érzem, hallom őt a sötétben fészkelődni. Egyre magabiztosabban feszíti ellenállásom vékony falait, s ha egyszer kiszabadul... NEM! Most nincs itt az ő ideje. ~Nem engedem, hallod Liz?~ Ezernyi apró kérdés cikázik a gondolataim között. Nem tudom sírjak e, vagy inkább nevessek-e a bátyámon. Nem tudom mit vártam... Amikor elhagytam őt, tisztában voltam vele, hogy soha nem fog megváltozni. Szörnyeteg. Még ha szeretem is őt, egyszerűen képtelen vagyok túltenni magam azon, amit Katherinenel tett. Hosszasan felsóhajtottam miután elcsuklott a hangja. Érzem amit ő, most ezerszer erősebben, mint valaha. Kath egy erős, határozott nő, most mégis olyan ártatlannak és elesettnek tűnik, amibe belesajdul a szívem. Könnyeinek sós illatát belélegezve akaratlanul is megálltam az arca törölgetésében. Szinte ledermedtem és tekintetemmel a nyakán ejtett mély sebet bámultam. Ez... ez túl sok.... Elvettem a vizes ruhát és odanyomtam a sebre, majd szabad kezem az ő kézfejére tettem. -Sajnálom Kath... Úgy sajnálom hogy ezt tette veled... Nem engedem hogy többé hozzád érjen, esküszöm neked. -Ha a bátyám roxfortba nem juthat be, akkor nyertünk egy kis időt. Ha Kath azt mondta Violettel akarta megzsarolni, akkor nyilván Viol már iskolás korban van. A falak védik őt is amíg ott van. Feltéve ha Leon nem hívatta meg magát Roxfortba.... Homlokomra súlyos barázdák ültek ki. Még mindig nem értek semmit... -Mit akart tőled? Miben akarta hogy segíts neki? Szükségem van minden apró információra ahhoz, hogy kitaláljak valamit. Leonardo soha semmit nem tesz ok nélkül és ez az, ami a legjobban aggaszt...
Katherine Darkrose
Katherine Darkrose

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyVas. Okt. 23, 2011 5:30 am

Vendégszoba     3exag
Beth the Best Friend

Beth támogatásával is nehezen tudtam csak haladni, bár ebben közrejátszhatott a szűk folyosó is amin kifelé haladtunk a pincéből. Az egész helységen vonulva éreztem az alvadt vér és a rozsda émelyítő szagának keverékét, amitől felfordult a gyomrom.
- A Roxfortba nem tud bejutni. - suttogtam kissé kábán az átélt fájdalomtól és mióta a kezeimet elhagyta az a nagy fényes villanás, valamiért még gyengébbnek éreztem magamat. Meg lehet hogy ezen kis mutatványaim nem veszélytelenek, de ez még mindig a jobbik eset. Ez a végkimenetel volt a jobb, mert a másik lehetőséget talán nem éltem volna túl és Beth sem biztos...
Még mindig nem tudtam ép ésszel felérni, hogy Beth és Leonardo testvérek. Tisztában voltam vele, hogy Beth nem egy földre szállt angyal, de mindenkinek megvan a maga keresztje. Láttam Beth jobb és rossz napjaiban egyaránt, és tudtam kezelni. A bátyja viszont mindössze egy szadista állat, aki ezer és ezer módon kinzott volna meg, ha Beth nem ér oda időben.
- Rendben... - motyogtam, amikor betámogatott egy vendégszobának tűnő helységbe, majd az ahhoz tartozó fürdőszobába. Igyekeztem lenyelni minden ellenérzésemet, ahogy azt a késztetést is, hogy ne meneküljek el fejvesztve ebből a házból, ahogy azt az előző itt tartózkodásom végekor tettem.
- Bántani akarta... bántani akarta Violetet, ha nem segítek neki. Aztán megharapott...- suttogtam miközben éreztem, ahogy egy vizes törölközővel törölgeti az arcomról az odaszáradt vért és koromnyomokat, amelyek az általam kreált rögtönzött máglya hagyott az égésnyomokkal egyetemben. A vizes anyagnak hála úgy véltem nem láthatja a szememből legördülő könnycseppet, viszont tudtam testem remegését az átélt emlékkel kapcsolatban nem tudtam eltitkolni.

Katherine Darkrose
Elizabeth La'Morte
Vámpír
Elizabeth La'Morte

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyPént. Okt. 21, 2011 12:32 am

~Kath and Elizabeth ~

Tudatos volt? Igen, lesz miről beszélgetnünk. Túl sok idő telt el amióta elváltak útjaink, de pontosan azért használtuk elválásunk előtt az összekötőbűbájt, ha valamelyikünk bajban van, a másik meg tudja találni hogy segítsen rajta. A Roxforti visszatérésem részben ennek a bűbájnak is köszönhető, bár nem hittem volna, hogy a másik ok -Leon- is összefüggésben lehet Kathyvel. Már hetek óta érzem, valami nem stimmel, de álmomban sem gondoltam volna amit ma este láttam. -Bárhol is laksz, nem kockáztathatjuk meg hogy így lásson bárki is. -Mondtam barátnőmnek, mialatt lassan támogattam a folyosón. -Ezen kívül ismerem annyira Leonardot, hogy a fejével tudjak gondolkodni. Ott fog keresni legelőször Kath. -Jelentettem ki amiben holtbiztos voltam. -El kell rejtselek... mégpedig oda, ahol legutoljára keresne. -A folyosó végében számtalan üresen álló vendégszoba található. Tudom, hogy Leonardo itt keresne minket legutoljára. Amint felébred útnak fog indulni, mi pedig elég időt nyerünk hogy kitaláljam mi tévők legyünk. Ha ezt Damian megtudja... Merlin segíts! Minél hamarabb beszélnem kell vele, ha ő mellettünk áll, csak kitalálunk valamit. Nem mellesleg nagyobb védelmet jelentene ha ketten őriznénk Katherine-t. -Most szépen bemegyünk ide. -Mielőtt a barátosném ellenkezhetett volna, már be is vezettem a szobába s meg sem álltam vele a fürdőig. Becsuktam magunk után az ajtót és megvártam amíg leül. A mosdókagylóba vizet engedtem, a polcról levettem egy mosdótörölközőt és azt a vízbe mártottam. Leguggoltam Kath elé és óvatosan törölgetni kezdtem az arcát. -Mibe keveredtél? -Kérdeztem lágyan, pont úgy, mint régen, ha együtt voltunk. A kapcsolatunk nem indult zökkenőmentesen, sokszor még most sem hiszem el ahhoz képest mennyire közel kerültünk egymáshoz lelkileg. Ha őt bántják az olyan mintha engem bántanának. Katherine olyan nekem mint egy húg. Bár sokszáz évvel vagyok idősebb nála, mindig is egy hullámhosszon voltunk. Vagyok olyan erős hogy megvédjem, mert megtehetem, de az más kérdés Leonardotól képes lennék-e megóvni. Okosnak kell lennem és gyorsan meg kell tudnom mi folyik itt...
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Vendégszoba    Vendégszoba     EmptyHétf. Okt. 17, 2011 7:53 am

....

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Vendégszoba     Bi5h08
Ajánlott tartalom

Vendégszoba     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vendégszoba    Vendégszoba     Empty

Vendégszoba
Vissza az elejére