Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Oliver Wood Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Oliver Wood Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Oliver Wood Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Oliver Wood 3347qiw
A Hónap Játéka
Oliver Wood 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Oliver Wood Ic7783

 

 Oliver Wood

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Oliver Wood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Oliver Wood   Oliver Wood EmptyHétf. Okt. 31, 2011 4:05 am

Kedves Oliver !
Üdvözöllek nálunk, szép kerek előtörténetet olvashattam tőled, ennek megfelelőlen Elfogadlak! Siess és keress játszópartnert Smile

Hermione Malfoy
Vissza az elejére Go down
Oliver Wood
Varázsló
Oliver Wood


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 23
Join date : 2011. Oct. 30.

Oliver Wood Empty
TémanyitásTárgy: Oliver Wood   Oliver Wood EmptyVas. Okt. 30, 2011 3:17 am

Oliver Wood Alap

Név: Oliver Wood
Becenév: Nincs annyira becenevem
Kor: 22 év
Rangod: Varázsló
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű varázsló
Születési idő: 1976. október 20.
Születési hely: Anglia; London

Család:
Anya: Caroline Wood / 54 éves/ pergamenárus /
Apa: Robert Wood/55 éves/ üstökkel foglalkozik /
Testvérek: nincs
Egyéb családtag:
Háziállat: Van egy baglyom, a tollai feketék, a neve pedig Füles

Érdekesség: A nagypapámat is Olivernek hívták, utána kaptam a nevem, a testvéremet pedig, ha lett volna, Robertnek hívták volna.
Személyes tárgya: A nagypapámat soha nem ismertem, de apámnak adott egy pennát, melyet ő is nagyapjától kapott, és azt mondta, adja oda nekem. Meg is kaptam a becses tárgyat, azóta is mindig magamnál tartom.

Pálcád: Borostyánpálcám van, benne egyszarvúszőrrel, 12 hüvelyk
Iskolai házad: Griffendéles voltam
Évfolyamod: végeztem

Előtörténet: Hideg őszi napon születtem, bár ősz volt, mégis minden jeges volt, a tavak befagytak, a lehelet látszott a levegőben. A szüleim imádtak, én voltam az egyetlen gyerekük, hát félve óvtak mindentől, a legkisebb széltől is. Aranyvérű varázslók voltak, így én is az vagyok, ez később jól jött az iskolában, csomó kellemetlenségtől mentett meg. De ekkor ezt még nem tudtam, csak azt láttam, hogy a szüleim milyen jól megvannak, rengeteg barátjuk van, állandóan jöttek vendégségbe, rángattak ide-oda, de ennek hála rengeteg barátom is lett. Három éves voltam, mikor megkaptam az első seprűmet. Imádtam, gyönyörű volt, szemkápráztató, imádtam, attól a naptól kezdve ez lett az életem, a seprűk, és a velük való játék. Tisztogattam, fényesítgettem, a társaimmal játszottam, egyre jobb lettem, erősödtem, minden szabadidőmet ennek szenteltem, minden szakkönyvet kiolvastam vele kapcsolatban, a lehető legtöbb játékra elmentem, kielemeztem minden mozdulatukat. Ám sajnos ezt a napi mániámat megtörte valami. Felvettek a Roxfortba, miután sikerült dühömben felrobbantanom egy márvány asztalt. Felhúzott az ürge, sajnos kicsit kiborultam. Sajnálatos véletlen, mint említettem. Ám találtam lehetőséget így is, mániám kiélésére, hamarosan, az évek múlásával én váltam a kvidics csapat vezetőjévé. A tanulmányaim jól mentek, szakítottam időt az edzések közt erre is, hiszen fontosnak bizonyult. Kis szabadidőmben cseleket találtam ki, fejlesztettem a csapatunk számára. Nagyon örültem Harrynek, mikor megjött hozzánk, és igaznak bizonyultak a hírek, valóban a legjobb fogó volt, akit eddig láttam. Győzelmekkel, vereségekkel teli iskolaéveimet sikeresen zártam, azonnal kerestem egy kvidics csapatot, ahova fel is vettek, mint őrzőt. Pár évet eltöltöttem ebben a posztban, nem voltak velem gondok, jól teljesítettem a feladatomat is, majd mikor a kapitányunk lesérült, engem választottak meg új kapitánynak. Nagyon büszkévé tett ez a poszt, most is én vagyok a Porpicy SC Kviddics csapat kapitánya. Alicia, akivel már az iskolai csapatban is együtt voltunk, megjelent az új csapatban, és én örömmel fogadtam őt be, hiszen láttam már, milyen jól játszik. De persze az élet nem ilyen szép, jó és hibátlan, közben beütött a nagy összecsapás, Harry és Voldemort közt, nekem is ott volt a helyem. Soha nem vívtam annyit, amennyit Harry, de ez nem állíthatott meg. Ott voltam, ott kellett lennem, ezt éreztem legbelül, hát harcoltam én is, beszerezve nem egy szép sérülést, ami lássuk be, semmi áldozat a békéért, azt hittem, soha nem jön el ez az idő, mikor már nem kell aggódnom, ezért is. De persze ez nem rólam szól, hanem mindenkiről, a muglikról is. Később az iskolába visszatért a rend, új igazgatót kapott, szeretett átváltoztatástan tanárnőm személyében, véleményem szerint senki se felelt volna meg jobban a posztra.
A szüleim még most is élnek, szerencsére, nem tudom elképzelni, mennyire egyedül is lennék nélkülük. Ahogy van szabadidőm, máris megyek hozzájuk, hogy apámmal, aki szintén imádja a kvidicset, mély beszélgetéseket folytathassak a meccsekről, megbeszéljük a vesztes és a győztes csapat hibáit. Anya meg persze még mindig ott tart, hogy vékony vagyok, nem eszek eleget, gondolom, minden gyerek ezt hallgatja a szüleitől. Én reméltem, hogy ha már felnövök, nem teszi ezt velem, kicsit idegesít, ám másrészről jó érzés, hogy aggódik értem. Néha nagyon sajnálom, hogy nincsen testvérem, akivel gyakorolhatnék, hiszen, ha lenne, belőle is kvidicsezőt faragnék.

Jellem: Számomra a kvidics az első, mindig, mindenképpen. Én vagyok az edző, így nagy felelősség nehezedik a vállamra. Ám örülök, hogy így van, így nagy bennem a felelősség tudat. Mindent megteszek a csapatom sikeréért. Szeretem a családomat, sokat találkozom velük, ahogy tudok, hazamegyek, de utána rohanok is vissza a pályára.Bátor vagyok, határozott, és ellentmondást nem tűrő. Nagy a tűrőképességem, de vannak olyanok, akik simán kihoznak a sodromból pár pillanat alatt. Nem vagyok valami ijedős, és megvetem azokat, akik még a saját árnyékuktól is ugranak egyet félelmükben.

Kinézet: Szemem színe mogyoróbarna, általában határozottságot sugároz, és megkérdőjelezhetetlenséget, mely nagyon fontos, ha már én vagyok a Porpicy SC Kviddics csapat kapitánya. Hajam ugyanilyen barna, kesze-kuszán, rendezetlenül áll össze-vissza. Nincs időm a kapitánykodás mellett ilyen ostoba apróságokkal foglalkozni. Körülbelül százhetvenöt centi vagyok, a legtöbb ember mezben lát, vagy olyan ruhában, melyben edzem a csapatot. Kedvencem a piros szín, így, ha tehetem, olyan színű ruhákat viselek, kiöltözni különösen gyűlölök, de ha nagyon kell, hát megteszem, grimaszolva, ugyan.
Vissza az elejére Go down
 
Oliver Wood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Varázslók :: Aranyvérű-
Ugrás: