Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Szülőszoba Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Szülőszoba Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Szülőszoba Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Szülőszoba 3347qiw
A Hónap Játéka
Szülőszoba 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Szülőszoba Ic7783

Share

Szülőszoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzer. Feb. 08, 2012 5:16 am

Ahogy a Weasley család szépen lassan ellepte a kórtermet, mosolyogva nyugtáztam hogy itt rám már semmi szükség, s még is, amikor Ron felbukkant, akkor éreztem igazán, hogy ideje menni. Szépen csendben fogtam a táskámat, amelyet a nagy kavarodásban letettem az egyik székre, majd kisétáltam a folyosóra, ahol szorosan megöleltem Harryt.
- Talán ideje bemenned, apuka. - mosolyogtam rá örömkönnyeimen keresztül, majd mosolyogva elköszöntem a többiektől és elindultam a kijárat felé, hogy én is hazatérjek kis családomhoz.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Szülőszoba Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Hozzászólások száma : 64

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyHétf. Feb. 06, 2012 12:08 pm

- Nekem viszont csak még egy ok, hogy leátkozzam róla a gatyát is - fintorodtam el, ami nem is a hajszínnel hanem inkább legjobb barátom említésével volt kapcsolatba hozható, hiszen volt már pár dolog a "kis" túlélő számláján ami megtorlásért kiáltott, akárcsak egy kifejlett, jó dagadtra hizlalt mandragóra. Tudta ő is nagyon jól, hogy a családom a gyengém, pláne az egyetlen kishúgom aki épp most szült neki egy gyereket. De várja csak meg amit ezért kap.
- De ez most nem fontos. Az a lényeg, hogy mindketten jól vagytok - mosolyodtam el újra, és ha másért nem, ezért tényleg hálás voltam Merlinnek.
- Tényleg és a legfontosabbat el is felejtem; hogy hívják az én legkedvencebb unokaöcsémet?
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzomb. Feb. 04, 2012 6:52 am

Vigyorogva, kissé megilletődve figyeltem, ahogy Ron kiszorítja belőlem a szuszt... de legalább itt van. ő legalább itt van.
Amikor azonban elhangzik az újabb mondat kénytelen vagyok felhördülni.
- Ez most komoly? Mégis mi van az orrommal, ami ennyire összekovácsol titeket Freddel? - kérdeztem sóhajtva, majd feledve az előbbit kedvtelve simítottam végig a kisfiam sötét haján.
- Valakinek meg kellett törnie ezt a veres tengert. - vigyorodok el a Weasley védjegyre utalva. És őszintén hálás voltam Harrynak ezért.

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyVas. Jan. 29, 2012 1:45 am

Minden eddigi gondolat és kétség kiröppent a fejemből, ahogy megpillantottam Ginnyt, ahogy óvó karjaiban tartja azt a kis csöppséget aki valamikor majd, Ron bácsinak fog szólítani.
Az eddigi marcangoló idegesség és félelem helyét egész lelkemet átjáró megkönnyebbülés váltotta fel, látva, hogy mindketten makk egészségesek. Anélkül, hogy bármit is szóltam volna egy ugrással a kórházi ágy mellett teremtem és szorosan átkaroltam Ginnyt (persze csak amennyire egy szülésen éppen túlesett, megviselt anyukát és kisbabáját lehetséges) és zilált, vörös tincseibe mormogtam: - Hála Merlinnek...
Nem értettem mi lelte az önoltómat, de talán csak én értettem félre a feladatát, hiszen nem csak a bajban lehet szükség az emberre. Lehet, hogy olyan mugli izéként is működik... olyan hogyishívjákként. Csepegő...! Vagy csipogó! Azaz.
De várjunk csak.... mégis mi a francért gondolkodom ilyeneken?! A kishúgom anya lett!
Azon kaptam magam, hogy még mindig csak hálálkodva motyogok mint valami idióta és szoros ölelésbe zárom Ginnyt aki feltételezhetően már levegő után kapkod a hatalmas szeretetáradattól. Úgyhogy jobbnak láttam, ha elengedem őt gyilkos szorításomból. Még a végén Harrynek kéne felnevelnie a fiát, és ha ezt olyan lelkiismeretesen tenné mint most, azzal senki se járna jól. Legfőképp Harry, mivel a szuszt is kiátkoznám belőle, de ezzel majd később foglalkozunk. Kihessegettem hát fejemből a különböző ártások végrehajtására vonatkozó gondolataimat és inkább az új jövevényre pillantottam, akit a nagy örömködésemben még nem sikerült szemügyre vennem. Leültem az ágy szélére és finoman végigsimítottam a kicsi borzas fejecskéjét.
- Hugi, hugi... én ezzel a barna árnyalattal nagyon nem vagyok kibékülve - mondtam fejcsóválva, majd vigyorogva hozzátettem. - De legalább az orra a tied.

//Bocsi srácok, hogy csak most válaszoltam de a félévi hajtásban nem sikerült írnom, a gépem pedig tropára ment, most hozták vissza. Mostantól leszek rendszeresen!Wink //
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Jan. 06, 2012 3:10 am

Még alig fejeztem be a kérdést, mikor hirtelen nyílt az ajtó - pontosabban szólva kicsapódott és berontott rajta legfiatalabb bátyám, Ron. Az arcáról egyértelműen meglepettséget olvastam le, némi múlófélben lévő szemrehányással keveredve, amit inkább nem tettem szóvá.
- Hát Te is itt vagy, Von-Von. - vigyorogtam rá kissé erőtlenül, de annál vidámabban, majd egy ujjal finoman megérintettem a karomban tartott kisbaba arcát.
- Úgy látszik, Harry az elkövetkezendő tizennyolc évet odakint kívánja tölteni, míg felnevelem a gyerekét, szóval akár meg is nézhetnéd, Ron. - sóhajtottam, miközben bátorítóan az említettre pillantottam.

Story Of Us
Take My Hand
Ronald Weasley
Varázsló
Ronald Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 9:34 am

Levegő után kapkodva fogtam talajt a Purgall & Mettel nevű bolt sikátorában. Nem kellett sok hozzá, hogy felfogjam; a Szent Mungóhoz vezetett az önoltó bűvös lángja
- Ginny... - szakadt fel belőlem egy kétségbeesett nyögés.

Éppen a Mágiaügyi Minisztérium Varázsbűn blabla osztályán rostokoltam egy baromi unalmas megbeszélésen, ahol az aurorparancsnok elcsépelt szentbeszédét hallgattuk csaknem századszorra, mikor valaki a nevemen szólított. Azt hittem a teremből szólt hozzám valaki, de mikor másodszor kérdeztem, hogy ki szólt, és ismét csak furcsálló "ez hülye" tekintetekkel találtam magam szembe rájöttem, hogy velem lehet a baj. Pontosabban azzal a kis fém öngyújtó külsejű izével, ami a zsebemben lapult.

Legutóbb akkor lépett működésbe az önoltóm, mikor Horcruxokra vadásztunk, és nagy szarban voltunk. Nincs hát kétségem afelől, hogy ismét szükség van rám. A kishúgomnak szüksége van rám!
Minden erőmet összeszedve rohanni kezdtem az üzlet elvarázsolt kirakata felé és csak remélni tudtam, hogy ez a "riasztás" is csak valami vaklárma, mint a mai küldetésünk, amit az a dögunalom megbeszélés követett.
A bűbájokkal kezelt falon át rögtön a Varázsnyavaja és Ragálykútáló Ispotály előcsarnokába jutottam. Tornászokat megszégyenítő ügyességgel cikáztam a citruszöld talárba bújt gyógyítók között, és az sem nagyon érdekelt, mikor egy sorban ácsorgó boszorkány elejtette miattam habos süteményekkel megrakodott tálcáját, mely hangos csörömpölés közepette a padlón landolt. Normális esetben is legalább egy bocsánatkéréssel vezekeltem volna az édes, krémes finomságok tönkretétele miatt, de jelen pillanatban nem tudtam másra koncentrálni, csakhogy megtaláljam a megfelelő kórházi osztályhoz vezető lépcsőt.
Az önoltó vibráló lángja ismét fellángolt bennem, melegség cikázott végig egész mellkasomban, és öntudatlanul elindultam felfele az egyik lépcsőn, majd a mágikus erő mutatta útvonalon haladva, egyszer csak a szülészeti osztály folyosóján találtam magam.
~Úgy látszik nem én voltam az első érkező~ gondoltam, miközben futva végigpásztáztam a díszes társaságot. ~De akkor miért nem segítenek Ginnynek? Harry, az a barom! A gyereke anyja bajban van nem?! Ó, édes Merlin, remélem tényleg csak az önoltó szórakozott velem és nincs semmi baj!~
Azzal megragadtam az ezüstszínű kilincset, és habozás nélkül belöktem a kórterem ajtaját.

- Ginny! Jól vagy?? - rontottam be, de csöppetsem az a látvány fogadott, amire számítottam.

//minden mást majd a következőben ^^ javítva!//

A hozzászólást Ronald Weasley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 11, 2012 4:23 am-kor.
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyCsüt. Jan. 05, 2012 5:34 am

- Neked jobban áll. - grimaszoltam Fred orrára, majd hirtelen egy újabb hang ütötte meg a fülem. Azonnal felpillantottam, s közben a karom kissé elemeltem, hogy Sirius is szemrevételezhesse a legifjabb Pottert.
- Hát igen... egyedül nem sok esélye lett volna. - vigyorodtam el, miközben éreztem, hogy a meghatottság lassan engem is átjár, ezért inkább gyorsan pislogtam néhányat.
- Harry hogy van? Nem jön be? - kérdeztem végül rekedten.

Story Of Us
Take My Hand
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Hozzászólások száma : 184

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzer. Jan. 04, 2012 4:01 am

- Ó, nyugi. Szép orrod van. Pont mint nekem. - kacsintottam rá vigyorogva.
Előhúztam egy dobozt a zsebemből. Egy olyan óra volt, mint ami nekünk van a falon.
- Mivel már neked is családod van, úgy gondolom ez jól fog jönni. Anya is hasznát veszi mind a mai napig. Kicsit szerkesztettem rajta, így nem kell mindig varázsolgatni, ha lesz egy gyereked. Magától "kinő" egy mutató. - mosolyogtam rá, miközben átnyújtottam az ajándékot. - Anyáéktól, George-tól, Percy-től, Billéktől, Charlie-tól, Rontól és tőlem. Egyszóval az egész családtól. - tettem hozzá, majd egy puszit nyomtam a homlokára.

Sirius Black
Varázsló
Sirius Black

Hozzászólások száma : 10

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyKedd Jan. 03, 2012 8:41 am

Bekopogtam az ajtón és félve benéztem. Oda mentem Ginnyhez de szóhoz se tudtam jutni , amikor aztán visszanyertem a hangom ,csak ennyit mondtam neki . - Gratulálok Ginny nagyon büszke vagyok rád - mondtam neki könnyes szemekkel
A keresztfiam apa lett ezt csak neked köszönheti. Megajándékoztad őt a legszebb ajándékkal.
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 30, 2011 12:16 am

Alig néhány percet követően megpillantottam a befelé surranó Fredet és az ajkaimra azonnal fáradt, de örömteli mosoly költözött. A kijelentése azonban váratlanul ért, tekintetem azonnal a kisbabám orrára szegeztem, mintha makacs hibát keresnék az arcán.
- Jaj, muszáj volt ezt mondanod? Pont az orrom? - török ki kétségbeesetten, lehalkítva a hangomat, de a szám szélén mosoly bujkál.
- Viszont a haja nem vörös. - teszem hozzá elégedetten.

Story Of Us
Take My Hand
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley

Hozzászólások száma : 184

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzer. Dec. 28, 2011 10:06 pm

Halkan benyitottam, mivel nem tudtam, hogy esetleg alszik-e valamelyikük.
Mikor megláttam Gnny-t, mosolyogva odamentem hozzá.
- Nos, hugi... Gratulálok! - mondtam, miközben leguggoltam az ágy mellé, hogy egy vonalban legyek a pici Potterrel.
Mosolyogva néztem végig a babán. Hihetetlen, hogy milyen aranyos.
- Az orra. Az olyan, mint a tiéd. - vigyorodtam el.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyKedd Dec. 27, 2011 7:22 am

- Ühüm. - bólintottam Hörmi szavaira, mert őszintén reméltem, hogy Harry hamarosan csatlakozik hozzánk. Ekkor egy újabb gondolat ütött szöget a fejemben, ami kicsit sem volt vidám...
- Apa és anya... Hermione, megkérhetlek, hogy menj ki és kérdezd meg, szóltak-e anyáéknak? - kérdeztem halkan, tekintetem azonban a vörös kis arcocskán játszott, ami annyira megejtően gyönyörű volt. Nem bírtam betelni vele.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzomb. Dec. 24, 2011 2:16 am

Könnyeim át mosolyogtam rá Ginnyre, amikor megszorította a kezemet. Csak néztem a kis apróságot, hiszen Gaby és Sophie is ilyenek voltak, amikor először a karjaimba vehettem őket.
- Csak tettem, amit te is. - mosolyogtam továbbra is Ginnyre, és láttam, hogy kék szemét neki is ellepik a könnyek. Kicsit megigazítottam a párnát a háta mögött, hogy kényelmesebb legyen, miközben Lily kiment. Nyilván szól a többieknek, hogy minden rendben van, és gratulál Harrynek.
- Szerintem Harry hamarosan bejön. - mondtam Ginnynek, hiszen ő is minden bizonnyal látni akarja majd a kisfiukat.

Szülőszoba Bi5h08
James Sirius Potter
Kis gyerek
James Sirius Potter

Hozzászólások száma : 14

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 23, 2011 8:49 am

Oáááááááááááá.

/bocsi, ezt nem hagyhattam ki. Wink /
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Hozzászólások száma : 499

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 23, 2011 6:56 am

Azt hiszem, talán előbb kellett volna bejönnöm segíteni, akkor talán hamarabb túlestek volna rajta. Néhány perc múlva pedig valóban gyereksírás zökkentett ki , pedig nem számítottam rá ilyen hamar.
Hermione arcán is átszellemült kifejezés ült, miközben az ágy elejéhez sétált az apró rögtönzött pólyával. Rápillantottam - és az élmény megrázó volt.
Le sem tagadhatná az apját, ez volt az első gondolatom. Talán megőrültem, de a kicsi Harryt idézte fel bennem... és a napot, mikor ő született.
Ginny szavaira már nem tudtam válaszolni, a torkomban könnyek égtek, így inkább megsimogattam Hermione vállát Ginnyével egyetemben, majd egy remegő mosollyal kisétáltam a folyosóra, hogy ott átöleljem frissen apává vált kisfiamat.

Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 23, 2011 6:44 am

Lily belépője után már sokkal könnyebb volt, hiszen a nő megtámasztotta a fejem, mint azt én tettem Hermione esetében.
Még egy kicsit...
Aztán hirtelen csönd lett. Végtelenül sűrű, álmos csönd. A saját sikolyomat sem hallottam. Elnyelte valami új és csodálatos. Éreztem, ahogy könnyek marják a szemem, de ezek már egyáltalán nem a fájdalomnak szóltak. Mielőtt teherbe estem sosem értettem, hogy tudott anyám ennyi gyereket szülni, felnevelni. Mikor Hermione felém nyújtotta a kis rugdosódómat, egycsapásra megértettem.
- Köszönöm... - suttogtam, hálás tekintetem erőnek erejével elvéve a kisbabám arcáról, előbb Lilyre, majd Hermsre pillantva. Ujjaim megtalálták a barátnőm kezét, s miközben a fél kézzel megpróbáltam megtartani a fiamat - egek, a FIAMAT! - megszorítottam Hermione kezét.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 23, 2011 6:15 am

Ginny felkiáltott, majd szinte közvetlen azután kicsapódott az ajtó és Lily lángvörös haját szúrtam ki csupán a perifériás látásommal, de ez már bőven elég volt. Most már egészen biztos voltam benne, hogy minden rendben lesz, főleg, hogy barátnőmnek immáron kézzelfogható támasza is van.
Lily kérdésére azonban már képtelen voltam válaszolni, mert Ginny ismételten nyomott és ennek köszönhetően a következő percben, a hangomat elvágta egy kisgyermek sírása, amelyet a karjaimban tartottam.
- Oh jaj... - csak ennyit voltam képes kinyögni, és éreztem, hogy a szemem elkönnyesedik, miközben a törölközőt a törékeny kis apróság köré tekertem, majd gyengéden megfogtam az ágy elejéhez sétáltam és Ginny felé nyújtottam a kisfiát.

Szülőszoba Bi5h08
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Hozzászólások száma : 499

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 23, 2011 5:41 am

Hermione kiáltása a folyosón ért utol, s akkor már nem érdekelt James jelenléte sem. Felpattantam a székről, s azonnal visszatértem a lányokhoz. Az ajtó hangosan csapódott mögöttem.
- Hermione! - csak ennyi szaladt ki a számon, mikor megpillantottam a félreérthetetlen helyzetet, majd azon nyomban Ginny fejéhez ugrottam, hogy megemeljem.
- Boldogulsz vele, vagy vegyem át én? - kérdeztem, miközben kisimítottam Ginny hajszálait az arcából.

Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 23, 2011 5:33 am

- Szentséges Merlin!
Alig hittem Hermione szavainak, ám ezt muszáj volt legyőznöm, mivel sem az idő, sem a hely nem volt alkalmas arra, hogy filozofálgatni kezdjek. A karjaimmal ügyetlenül megpróbáltam kitámasztani magam, amivel az erőkifejtés központozása is jobban ment. Nem igazán tudtam volna megmondani, mi jár a fejemben. Magamban - bármily triviális - azért fohászkodtam, hogy ne Weasley-éneket örököljön. A vörös hajat semmiképp sem...

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyPént. Dec. 23, 2011 12:26 am

Kissé zavarba ejtő volt számomra a helyzet, és még is úgy éreztem, hogy ennél csodásabb dolog, csak a saját gyermekeim születése volt, amit eddig láttam. Hiszen a legjobb barátnőm éppen most hozza világra, az egyik legjobb barátommal közös gyermeküket. Nincs ennél szebb dolog, mint egy gyermek világra jöttét látni... meg segíteni benne.
- Ginny, kint van a feje. - mondtam, miközben a törölközőt előre tartottam, hogy a baba feje ne lógjon a levegőben. A kezeim remegtek, és Lily úgy tűnt nem hallotta meg a kiáltásomat, mert nem jött be. De hirtelen már ez sem tűnt fontosnak.

Szülőszoba Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 7:40 am

Hermione szavaira könny szökött a szemembe, de végül megacéloztam az érzékeimet. Hiszen még koránt sem voltunk a végén, és akkor is...
Így ismét nyomtam, a zihálásom pedig más esetben talán zavarba ejtett volna, de akkor és ott a nyilvánvaló dolgokon kívül másra nem igazán bírtam gondolni

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzer. Dec. 21, 2011 6:20 am

- LÁTOM! - kiáltottam fel, amikor Ginny nyomott és én megpillantottam egy picike fejet. Ohh... Merlin egyetlen atyánk ott fent az égben, most segíts rajtam. Elég hangosan kiáltottam ahhoz, hogy a folyosón is hallják, így tudtam hamarosan valaki majd megjelenik, hogy segítsen. Legalább is, ebben hittem, minden esetre gyorsan kerestem egy tiszta törölközőt és azt készenlétbe helyeztem.

Szülőszoba Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzer. Dec. 21, 2011 6:17 am

Igen... igen... igen.
Hermione arcából és acélos tekintetéből merítettem erőt, a nyugtató szavai viszont ezúttal nem értek célt hiszen volt egy olyan sanda gyanúm, hogy most nem ezt várja tőlem. Minél előbb túl kell esnünk ezen, az ő érdekében, mert különben képes, és az új családnevéhez méltóan elájul itt nekem, a kisbabám érdekében, és a sajátoméban.
Ezért ismét nyomtam, csak azt nem tudtam, immáron hányadszorra. A számlálást egyperces fájásoknál fejeztem be. Nem láttam többé értelmét.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzer. Dec. 21, 2011 6:02 am

Látva Ginny arcán a szenvedést, tudtam, hogy meg kellene fognom a kezét, és le kellene törölnöm a homlokát is. Hogy érezze itt vagyok vele, nem csak testben de lélekben is. Erre azonban nem volt lehetőségem, mert ott, ahol álltam nem értem el a kezeit. Én most egyedül voltam, nem volt Piton, sem Molly, sem senki más. Egyedül kellett helyt állnom.
- Nyugodt meg, minden rendben lesz, csak nyomj. - mondtam neki biztatóan, és közben próbáltam magamat megacélozni. Én nem Draco vagyok, hogy most csak úgy elájuljak, amikor a legnagyobb szükség van rám! Nem, én sokkal rosszabb állapotban lévő embereket is láttam már... Ront is meggyógyítottam, akkor Ginnyenk is segíteni fogok... valahogy.

Szülőszoba Bi5h08
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:58 am

A fájdalom emlékeztet arra, hogy vagyok. Hogy a lábaim nem oldottak kereket. És hogy a szexuális felvilágosítás ötletét a Roxfortban is be kéne vezetni. Még jó, hogy kviddicsből kívánok megélni. Ez aztán a bemelegítés azokra a fájdalmakra... bár nem hiszem, hogy valaha is így fog még fájni valami.
Aztán... Hermione szavaira idegesen felhördültem, mint fuldokló a vízben. Lát VALAMIT? Szentségesrézfánfütyülőbagolyaranyszínűcsőre.
- Hermione... - nyöszörögtem fájdalmasan, majd ismét nyomtam, mivel jött egy újabb fájás és közben imádkoztam, hogy a barátnőmnek ne jusson eszébe a látványtól a forgó gyomra.

Story Of Us
Take My Hand
Ajánlott tartalom

Szülőszoba Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba Empty

Szülőszoba
Vissza az elejére