Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Szülőszoba - Page 2 Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Szülőszoba - Page 2 Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Szülőszoba - Page 2 Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Szülőszoba - Page 2 3347qiw
A Hónap Játéka
Szülőszoba - Page 2 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Szülőszoba - Page 2 Ic7783

Share

Szülőszoba

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Szülőszoba - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:52 am

Jó láttam Ginny szemforgatását, de ha nem láttam volna, akkor is pontosan tudtam volna, hogy eleve halott ötletnek tartja a lehetőséget. Ha meg Pion még is bejönne, lehet ő maga intézné el, hogy ezúttal tényleg halott legyen. Na meg persze Harry sem lenne túl boldog, hogy ha Piton segítené világra a fiát. Én vagyok az egyetlen elfogulatlan ember ebben a szobában?
- Ohh.. Merlinem, látok valamit. - mondtam kissé bizonytalanul, majd megráztam a fejemet. Még hogy valamit? Az égre Hermione az lesz Ginny és Harry fia, legalább is ha minden rendben megy, akkor annak ott egy gyereknek kell lennie.

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Szülőszoba - Page 2 Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

Hozzászólások száma : 3608
Tartózkodási hely : Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskola & Odú

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:48 am

Szemforgatásra azért futotta az erőmből, így kölcsönöztem egy ilyet az arcomra csak hogy Hermione jól lássa. Piton! Na persze. Az egy szatír és azok után,a mit Hörmi szülésénél csinált én jó messzire elkergetném ettől a szobától, nem hogy megtegye azt, amit Hermione csinál...
A kérdését hallva egyetértően bólintottam, bár nem voltam benne biztos, hogy ezt így kell csinálnunk, de... azért mikor a következő fájás 1 perc 36 másodperc - a számolás tart - múlva jött, nyomtam.
És azt hiszem ugyanabban a pillanatban a pokolba kívántam azt a karácsony estét, az önfejűségemet... leginkább azért, mert a főzet hatása fakulni kezdett és ez egy nem túl nőies ordítást csalt ki belőlem. CVsak szép nyugodtan. Lamas módszer. Kifúj-beszív... oh, a rohadt életbe!

Anyaszomorító, Teherbeesős boszi by: Mennydörgőcske
Te melyik házba tartozol?
Harry Potter • Through The Pensieve
Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:40 am

- Én mondtam. - jegyeztem meg egészen halkan, amikor Lily Pitont emlegette. Tényleg majd alkalomadtán megérdeklődöm tőle, merjem-e tegezni őt, most hogy kollégák lettünk. Leültem Ginny mellé az ágya szélére, miközben Lily távozott. Furcsa, hogy még James sem érkezett meg, legalább is nem láttam, mielőtt bejöttünk volna. De biztosan hamarosan itt lesz, hiszen még is csak az ő unokája is.
- Rendben van, tehát két perc. Akkor már tényleg nincs sok vissza. - jegyeztem meg, majd felpattantam és az ágy végébe sétáltam. Feltűrtem a lepedőt és igyekeztem úgy csinálni, ahogy azt a saját szülésemkor láttam Pitontól és Mollytól.
- Mit szólnál ha a következő fájásnál nyomnál egyet? - kérdeztem bizonytalanul, mivel már csak ketten voltunk a szobába. Bár lehet várni kellene, amíg nem jönnek a fájások, mondjuk percenként.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:35 am

Lily távozása után nyilvánvalóvá vált számomra, hogy hallgatni itt nem kifejezetten arany. De legalább a bámészkodók távoztak.
- Hermione... két percenként jönnek... - suttogtam tenyeremet a homlokomra szorítva, miközben még lejjebb evickéltem a matracon, hogy a hátamat kevésbé nyomjam.
Magamban pedig már azon voltam, hogy amint ennek vége retorziókat rendelek el a kapcsolatunkban. Például: nincs több szex...

Story Of Us
Take My Hand
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

Hozzászólások száma : 499

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:30 am

Összevont szemöldökkel pillantottam Hermionéra, majd a problémát orvosolandóan szólaltam fel.
- Ha tudom, hogy ez lesz, szólok Pernek... - sóhajtottam föl, majd jobb ötlet híján csak ennyivel folytattam.
- Ki rohanok, megnézem, hogy van Harry. És küldök egy patrónust Jamesnek, ha még nem érkezett volna meg. - jelentettem, majd az orvosgárdának is intettem, ezzel jelezve, hogy azt hiszem, rájuk itt aligha lenne most szükség. Azért mikor az ajtót már becsukó félben tartottam, viszaszóltam.
- Számoljátok a fájásokat, mert ha itt az idő újra bejövök!
Azzal kiléptem a folyosón uralkodó káoszba. És megpillantottam egy újabb ismerős arcot.

Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:09 am

- Mit csináljunk velük? - kérdeztem Lilytől, nem törődve Ginny pillantásával. Én felajánlottam, hogy kerítsük elő Pitont, de ő visszautasította. Akkor most már csak magunkra számíthatunk, mert itt a gyógyítók szakterületei egyáltalán nem fedik egymást.
Jobb ötletem nem lévén ismét letöröltem Ginny homlokáról az izzadtságot, majd megfogtam a kezét és biztatóan rámosolyogtam. Hamarosan vége kell lennie, legalább is ha jól emlékszem a sajátomra.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Dec. 21, 2011 5:05 am

A fájdalomcsillapítónak hála kezdtem látványosan elveszíteni magam mellkastól lefelé, és nem, nem a varázsvilágban megszokottabb, lábam kél módon, hanem egyszerűen elzsibbadtam. Fogalmam sincs, mi volt abban a szerben, de használt.
Lily ellenben a csitítgató szavain kívül nem sokat tudott tenni. Hermionéra néztem egy olyan " ő sem orvos, ő sem ért hozzá! " pillantással, miközben a falon lógó órára pillantottam. Azt hittem, általában az első szülések gyorsabban mennek... vagy összekevertem a sokadikkal? Talán megérte volna elolvasnom néhány könyvet, mielőtt úgy döntök, egyedül végig csinálom, anyu nélkül.
Mivel a fájdalmat azt nem igazán vagy csak elhanyagolhatóan éreztem kénytelen voltam perceket számolni, hogy abból fájásokra következtethessek, de ez láthatólag senkit nem zavart körülöttem, így nem jelentettem be, hogy két percenként jönnek a fájások. Majd észreveszik, mikor elmúlik a főzet hatása és felordítok...
Mindenesetre többet nem szándékoztam összemorzsolni Hermione kezét.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2011 7:46 am

-Hát amilyen nehézkes volt a kezdés. - jegyeztem meg sóhajtva én is nagyon bíztam benne, hogy most már gördülékenyebben mennek majd a dolgok. Elvégre nem vártunk arra a szülészre akkor isten tudja hol van amikor itt lenne rá szükség.
- Kisasszony, akkor ránk még szükség van? - lépett oda hozzánk az egyik nővér s karjával hátra mutatott Mr. Weasley kezelőorvosára és a másik három nővérre, akik látványosan semmit tettek a szoba ellenkező végében. Édes Merlin mi lesz még itt...? Gyógyítók ezek egyáltalán?!

A hozzászólást Hermione Malfoy összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 21, 2011 5:06 am-kor.
Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2011 6:59 am

Hermione szavaira bólintottam.
- Egész gyorsan megy... - pillantottam a faliórára, amin - bár visszafelé jártak a mutatók - egyszerűen ki lehetett igazodni.
- Ahhoz képest hogy első szülés - mosolyodtam el ismét biztatóan, miközben átvettem Hermione mellől egy hideg vizes kendőt és tovább törölgettem Ginny homlokát.
- Harry jól van... a bátyáid vigyáznak rá odakint.
Hát szüksége is van rá. Még a végén szívrohamot kap szegény odakint - és akkor még az én kis meglepetésemről nem is tud...

Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2011 6:52 am

Már éreztem a fájdalomcsillapító főzet jótékony hatását. Lassan csillapult az a "kínpadra vonós" érzés, és kezdett kitisztulni a látásom. Igyekeztem lecsendesíteni a légzésemet, de nem tudtam, mennyire sikerül - nem akartam, hogy a szer ellenére is kínok közt lássanak.
- Lily... hogy... hogy van... Harry? - kérdeztem nyöszörögve, lejebb csúszva a hátamnak döntött párnán, hogy a matrac még jobban kitámasszon nyaktól lefelé.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptyVas. Nov. 20, 2011 5:41 am

- Az jó, mert itt rajtam kívül senkinek halvány üst füstje sincs, mi történik szüléskor. - mondtam Lilynek hihetetlenül idegesen és nem kevésbé aggódva Ginny és a kisbabája épsége miatt. Elvégre egyikünk sem bába, már már mindketten túl vagyunk egy szülésen, és ez így koránt sem veszélytelen. Bár ha Piton minden probléma nélkül világra segítette a lányaimat, akkor nekünk is menni fog, elvégre neki semennyi tapasztalata sem lehetett. De erre nem most fogok rákérdezni Lilynél.
- Nagyjából 2-3 percenként, de ahogy elnéztem az utóbbi, már csak 1-2 perccel ezelőtt volt. - feleltem készségesen, miközben ismételten letöröltem Ginny homlokáról az izzadság cseppeket. A bájitalnak most már hatnia kellett.
- És kapott fájdalomcsillapító bájitalt is. - mondtam, még mielőtt elfelejtettem volna, majd gyorsan végiggondoltam a történéseket mióta bejöttünk, de semmi mást nem adtam be a barátnőmnek ezen kívül. És ezt is némileg késve.

Lily Evans Potter
Boszorkány/Mentor
Lily Evans Potter

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzomb. Nov. 19, 2011 9:32 am

- Itt is vagyok, Hermione, ne kiabálj! - léptem be sóhajtva a kis szobába, majd sietősen az ágyhoz lépek. A napnál is világosabb, hogy Ginny nincs jó állapotban. Mindent megteszek, hogy segítsek neki...
- Lélegezz mélyeket, Ginny! - mosolyogtam rá megremegő ajkakkal, miközben megsimogattam a karját, majd Hermionéra néztem.
- Nagyjából milyen sűrűn jönnek a fájások? - tettem fel egy igen fontos és sürgető kérdést. Azt reméltem, legalább erről már esett szó... vagy nem?

Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzomb. Nov. 19, 2011 9:01 am

De én tényleg megleszek... akartam volna bizonyítgatni, mikor egy újabb fájdalomhullám érkezett, de ezúttal szinte azonnal követte az orvosság is, ami jelen esetben a megváltás volt számomra. Halk, szaggatott sóhajjal söpörtem le izzadt homlokomról néhány tincset, s közben halványan érzékeltem, ahogy Hermione Lily után kiabál.
Bár jobban örültem volna, ha anya lép be Lily segítsége aranyat ért abban a percben.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 16, 2011 7:02 am

Aggódva szemléltem Ginnyt, de a következő pillanatban meg is jött a nő a fájdalomcsillapító főzettel és kérdés nélkül lediktálta Ginny torkán. Van egy olyan érzésem, hogy ezt barátnőm nagyon nem élvezte, de legalább a fájdalom hamarosan csökken. Majd megérkezett a másik nővér a hideg vízzel és a törölközővel. Megelőzvén azt, hogy valami hasonló brutalitás kezdődjön, inkább elvettem tőle mindent és a közeli asztalra tettem, majd a hideg vizes törölközővel letöröltem Ginny homlokát.
- Nem köszönöm, a kávé ráér, a te fiad viszont nem úgy tűnik, mint akinek sok a türelme. - jegyeztem meg, amikor Ginny felkiáltott. Most mondhattam volna, hogy örüljön annak, hogy a főzet hamarosan hat, elvégre nekem még az sem volt. De akkor is... én nem tudom mit kell csinálni, a megnyugtatáson kívül. Nem igen figyeltem mit művelt Piton, a fájdalom kellőképpen lekötött.
- LILY!! - ordítottam fel spontán, kilökve az ajtót kezemben egy vizes törölközővel. Ez amolyan utolsó segély kiáltás volt, elvégre az ő unokája is. Tessék szépen segíteni, hogy előjöhessen.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 16, 2011 6:50 am

Két elnyelt nyögés közt tudomásul keleltt vennem, hogy Hermione ebben az esetben (is) fején találta a szöget. Előbb megszülök szépen, majd aztán...
De mikor lesz az az előbb? És egyáltalán mi van ma itt a gyógyítókkal? A szoba néhány percig egy darázsfészekhez vált hasonlatossá, majd némileg kiürült, legalábbis azok, akik szemlátomást nem tudtak segíteni, távoztak. Az a gyógyító maradt bent, aki idehozott egy nővel, akire ezúttal áttestáltam minden bizalmam. Hermione ugyan sok mindenhez ért, de szülést még nem vezetett le - ezt sem bízhattam csupán őrá...
- Hmmm....uh...
Beszív. Kifúj.
- Innentől már... megleszek... uh... menj, igyál egy... uh... kávét vagy... áú! - a mondat végét nem így terveztem az igaz, de az arcom eltorzulását már lassan észre sem vettem. Nem tudtam, meddig fog ez tartani - sok minden szerepet játszik abban, hány órán keresztül küzd ilyenkor az ember.
Én már rég csak egy gyorsító főzet után siránkoztam...

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptyHétf. Nov. 14, 2011 2:59 am

Szerencsére nem kellett kétszer kiabálnom az orvosokkal úgy tűnt tökéletesen megértették, hogy mit kell tenniük és hála isten ez még nem haladta meg a képességeiket. Ennek ellenére azonban borzasztóan úgy éreztem, hogy ki kellene mennem és szólnom Lilynek, hogy jöjjön be. Vele azért még is csak jobban érezném magamat.
- Maga ott, menjen ki és szóljon Lily Potternek hogy azonnal jöjjön be. - mondtam az egyik nővérnek, aki bólintott, majd elsietett. Ginny kérdésére csak megszorítottam a kezét s kínosan elmosolyodtam.
- Nem igazán volt rá időm. - feleltem, de nem mondtam mást. Draco boldogul a gyerekekkel, emiatt nem kell aggódnom. Ginny szépen megszül mindenki boldog lesz, leginkább Harry.
- Ginny előbb szülj meg, minden más várhat. - mondtam neki és szolidarítottam vele. Együtt csináltam vele a beszív, kifúj dolgot, holott nekem egyszer már bőven elég volt élesben. Ez sem lesz egy könnyű szülés, az már biztos.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptyVas. Nov. 13, 2011 3:56 am

Nem is nagyon emlékszem, találkoztam-e már ehhez hasonló fájdalommal. Valószínűleg nem. Abba is belefáradtam néhány napja, hogy Hermione szülését végignéztem - érzelmileg nagyon megviselt a tény, a körülmények - Piton.
Bár így belegondolva talán ebben az esetben még Pitonnal is többre mentünk volna. Viszont valaki nagyon hiányzik... akinek itt kéne lennie.
- Hermione... anya... uh... jön? Szóltál... neki? - kérdeztem halkan, tüntetőleg tudomást sem véve a körülöttem ügyetlenkedő gyógyítókról.
- Olyan... ezt nagyon el...uh...elrontottam! Muszáj lett volna beszélnem... uh... Harryvel.
Nem lett volna szabad összevesznem vele. nem is veszek, ha tudom, hogy a kibékülésünket egy ilyen akció fogja meggátolni - épp a legjobbkor. Mint mindig.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 2:09 am

Na jó oké azt hiszem nekem voltak egyedül vasból az idegeim bár ez lehet a férjemnek köszönhető aki mindent megtesz, hogy ezeket is szépen megegye a rozsda, de edzettségem egy részét neki és Ronnak köszönhetem, ami azért egy kicsit ironikus. Én untam meg elsőként a dolgokat, amikor Ginny ordítva kifakadt, bár ezt szerintem a folyosón is hallották.
- Na jó ebből elég volt! - kiáltottam el magamat, aminek nyomon síri csend lett az egész helységben, bár ebben közrejátszott Ginny iménti kiabálása is, abban szentül hittem.
- Maga most azonnal hoz egy fájdalom csillapító bájitalt, maga ott pedig egy tál vizet rongyot és bele majd varázsolunk jeget. Én egyszer már szültem, fog ez menni. - utasítottam a nővéreket, majd az utolsó mondatot már megnyugtatásként Ginnynek címeztem. Ennek ellenére azonban gondolatban elkeseredetten sikoltoztam Mollyért. Ő még is csak többször szült, min én!

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 2:01 am

- TESSÉK?! - szakadt ki belőlem, amint meghallottam a gyógyítót. Külföldön van? Oh, remek. Más a Bahamákon csücsül, míg én itt... nos... azt sem tudom, mihez fogok most kezdeni! Mihez fogunk? Hermione hála az égnek, még itt van...
- Ah... bocsi... - nyögtem ismét a plafonra szegezve a pillantásom, miközben ujjaimat lassan lefejtettem a kezéről. Ehhez fogható fájdalmat még sosem éreztem. Pedig átestem egy-két Crucion. De ez...
- HÁT CSINÁLJANAK VALAMIT, A FENÉBE IS! - ez volt az első olyan ordítás részemről,a mit anya is megirigyelt volna és örültem, hogy Harry nincs bent...

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 1:55 am

- Kérem nyugodjanak meg, a szülészünk jelenleg külföldön tartózkodik. De minden rendben lesz. - jött oda hozzánk egy nővér miközben egy vizes borogatással kicsit letörölte Ginny homlokáról a verítéket. De könyörgöm legalább csinált valamit, viszont a szavai nyomán tökéletesen falfehérre sápadtam. És bármit is mondott a nő, én tudtam, hogy semmit sem lesz rendben.
- Ohh... édes Merlin. - nyögtem fel, amikor megéreztem, hogy Ginny szinte kiszorítja belőlem a vérkeringésemet, vagy ha így megy tovább a dolog, akkor egyszerűen letépi a kezemet. De nem hibáztattam érte, elvégre ez az ember minden volt csak segítség nem, ahogy ott állt sütött az arcáról a tanácstalanság.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 1:51 am

Hermione legalább olyan ideges, mint én... ez azért egész jó, tekintve, hogy legalább nem egyedül engem vet szét az a bizonyos ideg... ettől függetlenül nem igazán látom az alagút végét, és bár tudom, a hisztérikus ordítás nem segít - ezt mindenki méltán elnézheti nekem!
- Nincs senki más, aki be tudna jönni? Mi biztosan... huh... nem ennél az... huh... orvosnál voltunk ellenőrzésen! - fakadtam ki Hermione ujjaiból lassan kiszorítva a vért is. Mi ez az őrültekháza? most már lassan az a szatír Piton is jobb lenne...

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 12:37 am

- Oké rendben Piton kilőve. - mondtam amikor láttam, hogy Ginny mennyire szenved, és egyre jobban szorítja a kezemet. Ennek íy nem lesz jó vége a nővérek össze vissza rohangásznak az orvos meg nagyon magyaráz valamit az egyiknek.
- Mi lenne ha a kismamával foglalkozna?! - kiáltottam oda neki, elvégre még is csak egy szülőszobában voltunk és Ginny nem úgy nézett ki, mint aki vissza tudja tartani a dolgot, amíg a kedves orvos konzultál valakivel az állapotáról.

Ginny Weasley
Boszorkány/Moderátor
Ginny Weasley

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 12:33 am

Csak tompa dübögést hallottam Harry távozása után, amiből arra következtettem, hogy még többen lettünk. Lassan kezdtem attól félni, hamarosan véresre harapom a számat, ha nem történik valami, de... PITON? MIÉRT ÉPP PITON? A fenébe is, ha Harryt nem szeretném idebent látni, akkor azt a denevért sem és kész! Csak ne lenne ez ilyen kényelmetlen!
- Piton... nem... Őt... igazán ne, Hermione... - néztem rá könyörögve, miközben ismét mélyen beszívtam a levegőt.

Story Of Us
Take My Hand
Hermione Malfoy
Hermione Malfoy

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 12:29 am

- Ginny én túléltem. Még mindig jobb, mint... ez... ő. - utaltam a dokira aki nagy bőszen kiáltozott némi segédlet tán, amire az ajtón három nővér i beszaladt. Értem én, hogy a gyógyítók azok gyógyítók, de még itt is mindenkinek megvan a szakterülete. Ez a férfi pedig egyáltalán nem tűnt szülésorvosnak, már pedig nekünk arra volt szükségünk most azonnal! Figyeltem, ahogy Ginny kiküldi Harry-t, miközben a plafont bámult,a egyik keze az ágy rácsát, a másik pedig masszívan az enyémet szorongatta.
- Nem foglak itt hagyni ígérem, csak lélegezz mélyeket, rendben van? - kérdezem és bátorítóan rám mosolyogtam, miközben kisöpörtem vörös tincseit amelyek az arcába hullottak. Homlokára csorgott az izzadtság és láttam, hogy jó néhányszor az ajkába kell harapnia, hogy nehogy felkiáltson.

Harry Potter
Varázsló
Harry Potter

Hozzászólások száma : 260

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 EmptySzer. Nov. 02, 2011 12:17 am

Na, jó… remélem, hogy a hallásom ment tönkre, vagy csak a szesz utóhatása, de valahol, valaki, Hermione hangján valami olyat mondott, ami Pitonnak hangzott. Hát, ezek közül egyik sem, mert Hermione tényleg kimondta azt a rettegett és hőn utált szót, ami miatt úgy éreztem magamat, mint akit gyomorba bokszoltak, de jó erősen. Még, hogy ő itt? Na ne már… Még a végén arra vetemednék, hogy saját kezűleg fojtom meg és akkor mehetek Azkabanba.
- Nehogy! – morogtam sötéten, bár ha jól hallottam, akkor volt valami vészjósló a saját hangomban. – Még csak ő hiányzik…
Rájöttem, hogy inkább nem fejezem be, jobban járok és mindenki más is, azonban az hirtelen ért, hogy Ginny kipaterolt. Bár, ha jobban belegondolok és amennyit eddig szerencsétlenkedtem, jobb is lenne, ha mennék, mert láb alatt lennék és egy félájult Harryt van egy gyanúm, hogy senkinek nincs kedve ide-oda pakolászni.
- Rendben van, akkor én… megyek… azt hiszem. – gyorsvonati sebességgel kifordultam az ajtón és visszamentem a többiekhez.
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Szülőszoba   Szülőszoba - Page 2 Empty

Szülőszoba
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next