Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Meliorn Dunleavy Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Meliorn Dunleavy Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Meliorn Dunleavy Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Meliorn Dunleavy 3347qiw
A Hónap Játéka
Meliorn Dunleavy 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Meliorn Dunleavy Ic7783

 

 Meliorn Dunleavy

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Meliorn Dunleavy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Meliorn Dunleavy   Meliorn Dunleavy EmptySzer. Nov. 02, 2011 2:22 am

Szia.

Első körben szeretném ha megnéznéd a többiek előtörténetét, hogy lásd hogyan is használd ez előtörténet mintát, mert ez így nem jó. Ezen felül több enter is hiányzik belőle, így az egész összefolyik. Ezenkívül az előtörténed sem haladja meg a minimumban kért 25 sort. Kérlek illeszd be újra ide a javított változatot amint elkészültél vele.

Hermione Malfoy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Meliorn Dunleavy Empty
TémanyitásTárgy: Meliorn Dunleavy   Meliorn Dunleavy EmptyKedd Nov. 01, 2011 9:27 am

400x200-as kép karakteredről

Név:Meliorn Dunleavy
Becenév:Lion,

Kor:19/681
[color=steelblue]Rangod:Iskolaelsőteelblue]Nem:Férfi Származás:Aranyvérű Varázsló Születési idő:1298.04.04
Átváltoztatás ideje:1317 .06.04


Születési hely: London/Anglia
Család:Volt de már nincs.
Anya:Christinte Dunleavy(elhunyt) Apa:Rick Dunleavy (Elhunyut)
Testvérek: Elizabeth Dunleavy(eltűnt lehet hogy még él.

Egyéb családtag:Nincs
Háziállat:Sólyom
Mikor változtattak át:1317.06.04 Különleges képességed:Nem árt nekem a napfény és testem olyan keménnyé tudtom tenni mint az acél. Az áldozatomra gondolattal hatalmas fájdalmat tudok létrehozni a testében vagy különböző pontjain. Személyes tárgya: Egy nyaklánc amin van egy kis kinyitható tárgy és benne egy ősi vámpírfog található.
Pálcád:Éger pálca végén egy zöld kővel.
Iskolai házad:Hollóház Évfolyamod:4.Évfolyamos Előtörténet: Születésem óta nem sok minden történt csak idősebb koromra tudtam meg hogy varázsló vagyok. A szüleim eltitkolták. Gazdag családban éltem így hiányom nem volt semmiben. Egy este gondoltam hogy járok egyet az erdőben és gyönyörködöm a teliholdban és a csillagok adta fényben.Hát a tervem részében nem számoltam azzal hogy megtámad egy farkas és hát szépen megsebzett. Arra eszméltem hogy egy lány szobájában vagyok és érzem a kandalló melegét. Mikor felkeltem éreztem a seb fájdalmát a testemben és azt hogy be is van kötve. Szétnézve láttam hogy a lány ott ül a kanapén és engem néz. Beszélgettünk egy kis ideig megtudtam a nevét ami Elisabeth volt, és néha néha titokban találkoztunk , mivel elmondta nekem hogy vámpír és a szüleim ezt tiltották volna. Egy nap megkérdezte hogy ne e akarok vámpír lenni és vele élni örökké. A válaszom egyértelműen az igen volt így átváltoztatott. De néhány hónap múlva a lakosság megtudta az igazat róla és megölték. Elhatároztam hogy elmegyek otthonról és világot látok. Így is lett évekig távolvoltam és mire hazaértem a családom már nem élt. Sajnálatos módon megölte valaki őket. Sok éven át folytattam utamat és nézelődtem és vámpír énemmel küzködtem. Nem nagyon bírtam ellen állni a vérnek és így jól éreztem magamat. Majd éveken át fejlesztettem az erőmet. Mikor már vámpírkoromnak egészen nagy korát megéltem akkor jöttem a Varázslós iskolába és elég sokat fejlődtem. Persze titkomat nem adtam ki eddig senkinek. A hollóházba kerültem és itt töltöm a napjaimat is.
Jellem:Jellemem egészen kedves és barátságos típus. Nem szoktam a bajt keresni és akiket a barátaimnak tekintek azokat soha nem bántom. Barátkozó típus vagyok és kerülöm a durvább csetepatékat. Bár azért néha én kezdeményezek és nem tudok a dühömnek ellen állni. Ha barátaimról van szó makacs vagyok és segítek rajtuk.

Kinézet:Szemem színe barna és hajam színe fekete. Erős testalkattal rendelkezem vámpír mivoltom miatt.

Vissza az elejére Go down
 
Meliorn Dunleavy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Vegyes :: Nem használt dolgok :: Törölt karakterek előtörténetei-
Ugrás: