Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Jason D. Torres Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Jason D. Torres Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Jason D. Torres Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Jason D. Torres 3347qiw
A Hónap Játéka
Jason D. Torres 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Jason D. Torres Ic7783

Share

Jason D. Torres

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Jason D. Torres Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jason D. Torres   Jason D. Torres EmptySzer. Nov. 09, 2011 1:28 am

Jason Torres!
Üdvözöllek itt, végre egy olyan Mardekáros akinek nem életcélja, hogy az eszük miatt bántsa a Hollóhátasokat, a vajszívűségük miatt a Hugrabugosokat és az sem elhanyagolható tényező, hogy nem átkozol minden sarkon Griffendélest. Wink Részemről az előtörténeted elfogadva, menj foglalj avatart és siess játszani Smile

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Jason D. Torres Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Jason D. Torres
5. Évfolyamos diák
Jason D. Torres

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 9

Jason D. Torres Empty
TémanyitásTárgy: Jason D. Torres   Jason D. Torres EmptyKedd Nov. 08, 2011 9:42 am

Jason D. Torres 10pr437

Név: Jason Diego Torres
Becenév: Jay, DZ, Jason
Kor: 16 éves
Rangod: Diák.
Nem: Férfi
Származás: Aranyvérű/Varázsló
Születési idő: 1982. november 11.
Születési hely: Anglia, London

Család:
Anya: Sabrina Torres/ 38 év / újságíró
Apa: Marcus Torres / 39 év / A Gringotts spanyolországi összekötője
Testvérek: -
Egyéb családtag: -
Háziállat: Egy Forrest nevű perzsa macska, akit állandó jelleggel úgy hív magához, hogy Fuss, Forrest, fuss!

Érdekesség: Spanyolos hangzású a vezetékneve és a második keresztneve, ami tulajdonképpen a véletlen műve, bár 5 évet élt odakint szüleivel, így folyékonyan beszéli a spanyolt. A családjából egyedül ő került a Mardekárba, egyébként mindenki más Hugrabugos. Hogy ez hogy történhetett, az örök rejtély marad.
Személyes tárgya: Van egy karkötője, amire rá van gravíroztatva azoknak a neve, akiket szeret.
Pálcád: Itt 12 és fél hüvelykes juharfa pálca, egyszarvúszőrrel. A markolatánál saját készítésű minták vannak.
Iskolai házad: Mardekár
Évfolyamod: 5. évfolyam

Előtörténet: Londonban születtem egy ki család egy szem gyerekeként és lettem apámmal együtt anyámnak hála macskamániás. Apám ugyan nem tudom, hogy hogyan, tekintettel arra, hogy ő maga allergiás volt rájuk, de úgy tűnik, hogy a 3 macsek vagy immunissá tette, vagy túlságosan hozzászoktatta a szőrhöz. Szóval, boldog gyerekkorom volt, apámmal már egész korán elkezdtünk kviddicsmeccsekre mászkálni, így hamar megszállott lettem, na jó, nem annyira, csak egy kicsit. Életem első négy évét itthon, Angliában töltöttem és csak ezután költöztünk ki Spanyolországba, azon belül is Madridba. Itt tanultam meg a nyelvet és kezdtem focifüggő lenni, bár ez a mugli sportág nem vonzott annyira, mint a jó öreg kviddics. Hát igen, azért egy jó kis kviddics mindent felülmúl. Egészen 9 éves koromig éltünk kint, mert apám a Gringottsnál volt összekötő és éppen ide helyezték ki, anyám pedig kihasználva az adódó alkalmat, különféle cikkeket írt haza a Szombati Boszorkány nevű hetilapba. Megmondom őszintén, talán tőle, talán nem, de én is szeretek írni, szabadidőmben, amikor nem kviddicsezem, vagy ha már unom a mágiatörit. Az, hogy van bennem mágia, elég korán megmutatkozott, főleg abban, hogy a macsekok és néhanapján a szomszéd néni is, megtanultak repülni. Ez utóbbi mindig necces volt, mert ugyebár mugli a szentem és volt ebből nem egy baki, de hát… ilyen az élet. Mikor visszaköltöztünk Angliába én már alig vártam, hogy megkapjam a hőn áhított roxforti levelemet, de erre még jó egy évig nem került sor. Megtippelni soha nem tudtam, hogy mégis hová kerülnék, de mivel a családom mind a Hugrabugban kötött ki eddig, így én sem vártam mást. Nem kis meglepetés ért. A vonaton összebarátkoztam egy pár emberrel, de amikor a Teszlek Süveghez hívtak, még nem tudtam, hogy akkor beszéltem velük utoljára.
- Torres, Jason Diego! – anyám, ez az én nevem volt? Határozottan igen és már nem tehetek ellene semmit. Fogtam magam és szépen kimasíroztam (értsd: kivánszorogtam) a székhez és ledobtam magamat rá. A süveg elég sokáig gondolkodott és én meg úgy éreztem, hogy minimum idekötök ehhez az ülőalkalmatossághoz. Végül a fejfedő csak elszánta magát.
- MARDEKÁR! – a MI!? Nem hittem a füleimnek, viszont leendő háztársaim már tapsolni kezdtek. Én szépen odatámolyogtam hozzájuk, ők meg kezet ráztak velem. Még aznap este írtam anyáméknak és hamarosan jött a válasz, hogy ne aggódjak, minden rendben lesz. Okké, ez azért annyira nem jött össze, mert beilleszkedni művészet volt és még a mai napig sem sikerült teljesen. Nem átkoztam Griffendélest se senki mást, bár az is igaz, hogy a büntetőmunka mindennapos volt, mert állandó jelleggel van egy apró stiklim. Példának okáért elalszom órán, vagy éppen Forrest szabadul el, akit még Roxfortba kerülésem előtt kaptam. Ezektől függetlenül elég hamar elfogadtam a helyzetemet és úgy, ahogy a Mardekár is engem és harmadik óta a kviddics csapat hajtója vagyok. A jegyeim nem rosszak, viszont a lustaságom… hajj, javíthatatlan vagyok. Életcélom, hogy a Mardekárból egy kissé viccesebb házat csináljak és a kviddicskupa. A Roxfort után szeretnék egy jó csapatban játszani, de addig is... Fuss, Forrest, Fuss!

Jellem: Mindig is volt egy gyanúm, hogy a süveg akkorát tévedett, mint még soha. Önfejűségem nem ismer határokat és ennek tetejébe még egy enyhe egoizmussal is megáldott a Nagyfőnök. *szerencsésen rázuhan egy darab mennyezet* Soha nem volt olyan késztetésem, hogy bárkit is csak úgy megátkozzak, bár a házamban hamar megtanultam, hogyha nincs egy gonoszabbik oldalam, akkor el vagyok ásva. Sajnos ez utóbbit nem nagyon tudtam megfogadni, így a kapcsolatom a háztársaimmal, hát… maradjunk annyiban, hogy soha nem volt a legjobb. Más házak diákjaival egész jól kijövök, de csak akkor, hogyha nem abból indulnak ki, hogy honnan jöttem. Semmi bajom a nem aranyvérűekkel és ez egy pluszpont nekem. Az élet nekem egy játék, szeretek szórakozni, szeretem a szabadságot és szeretem a jó poénokat, amiket én magam is osztogatok rendesen. Könnyen felkapom a vizet és a pálca előbb kerül elő, mint a kérdés, bár nagyon fel kell ahhoz bosszantani, hogy ez bekövetkezzen. Haragtartó vagyok.

Kinézet: Körülbelül 180 centi magas vagyok, enyhén sportos alkatú. Rendelkezem továbbá egy fekete össze-vissza álló frizurával és két kék szemmel, amikkel hódításaimat végzem. Stílusom laza, éppen mit veszek fel és nem egyszer fordult már elő velem, hogy ing helyett csak egy sima galléros póló volt rajtam. Bár ez betudható a kupinak, ami miatt nem találtam a már említett ruhadarabot.
Vissza az elejére Go down

Jason D. Torres
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal