Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Darren McEllister Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Darren McEllister Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Darren McEllister Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Darren McEllister 3347qiw
A Hónap Játéka
Darren McEllister 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Darren McEllister Ic7783

Share

Darren McEllister

Go down 
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018

Darren McEllister Empty
TémanyitásTárgy: Re: Darren McEllister   Darren McEllister EmptyCsüt. Nov. 10, 2011 12:28 am

Darren!
Hát azt kell hogy mondjam, igazán eredeti ötlet, és sok mindent elárul rólad, hogy mugliszármazásúként a Haláfalók közé illeszkedtél be. Az előtörténeted természetesen elfogadom, azonban vigyázz, mert tanárként még szembekerülhetünk egymással Wink
Bár megjegyezném, mivel tanárnak jelentkeztél a tanároknak szóló ET mintát kellett volna használni, de így is elfogadlak, mert a fórum már piszkált téged eleget.

Hermione Malfoy

Magyar mennydörgő By: Ginny
Majdnem Mrs. Malfoy By: Ginny
A leendő Mrs. Malfoy By: Kanapé mögött bujkáló após
Darren McEllister Bi5h08
Vissza az elejére Go down
Darren McEllister
Számmisztika Tanár/Halálfaló
Darren McEllister

Hozzászólások száma : 10

Darren McEllister Empty
TémanyitásTárgy: Darren McEllister   Darren McEllister EmptySzer. Nov. 09, 2011 9:21 pm

Darren McEllister 6r27et

Darren McEllister 28tarz5

Név: Darren McEllister
Becenév: A Csuklyás, Darren, McEllister, a lényeg, hogy semmi becézgetés!
Kor: 24
Rangod: HALÁLFALÓ
Nem: FÉRFI
Származás: Mugli
Születési idő: 1974. május 29.
Születési hely: Oxford, Anglia

Család:
Anya: Izabella Raver / 47/ tanárnő
Apa: Alexander Isac McEllister / 52 / autószerelő
Testvérek: nincs, egyke vagyok
Egyéb családtag: a szomszéd kutyáját ne írjam ide?!
Háziállat: Egy bagoly, Ravell

Különleges képességed: nincs, pedig de jó is lenne…
Érdekesség: Gyűjti a nyakkendőket
Személyes tárgya: Egy arany lánc a nyakában, melyen egy lovagi címer látható karddal és kastéllyal a háttérben

Pálcád: 12 és fél hüvelyk kőrisfa pálca egyszarvúszőr maggal.
Iskolai házad: Mardekáros voltam
Évfolyamod: Végeztem

Darren McEllister K0t2q

Ha nem muszáj, hagy ne fejtsem ki, hogy mi is történt velem életem első éveiben. Unom már az állandó magyarázkodást és azt, hogy minden kis apróságról be kell számolnom, még azokról is, melyeknek szerintem semmi értelme. Úgyhogy, ha nem gond, akkor kihagynám az első lépteim emlékét, helyette inkább az általánosságokról beszélnék, melyek igencsak meghatározóak minden tekintetben és értelemben.
Nem a varázsvilág sarja vagyok.

A szüleim átlagos emberek, átlagos munkával. Átlagos házban éltünk, átlagos problémákkal küszködve, egészen addig, míg ki nem derült, hogy én közel sem vagyok olyan átlagos. 5 éves voltam, mikor az első varázslatot létrehoztam. Felgyújtottam a kedvenc macimat, melyet senki sem tudott pótolni. Anyám szerint úgy sírtam, mintha elvették volna az életem egy darabkáját. Hát igen.. Azt hiszem itt tanultam meg, hogy az embereknek mennyire is fontosak a saját ki s dolgaik, valamint hogy mennyire nagyon tudunk ragaszkodni bizonyos dolgokhoz. A tudásom, és a csoda melyet végrehajtottam rémületet váltott ki a szüleimből, bár mindezt egészen jól kezelték, azt kell mondjam. Érdeklődtek ezután a nagyon furcsa dolog után, sőt a későbbiekben nagy rajongással látogatták meg velem az Abszol úton lévő árusokat. Így belegondolva teljesen normális család voltunk, és nincs miért szégyellnem őket, azonban az évek szép lassan mindent megváltoztattak.
11 évesen bekerültem a Roxfortba. Valami oknál fogva a süveg nem „normális” házba osztott be, hanem a Mardekárba. Elképzelni sem tudom, hogy történhetett mindez. Bár ha jobban belegondolok, elképzelhető, hogy észrevett bizonyos dolgokat. Talán látta a ragaszkodásomat, mellyel majd az elveimhez ragaszkodni fogok, valamint az elszántságot és azt a maximalizmust, melynek hála a céljaimat bármi áron végrehajtom. Először örültem nagyon, hiszen szerintem is ez volt a legjobb ház. Akartam odakerülni, hiszen a tulajdonságokban magamra ismertem, azonban azzal nem számoltam, hogy én leszek ott a kívülálló egy darabig. Az első évben tudatosították bennem, hogy mit is jelent az, ha az embernek mindkét szülője mugli. Megtanultam a sárvérű, az aranyvérű és a félvérű szavak jelentését. Persze nem gondoltam azt, hogy én így, ilyen formában szeretnék élni, nem akartam kitaszított lenni, ezért mindenkinek azt mondtam, hogy örökbe fogadtak. Ezt már annyit mondogattam, hogy szerintem én magam is elhittem, hogy ez így van. De hogyan mondhattam volna el az igazat? Hagytam volna, hogy megkeserítsék az életemet? Én nem akartam az a fiú lenni, akinek nincsenek barátai, és aki mindenhonnan kilóg a sorból. Inkább változtattam magamon, az életemen, és a sorsomon. Mert a sors nem szánhatta számomra ezt a jövőt…
Ahogy teltek az évek egyre többet változtam. A kezdeti bezárt jellemem valamelyest átalakult. Már nem voltam zárkózott csak azokkal szemben, akiket nem tartottam érdemesnek arra, hogy a barátaim legyenek. A nyári időszakban amikor csak hazamentem, már nem voltam ugyanolyan. A szüleim először nagyon aggódtak értem, hiszen elveszítették azt a mosolygós kisfiút, akit mindig is imádtak. Helyette kaptak valaki mást, egy teljesen új személyiséget, aki egyáltalán nem kommunikált velük. Eltűntek a beszélgetéssel töltött percek, már csak a csendes, néma hallgatások maradtak. Én inkább olvastam könyveket, és próbáltam felfedezni a fekete mágiát, mint hogy velük kelljen az időmet eltöltenem. Alig vártam a nyarak végét, hogy végre az újdonsült barátokkal lehessek, és azokkal az emberekkel, akik nem olyan szánalmasan nyomorékok, mint a szüleim.

A változás akkor történt mikor 6. évfolyamos voltam. Mindig is tudtam, hogy sok elzárt érzés lappang bennem, melyet még nem engedtem szabadjára. Nos ebben az évben ez is előtört. Minden egyes percére úgy emlékszem, mintha csak tegnap történt volna. Hideg téli éjszaka volt, karácsony környéke. Nem mentem haza azon az éven ünnepelni, inkább a kastély falai mögött maradtam. Ő is ott maradt. Vöröslő hajzuhatagát még mindig magam előtt látom. Szinte szárnyalt előttem a levegőben, én pedig illatának édességétől pont úgy megrészegültem, mint mindig is. Titkon imádtam… rajongtam érte, ő azonban egyáltalán nem vett rólam tudomást. Pedig a negyedikes Simonetta Jenkinssel is azért gyakoroltam a csókolózást, hogy számára minden tekintetben megfeleljek. Igyekeztem, tényleg.
Teljes zavarban hívtam hát félre az egyik délután a folyosón, hogy megvalljam, szeretem. Ő azonban kinevetett. Csilingelő, lágy hangja sokáig kísértett. Azon az estén is csak őt hallottam. Hallottam ahogy nevet, láttam vidám arcát, mely nem az örömtől volt olyan, hanem attól, hogy valakinek fájdalmat okozhat. Láttam a mozdulatát, kezének intését … tudtam… meg kell bosszulnom!
Karácsony előtt egy nappal történt. Utána mentem a fürdőbe. Gyenge testét olyan erővel szorítottam a földre, hogy ne tudjon még sikítani se. Ujjaimmal hajába szántottam, tincseit simogattam, majd a ruháját apró darabokban téptem le a testéről. Körmöm véresre karmolta hófehér bőrét az élvezet során…
A magamévá tettem… majd mint egy játék babát ott hagytam a földön heverni tehetetlenül.
Még aznap este meghalt. Öngyilkos lett! Gyenge volt a lelke ahhoz, hogy elbírja ezt a szégyent, melyet okoztam neki. Bár a mai napig úgy gondolom, megérdemelte! Legalább egy keveset visszafizettem a tartozásból.

Ebben az évben lettem tagja a halálfalók társaságának is. Ezért a címért több dolgot is meg kellett tennem, többek között ölnöm. Nem éreztem azt, hogy túlzottan megviselt volna, azt is mondhatnánk, hogy az évek alatt már rákészültem annyira, hogy a végső próbatételnél sem buktam el. Nem, nem mondom, hogy könnyű volt, hiszen kinek az. Azonban maga az a tény, hogy immár egy olyan társaságban lehetek, mely a leginkább a számomra megfelelő, ahol az lehetek, aki akarok, és ahol megbecsülik a képességeimet és próbálkozásaimat… nos ez minden csodánál nagyobb és felemelőbb érzés volt.
Ezen a nyáron mentem utoljára haza. A szüleimet azóta nem láttam. A Lord úgy döntött, hogy ad nekik egy esélyt, hiszen felneveltek. Tudom, hazudni bűn, azonban nem gondolom, hogy bárkinek is tudnia kellene arról, mennyire ocsmány és sáros a vérem, melyet bármikor szívesen kiontok a Nagyúrért.
Az évek persze hamar elszálltak, több minden is történt. Volt egy kisebb bukásunk, mely ráébresztett minket arra, hogy minden változik, és hogy még inkább össze kell szedni magunkat, én pedig maradtam a Nagyúr mellett, mint hűséges segítője. A küldetéseim persze mindig más helyre visznek. Most épp a Roxfortba… ahol sikeresen elvállaltam a Számmisztika tanári pozíciót. Persze mindemellett toborzok. Bejutottam a körbe, ahonnan mindenkit összeszedek, aki érdemes arra, hogy a Nagyúrral közelebbi kapcsolatba kerüljön.
A győzelem már nem várat magára sokáig…

Darren McEllister 15886wy

Jellem: Egyáltalán nem vagyok kedves és kellemes, bár azt hiszem a beceneveim alapján már erre rájöhettél. Kifejezetten utálnak mindenfelé, nagyon ritka ha valakivel szót értek. Kivételt képez persze a Nagyúr, mert ő mind nagyon meg van elégedve a munkámmal! Smile Számító vagyok, logikusan gondolkodó, bosszúálló és agresszív. Mindent megteszek annak érdekében, hogy elérjem az épp aktuális céljaimat. Persze olyan nagyon nem kell strapálnom magam, hiszen a Halálfalók közül egy-két degradáltabb midig ott van a háttérben, hogy kisegítsen, ha úgy alakul. Kicsivel szabadabban mozgolódom ennek hatására, és hát a szabadságomat soha nem vehetik el. És ha már a szabadságnál tartunk, meg kell mondjam, kedvelem a női nemet, de csak bizonyos határokon belül, szóval a nálam alvás, meg a romantika az távolról sem ismerős. Gyűjtöm a strigulákat és előszeretettel csinálok ebből sportot. Persze ez nem azt jelenti hogy egy éjjel kedvéért kedves leszek. Egyszerűen azért buknak rám a nők, mert én vagyok a megszelídíthetetlen és a megfoghatatlan és mint minden esetben, most is úgy gondolják, hogy majd ők fognak engem megváltoztatni. Nem is sejtik mekkorát tévednek. Egyik pillanatban még odáig vannak értem, a másikban már menekülnének. Kár, hogy ez nem így működik. Aki a tűzzel játszik, könnyen megégeti magát.. Nálam ez úgy működik, hogy én megkapom amit akarok, te pedig… vagy adod, vagy nem adod… mindegy… én úgyis elveszem!
Kinézet: barna haj, zöldes szem... 196 cm-es magasság, valamint széles vállak, keskeny derék jellemez. Nem vagyok egy izomkolosszus, inkább szálkás, nyúlánk alakom van. A súlyzózás és kemény sportolás se nem az erősségem, se nem a kedvencem. Jobban szeretem az úszást, mely formál, és formában tart, annyira amennyire én akarom. Persze kell is ez, hiszen a "szellemi igénybevétel" eléggé meg tud terhelni, és ha ezt nem csinálnám, biztos nehezebben vészelném át a halálfalói-elfoglaltság utáni másnapokat. Ezeken kívül amit még észrevehetsz rajtam, az az elegancia. Eléggé elegánsan öltözöm, valamiért nem rajongok a sportcipős, laza megjelenésért, bár néha napján esetleg ebben is láthatsz. Ékszereket egyáltalán nem hordok, viszont egy dolog van rajtam, melyet immár sosem fogok levetkőzni magamról, ez pedig egy tetoválás a hátamon, végig a gerincem mentén. E mellett mániákus vagyok bizonyos dolgokban, például sosem indulok úgy el sehová, hogy a fekete bőr cipőm ne legyen fényesre sikálva. Ennek mindig ragyognia kell, hiszen az ilyen apróságokból a másik igényességére lehet következtetni, illetve precizitására. Én precíz vagyok mind a munkában, mind az életben, úgyhogy ha esetlegesen haverság szóba jöhet, akkor érdemes ezzel foglalkoznod, hogy jó pontot szerezz nálam.

Vissza az elejére Go down

Darren McEllister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal