Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Blasio Seydel Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Blasio Seydel Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Blasio Seydel Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Blasio Seydel 3347qiw
A Hónap Játéka
Blasio Seydel 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Blasio Seydel Ic7783

 

 Blasio Seydel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Blasio Seydel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blasio Seydel   Blasio Seydel EmptyHétf. Nov. 14, 2011 6:39 am

Rendben van Blasio a javításokkal elfogadlak, kellemes estét és jó játékot. Foglalj avatart Smile

Hermione Malfoy
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Blasio Seydel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blasio Seydel   Blasio Seydel EmptySzomb. Nov. 12, 2011 10:52 am

Üdv nálunk Blasio Smile

Szeretnélek megkérni hogy bővítsd ki az előtörténetedet, mert az nem haladja meg a minimum 25 sort, amelyet a szabályzat is megkövetel. Amint ezt megtetted eltudlak fogadni.

Hermione Malfoy
Vissza az elejére Go down
Blasio Seyde
5. Évfolyamos diák
Blasio Seyde


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2011. Nov. 12.
Tartózkodási hely : Roxfort

Blasio Seydel Empty
TémanyitásTárgy: Blasio Seydel   Blasio Seydel EmptySzomb. Nov. 12, 2011 10:45 am

Blasio Seydel Mika03alpha

Név: Blasio Aaftorn Seydel
Becenév: Blasi, Afti
Kor: 17
Rangod: diák
Nem: férfi
Származás: Félvér
Születési idő: 1981. június 27.
Születési hely: Németország, Gerlingen

Család:
Anya: ismeretlen
Apa: Peter Seydel / 47 / villamosmérnök
Testvérek: nincsenek
Egyéb családtag: Thomas Seydel (nagyapa) / 71 / nyugdíjas
Háziállat: egy vadászsólyom, idomított, rendkívül ügyes és értelmes

Érdekesség: Ügyesen bánok az állatokkal, a solymomat én magam idomítottam, mára már inkább barátom, mint alárendeltem. Vezetéknevem (Seydel) egy ősi nemesi családé, saját címerünk is van. 2. nevem (Aaftorn) utólag felvett név, 4 évesen találtam ki, és megtetszett.
Személyes tárgya: Egy szerencsehozó medál, sólyom alakú, apámtól kaptam, ő meg a nagyapámtól, és így tovább, 17 generáció óta.

Pálcád: 14 hüvelyk, sárkányszívizomhúr, tölgy
Iskolai házad: Hugrabug
Évfolyamod: 5.

Előtörténet:
Születési körülményeimről nem sokat tudok, anyámról meg egyenesen semmit se, csak sejtem, hogy neki köszönhetem a varázserőmet. Apám nagyapámmal közösen nevelt Gerlingenben, ami nem éppen vidék, de nem a nagyváros, így közelebb kerültem az állatvilághoz, innen az állatok iránti szeretetem. Apám régivágású, jómódú ember, sosem engedett bulikba vagy diszkóba, nem is vagyok egy „macsó” csajozós típus, legközelebbi kapcsolatom egy lánnyal egy közepes barátság. Korán érő típus vagyok. Már korán megszerettem a számok világát, manapság pedig mindenem a matematika, különösen a prímszámok relytélyét csodálom. A számítástechnikában, a "muglik okos fémdobozának idomításában" is ügyes vagyok, apám gépén szoktam programozgatni a nyári szünetben. Van egy kis piromán beütésem is, és rajongok a robbantgatásokért. Az idegen nyelveket nem szeretem, bár állítólag van hozzá érzékem. Imádom a popzenét, zongorázni is tudok, és énekelni is szeretek, bár amióta mutáltam, már nem igazán megy. Szeretem az összes féle-fajta csokoládét, és mindent, ami nagyon édes. Apám tanított meg szinte mindenre, amire az életben szükségem lehet, kivéve az állatokkal való bánást, arra nagyapám. Az emlősökkel és madarakkal nagyjából beszélgetni is tudok, bár nem értem pontosan a nyelvüket, de megértjük egymást. A solymomat 8 évesen kezdtem idomítani, azóta velem van, és vele ténylegesen beszélgetni is tudok, de egyébként sok más állatot is neveltem már. Megtanultam lovagolni is, még a 9. születésnapom előtt. Ekkor ittam meg életemben az első alkoholos italomat, fél pohár sört. Ezután apámmal heti egyszer-kétszer esténként elsörözgettünk, de később a bort is megszerettem. 9 évesen összeraktam első saját tűzijátékomat, bár apám még segített egy kicsit. Ez után nem sokkal fedezte fel mugli apám mágikus képességeimet (valahogy túl élethűre sikeredett egy tábortüzet ábrázoló maszek tűzijátékom (MOZGOTT, és körültáncolták valami... khm... tűzijáték-lények...)). 10 évesen bejutottam egy németországi matematikaverseny döntőjére, és 7. lettem. 11 évesen kezdtem el a Roxfortot. Lenyűgözött a varázsvilág, hiszen kiskoromban mindig ilyesmiről fantáziáltam. Kb egyetlen problémám szegény mardekárosok sérült lelkivilág, ami miatt többségük ilyen szadista pszichopata. Egyébként nagyon szeretek repülni, de leginkább a tűzzel kapcsolatos varázslatok és a rendkívüli tűzijátékok kötnek le. Néhányat magam is próbálok önállóan elkészíteni. Kísérletezek egy pálca nélküli, önálló tűzmágia kifejlesztésével is, de sajnos nem sok sikerrel. A legtöbb, amit elértem, hogy csettintésre apró lángnyelv gyúl a hüvelykujjamon, de ez is még csak 6-szor sikerült, mind a 6-szor azonnal körberohantam (volna) a fél sulit, hogy megmutassam, akinek tudom (a legkisebb fuvallatra is elaludt, úgyhogy a nagylépcsőig se jutottam el vele soha Crying or Very sad ), de egyébként többnyire csak egy szikra pattan ki. Az ilyen "tüzes mókák"kal kapcsolatban természetesen Fred Weasley a példaképem, csak én sajnos nem vagyok olyan ügyes, jófej, humoros, stb. mint ő Razz . Legutóbbi esemény az életemben: megbuktam negyedikben Bájitaltanból Sad .

Jellem:
Gyors fejszámolás, remek szám-memória, gyenge arc- és névmemória, piromán, kicsit antiszociális, kedvenc tantárgyaiban szorgalmas, a többiből órán figyel, megcsinálja a leckét és kész. Mottó: „Csak az tart rendet, aki lusta keresni”. Keveset alszik, keveset eszik. Makacs, nem szereti, ha nem bíznak benne, okoskodó. Kerüli a verekedést, lovagias, de kissé esetlen. Gyakran gondolkozik el matematikai problémákon vagy tűzmágián, ilyenkor semmire másra nem figyel, oszlopoknak megy neki, teljesen sík terepen elesik, egyenes folyosón eltéved. Néha saját magáról egyes szám harmadik személyben beszélek/írok, esetleg keverem egyes szám első személlyel.

Kinézet:
Középhosszú, göndör gesztenyebarna haj, barna szem, 180 centi, közepes mennyiségű izom, de egyébként vézna, langaléta testalkat, közepesen elegáns ölözködés, de néha rámjön ilyen (meg minden más) szempontból a dilikorszak, akkor aztán mindenkit megnevettetek (bocs, kiröhögnek). Testhez képest naggyon hosszú lábszár, 40-es láb.


A hozzászólást Blasio Seyde összesen 12 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 14, 2011 5:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Blasio Seydel Empty
TémanyitásTárgy: Re: Blasio Seydel   Blasio Seydel Empty

Vissza az elejére Go down
 
Blasio Seydel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karakterek :: Varázslók :: Félvér-
Ugrás: