Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Bűbájtanterem Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Bűbájtanterem Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Bűbájtanterem Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Bűbájtanterem 3347qiw
A Hónap Játéka
Bűbájtanterem 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Bűbájtanterem Ic7783

Share

Bűbájtanterem

Go down 
SzerzőÜzenet
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Bűbájtanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtanterem   Bűbájtanterem EmptyPént. Feb. 10, 2012 11:16 pm

JÁTÉK VÉGE!
SZABAD JÁTÉKTÉR!

Virgill Macnuss

Virgill Macnuss

Hozzászólások száma : 8

Bűbájtanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtanterem   Bűbájtanterem EmptySzomb. Júl. 16, 2011 4:14 am

Egy kicsit várok. A tanulók gyorsan megérkeztek az órára. Megvárom, amíg mindenki felkészül és idefigyel. 1-2 perccel később csendre intek mindenkit és elkezdem az órát.

- Jó napot mindenkinek! Ma a különböző terek gerjesztésével fogunk foglalkozni. Elsősorban azon tereket vizsgáljuk meg, amelyekkel tárgyakat tudunk ide-oda mozgatni. Ennek háromféle módja van. A mágneses, azaz a vonzástér, az ellentétes pólusokat megmozgató tér, ezzel taszíthatunk és a gravitációs mező, amit mágia útján manipulálhatunk, ez a lebegtetés, vagyis a levitáció. Eddig mindenkinek világos?
Vissza az elejére Go down
Nathaniel Colmen
Vámpír/7. éves Diák
Nathaniel Colmen

Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 84

Bűbájtanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtanterem   Bűbájtanterem EmptyPént. Jún. 17, 2011 9:11 am

Ahogy belépek a terembe megkönnyebbülten sóhajtok fel, hogy a függönyök el vannak húzva és gyertyákkal van az egész terem bevilágítva. Komolyan ilyen szerencsés se sokszor vagyok, de már éppen ideje volt, vagy csak tanár úr tudja, hogy van egy-két vámpír diák is az iskolában.
-Jó reggelt!- Köszönök majd mivel nem hoztam táskát így csak a pálcámat veszem elő miközben csak bólintok válaszként. Most nincs kedvem beszélni főleg, hogy ezt már tudom, tanultam, mikor még csak egy varázsló voltam,de ismétlés a tudás anyja, állítólag. Meg szó mi szó elég rég jöttem már le bűbájtan órára többnyire inkább a többiektől tudom, hogy mikor mi volt órákon, ezért jó egy-két emberrel jóban lenni. Mindig tudom, hogy épp miből kéne házit írni és valahogy eljuttatni a tanárhoz, meg valljuk be elég jó gyakorlótársak is.
-Hajrá Daniel- mondom halkan szobatársamnak majd most már ismét Macnuss professzora figyelek.
Daniel Danvolt
2. Évfolyamos diák
Daniel Danvolt

Hozzászólások száma : 22

Bűbájtanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtanterem   Bűbájtanterem EmptyPént. Jún. 17, 2011 8:41 am

Miután megérkezek Nathaniel társaságában, helyet foglalunk.
- Jó reggelt Macnuss professzor úr.
A padon magam mellé rakom a táskámat. Pálcámat előveszem, és magam elé rakom a padra. Nimbusz bebújik a talárom zsebébe, majd közben várom az órai munkát. Kis ideig gondolkozok. Végül felemelem a fejemet, aztán megszólalok.
- Igen, készenállok.
Nimbusz halkan suttog két szót nekem.
- Jó tanulást.
Virgill Macnuss

Virgill Macnuss

Hozzászólások száma : 8

Bűbájtanterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bűbájtanterem   Bűbájtanterem EmptyPént. Jún. 17, 2011 8:23 am

Beléptem a terembe. Volt még egy kis idő a tanóra kezdetéig. Elővettem a pálcámat, majd intettem egyet, hogy félrerepüljenek a padok a fal felé. Aztán leültem az asztalomhoz és lapozgatni kezdtem a könyvemben, hogy ma mit taníthatnék. Ááá, pajzs megidézése. Ez remek lesz! Megvárom míg beérnek a diákok és egy mosollyal köszöntöm őket!

- Szervusztok! Már vártam a mai órát. Rendkívül fontos, hogy már fiatalkorban megismerjétek a védekezés alapjait. Készen álltok?

Nézek feléjük.
Perselus Piton
Bájitaltan Tanár/Admin/Mardekár Ház Feje
Perselus Piton

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 2447

Bűbájtanterem Empty
TémanyitásTárgy: Bűbájtanterem   Bűbájtanterem EmptyVas. Júl. 04, 2010 6:20 am

...

Ajánlott tartalom

Bűbájtanterem Empty