Roxfort
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Ruhatár     Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Ruhatár     Z5iV7

free forum

free forum

free forum


A Hónap Női karaktere
Ruhatár     Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Ruhatár     3347qiw
A Hónap Játéka
Ruhatár     34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Ruhatár     Ic7783

 

 Ruhatár

Go down 
+5
Katherine Darkrose
Fred Weasley
Rose Mary Seraph
Stephen Gold
Hermione Malfoy
9 posters
SzerzőÜzenet
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyHétf. Dec. 26, 2011 12:14 am

Charlie Weasley írta:
- Ginny remekül van, és a kicsi is - Furcsa erről beszélni. Még mindig hihetetlen egy kissé. A húgom már anyuka, és biztos remek anyuka lesz, boldog családban. Irigylem, amiért neki ilyen fiatalon sikerült mindaz, ami nekem még most sem.
- Nem lenne kedved bemenni a terembe? Teszteljük a tánctudásunkat - néztem kérdőn Aliciára.

- Ennek nagyon örülök
. - mosolyogtam szívet melengetően Charliera. Láttam, hogy időközben Miss. Lestrange csatlakozhatott valamelyik teremhez, minek után már csak mi ketten maradtunk a ruhatár előtt állva.
- Szívesen. - feleltem elmosolyodva, majd csatlakoztam Charliehoz és együtt léptünk be a bálterembe, hogy ott is kissé körülnézzünk, illetve táncoljak is vele egyet a kérésének megfelelően.
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 25, 2011 10:14 am

- Ginny remekül van, és a kicsi is - Furcsa erről beszélni. Még mindig hihetetlen egy kissé. A húgom már anyuka, és biztos remek anyuka lesz, boldog családban. Irigylem, amiért neki ilyen fiatalon sikerült mindaz, ami nekem még most sem.
- Nem lenne kedved bemenni a terembe? Teszteljük a tánctudásunkat - néztem kérdőn Aliciára.
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyPént. Dec. 23, 2011 5:49 am

Mosolyogva intettem Aliciának és a fiatalembernek, akivel beszélgetett, majd a csoportosulásokat figyelve körülnéztem, talán így rájövök, merre folyik a bál számomra érdekesebb része. De végül úgy döntöttem, maradok még egy percet és szemügyre vettem Alicia beszélgetőpartnerét, bár nem lett volna szívem odamenni hozzájuk, látszólag jól elszórakoztak... az a lángvörös haj... csak nem egy újabb Weasley?
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 2:02 am

Kissé elpirultam, amikor Charlie kissé nehezen találta a szavakat, de szerencsére úgy éreztem, hogy kimelegedett állapotom mellett, ez most nem olyan feltűnő, mint máskor sápadt bőrömön. Így egy könnyed mosollyal hallgattam a szavait.
- Köszönöm, jól. És te? - kérdeztem, miközben körbe tekintettem, de csak mi hárman voltunk ott. Ebből feltételeztem, hogy a többi jelenlévő már nyilván a bálteremben, vagy más egyéb termekben van. Hamarosan majd nekünk sem ártana becsatlakozni hozzájuk.
- Igen, Oliver borzasztóan elégedett, és ennek örömére a heti három edzést, heti négy alkalomra tornázta fel. - feleltem mosolyogva Charlie kérdésére, majd eszembe jutott, hogy minden bizonnyal sűrűn látogathatja Ginnyt, akivel már elég régóta nem találkoztam.
- Ginny hogy van? Na és a baba? - kérdeztem, hiszen arról már tudtam, hogy megszületett a kisfiúk, de sajnos a túlhajszolt életstílusom mellett, amelyet mostanában éltem, még nem állt módomban meglátogatni őket.
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 1:52 am

Már legalább egy órája vártam őt, amikor egymás után láttam megérkezni az egyik griffendéles lányt, és Aliciát is. Mosolyogva köszöntöttem a hölgyeket, majd megvártam, amíg közelebb érnek.
- Nahát, Alicia, hát te igazán... úgy értem.., hűha - próbáltam kinyögni valami értelmeset, de képtelen voltam összefüggően fogalmazni. Igazán kitett magáért, ami azt illeti. - Hogy vagy? Milyenek a téli edzések, hallom, megvertétek a Chudley Csúzlikat? - kérdeztem egy torokköszörülés után, mihelyst visszatért a hangom.
Vissza az elejére Go down
Alicia Spinnet
Repülésoktató Tanár
Alicia Spinnet


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 497
Join date : 2010. Sep. 13.
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 1:27 am

McGalagony professzor kissé késve értesített, hogy helyettesítenem kellene őt itt, mint felügyelő tanár. Ennek megfelelően, az elkészülés némi időt vett igénybe és el is késtem. Csak abban reménykedtem, hogy más tanárok már korábban megérkeztek. Az edzések Oliverrel és a tanítás elég sok időmet leköti, Viktort sem tudtam időben értesíteni. Az alkalomhoz megfelelő ruhát választottam, amely most az egykori házam színeiben tündökölt.
Amikor megérkeztem a ruhatárba azonnal kiszúrtam az egyik Griffendéles lányt, és tőle nem messze Charliet is.
- Sziasztok. - köszöntem mosolyogva és kissé kimelegedve a sietségtől.
Vissza az elejére Go down
Violet Lestrange
7. Évfolyamos diák
Violet Lestrange


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 49
Join date : 2011. Apr. 24.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyCsüt. Dec. 22, 2011 12:52 am

Már javában áll a bál, mikor megérkezem. A ruhatárnál viszonylag kisebb tömeg áll, így én is arra felé veszem az irányt, miközben a kabátomból kibújva eligazítok néhány láthatatlan gyűrődést a ruhámon. Paranoiás lennék? Talán, de ha itt van, akire számítok,akkor nem kockáztathatom, hogy akár a legkisebb gikszer is az utamba álljon.
Kényelmesen pillantok végig a ruhatár előtt állókon, miközben a kabátom eltűnik az egyik fogason.
- Köszönöm. - hálás mosoly bukkan fel az arcomon a ruhatárosok irányában, majd nekiállok kiküzdeni magam a csoportosulásból. Nem túl nagy sikerrel...
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyHétf. Dec. 19, 2011 5:59 am

- Üdv, öcskös! Pedig egyáltalán nem érzem magam ezer évesnek - vigyorogtam Fredre.
Nem sokkal később, megérkezett Pimasz Kisasszony, Ms Seraph is. Jókedvűen bólintottam a leányzónak, majd hallva a kérdését, kissé zavarba jöttem. Kedvesem? Nem vagyok benne biztos, hogy Cho is így gondolná, ezért nem mertem igennel felelni, pedig nagyon szerettem volna.
- Nem... nem, én csak felügyelek itt - válaszoltam végül.
Biccentettem a férfinek, aki csatlakozott társaságunkhoz. Már a tekintetéből sejtettem, hogy ő nem "magunkfajta", és amikor megszólalt, ez nyilvánvalóvá vált. A gőg és a lenézés sütött a szavaiból, majd becsmérelte a családunkat. Csendben maradtam, és nem szóltam semmit, jobbnak láttam nem belefolyni egy vitába, eltérő nézeteink miatt. Rose viszont keményen rátaposott Darren kollégánk lábára. Kár, hogy nem az iskolában vagyunk, szívesen adtam volna pontot a Mardekárnak ezért.
- Menjenek csak, én még maradnék - feleltem Seraph invitálására, azzal a kifogással, hogy köszöntöm az érkező vendégeket.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 9:10 am

-Nem okozott fájdalmat, nem kell ennyire aggódnia.- Mosolyogtam továbbra is negédesen, majd leengedtem a kezem, amiben megjelent egy legyező, és a régi szokásoknak megfelelően legyezni kezdtem magam.-Sem a fűző sem a puncs nem ártott meg. Viszont az Ön pacsulija, amit mindig magára ken, azaz ami megárthatott. A szobája is folyton ettől a szagtól....Khm...Illatozik. Remélem nem sértettem meg. Bár a szobájára visszatérve, a mai napig nem értem, miért hivat oda olyan sűrűn. Tekintve, hogy nem maga a házvezetőnk, és engem nem is tanít és oka sincs, hogy kérdőre vonhasson...-Itt befejeztem a mondatom, majd legyezőm mögé rejtettem mosolyom. Miután megbizonyosodtam, hogy már nem érzem az illatát, ismét elrejtettem a legyezőt.
-Elnézést a modortalanságomért...De gondoltam jobb ha közlöm Önnel, és szeretném, ha ezentúl bármit közölni óhajt velem, azt valahol a kastélynak azon szegletében tegye meg...Ami távol van a szobájától...-Mosolyogtam tovább, majd ismét körbenéztem a ruhatárban, hátha akad valaki érdekes ember...Bár, ami azt illeti a mostani helyzet a legérdekesebb...
-Nincs kedvük bemenni a bálterembe? Ott még is csak kellemesebb és több a.... levegő.- Ismételten Darren-re néztem, olyan rejtett gúny szerűen mosolyogva, majd elindultunk a bálterem felé.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 9:02 am

Halovány kis elismerő mosollyal az arcomon nyugtáztam Rose Mary "kedves" kis cselekedetét a férfi irányába. Meg kell mondanom igazán szépen kivitelezett csel, és bosszú, legalább is számomra valamiféle visszavágásnak tűnt, bár az indokot nem értettem. De úgy éreztem nem is kell, mivel Rose igazi Mardekáros. Nekünk pedig nem feltétlen van szükségünk indokra egy kis gonoszkodáshoz.
- Ne aggódjon, nem sértődtem meg. Katherine Darkrose. - mutatkoztam be én is kedélyes mosollyal az ajkaimon, amikor kezet csókolt. Egy újabb régi vágású férfi, bár nem mintha ezt különösképpen bánnám. Sőt éppen ellenkezőleg, örömmel tölt el, hogy vannak még úriemberek. Legalább is a társaságban feltétlenül úgy viselkednek.
- Ami pedig az illeti remekül érzem magamat. - tettem még hozzá, válaszolva az első kérdésére. Nyugodt és boldog voltam, mert Leonardo eddig nem bukkant fel itt.
Vissza az elejére Go down
Darren McEllister
Számmisztika Tanár/Halálfaló
Darren McEllister


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Nov. 02.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 8:52 am

- Igazán nem kell megköszönnie, hiszen komolyan gondoltam. Tényleg igazán jól néz ki ma este! - Mondom mindenféle kínlódás nélkül. Persze egy izom mindeközben árulkodás nélkül rándult meg az arcomon. A kis cafka a tűsarkújával széttaposta a lábamat és most KIBASZOTTUL FÁJ!!!!
Persze hiába az ártatlanság, meg a nagy szempillák, ha állítanom lehetne, biztos állítanám a szándékosságot. Azonban jelen pillanatban be kell érnem azzal, hogy elkapom a vállát miközben rám támaszkodik, és a kelleténél jobban szorítom meg.
- Pardon, nem akartam fájdalmat okozni. Netán megártott a puncs? Lehet nem kellene többet innia, vagy lehet a fűzőt kéne kicsit kintebb oldani, ha már így szédeleg. Nekem nehogy még a végén elájuljon itt! Igazán nincs kedvem senkit sem az ápolókhoz kísérni ezen a remek estén. – mondom neki, majd egy határozott mozdulattal visszaállítom Fred mellé.
- Így ni, majd a barátja vigyáz Önre! Jut is eszembe, hogy áll a tanulással? Persze kell egy kis kikapcsolódás is, mint ez a bál, de emellett szeretnék büszke lenni a tanulmányi eredményére. Remélem a közösségért tett áldozatkész munkája nem fog a tanulás rovására menni! – mondom amolyan tanáriasan. Majd eközben a tanárnő felé fordulok.
- És kegyed hogy érzi magát? Sajnálom, hogy még nem sikerült rendesen bemutatkoznom. Tudom hogy nem olyan régen foglaltam el ezt a pozíciót és nem is élek túl nagy társasági életet, de szeretném bepótolni az elmaradást. Darren McEllister. – mondom, majd a mondandómat egy lágy kézcsókkal nyomatékosítom. Hiába, ami illik az illik, és jelen pillanatban az udvariasság az, amivel a legjobb benyomást teheti az ember… már persze a diákok szívatása után…

Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 8:32 am

-Köszönöm. Igyekeztem nem szégyent hozni a házamra.- Mosolyogtam a tanárnőre, majd körbe néztem. Biccentettem pár osztálytársnak, majd visszafordultam a kis körbe. Igazából, közelebb lépem, Fred-hez és rámosolyogtam, miközben megfogtam a kezét. Illetlen lenne, meghelet...De most jól esik, és ez a fontos.
A következő pillanatban egy ismerős pacsuli szaga csapta meg az orrom...Na már csak Ő kellett...Felsóhajtottam, s mintha mi sem történne rámosolyogtam az újonnan érkezőre. Viszont a kijelentése nagyon is nem tetszett. Oly' annyira nem, hogy kedvem lett volna felpofozni. Vagy megint kiosztani...De nem, nem..Ennél jobb alkalmam tárult. Mielőtt bármit mondhattam volna valaki meglökött, s mintha erősebben löktek volna meg szinte ráestem Darren tanár úrra, és hálát adtam az égnek, hogy tűsarkú van rajtam, így bal lábammal igen erőseb a lábára léptem, persze a sarokkal.
-Ohh ne haragudjon, fellöktek.-Kértem elnézést, és még jobban megtapostam a lábát. Szerencse, hogy hosszú ruha van rajtam és nem látszik a lábam, amikor kellőképpen "kiegyensúlyoztam" magam, elléptem tőle és visszaléptem, Fred mellé.
-Öröm Önt is itt látni. Köszönöm a bókot.- Mosolyogtam rá negédesen, majd Katherine professzorasszonyra néztem, mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 8:32 am

- Magának is kellemes estét. - köszöntettem a belépő Mcellistert. Kevés dolog volt, amit titokban lehetett tartani a Roxfortban, bár ez a férfi elég jól csinálta. Ha nem rendelkeztem volna felfokozott érzékekkel és képességekkel, sosem gondoltam volna róla, hogy esetleg nem teljesen tisztességesek a szándékai. Bár nem volt rá bizonyítékom, még is az ösztöneim azt súgták, hogy a férfi Halálfaló.
Vissza az elejére Go down
Darren McEllister
Számmisztika Tanár/Halálfaló
Darren McEllister


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2011. Nov. 02.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 8:18 am

Nem igazán kínlódtam azzal, hogy tulajdonképpen mit is kapjak magamra. Az első komolyabban kinéző öltöny, mely a kezembe akadt rászolgált arra, hogy azt viseljem eme neves napon. Karácsony és karácsonyi bál, pont mint a romantikus giccsparádékban. Kiöltözött emberek tömege, mindenhol valamilyen fagyöngy… hogy az ember ne tudja megúszni az intim érintkezés csókbéli formáját.
Remek…
Egy nagyot sóhajtok, majd feladva mindent - és megadva magam az elkerülhetetlennek - egy óriási csapással bezárom az ajtót magam mögött. Pálcámat a zsebembe süllyesztem, majd peckes léptekkel elindulok a ruhatár felé. Csak egy kanyar, pár lépcsőforduló és már szembe is találom magam az embertömeggel, mely egy pillanatig rémisztően hat rám. Mi ez itt? Mint egy zsibvásár!!! Mindenhol puccos ruhák, sznob emberek… zsibongó tinik és az elmaradhatatlanul ínycsiklandó illat, mely a karácsonyi puncs felől árad az orromba. Mély levegőt veszek, ezzel kissé megnyugtatom a lelkem is, és magamban eldöntöm, hogy a jó cél érdekében süllyedek le erre a szintre. Még pár lépést araszolok, majd meglátom vöröskét és a tanári kíséretet. Persze hogy a tömeggel odasodródom.
- Szép estét! Remélem élvezik eme hangulatos éjjelt! Hölgyeim, Önök igazán elbűvölőek. Micsoda öröm, hogy még azok is tudják élvezni ezt, akik a családjukban némi hiányt szenvedtek, mint például a gondoskodó anyai kezek munkáját... Persze látom, a kárpótlás megtalálja azokat akiket kell! Többszörösen is… - mondom majd mosolygom a vöröshajú leányzóra és a szintén hasonló adottságokkal rendelkező Weasley sarjakra.

Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 7:34 am

Könnyed mosollyal az arcomon fordultam a mögöttem belépő férfi felé.
- Köszönöm Charlie, neked is jó estét. - köszöntem neki illedelmesen, miközben feltűnt a színen Miss. Seraph is, aki igazán kitett magáért. De egy mardekárostól nem is vártam volna mást. Fred Weasley kérését csak egy apró biccentéssel vettem tudomásul.
- Ön sem panaszkodhat Miss. Seraph, a ruhája igazán szép. - viszonoztam a dicsértet, bár úgy véltem én igen egyszerűen öltöztem fel. Senki sem volt, akit kimondottan el akartam volna kápráztatni ma este.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 2:25 am

Igazán jót mosolyogtam Fred reakcióján. Odasétáltam hozzájuk, majd újabb mosollyal fogadtam a puszit.
-Jó estét!- Köszöntem a két tanárnak.- Úgy érzem magam, mint egy baba, de jól vagyok, köszönöm.- Végignéztem Fred-et, és Charlie-t, majd Katherine-re pillantottam.
-Szép a ruhája, tanárnő!- Mosolyogtam, majd folytattam. -Tanár úr, csak nem a kedvesét lesi ilyen feltűnően?- Érdeklődtem, és cseppet sem zavart, hogy nem rám tartozik.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 37
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 2:00 am

Ahogy telt-múlt az idő, egyre jöttek az ismerős emberek.
Először az egyik tanárnő köszönt rám, igazából nem ismertem, a mi időnkben még nem tanított .
- Jó estét professzorasszony. - köszöntem vissza. - De azért még megmaradnák Frednek. - tettem hozzá vigyorogva.
A következő arc a bátyámé, Charlie-é volt.
- Helló bátyuskám. Ezer éve nem láttalak! - köszöntöttem.
És a végén, a lépcső felé nézve... megláttam... Őt. Bámulatosan nézett ki, a szemem majd kiugrott a helyéről. Mint egy földre szállt angyal.
- Helló Édesem. Hogy vagy? - köszöntöttem őt is, majd egy csókot nyomtam az arcára.
Vissza az elejére Go down
Charlie Weasley
Legendás Lények Gondozása tanár
Charlie Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 196
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 27
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyVas. Dec. 18, 2011 1:38 am

Alig vártam a karácsonyi bál kezdetét, így hamar érkeztem meg. Az ünnepélyre még egy új öltönyt is beszereztem, amit ezúttal nem szeretnék leönteni semmilyen itallal, ugyanis hajlamos vagyok rá. Idén én tanárként veszek részt a bálon, így elsősorban a diákok felügyelete a feladatom, de fél percenként nézegettem a bejárati ajtó felé, hátha feltűnik a várva várt arc, Cho.
Hogy lefoglaljam magam, odamentem kollégámhoz, miközben zavartan megigazítottam a nyakkendőmet.
- Jó estét Katherine professzor! Nagyon csinos vagy ma este - mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down
Katherine Darkrose
Sötét Varázslatok Kivédése Tanár/Vámpír
Katherine Darkrose


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 254
Join date : 2011. Apr. 29.
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptySzomb. Dec. 17, 2011 7:23 am

*Mint tanár az igazgató engem kért meg, hogy felügyeljem a diákokat, akik bár most nem az iskolában vannak, de nem árt egy két figyelő tekintet. Én ezt már nem tartottam feltétlen szükségesnek, mindazonáltal eleget tettem a kérésének és megjelentem.*
- Mr. Weasley.- biccentettem udvariasan az előttem álló vörös hajú férfinek, majd hozzá hasonlóan én is a ruhatáros boszorkányra bíztam a kabátomat, amely alól így végre teljes pompájában előkerült sötét kék estélyi ruhám.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptySzomb. Dec. 17, 2011 5:05 am

Kezdtem izgulni, hogy Fred nem jön el, de megígérte és szavatartó ember, ettől kezdve, tuti eljön! Remélem...Már kezdtem feladni, amikor megláttam egy vörös hajú srácot a kabátok körül. Odafordultam, hogy jól szemügyre tudjam venni és megbizonyosodtam, hogy Fred az. Elmosolyodtam, majd feljebb sétáltam és a lépcső tetején megálltam, majd vártam, hogy észre vegyen. Persze a mosolyom levakarhatatlanul ott volt az arcomon, és ez nem csak annak az örömnek köszönhető, hogy Fred itt van, hanem annak is, hogy nagyon...Nos dögös. De nem vártam mást tőle. Egy gyors mozdulattal megigazítottam a hajam elrendeztem a ruhám és vártam, hogy észre vegyen.
Vissza az elejére Go down
Fred Weasley
Varázsló/Admin
Fred Weasley


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 184
Join date : 2011. Jul. 12.
Age : 37
Tartózkodási hely : London, Abszol út

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyPént. Dec. 16, 2011 7:47 am

Akkor irány a bál. Remélem találkozok Rose-zal. Igazából semmi kedvem elmenni, de Rosy miatt azt hiszem, megéri.
Az öltözködéssel sem foglalkoztam, csak felkaptam egy világoskék inget, meg hozzá egy fekete öltönyt.
Ahogy megérkeztem, a ruhatárba lyukadtam ki. Leadtam a kabátom, aztán elindultam felkutatni Rosy-t, hátha itt van már.
Vissza az elejére Go down
Rose Mary Seraph
Iskola Első/ 7. Éves Diák/Moderátor
Rose Mary Seraph


Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 132
Join date : 2011. Apr. 25.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyPént. Dec. 16, 2011 7:09 am

Igazán remélem, hogy Fred eljön. Nincs kedvem egyedül "parádézni"...Meg aztán, jobb szeretném, hogy ha mellettem lenne.Így is elég kevés időt töltünk együtt. Ez a bál meg, mondhatni remek alkalom lenne, hogy együtt legyünk.
Szerencsére, hazaengedtek minket, így nem volt gond, hogy kések, mint mindig. A tükör előtt, nagy gonddal kontyba tettem a hajam, de persze még így is akadt pár tincs, ami volt olyan aranyos és kilógott. de nem baj...Kezdek hozzászokni, hogy manapság semmi sem úgy megy, ahogyan Én azt szeretném. Megcsináltam a sminkem, majd felvettem a bíbor színű estéimet, majd megigazítottam mindent, végül egy ezüst, köves nyakláncot feltettem, majd felvettem a kabátom, és elhupponáltam a bál helyszínére. Beadtam a kabátom, majd megigazítottam magam, és elindultam, a lépcsők fele, hátha belebotlok, Fredybe.
Vissza az elejére Go down
Stephen Gold
Vámpír
Stephen Gold


Iskolai Házad : Hugrabug
Hozzászólások száma : 50
Join date : 2011. Sep. 09.

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     EmptyPént. Dec. 16, 2011 6:52 am

Az elsők között érkeztem a nevezetes Karácsonyi Bálba. Pedig már azt hittem, hogy utolsó leszek. El voltam ma is, mint mindig havazva, így csupán 1 órája zártam be a Seprűt.
Amint beléptem a ruhatárba, beadtam a kabátom, aztán haladtam is tovább.
Még fogalmam sincs, hogy mit fogok kezdeni magammal, de azért mégis jó bulinak tűnt eljönni.
Vissza az elejére Go down
Hermione Malfoy
Admin/Bűbájtan Tanár/Hollóhát Ház Feje
Hermione Malfoy


Iskolai Házad : Griffendél
Hozzászólások száma : 5018
Join date : 2010. Jul. 02.
Age : 32
Tartózkodási hely : Roxfort

Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Ruhatár    Ruhatár     EmptySzer. Nov. 16, 2011 6:52 am

Mindenki a ruhatárban kezd, ahol leadhatjátok a köpenyeiteket, hogy zavartul pompázhassatok estélyi viseleteitekben.
Ruhatár     1zxaxcm
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ruhatár     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ruhatár    Ruhatár     Empty

Vissza az elejére Go down
 
Ruhatár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Roxfort :: Karácsonyi bál 2011-
Ugrás: