Roxfort

Harry Potterrel foglalkozó szerepjátékos fórum.

HomeKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Roxfort Története
Staff Tagok

Staff Tagok

Jake Arias Staffgif
Kattints Értünk!
FRPG Top Sites - Magyarország
Chat
Kiemelt Oldalak
Jake Arias Z5iV7

free forum

free forum

free forum

A Hónap Női karaktere
Jake Arias Ftlx6t
A Hónap Férfi Karaktere
Jake Arias 3347qiw
A Hónap Játéka
Jake Arias 34xl2x4
A Hónap Szerelmes Párja
Jake Arias Ic7783

Share

Jake Arias

Go down 
SzerzőÜzenet
Jake Arias
1 Évfolyamos diák
Jake Arias

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 6

Jake Arias Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake Arias   Jake Arias EmptyHétf. Nov. 28, 2011 6:00 am

Kitöröltem, amit kellett és nem vagyok elkényeztetett kisfiú *duzzog* ^^
Vissza az elejére Go down
Charlotte Rose Cheney
Speciális Moderátor/Rúnaismeret Tanár
Charlotte Rose Cheney

Iskolai Házad : Mardekár
Hozzászólások száma : 137

Jake Arias Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake Arias   Jake Arias EmptyHétf. Nov. 28, 2011 5:30 am

Üdv nálunk Jake ! Nekem személy szerint kicsit elkényeztetett kisfiúcskaként jött le az előtörténeted, de mivel nincs benne semmi hiba, hossz is megfelelő én ELFOGADLAK téged! Very Happy Ha mindenképpen bele szeretnék kötni, akkor csak azokat a részeket kellene kitörölnöd amik nem vonatkoznak a karakteredre (Mikor változtattak át,Különleges képességed,Mikor volt az első átalakulásod). Sok sikert kívánok az újdonsült elsősünknek, és jó játékot is! Szerintem hamarosan meg is kapod majd a rangodat, és át is kerülsz majd az elfogadott karakterek közé.
Üdv, Charlotte R.C.
http://ezrolamszolcharlotte.blogspot.com
Jake Arias
1 Évfolyamos diák
Jake Arias

Iskolai Házad : Hollóhát
Hozzászólások száma : 6

Jake Arias Empty
TémanyitásTárgy: Jake Arias   Jake Arias EmptyVas. Nov. 27, 2011 5:31 am

Jake Arias Simpleo

Név: Jake Xavier Arias
Becenév: Jakey, Xavee
Kor: 11
Rangod: Diák
Nem: Férfi/fiú
Származás: Félvér
Születési idő: 1987. Július 4.
Születési hely: Anglia, Manchester

Család:
Anya: Angelina (Richardson) Arias/31/háztartásbeli/
Apa: Jake Arias/32/Auror/
Testvérek: nincs
Egyéb családtag: Jessica Richardson/51/háztartásbeli/nagymama
Háziállat: Ivó, hóbagoly

Érdekesség: Asztmás, allergiás a mogyoróra, tériszonya van, ezért nem szeret repülni
Személyes tárgya: Nyaklánca, amit anyjától kapott

Pálcád: Tölgyfa; Főnixtoll maggal; 11 hüvelyk
Iskolai házad: Hollóhát
Évfolyamod: Első

Előtörténet:
Nem is tudom mit mesélhetnék magamról, hiszen fiatal vagyok még, nem sok minden történt velem az életben, de megpróbálom a lényeget összefoglalni.
Történetem ott kezdődik, hogy megszülettem. A szüleim nagyon örültek nekem, mivel én vagyok az első gyermekük, ezért mindentől óvtak, meg féltettek, hogy semmi bajom ne lehessen. Azonban ez nem így valósult meg. Az orvos közölte, hogy asztmával jöttem a világra, de ugyanakkor megnyugtatta a szüleimet, hogy nincs nagy gond.
Teltek-múltak az évek, én pedig egyre csak cseperedtem. Meg tanultam járni, beszélni. Amint ezeket elsajátítottam máris felfedezni indultam a körülöttem lévő nagyvilágot. Ugyanis nekünk nagy házunk van Manchesterben, legalábbis nekem nagynak tűnik ilyen aprón és fiatalon. Emlékszem minden szabad percemet azzal töltöttem, hogy megkeressem a kisebbnél, kisebb rejtekhelyeket.
Megint eltelt pár év és már játszótársam is akadt. Anyukám kivitt a közeli parkba, ahol sok gyerekkel megismerkedtem. Mivel nem volt testvérem, kénytelen voltam beérni velük, de nem bántam meg. Soha nem kérdeztem, hogy mikor lesz testvérem, vagy hasonló. Boldog voltam egyedül is a barátaim körében. Apám nem nagyon díjazta, hogy anya mugli emberek közé visz, mert féltett, hogy túlságosan is megszokom majd őket. Sok vita is adódott ebből.
8 éves lehettem, mikor fültanúja voltam az egyik ilyen vitájuknak. Sírva hallgattam végig, hogy apám el akar szakítani a barátaimtól. Nagyon mérges voltam, ezért felrohantam a szobámba és úgy becsaptam az ajtót, hogy fél perc sem telt bele, a szüleim máris fent voltak. Belátták, hogy nagyot hibáztak és apám megnyugtatott, hogy minden rendben lesz, nem kell elszakadnom a barátaimtól. Vigasztalás képen elvitt vásárolni. Mindenféle édességet összevásároltattam vele, már csak azért is.
Ismételten eltelt pár év. Az egyik nap egy váratlan rokonlátogatás történt. Mint kiderült van egy unokatesóm, aki nálam egy évvel idősebb, de ez sosem volt hátrány. Nagyon sok kalandot éltünk át együtt és emlékszem, hogy mindig azon vitatkoztunk, hogy majd melyik házba is fogunk kerülni. Les-t testvéremként szerettem és a mai napig is úgy tekintek rá, mintha az édestestvérem lenne, nem pedig az unokatestvérem.
Lassan itt volt az idő, hogy a levelem is megérkezzen az iskolából. Nagyon izgatottan vártam, és azonnal kibontottam, mikor a kezembe került. Nagy örömmel olvastam a levelet, és még jobban örültem, mert tudtam, hogy Les is oda fog majd járni. Már előre tudtam, hogy mennyi rosszaságot fogunk mi művelni ketten.
A pályaudvaron sehol nem láttam őt, így gondoltam már felszállt a vonatra, így én is felmentem. Nem sok hely volt már. Egy srác mellett találtam helyet, nem sokra rá egy lány is csatlakozott. Kinéztem az ablakon, hogy elbúcsúzzak anyumtól, meg apumtól, meg persze, hogy levegőt szívjak. Ekkor pillantottam meg Les-t is a családjával. Mikor felszállt a vonatra, beszélgetni, majd vitázni is kezdtünk valamin, de már fogalmam sincs, hogy min.
A beosztási ceremónián a Hollóhát házba kerültem, a többiekkel együtt. Nagyon örültem, hogy nem szakadtunk szét, mert elég jó kis csapat vagyunk. Izgalommal telve várom az új kihívásokat és kalandokat, meg a tanulást is.

Jellem: Nem is tudom, hogyan írhatnám le. Kedves vagyok, cuki és aranyos is. De tudok gonosz, mérges és dühös is lenni, ha megsértenek, megvernek, vagy megbántanak. A barátaimmal mindig rosszalkodok és csínyetek viszek végbe. Bohókás, szerethető vagyok én, csak nem mindenkinek viszonzom a szeretetét. Anya mindig azt mondta, hogy ne barátkozzak mindenkivel, így nem is teszem meg. Ha a barátom akarsz lenni, akkor legalább segíts nekem, ha megkérlek. Ha megvédesz, vagy ha jót teszel nekem, akkor tőlem is számíthatsz ilyenekre. A barátaimért kiállok, ha kell meg is verlek.

Kinézet: Barna hajam és cuki kék szemeim vannak, amikkel mindig mindent el tudok érni. Kicsi vagyok kb 110-115 cm magas és eléggé könnyű is. Azt viszont nem mondom meg, akármit is adsz nekem cserébe. Szeretem a divatos ruhákat, mindig a nagyobbakhoz akarok hasonlítani. Minden fiús színt felveszek és az öltözködésembe nem szól bele senki sem, mert úgy se hallgatok az illetőre. Van egy szép nyakláncom is, amit még anyucimtól kaptam a születésnapomra. Nem adom senkinek sem, ha elakarják venni, ütök, rúgok, harapok, ordítok.

A hozzászólást Jake Arias összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 28, 2011 5:59 am-kor.
Ajánlott tartalom

Jake Arias Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jake Arias   Jake Arias Empty

Jake Arias
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal